Marca 28, 2024, 19:14:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCon #3 = Termin zlotu PILNE  (Przeczytany 3902 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« : Lutego 26, 2011, 21:00:59 »

 Proszę forumowiczów aby każdy chętny do udziału w zlocie wybrał najbardziej pasujący mu termin z powyżej podanych tygodni lipca, podobnie jak w zeszłym roku zlot potrwa 4-5 dni, im szybciej zarezerwujemy termin tym korzystniej wynajmiemy lokal a co za tym idzie będzie taniej, zatem myszki w dłoń i do głosowania marsz !  chess
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2011, 21:02:58 wysłane przez spazz4 » Zapisane

Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #1 : Lutego 26, 2011, 21:14:56 »

W tym roku, mam taką sytuację, iż każdy termin mi pasuje. Biorąc pod uwagę, że nie ma wielokrotnego zaznaczania to nie głosuje Wink
Zapisane

zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #2 : Lutego 26, 2011, 21:40:08 »

Mi też wszystko jedno chłopaki dzwonili do mnie i wstępnie mówili coś o 14-19 lipca.
Popieram w 100 %,panowie czas nagli ogarniajcie się.

Im szybciej tym taniej Smile
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #3 : Lutego 26, 2011, 21:46:01 »

Mi najbardziej pasuje termin 14-19, aczkolwiek, jeżeli wyjdzie inaczej z wyników ankiety, to się dostosuję. Smile
Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #4 : Lutego 27, 2011, 10:44:50 »

Dzięki za informację, pozdrawiam wszystkich.
Zapisane
mlody20002
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 28


« Odpowiedz #5 : Lutego 27, 2011, 15:07:52 »

hmm... a gdzie wogole odbedzie sie zlot?
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #6 : Lutego 27, 2011, 15:08:49 »

Zobacz w innych tematach w dziale...
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #7 : Lutego 27, 2011, 15:33:31 »

mi zależy aby zlot odbył się jak najwcześniej, dlatego głosuję na pierwszy termin
każdy kolejny tydzień "opóźnienia" zlotu zmniejsza moją szansę na uczestnictwo w tzecim FamiCONie  Niezdecydowany
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #8 : Lutego 27, 2011, 20:37:56 »

Nielogiczny, dasz radę, musisz!

osobiście optuje za opcją 15-19 (a właściwie 14-19, pomyliliśmy się spazzie), wydaje się optymalna - połowa lipca. spieszymy się panowie, sprawa wygląda tak, że im szybciej to załatwimy, tym mniej zapłacimy. odnośnie finansów, podejrzewam, że jeśli zrezygnujemy z obiadów (jeżeli - nie mówię że ma ich nie być, w tym momencie ciężko mi obliczyć ile by mogło to wynieść od osoby, dlatego nie biorę ich pod uwagę), to razem z koszulką zlotową (tak, z T-Way, przynajmniej się nie rozpieprzy po pierwszym praniu, wiem bo sam noszę) dla każdego możemy zmieścić się nawet w 100 zlotych - licząc, że pojawi się nas 25 sztuk. a myślę że taka frekwencja to pewnik. proszę tych wstępnych kalkulacji nie brać za pewnik, muszę wszystko policzyć i zastanowić się ile wyniosą "koszty konieczne" - czytaj, środki czystości, przedłużacze, plastikowe naczynia i tym podobne. ostateczna kwota wyjdzie pewnie najwcześniej tuż przed zlotem.

pozostaje jeszcze kwestia zaliczki. dobrze by było chociaż z 400 złotych zebrać. kto jest na 100% pewien że będzie na zlocie - zadeklarujcie proszę, czy możecie wpłacić zaliczkę, a jeśli tak, to jakiej wysokości. w grę wchodzi kwota od 20 złotych w górę.

głosujemy panowie, organizację zlotu czas zacząć!
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2011, 20:40:33 wysłane przez dziat » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #9 : Lutego 27, 2011, 20:55:55 »

Głos poszedł na termin 15 19 jak najbardziej ;] Działajmy działajmy panowie, im szybciej wszystko będzie wiadome tym lepiej Smile.
Oczywiście gdyby termin został zmieniony również się dostosuję.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #10 : Lutego 27, 2011, 21:16:39 »

Mi w sumie obojętne, wakacje mam prawie całe wolne i nic konkretnego nie planuję więc zagłosowałem na 15 (14) - 19.
Zapisane

AlienX
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 158



« Odpowiedz #11 : Lutego 27, 2011, 21:42:37 »

13-go mam urodzinken, to sobie akurat prezent sprawię 14-go Cheesy (i tutaj właśnie głosowałem)
Zapisane

"Szybciej bym się zabił, niż popełnił samobójstwo" - rzekł szczerbaty wygryzając łysemu włosy.
nightking
Gość
« Odpowiedz #12 : Lutego 27, 2011, 22:14:00 »

W tym roku na zlocie pojawię się i ja - dałem ten najbardziej popularny termin oczywiście.

Co do tych koszulek, fajna inicjatywa, ale dobrze by było przewidzieć też opcję dla tych, którzy ich po prostu nie chcą.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #13 : Lutego 28, 2011, 04:53:55 »

Myślę, że nie będzie problemu jak ktoś nie chce koszulki; skąd ci przyszło do głowy że musisz je kupować?
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #14 : Lutego 28, 2011, 14:14:37 »

W tym roku na zlocie pojawię się i ja - dałem ten najbardziej popularny termin oczywiście.

Co do tych koszulek, fajna inicjatywa, ale dobrze by było przewidzieć też opcję dla tych, którzy ich po prostu nie chcą.

i dla tych co chca, ale nie beda na zlocie;)
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #15 : Lutego 28, 2011, 20:17:49 »

Szkoda że Ciebie nie będzie na zlocie. Gdybyś się pojawił, to byłaby dla wszystkich wielka niespodzianka.
Głosowałem na termin 15-19, bo ten (jeśli się pojawię) byłby najbardziej odpowiedni.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #16 : Marca 03, 2011, 00:14:16 »

moi drodzy. czas nagli, chociaż ankieta miała wisieć do 5 marca (soboty), to sprawa tańszej remizy także wisi - na włosku. a właśnie z racji na możliwość wynajmu za mniejsze pieniądze cała ta heca z organizacją już w lutym. wszystkich zainteresowanych tematem którzy jeszcze nie zabrali głosu w ankiecie uprasza się o zrobienie tego jak najszybciej!

razem z oddaniem głosu, proszę o wyrażenie stopnia pewności co do swojej obecności na FAMIKĄ#TSZY. tak jak pisałem wcześniej - robimy zrzutę na zaliczkę, gwoli ścisłości, wysokość wpłaconej zaliczki (20 zł wzwyż od łebka) zostanie odliczona od "wejściówki" na zlot, można tę zaliczkę potraktować jako pierwszą ratę. druga, ostateczna, będzie zbierana w okresie 2 miesiące przed zlotem - aż do zlotu. numer konta do wpłacania składek :

Tomasz Miecznikowski
ul Wólczyńska 304A
01-919 Warszawa
49 1140 2004 0000 3202 7153 1483 mBank

w tytule nick. wpłatę zaliczki proszę potwierdzić prywatką na forum, piszcie środek transportu pieniądza (w przypadku banku to doba, w przypadku poczty - 2 lata).
jeszcze co do wysokości zaliczki. szanowny kolega MWK zadał mi pytanie, jak duża może być zaliczka. otóż, Marku, jak największa Wink. podejrzewam że ciężki będzie uzbierać nawet te 300 złotych teraz, także kto może - niech wpłaca więcej. z racji na to że nie jesteśmy pewni ile wyniesie wjazd w tym roku, wg moich obliczeń nie powinien być niższy jednak niż 90 zł, ustalmy że taka jest kwota maksymalna zaliczki. czyli wpłacamy złotóweczki w przedziale ilościowym 20 - 90.


i tak mniej urzędniczym tonem, halo rzeszów! dzięki za pomoc zdalną przy tej cukierni dzisiaj!
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2011, 00:27:54 wysłane przez dziat » Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #17 : Marca 03, 2011, 12:38:45 »

halo rzeszów! dzięki za pomoc zdalną przy tej cukierni dzisiaj!

hahaha dzwoni telefon i myślę sobie co za dziad mnie budzi przed 10... patrzę, a to Dziat w rzeczy samej  laugh
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #18 : Marca 04, 2011, 09:45:28 »

ankieta zamknięta, większość wybrała termin 14-19 i w tym terminie odbędzie się Famiką#3 - WÓDKAZOO (Warszawski Ógodowy Komitet Akredytacji Zlotowej Określający Opinię) approves.

zaliczek mamy sztuk jeden, w postaci MWK i jego 95 zł. myślę że we wtorek będziemy się ustawiać z ciocią, więc spinać dupy moi drodzy, szybko potrzebna jest zaliczka!
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2011, 12:46:57 wysłane przez dziat » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.