Marca 28, 2024, 17:09:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22
  Drukuj  
Autor Wątek: Co ostatnio ukończyliście?  (Przeczytany 78607 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #400 : Listopada 11, 2014, 14:19:50 »

"Another great game from Bandai" dziwne, jedyne dobre gry jakie Bandai zrobiło na famicoma to gry o DB (i Jetman)

No i może Monster party, ale to nie od Bandai

Zresztą sam nie wiem, może są inne
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2014, 20:33:15 wysłane przez BH ouji » Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
Banan
Gość
« Odpowiedz #401 : Listopada 11, 2014, 18:06:15 »

Cytuj
Do teraz się zastanawiam jakim cudem twórcy nie dostali za to oskara??
ja bym im dał nagrodę Bobla.

also, ciekawostką jest że przedstawione we Franko szczecińskie osiedla istnieją na prawdę i zostały na prawdę realistycznie odwzorowane. potwierdzone przez kumpla często wizytującego Szczecin.

ja obecnie w nic nie gram (oprócz nakurwiania w hacki Mario na Nesoidzie na wykładach  naughty ), lecz nie martwcie się, w okresie świątecznym mam nadzieję ponaparzać sobie na konsolkach. ;3
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #402 : Listopada 11, 2014, 21:56:48 »

Hack Mega Man 3  - Dr. Discord Conquest nareszcie zmordowany !

fotki z ostatniej walki

http://oi58.tinypic.com/2i20xmp.jpg
Discord faza 1

http://oi61.tinypic.com/rsaj3n.jpg
Discord faza 2

http://oi59.tinypic.com/3517hg4.jpg
Discord tuż przed śmiercią (spada na niego głaz)

http://oi62.tinypic.com/358nloj.jpg
fragment cutscenki końcowej z listem do Celestii

http://oi58.tinypic.com/25i9auu.jpg
Ekran końcowy

http://oi61.tinypic.com/4jinb.jpg
a po chwili to - dalej nie ma już nic, gra nie reaguje na nic tylko powtarza to sobie w koło

Gra jest nieprawdopodobnie nierównomierna. Początkowe etapy są banalne w porównaniu z końcowym który trwa 3 razy dłużej niż pojedyncze poprzednie razem wzięte, na walkę z Discordem trzeba też znaleźć sposób i uwaga - sposób podany dostajemy na tacy w kreskówce - jego słabe punkty są tam jasno zaznaczone.

Drużyna która modyfikowała grę wykonała kawał genialnej roboty dostosowując poziomy pod poszczególne kuce pod względem ich właściwości i pochodzenia jak również przeciwności pomiędzy nimi, ma to duże znaczenie w walce z nimi w poszczególnych etapach i w poziomie końcowym gdzie jeszcze raz musimy stawić im czoło. Rażą trochę puste przestrzenie które aż proszą się o zagospodarowanie i poziom w którym jeżeli nie przeskoczymy po bąblach w odpowiednim czasie jesteśmy kompletnie uziemieni.

Osobiście grę polecam miłośnikom serii Rockamn'a jako alternatywę i ciekawostkę oraz fanom MLP jako jedną z lepszych gier bazujących na tej dość popularnej wśród internautów animacji.

Pełna recenzja i solucja w opracowaniu, niebawem na forum !
Zapisane

Rocket
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 111



« Odpowiedz #403 : Listopada 12, 2014, 12:49:03 »

Ja dopiero przed chwilą ukończyłem najbardziej polską grę w jaką w życiu grałem a mianowicie Franko-The Crazy Revenge na Amiga. Ta gra jest istnym ARCYDZIEŁEM, jest to po prostu jeden z jedynych polskich tworów który naprawdę mi się zajebiście podobał i który nie jest totalnym gniotem albo i nawet prawdopodobnie jedyna POLSKA gra która mi się podoba, ci wszyscy dresiarze, te realia, ta fabuła, te tanie odzywki, te bazgroły na ścianach i ta zemsta!! Do teraz się zastanawiam jakim cudem twórcy nie dostali za to oskara??



Gratuluję przejścia Franko, przez niektórych uważanych za jedną z najtrudniejszych beatem'up na Amigę Cheesy

PS. Czy w wersji niecenzurowanej potrzebna była 4 dyskietka (Normalna wersja ma 3 dyskietki) ?
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #404 : Listopada 12, 2014, 20:12:03 »

PS. Czy w wersji niecenzurowanej potrzebna była 4 dyskietka (Normalna wersja ma 3 dyskietki) ?

Tak potrzebna, przy ostatnim levelu system o nią prosi żeby grać dalej
Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #405 : Listopada 16, 2014, 15:44:00 »

A dziś na u mnie na zajęciach na uczelni...

Nudne wykłady ;]
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #406 : Listopada 24, 2014, 18:25:27 »

Ostatnio przeszedłem dwie części Chip and Dale, jedna po drugiej. I w sumie nie byłoby w tym nic godnego odnotowania, gdyby nie fakt, że obie części poszły bez straty życia.

Oto z jakim zasobem dotarłem do finałowego bossa w pierwszej części:

Zapisane
mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #407 : Listopada 27, 2014, 22:52:24 »

Wow! Nieźle DAF, gratuluje.
Ja sobie ostatnio "Raiden-a" na Super Ken-Kidzie zrobiłem, lecz gra totalnie mnie rozczarowała. Słaba, prosta i krótka. Ledwo się rozpoczęła i momentalnie skończyła.
Zapisane
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #408 : Listopada 27, 2014, 23:02:53 »

Tak na zakończenie dnia Cheesy



Lubię wracać do tej gry.
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #409 : Grudnia 01, 2014, 18:43:32 »



W końcu, po jakimś miesiącu gry ukończyłem Tsubasę vol. II. Generalnie fajna gra, aczkolwiek dwa ostatnie mecze to raczej więcej frustracji niż zabawy. Holandia też była trochę wkurzająca z tym ich wszystkoumiejacym obrońcą.
Ale generalnie nie powiem, sporo rozrywki mi ta gra dostarczyła. Szczególnie jak się zaczęło grać Japonią, wtedy to zupełnie jak inna gra Smile Pierwszą przegraną Japonii zaliczyłem dopiero na Francji. To był w sumie ciekawy mecz - stan 8:9, ostatnie sekundy dogrywki, strzelam na pustą bramkę... i 8:10, bo trafiłem w słupek i poszedł kontratak :E
Najwyższa wygrana oczywiście z Vasco da Gama, 10:0. W sumie to nie wiem po co ten mecz był, bo oni nie potrafili kompletnie nic. Chyba tylko dla poprawy humoru Smile

Generalnie gra warta polecenia, aczkolwiek na najbliższy czas będę miał jej dosyć.
Zapisane


yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #410 : Grudnia 08, 2014, 14:39:50 »



Dołączam się do klubu ludzi, którzy zaliczyli Battletoads Wink Bez warpów, bez kodu na dodatkowe życia. Udało się na jednym continue o dziwo.
Sporo czasu i nerwów mnie o kosztowało, ale z drugiej strony - satysfakcja po przejściu w końcu tego tytułu jest nieziemska. Swoją drogą pad od X360 zdecydowanie nie był projektowany do tej gry, na Rat Race musiałem na klawiaturę się przełączyć Tongue
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2014, 14:41:37 wysłane przez yojo2 » Zapisane


pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #411 : Grudnia 08, 2014, 21:15:36 »

Ponieważ jakiś czas temu na forum pojawiły się wzmianki o Samurai Pizza Cats postanowiłem, że przejdę sobie własnie tę grę Smile Uwielbiam słuchać melodii z tejże gry i często do niej wracam aby móc po raz kolejny i kolejny jej posłuchać Cheesy

Kyattō Ninden Teyandee.


Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
Mati
Gość
« Odpowiedz #412 : Grudnia 09, 2014, 19:12:35 »

Dziś po 4 latach odświeżyłem sobie Mechanized attack. Za drugim podejściem udało mi się ukończyć grę, bo za pierwszym gdzieś w 3 czy 4 lvelu gra złapała dziwny błąd w którym boss ciągle strzelał i nie dało się w ogóle go trafić. Zacna giereczka Smile.
Zapisane
yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #413 : Grudnia 18, 2014, 21:52:14 »



Pierwsze Adventure Island zaliczone. Pod względem trudności nie byłoby to nic specjalnie wygórowanego, gdyby nie etapy gdzie nie łaska im było dać broni. Szczególnie mówię tutaj o 8-2... Argh!

A poza tym to próbuję przejść Battletoads & Double Dragon. Na razie Dark Queen mi daje mocno popalić. Swoją drogą zawsze uważałem BT&DD za lepsze od zwykłego BT, a... jak już się nauczyłem przechodzić BT to zmieniłem zdanie o 180 stopni. BT&DD jest jednak lepsze do multiplayera, to trzeba przyznać.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2014, 22:08:22 wysłane przez yojo2 » Zapisane


Rocket
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 111



« Odpowiedz #414 : Grudnia 21, 2014, 21:15:20 »

Czekawszy na dziada o północy w warszawskim Padbarze, ukończyłem:
Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #415 : Grudnia 24, 2014, 20:23:55 »

Jako że święta, to:

A Very Christmas Dizzy ukończone Cheesy
Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #416 : Grudnia 25, 2014, 14:26:43 »

Gejem? Hehehehe nie, poprostu zazdroszcze urody chłopakom i chcem być tacy jak oni

Jednocześnie przypomniała mi się pewna rozmowa z FamiGyverem

"FamiGyver:

Założyłem sobie Instagram do kanału. Możecie zobaczyć przy okazji jak to Pegasus Family Game wygląda. Ja jestem ten po lewej. Myślałem że się będziecie ze mnie nabijać za mój wygląd (nie jestem zbyt ładny Smile

Qurek:

A co Ci się w Tobie nie podoba ? Może potrzeba coś zmienić ?

"

source: http://www.forum.emunes.pl/index.php?topic=4392.40


Wypraszam sobie. Nie jestem gejem. :/

Seba: ale Fami, po co ta świateczna spina i chroniczny ból dupy?? Przecież wyszło na jaw ze to Bartek BH Ouji jest gejem (bo lubi obrazki chłopców o których pisze że przystojniaki) a nie ty. A fotozmontem się nie przejmuj, był tu gdzieś temacik gdzie sporo naszej ekipy padło ofiarą fotomanipulacji i każdy to traktował jako żart Smile Stay tuned bro!!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2014, 16:08:44 wysłane przez SebaSan1981 » Zapisane

retRoben
Gość
« Odpowiedz #417 : Grudnia 26, 2014, 19:11:34 »


Co ja przeszedłem :O
Boss ostatni jest łatwy, należy unikać pocisków, a jako że grałem na fami nie miałem turbokurwy w padzie xD

Dodatkowo chciałem zagrac w te słynne bitwożaby xD ale przy Rat Race już nie miałem cierpliwości, nie ma co jutro zacznę smażyć i skopie dupe tej karynie xD
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #418 : Grudnia 29, 2014, 22:45:15 »

Znów trochę nie na temat bo konsola od Segi ale co tam, przynajmniej 16bit- ostatnio złapałem fazę na kreskówki Beavis & Butthead (które dopiero co oglądałem pierwszy raz i wcześniej nie miałem nic z tym styczności) i strasznie mi się spodobały i jednocześnie zaciekawiły mnie gry z tej serii. Okazuje się, że Sega Genesis/Mega Drive ma w swojej bibliotece taki tytuł. Co ciekawe, kiedy zacząłem w to grać to aż nie dowierzałem- z doświadczenia sugerując się grami na bazie filmów/kreskówek spodziewałem się jakiegoś crapa w stylu "oby tylko zrobić i żeby się sprzedało" a tutaj proszę- mamy naprawdę bardzo złożoną grę przygodową (tyle że dodatkowo z elementami zręcznościowymi) rozbudowaną dokładnie jak w stylu Dizzy, trzeba zgarniać przedmioty i każdy ma swoją funkcję w grze, trzeba w odpowiednich miejscach je użyć itd.

Jak wczoraj zacząłem grać, dzisiaj dokończyłem. Udało mi się odzyskać wszystkie części biletów i zaprowadzić 2 głównych czubów na najbardziej cool koncert jaki tylko może być czyli koncert Gwara Wink . Poniżej efekty

Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #419 : Stycznia 25, 2015, 21:43:14 »

Chyba po raz trzeci piszę w tym wątku o tej samej grze, więc przepraszam za monotematykę. Przedwczoraj ukończyłem Rygara. Chociaż paradoksalnie, ukończyłem ten właśnie tytuł po raz pierwszy w życiu na konsoli - w poprzednich przypadkach była to zawsze japońska wersja gry, bo taką mam na carcie. Tym razem jednak postanowiłem wziąć na warsztat wersję (U). Przy okazji sprawdzić, czy są jakieś różnice regionalne oprócz muzyki, ale nie stwierdziłem innych odchyleń.

Sam proces przejścia wyglądał też nieco inaczej, niż zazwyczaj. Po pierwsze - przeszedłem grę bez "expienia" bohatera w sposób sztuczny, czyli poprzez zabijanie ciągle to respawnujących się przeciwników. Tym razem po prostu szedłem ścieżką, którą powinno się iść, bez zbędnego spowalniania rozgrywki. Chociaż nie do końca, bowiem - grając w wersję językową, którą w końcu rozumiem - starałem odwiedzić wszystkich znajdujących się w grze bożków, dających mi różne rady, bądź po prostu bełkoczących od rzeczy. Tym razem w końcu wszystko w grze zrozumiałem.
Starałem się także wykorzystać wszelkie bugi ułatwiające grę, o których dowiedziałem się przed rozgrywką z m.in. GameFAQs. Kilka z nich faktycznie działała i z pewnością wniosła pewną świeżość do kolejnego przechodzenia tej gry.

Muszę powiedzieć, że bez expienia gra była dużo bardziej wymagająca i przejście jej dało mi długo już nie odczuwalną przy Rygarze satysfakcję. Cieszyłem się, że powrót do wielkiego klasyka skończył się właśnie w ten sposób. Była to pierwsza gra ukończona przeze mnie w tym roku (chyba, że coś rozwaliliśmy w Nowy Rok, ale już nie pamiętam...). ;)
Zapisane
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.269 sekund z 19 zapytaniami.