Marca 29, 2024, 15:35:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON #3  (Przeczytany 27004 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #120 : Lipca 01, 2011, 18:17:31 »

i bardzo dobry pomysł, ja mam zamiar obkupić się w kotlety z dodatkiem mięsa (małym dodatkiem) i do tego jakieś surówy. jakoś się przeżyje!
Zapisane
kompocki
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


złowrogi ziemniak


« Odpowiedz #121 : Lipca 03, 2011, 13:33:53 »

Czolem, szanowny Pan zur0 już jakiś czas temu namawiał mnie na famiką, niemniej z powodu ostrego braku czasu dopiero teraz mogę tutaj napisać. Także jak najbardziej chętnie bym się na to pisał. Zresztą żurkowski już niby komuś tam wspominał, ale mniejsza o to. Jeśli chodzi o kasę, to jutro przeleję bo dziś i tak niedziela, to nic nie dojdzie. Niestety nie mam konsol, gdyż te spaliły się razem z domem {jakkolwiek to brzmi}, natomiast w bambetlowym temacie w razie czego dopiszę pierdółki typu przedłużacze i takie tam, ew. skoro ktoś bierze gramofon to jakieś placki mógłbym toże wziąć.
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #122 : Lipca 04, 2011, 21:14:47 »

Ja mam pytanie odnośnie rytualnego już "Rzutu Terminatorem" - czy znalazł się już jakiś (nie)szczęśnik, który zbada niezbadane podniebne bezkresy? Jeżeli nie to czy ktoś chciałby mnie dotować? Na bazarze u mnie ostatnio widziałem funkiel zapakowanego.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #123 : Lipca 04, 2011, 21:58:03 »

A ja mam pytanie dotyczące prysznica, gdyż nie pamiętam, jak ten temat się zakończył. Mam nadzieję, że będzie bezproblemowa opcja, aby obmyć z siebie emocje? ;)
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #124 : Lipca 04, 2011, 22:51:50 »

MWK, terminator jakiś się pewnie znajdzie, ale jak przywieziesz, to na pewno nie zmarnuje się ten cud współczesnej technologii Cheesy

Daf, tak jak w zeszłym roku, Spazz, ma przywieść namiot rozkładany i węża ogrodowego z sitkiem od konewki, także jak na warunki zlotowe, na pewno to będzie duży luksus Cheesy Nie masz co się martwić Smile
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #125 : Lipca 04, 2011, 23:35:16 »

MWK, terminator jest - sztuk dwa. oto nie należy się martwić, w przeciwieństwie do samej przestrzeni powietrznej
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #126 : Lipca 07, 2011, 23:53:02 »

Ryanie, czy w tym roku także zatroszczysz się o to, aby na zlocie pojawiła się apteczka i cały osprzęt do tamowania krwawienia, czy przyszywania kończyn? ;) Rzecz to - jak się przekonaliśmy - bardzo ważna.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #127 : Lipca 08, 2011, 00:22:17 »

w imieniu Ryana odpowiadam - oczywiście, że apteczka będzie
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #128 : Lipca 08, 2011, 10:27:33 »

A czy Abo oraz Senshu również będą? (hello guys!)
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #129 : Lipca 08, 2011, 11:09:23 »

obaj niestety się nie pojawią.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #130 : Lipca 08, 2011, 13:17:07 »

Wielka szkoda. Senshu już drugi raz będzie nieobecny a Abo, jak dla mnie, bardzo się przyczynia do tworzenia tego charakterystycznego klimatu FamiCONów. Kto teraz będzie puszczał Italo na dzień dobry?
Zapisane

Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #131 : Lipca 08, 2011, 15:24:58 »

Pisałem już o tym na chacie, szkoda iż chłopaków nie będzie. Dobrze, że ich chociaż poznałem Wink Fajnie by było, jakby ktoś zrobił ostateczną listę obecności Wink
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #132 : Lipca 08, 2011, 16:49:49 »

lista jest w topicu "Garść WAŻNYCH informacji" w pierwszym poście, aktualizowana na bieżąco
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #133 : Lipca 10, 2011, 20:10:25 »

Niech ktoś zabierze roma z Ebolą!
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #134 : Lipca 10, 2011, 21:00:04 »

ebola będzie musowo na carciku Wink


edit: Wlałeś radość w serce me!
BTW Ciekawe, co w tym roku zostanie zlotowym "meme". ; )
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2011, 21:09:03 wysłane przez dafczynsky » Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #135 : Lipca 13, 2011, 09:16:45 »

drodzy zlotowicze, w końcu od dzisiaj mamy remizę! dla nas z Ryanem zlot trwa już od dwóch dni, tylko jak na razie dziwnie trzeźwo, bo zwozimy telewizory z całego świata.

czekamy na Was od 17 w remizie! wszystkich przyjezdnych proszę o kontakt - mój numer telefonu 721-018-806.

do zobaczenia w Laskach!
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #136 : Lipca 13, 2011, 10:56:47 »

Mati melduje gotowość do zlotu Smile.
No cóż, pozostaje mi napisać, że cieszy mnie znowu fakt, że będę mógł was wszystkich spotkać, pogadać, się napić, pograć. Z jednymi drugi raz, z niektórymi pierwszy raz się poznać i git Smile.
Życzę wszystkim udanego zlotu i szczęśliwej podróży na to wydarzenie, trzymajcie się, do zobaczenia na miejscu mordeczki.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #137 : Lipca 13, 2011, 11:29:47 »

Do zobaczenia, Mati. ;)

A ja mam do Was ogromną prośbę na ostatnią minutę - czy ktoś z Was mógłby mi pożyczyć na czas zlotu (i ciut dłużej) kartę pamięci SD, do aparatu, przynajmniej 2GB? Przesłałbym pocztą zaraz, jak tylko wróciłbym do domu ze zlotu i zgrał materiał na dysk. Problem w tym, że z Grudziądza wyjechałem wczoraj i przez pomyłkę wziąłem ze sobą tylko 1GB pamięci, a na nią wchodzi zaledwie pół godziny filmu średniej jakości... Gorąca prośba do Was.
Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #138 : Lipca 13, 2011, 11:33:47 »

Ja mam micro SD 4 GB + adapter i obecnie z niej nie korzystam, już spakowana jest Wink


edit: Serdeczne Bóg zapłać, Ignusie. Masz browarka za to, w razie, jakby Ci się argusy skończyły. ; )
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2011, 11:36:28 wysłane przez dafczynsky » Zapisane

Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #139 : Lipca 13, 2011, 14:26:02 »

Wszystkim zlotowiczom życzymy z Kubą dobrej zabawy, picia od rana do wieczora, przejścia jak największej ilości gier. Uważajcie na głowy Tongue, i przesyłajcie relacje na bieżąco w miarę możliwości.
Ja niestety na zlocie się nie pojawię (chyba, że wydarzy się cud - Ojciec wygra w Totolotka chess, bo sam nie gram), niestety - muszę na tą najlepszą imprezę w roku poczekać jeszcze rok.
Trzymajcie się!
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2011, 14:36:28 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 18 zapytaniami.