Kwietnia 20, 2024, 18:31:00 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor W±tek: Aladdin  (Przeczytany 5666 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
siudym
Go¶ć
« : Kwietnia 10, 2006, 01:19:46 »

Nie czesto sie zdarza ze piracka zhackowana gra jesy zrobiona lepiej niz oruginalna komercyjna. Aladdin jest tego przykładem:/

Aladdin:
Oryginalna wersja zrobiona na NES, miał być to port popularnej wersji gry z Amigi, PC oraz Segi Genesis. Wyszło jak wyszło:/ Grac sie za bardzo nie da, postać chodzi potwornie, słaba kontrola, sam system do bani. Grafika zdecydowanie wygląda na przekonwertowaną na szybko byle była. Szkoda bo mam wielki sentyment do tej gry z młodosci (tyle ze granej na PC i Amidzie).
Gdyby jeszcze porawnie zrobili sterowanie/system gry to by było znośnie :/


Aladdin - Hack wersji ze SNES'a:
No prosze! Piraci zrobili hacka i to jeszcze jakiego! smiley
Gra wyszła tylko na snes i jest to hack tej własnie wersji, wyszło znakomicie, gra jest świetna, posiada baaardzo dobrą grafike oraz system gry (sterowanie) jest doskonałe. Pamietam kiedys jak była moda na aladdyna, to znajomy na bazarze wymienił AŻ 4 inne kartridze z grami własnie na tego aladdna cheesy Miał do wyboru: kupic za 50zł albo dac 4 inne za wymiane, a ze młodzi byliśmy i kasy jak na lekarstwo to kumpel dał swoje 4 dyskietki.
 

Aladdin 2:
Tym razem nie mamy do czynienia z Hackiem, tylko z tzw. "Pirate Oryginal" czyli pirackim oryginałem. Graficznie poziom chyba wyzszy od tej komercyjnej wersji cool
Ale juz system gry, sterowanie zdecydowanie lepsze.... Mozna wybierac poziomy na początku gry. Trzeba przyznac ze jak na grę robioną od podstaw przez piratow/hakerów to jest naprawde dobra. Nie idealna ale moze być ;]


Aladdin 3:
Hack jakies strzelanki, nie ma co pisać :/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2006, 01:24:56 wysłane przez siudym » Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #1 : Kwietnia 10, 2006, 02:24:59 »

Co tam z hackiem mi sie podoba oryginalny Aladdin mlodosci ja przeszedlem.
Mi tam nie przeszkadza ze jest taka pograc sobie moge w nia.

Ale niestety musze stwierdzic ze wole grac Hack Aladdin.
Lepsza grafika lepsze dzwieki i grywalnosc Smile

Hack Aladdin
Po prostu jest swietna dalsze poziomy sa przepiekne ze asz sie chce grac.

Hack Aladdin 2
Jako niezabardzo podchodze to tej gry ale pograc zawsze mozna.
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #2 : Kwietnia 10, 2006, 09:55:02 »

Grałem tylko w oryginał. Po grać można, ale niestety to nie jest dobra gra. Gry firmy, która wyprodukowała Mortal kombat są do bani. Tak samo ten Harry potter. Szkoda słów.
Zapisane
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #3 : Kwietnia 10, 2006, 10:20:23 »

ale Harry Poter to hack (piracki oryginał) i nie został zrobiony przez firmę ktora robiła aladdina.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #4 : Kwietnia 10, 2006, 12:36:49 »

Moze nie o to mu chodzilo tylko porowna aladdyna do Harry potter <Chyba tak mi sie zdaje
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #5 : Kwietnia 10, 2006, 14:20:13 »

Chodziło mi o to, że gry tej firmy są do bani Dźwięk, i muzyka, i grywalność.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #6 : Kwietnia 10, 2006, 14:56:21 »

smiley  smiley  Mati przeczytaj posta siudym bo napisal ze
Cytuj
Harry Poter to hack (piracki oryginał) i nie został zrobiony przez firmę ktora robiła aladdina
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 10, 2006, 14:59:52 »

Wiem, ale to wyglonda na podobnej zasadzie.
Zapisane
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #8 : Kwietnia 11, 2006, 17:32:57 »

na emu juz nie pamietam ale na karcie było cos takiego, ze grając do pewnego levelu (chyba pod koniec drugiego) zatrzymywała sie muzyka i dlalej juz było całkowicie cicho, jedynie efekty dzwiekowe.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #9 : Kwietnia 11, 2006, 17:52:50 »

Niestey ja tak mam na kardzie ale muzyka wylacza sie nawet pierwszym poziomie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2006, 17:53:17 wysłane przez flclflcl » Zapisane

siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 11, 2006, 18:15:33 »

a mozliwe ze juz wczesniej, bo nie pamietałem dokładnie:/
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #11 : Kwietnia 11, 2006, 19:14:57 »

Cytuj
Niestey ja tak mam na kardzie ale muzyka wylacza sie nawet pierwszym poziomie.
[snapback]4806[/snapback]

...takie to, już "uroki" pirackich cart'ów :>
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #12 : Kwietnia 11, 2006, 19:29:03 »

Też tak miałem. Muzyczka była tylko na początku gry, w pierwszym levelu nie było muzyki, a w drógim już była. Siudym na emu normalnie jest muzyka.
Zapisane
neSS
Go¶ć
« Odpowiedz #13 : Kwietnia 15, 2006, 17:31:52 »

Ten Alladyn ... lodzio miodzio. Pamiętam jak całymi dniami siedziałem przed tą gierką. Siudym pisze że hack wyszedł tylko na Snes a ja poginałem na zwykłym pegazie czy to możliwe  huh  rolleyes
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #14 : Kwietnia 15, 2006, 17:36:32 »

Nie zrozumiełeś, to jest hack wersji ze SNESa wydany na NESa.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2006, 17:37:23 wysłane przez Senshu » Zapisane
neSS
Go¶ć
« Odpowiedz #15 : Kwietnia 15, 2006, 17:40:38 »

Aha spoko ;] A wogóle to poszukuje tego roma tej gry, wie ktoś może skąd można zassać ??  cool
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #16 : Kwietnia 15, 2006, 17:44:08 »

http://www.planetemu.net/
Z tąd możesz pociągnąć.
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #17 : Kwietnia 15, 2006, 18:40:33 »

Cytuj
Aha spoko ;] A wogóle to poszukuje tego roma tej gry, wie ktoś może skąd można zassać ??  B)
[snapback]4904[/snapback]

obsługa google jest az tak trudna? poza tym w dziale GRY jak byk na samej gorze jest przypiety topic: Linki do stron z rom'ami gier ...no ale po co sie 'meczyc' :/ masz szczescie ze nie chce mi sie wlazic do panelu admina
Zapisane
Benji
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 62


« Odpowiedz #18 : Kwietnia 20, 2006, 12:02:47 »

Cheesy Tak, tak. Fantastyczna gierka. Na sprzęcie grałem w hacka. I jest bajeczny. Pamiętam jak na początku myślałem, że to gra nie do przejścia (byłem wtedy mniejszy i moja sprawność psychoruchowa nie stała na wysokim poziomie). A teraz - przejdę cała grę z jednym życiem. Ale i tak gra jest świetna - taki mix "Prince of Persia" z bajkową grafiką i dynamiką. Minusem tej gierki jest music - mało, albo i brak.

 smiley W oryginała grałem tylko na emulatorze. Zbyt dużo w nią nie grałem, więc nie będe się na jej temat wypowiadał. Muzyczka wpada w ucho - to mogę powiedzieć.

 Smile Ta wersja Aladyna na latającym dywanie to chyba taki trik do przyciągnięcia graczy. Mam karta "20in1 ASDER", gdzie są same gierki tej firmy. A ten facet strzelający z łuku na dywaniku figuruje jako "[Turbo] Magic Carpet". I to chyba będzie oryginalny tytuł tej gierki.
Zapisane
lemonek1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 289



WWW
« Odpowiedz #19 : Kwietnia 20, 2006, 15:15:37 »

Pamiętam jak chciałem zdobyć ten hack Aladyna ze snes'a a na karcie trafił mi sie Aladyn 3, mój zawód nie znał granic. Po jakimś czasie zdobyłem ta grę i pamiętam że ta kończąca się muzyka nie przeszkadzała mi ale mały byłem i nie zwracałem uwagi na takie szczegóły. Prawda jest że ta gra jest bardzo prosta a dodatkowo pasłordy ułatwiają grę
Zapisane



Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 20 zapytaniami.