Marca 28, 2024, 14:52:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Projekty graficzne #3  (Przeczytany 12636 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
LiverpoolFan
You'll never walk alone
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 100



« Odpowiedz #40 : Lutego 14, 2011, 18:52:47 »

Aha
....thank's captain obvious
Wyraziłem swoją opinie na temat loga,co w tym dziwnego ?


edit: zakończmy offtop, proszę.
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2011, 19:23:28 wysłane przez dafczynsky » Zapisane

Już 4 lata na EMU-NES
Mati
Gość
« Odpowiedz #41 : Lutego 14, 2011, 19:24:47 »

To, że pojedziemy do twojej mamy i powiemy jak się zachowujesz w internecie mając 13 lat Cheesy.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #42 : Lutego 14, 2011, 19:36:14 »

Wyraziłem swoją opinie na temat loga,co w tym dziwnego ?

Bo Twoja opinia nie była ani konstruktywna ani przemyślana - typowy spam. Zresztą Twoje krótkie mało konkretne wypowiedzi działają na niektórych userów alergicznie więc nie dziw się takim reakcjom.

Nie wiem czy taka koncepcja logo lub wzoru na koszulkę się nada ale wrzucę:

« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2011, 19:40:11 wysłane przez SebaSan1981 » Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #43 : Lutego 14, 2011, 20:18:48 »

Dobrze, że mnie nikt nie zjechał jak napisałem, że logo Seby wymiata XD

Nie wiem czy taka koncepcja logo lub wzoru na koszulkę się nada ale wrzucę:



Projekt bardzo ładny (to starcie charakterów - Dizzy vs Smoczyca), bardziej podoba mi się od tego z pergaminem ale na logo zlotu się nie nada Smile (kto zgadnie dlaczego?)

Przy okazji, ciekawi mnie jak wykonałeś te literki - najpierw robiłeś bryły 3D czy wszystko ręcznie?
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2011, 20:23:28 wysłane przez Sogetsu » Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #44 : Lutego 14, 2011, 20:25:33 »

Bardzo fajne graficzki tutaj tworzycie, Panowie. Zaiste, każda mi się podoba!

Seba, ostatnia grafika jest świetna, lecz jako nadruk nie widzę projektu, który posiadałby ograniczenie figurą geometryczną (w tym przypadku np. tekstura jaskini nie ma fizycznego końca - kończy się umownie prostokątem). Wolę klasyczne, niczym nieograniczone logo. :)
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #45 : Lutego 14, 2011, 20:50:09 »

Seba, bardzo ładne logo, jest pewne, że włożyłeś w nie wiele pracy ale zwrócę ci uwagę, że zrobiłeś rażący błąd o którym wspomniał Sogetsu. Tam ma być napisane FamicoN, nie FamicoM.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #46 : Lutego 14, 2011, 20:53:47 »

Seba, bardzo ładne logo, jest pewne, że włożyłeś w nie wiele pracy ale zwrócę ci uwagę, że zrobiłeś rażący błąd o którym wspomniał Sogetsu. Tam ma być napisane FamicoN, nie FamicoM.

Racja, projekt pochodzi ze starszej wersji logo gdy jeszcze nie spostrzegłem błędu.  Tongue

Przy okazji, ciekawi mnie jak wykonałeś te literki - najpierw robiłeś bryły 3D czy wszystko ręcznie?

Literki były robione ręcznie.. w Paincie!! Niektóre elementy liter niemalże piksel po pikselu. W ten sam sposób powstaje logo do nowej strony emu-nes tyle że jest to znacznie bardziej skomplikowany projekt (szacuję że wykonanie całości zajmie mi ok 30 godzin łacznie z poprawkami a zrobiona dopiero połowa).

... lecz jako nadruk nie widzę projektu, który posiadałby ograniczenie figurą geometryczną (w tym przypadku np. tekstura jaskini nie ma fizycznego końca - kończy się umownie prostokątem). Wolę klasyczne, niczym nieograniczone logo. Smile

To jest narazie tylko "ograniczony" prostokątem projekt. Z wykonaniem przejścia tonalnego w np czarne tło i z zaokrągleniem bryły nie ma żadnego problemu. Na dniach zrobię modyfikację i poprawioną graficzkę wrzucę na forum.

Najbardziej i tak podoba mi się logo Sogetsu - jest proste i zarazem genialne (moje grafy nawet się do jego loga nie umywają). Poszczególne litery wraz z wielkim C z Contry stanowią kwintesencję minimalistycznego klimatu ośmiu bitów. Tam nawet nie trzeba żadnych poprawek, wszystko się zgrało idealnie!!
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2011, 20:55:25 wysłane przez SebaSan1981 » Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #47 : Lutego 14, 2011, 20:54:41 »

Seba, ostatnia grafika jest świetna, lecz jako nadruk nie widzę projektu, który posiadałby ograniczenie figurą geometryczną (w tym przypadku np. tekstura jaskini nie ma fizycznego końca - kończy się umownie prostokątem). Wolę klasyczne, niczym nieograniczone logo. Smile
Gdyby pousuwać kamyczki z brzegów, krawędzie byłyby nieregularne.
Zapisane

leszek
Gość
« Odpowiedz #48 : Lutego 27, 2011, 23:36:41 »

Sogetsu- logo mistrz, tak się zastanawiam, można ny je pyknąć na plecach na przód wyszpondzić coś jeszcze...
Zapisane
meffcio
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 157


WWW
« Odpowiedz #49 : Marca 24, 2011, 22:34:37 »

Wersja z Contrą spodobała mi się na tyle, że mam ją na tapecie, i do tego przy logowaniu do systemu muzyka z menu ;]
Battletoads też niczego sobie. Dizzy'ego średnio lubię, ale graficznie też na wysokim poziomie. To wszystko to arcydzieła, co tu dużo gadać...
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #50 : Czerwca 06, 2011, 19:13:34 »

Słuchajcie, trzeba by było zdecydować się na ostateczne logo zlotu, pozostał już lekko ponad miesiąc (FUCK YEA.). Powoli trzeba robić plakaty (mogę się tego podjąć, mam już pomysł - pytanie tylko czy w ogóle chcemy to promować poprzez plakaty), identyfikatory też chętnie przyjęłyby na siebie logo. Na pewno znalazłyby się jeszcze inne elementy potrzebujące emblemat FamiCON#3.
Sądząc po postach i entuzjazmie w nich zawartych - najlepiej odebraliśmy (w tym i ja) logo Sogetsu. Czy robimy z tego oficjalne logo tegorocznego zlotu? Jak uważacie?
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #51 : Czerwca 07, 2011, 10:26:16 »

dafie, bardzo dobrze że poruszyłeś ten temat. należy pilnie zrobić logo zlotowe które będzie w użyciu na plakacie i na koszulce. odnośnie koszulki - właśnie stworzyłem ankietę na ten temat.
w tym roku także bawimy się z przyjaznym sklepem, dlatego Seba, daf i reszta grafików - do dzieła.

listą przybyłych w najbliższych dniach zajmę się ja, do stworzenia mapki zlotowej został wyznaczony Dred. kto jeszcze ma za mało na głowie?
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #52 : Czerwca 07, 2011, 17:02:28 »

Za mało na głowie czyli co masz na myśli?? Co trzeba będzie jeszcze zrobić (nie mówię, że się już na coś deklaruję ;p )??
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #53 : Czerwca 08, 2011, 00:32:09 »

za mało na głowie = kto chciałby wziąć część organizacji na siebie. co zrobić? wszystko, co jeszcze nie jest dograne, na przykład kwestie projektorów.

a na pewno wpisać się do Fami#3 Bambetle co powinien zrobić każdy szanujący się człowiek
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #54 : Czerwca 09, 2011, 18:45:51 »

Choć na zlot nie jadę, zajmę się plakatem. Dziś po meczu z żabojadami zaczynam nad nim pracę. Efekty wkrótce na forum.
Zapisane

MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #55 : Czerwca 09, 2011, 19:31:23 »

Choć na zlot nie jadę, zajmę się plakatem. Dziś po meczu z żabojadami zaczynam nad nim pracę. Efekty wkrótce na forum.

Hmm, to jak w końcu to będzie?? W temacie F#3 napisałeś, że jednak będziesz od początku do końca, no to.....??
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #56 : Czerwca 09, 2011, 19:50:25 »

Tamte posty o przyjeździe skasowałem juz jakiś czas temu.
Dwa wesela i pogrzeb sprawiły że nie będę mógł przyjechać. Finansowo i czasowo nie dam rady. Za rok pewnie spokojnie przyjade ale teraz nie ma na to najmniejszych szans. Mimo to plakat na zlot wykonam starannie i terminowo.
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #57 : Czerwca 17, 2011, 23:35:54 »

Słowo się rzekło...



i bezpośredni link:

http://i545.photobucket.com/albums/hh396/SebaSan1981/Famicon3plakat.png
Zapisane

multizgredek
Gość
« Odpowiedz #58 : Czerwca 18, 2011, 00:07:54 »

OSOM!
Naprawdę, niesamowita robota. Składam przed Tobą pokłony.
Problem w tym, że trzeba tu upchnąć małe co nieco. Tzn chociażby logo przyjaznego sklepu... i musi ono być raczej dobrze widoczne.
Zapisane
koNESer
Gość
« Odpowiedz #59 : Czerwca 18, 2011, 00:28:16 »

@ SebaSan1981 fajne!
Ale proponuję zamienić miejscami Billa i Donkey Kong Ebolę (scena na wzór z King Konga)
Czemu Fred i Darkwing Duck strzelają samobója ? Wink
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2011, 12:43:50 wysłane przez kwiatek » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.