Marca 28, 2024, 17:27:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Aladdin  (Przeczytany 5572 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
siudym
Gość
« Odpowiedz #20 : Czerwca 18, 2007, 17:58:33 »

Jezeli ktos widzial kart' z napisem/logiem "Super Aladdin The Return of Jaffar", to w srodku jest to cudo - hack jednej gry, ktorej nazwy niestety zapomnialem... heh
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2007, 18:11:24 wysłane przez siudym » Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #21 : Czerwca 18, 2007, 19:13:53 »

Oryginał nazywa się Astyanax.


{dokladnie Smile wiedzialem tylko, ze na "A", ale juz nie chcialo mi sie szukac Wink
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2007, 20:29:07 wysłane przez siudym » Zapisane
K@millo_DODGER
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



WWW
« Odpowiedz #22 : Czerwca 22, 2007, 16:44:59 »

W Aladdina na SNESA pykałem godzinami, o ile dobrze pamiętam to i tak nie ukończyłem tejże gierki Cheesy
Klawa jest.
Zapisane
nightking
Gość
« Odpowiedz #23 : Czerwca 22, 2007, 16:48:47 »

Cytuj
Aladdin 3:
Hack jakies strzelanki, nie ma co pisać :/

[snapback]4647[/snapback]
Ja jednak napisze Tongue

Mam na handel tš właœnie grę. Chętnych zapraszam na PM

IMO nie jest taka zła choć hitem tego nazwać nie można.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #24 : Stycznia 16, 2011, 13:25:28 »

Ciekawostka, ja posiadam hacka wersji SNESowej z dwoma różnymi planszami tytułowymi:

Aladdin:



Aladdin II:



Po rozpoczęciu gier wydają się identyczne ale niewiele grałem, podejrzewam jednak, że zmieniono tylko planszę tytułową.
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #25 : Stycznia 16, 2011, 13:58:05 »

alzen - menu do tej gry są różne, mają różne numery dopisane itp. Główne pytanie przy tym Alladinie to czy jest to wersja pełna, czy okrojona. Długo się naszukałem pełnej wersji, aż w końcu dorwałem ten cart:
Ma on na labelu oznaczenie JY-025, które określa właśnie pełną wersję. Okrojona nie ma na 100% muzyki w czasie gry - po przesłuchaniu fragmentu z menu startowego, które pokazałeś na screenach, muzyka milknie i gramy w ciszy. Nie wiem też, bo i mi się tak wydaje, i chyba czytałem o tym na FamiWorld, że wersja okrojona jest także pozbawiona gierek po levelach, gdzie możemy wygrać różne bonusy.

Edit: O - przeczytałem cały temat i widzę, że wiele osób narzekało na ten brak muzyczki. Smile

Co do samej gry - to jest rewelacyjna jak dla mnie. Miałem ją za dzieciaka, pamiętam, jak spisywałem kody do następnych leveli w segregatorze, a tytuł ten jest naprawdę grywalny. To zdecydowanie jeden z najlepiej wydanych portów z innej konsoli na Fami przez piratów.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2011, 14:06:30 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #26 : Listopada 26, 2014, 17:30:27 »

Aladdin - Hack wersji ze SNES'a:
No prosze! Piraci zrobili hacka i to jeszcze jakiego! smiley
Gra wyszła tylko na snes i jest to hack tej własnie wersji, wyszło znakomicie, gra jest œwietna, posiada baaardzo dobrš grafike oraz system gry (sterowanie) jest doskonałe. Pamietam kiedys jak była moda na aladdyna, to znajomy na bazarze wymienił AŻ 4 inne kartridze z grami własnie na tego aladdna cheesy Miał do wyboru: kupic za 50zł albo dac 4 inne za wymiane, a ze młodzi byliœmy i kasy jak na lekarstwo to kumpel dał swoje 4 dyskietki.
 

W moim odczuciu ten pirat (hackiem mi to w sumie ciężko nazwać, prędzej port) na NESa jest lepszy niż ten ze SNESa, kilka rzeczy jest dodanych, czego w oryginale brak (braki względem oryginału też są, głównie fabularne). Bardzo żałuję, że nie mam już tego carta. Dziś sobie grałem na emulatorze na Wii.
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #27 : Listopada 26, 2014, 17:57:01 »

Lepszy?? Ośmielę się z Tobą nie zgodzić. W Alladynie na pegazuz cierpi nie tyle grafika (bo ta akurat jest dobra) ale interakcja bohatera z otoczeniem. Ot pierwszy z brzegu przykład - paliki. Strasznie wnerwiające jest odbijanie się Alladyna od palików, raz odbija się daleko a raz nie. I w sumie nie wiadomo od czego to zależy. Takich błędów w miarę grania widać więcej.
Zapisane

Verteks
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 78


« Odpowiedz #28 : Listopada 26, 2014, 21:28:01 »

Przy skokach na te paliki, to trzymałem A i kierunek przed tym jak miał wyskakiwać (tylko w odpowiedniej klatce animacji może to zrobić) i dusiłem dopóki Aladyn nie wylądował w docelowym miejscu - wtedy skakał daleko. Ciężej jest mi trafić na takie cienkie platformy - kolizje leżą, co przeszkadza w tych chmurkowych etapach (nie znam się na uniwersum Alladina, na tej całej historii i nazwach miejscówek Wink).
Sama gra jest zacna, poluję na carta nie mającego obkrojonego contentu, bo granie bez muzyki mnie nie interesuję (tym bardziej, że ona znowu jest dobra i spójna z tym, co się dzieje na ekranie). Nie podoba mi się jedynie fizyka w stylu Somari - choć nie wiadomo jakbym szybko biegł, to gdy nacisnę skok, Aladyn prawie że staje w miejscu...
Zapisane
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #29 : Listopada 28, 2014, 09:32:54 »

Ja pamiętam kiedyś jak grałem, to na długo się zatrzymałem na etapie w chmurach. Ale po pewnym czasie wymasterowałem tak skoki na wszystkie paliki i słupy, że przechodziłem potem od strzału - skakałem jak chciałem Tongue
Zapisane

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 18 zapytaniami.