Marca 28, 2024, 12:59:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Mitsume ga Tooru.  (Przeczytany 2215 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jimm
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116



« : Grudnia 19, 2010, 23:03:03 »


Mitsume ga Tooru- Jedna z ''rzadszych gier na Pegazusa.Wcielamy się w postać chłopaka z ''trzema'' oczami.Musimy uratować dziewczynę z rąk gościa przypominającego naszą postać. Nasza postać ma umiejętność strzelania z trzeciego oka oraz przywołanie strzały.Już w drugiej połowie 1 planszy w tej jaskini na początku jest taki ''gość'' i jak w niego wejdziemy to znajdujemy się w sklepie i możemy kupić nowe bronie,dodatkowe życie lub Apteczkę uzupełniającą naszą energie.Gra została zrobiona na podstawie bajki.Jak zniszczymy jakiegoś przeciwnika to dostajemy monetę o różnych wartościach.
PRZECIWNICY:
Będę ich nazywał według mojej wersji.

Różowi goście- Dosyć prosty przeciwnik gdy pocisk leci w jego stronę to robi unik i skacze.
Pieski- Łatwy przeciwnik skacze w naszą stronę
Pająki- Irytujący przeciwnik jak w niego strzelimy to się robi większy,leci w górę,i strzela pociskami na prawo i lewo gdy się robi większy to leci wyżej i jego pociski mają większy zasięg.
Posągi- Prosty przeciwnik złącza się w 4 kawałki lub więcej najlepiej w niego strzelać jak jest odwrócony w drugą stronę jak jest odwrócony do nas i w niego strzelimy to potem on w nas strzeli.
Wodospad- Spadają z góry i mogą nas zepchnąć do dziury.
Aniołokoty- Są to jakieś koty ze skrzydłami i sobie śpią jak do nich podejdziemy to rzucają w Bommerangami.Nie możemy w nich strzelić jak śpią i jak mają Bomerang w ręku.
Galaretki- Jest to jakaś galaretka ja tak na to mówie która wyskakuje z dziury i wypuszcza pocisk samonaprawadzający.
Nietoperze- Po prostu sobie latają.
Kolce- Powiem krótko nie radzę w nie wchodzić.
Latające posągi- Są to posągi które latają i wypuszczają pocisk na dół i jak będziemy pod nim to on na nas spadnie.
Kościotrupy- Są to stojące szkielety które w nas strzelają pociskami i jak się do niego zbliżymy to się rozpada na parę pocisków.
Górne wodospady- Są to wodospady które nas odpychają do góry do kolców.
Duszki- Pojawiają się w różnych miejscach i lecą do nas nie raz jest ich za dużo.
Małe posągi- Pojawiają się w 3 planszy nie da się ich zniszczyć jedynie jak w niego strzelimy to go przesuwamy.Są też ''zdalnie sterowane''
Raki- Jest to rak który puszcza ze swojego szczypca pocisk który leci w naszą stronę.Można go zniszczyć tylko wtedy jak podniesie szczypca.
Ogniste muszle- Są to muszle które wypuszczają w obie strony ściany ognia których nie da się zniszczyć.
Odkurzacz- Jak sama nazwa wskazuje jest to odkurzacz który nas przyciąga do siebie jest to utrudnienie gdy jesteśmy przy kolcach.
Rybki- Są to ryby które wyskakują z wody.
Pchły- Prawie niczym się nie różni do nietoperzy.
Spadające rury- Rury które po prostu na nas spadają.
Chodzące duże posągi- Są to posągi które spadają na ziemie i skaczą do nas.Jak będziemy się starać uciec od nich to za nami pobiegną
Jak ominąłem jakiegoś przeciwnika to możecie mi wspomnieć.
BOSSOWIE
''BOSS 1- Jest to jakiś facet który skacze i rzuca w naszą stronę strzałami można zaatakować go wtedy jak zostanie sam trafiony przez duży posąg.
BOSS 2- Jest to jakaś roślina z łańcuchem którym się chroni i strzela w naszą stronę pociskami można go zaatakować strzelając mu w czerwone oko.
BOSS 3- Jest to maszyna z trzema ''minami'' uśmiechniętą,smutną i złą.Maszyna wypuszcza na nas latające kule w które musimy strzelać i jak zniszczymy te kule to ta zła ''mina'' otworzy oczy w które musimy strzelać.
BOSS 4- Jest to jakiś upiór.On puszcza do nas duże pociski a potem rozpada się na całą masę pcheł które lecą w naszą stronę.Gdy pojawi się spowrotem to trzeba wtedy w niego strzelać.
BOSS 5,6,7- Są to jakieś roboty astronałtów które po prostu siedzą utrudnienie to jest laser który się porusza-
Finałowych Bossów nie pamiętam dawno w to grałem.
OCENY:
GRAFIKA: 9/10
MUZYKA: 9/10
DŹWIĘK: 8/10
GRYWALNOŚĆ: 8/10
FABUŁA: 9/10
OGÓLNIE: 8/10
Zapisane

Mój kanał na YT:
https://www.youtube.com/user/Jimm2418
Discord:
Jimm #1139
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #1 : Grudnia 19, 2010, 23:06:42 »

Już jest temat o tej grze: http://www.forum.emunes.pl/index.php?topic=795.msg8977#msg8977

Korzystanie z opcji "szukaj" na forum: 0/10
Zapisane

MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #2 : Grudnia 19, 2010, 23:08:32 »

Korzystanie z opcji "szukaj" na forum: 0/10
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudnia 19, 2010, 23:17:42 »

Kubanik proszę ja ciebie nie rób znowu syfu, bo będę musiał ukarać, znowu zaczynasz ?
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudnia 20, 2010, 01:35:45 »

Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 18 zapytaniami.