Kwietnia 24, 2024, 00:51:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Isolated warrior  (Przeczytany 2875 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mati
Gość
« : Marca 09, 2011, 21:48:42 »

Że też kurcze znając sporo już romsety na NESa z każdym rokiem znajduje się w tych romsetach jakiś ciekawy tytuł i tak oto jest zdaje się kolejny dobry tytuł na naszą wspaniałą konsolkę.
http://www.youtube.com/watch?v=2L2GakV0Hao
Byłem pewien, żedeveloperem jest Taxan jak w przypadku G.i.joe, albo Lof g mana, ale nie. Grą zajeli się panowie z jakiejś nieznanej mi dotąd firmy Vab inc a dźwiękowo strasznie przypomina gry jakie wymieniłem wyżej. W giereczkę malutko pograłem, ale mam zamiar pewnego dnia przysiąść i postarać się przejść całość. Grał ktoś zwas ? Co możecie powiedzieć, czy to rzeczywiście dobra pozycja? Mi wydaje się, że tak.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #1 : Marca 10, 2011, 01:12:33 »

Seba nadszedl z pomocą Cheesy.

Ta gra to scrollowana strzelanka w rzucie izometrycznym. Gracz wciela się w postać długowłosego blondyna zakutego w pancerz. Wyposażony w spluwę strzela do wypełzających zewsząd potworów. Z każdego niemal ubitego stwora wypadają jakies bonusy, a to dodatkowe granaty, upgrade broni bądź osłona chroniąca przed kilkoma trafieniami.



Długowłosy hero nie ogranicza się tylko do przesuwania na boki oraz do przodu i tyłu. Może on wykonywać skoki we wszystkich kierunkach. Jest to bardzo przydatne do omijania pocisków wroga, przeskakiwania licznych przepaści oraz do rzucania przeróżnych bomb.
Pod wzgledem poruszania się bohatera, grafiki i dźwięku, twórcom należy się porządne piwo. Wszystko prezentuje się bardzo solidnie. Są też kontynuacje i passwordy co należy uznać za kolejny plus.



Jedno trzeba grze przyznać - jest trudna. O ile same etapy jeszcze ujdą to bossowie sa bardzo wredni i wytrzymali. Z drugim bossem pierwszego etapu męczyłem się ponad pół godziny zanim ubiłem drania (trzy razy zaczynałem od początku). Później wcale nie jest łatwiej.
Gra zdecydowanie do dłuższego rozgryzania.
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #2 : Marca 10, 2011, 16:12:19 »

Cóż, o grze mogę sobie pomarzyć, bo kody gg wieszają rom, ale druga sprawa to to, że raczej bym niepodołał, masa przeciwników zabija i masa przepaści. Sprawdziłem na yt całe przejście i giereczka ma 7 misji. Gdyby dałoby się coś z tym zrobić, nie wiem jakieś inne kody czy coś a sprawdzałem na dwóch stronach i nic, no cóż, na dzień dzisiejszy pykać nie mogę.
edit
Chyba, że w Japońską wersję, ale nie pamiętam jak się nazywa, może tam są kody i działałoby to dobrze. Znajdę to się sprawdzi bo wiem, że taka jest, ale nie wiem jak z kodami.
edit 2
Do Jap wersji kodów nie ma... Sad
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2011, 21:31:43 wysłane przez Mati » Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #3 : Marca 11, 2011, 11:58:18 »

Nom niestety, dla Ciebie Mati największą trudność sprawiają gry z przepaściami. Gdyby tak działał kod na nietykalność i na nieskończoną liczbę żyć to wtedy bo wielu upadkach w szczeliny (co byłoby nieuniknione) mógłbyś tą grę ukończyć. Ale jest wyjście, tak jak w przypadku Lone Rangera - możesz popróbować sił w Isolated Łorior razem z siostrzeńcem.
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #4 : Marca 11, 2011, 12:02:47 »

Jasne Seba ale problem polega na tym, że kody gg wieszają rom, gdyby nie było tego problemu to bym próbował samemu pykać albo właśnie z młodym ale wiesz, co odpalę grę, gram i gram i nagle zawiecha w różnych momentach gry. Nawet daleko niedoszedłem.
Btw, w ogóle jak się w tej grze skacze? Z tego co zauważyłem wiadomo b odpowiada za strzał, a za rzucanie bomb to co, strzałką w górę ?
Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 275


« Odpowiedz #5 : Marca 16, 2011, 01:08:29 »

To graj na emulatorze, ustaw save na 1, load na 2 i gogo; tak przeszedłem battle toads...


Pamietam kolega przyniósł kiedyś tą grę, niestety nie miałem możliwośći zbyt dużo pograc, pamiętam że była dość trudna
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #6 : Marca 19, 2011, 03:42:10 »

Z tego co zauważyłem wiadomo b odpowiada za strzał, a za rzucanie bomb to co, strzałką w górę ?

Sorry że Ci wcześniej nie napisałem. Za rzucanie bomb odpowiada ten sam przycisk co skok. Rzucać możesz tylko podczas skoku (będąc w powietrzu a nie dotykając ziemi). Wystarczy że wciśniesz drugi raz guzior odpowiedzialny za jumpa i zrzucisz przeciwnikom bombeczki.
Zapisane

meffcio
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 157


WWW
« Odpowiedz #7 : Marca 19, 2011, 12:00:47 »

Sorry że Ci wcześniej nie napisałem. Za rzucanie bomb odpowiada ten sam przycisk co skok. Rzucać możesz tylko podczas skoku (będąc w powietrzu a nie dotykając ziemi). Wystarczy że wciśniesz drugi raz guzior odpowiedzialny za jumpa i zrzucisz przeciwnikom bombeczki.
Ogólnie fajna sprawa, bo jak nie ma bomb, to wykonuje po prostu "podwójny" (a raczej dłuższy) skok. Minus jest taki, że jak chce się wykonać sam taki skok, to automatycznie wypuszczamy bombę. Powinna być możliwość przełączania tego, o ile takiej nie ma ;p
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #8 : Kwietnia 27, 2014, 15:12:54 »

Odświerzę temat, bo giereczkę udało mi się 2 razy ukończyć. Co prawda z pomocą kolegi za pierwszym razem a za drugim z pomocą Vinyla Smile.
O ile 3 levele dam radę samodzielnie przejść tak już w czwartym zaczyna się hardkor. Zaczyna się masa przepaści, skakania i ogólnie bez pomocy nie dał bym rady. Grałem na konsoli z jakimiś dodatkowymi ingerencjami. Jakiś rom wrzuciłem na everdrive i poszło. Giereczka jest genialna z genialną muzyką. Jeśli ktoś nie miał okazji zagrać, to polecam Smile.
Zapisane
BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #9 : Września 03, 2014, 18:58:23 »

Fajna gra, ostatni raz w nią grałem przed tym jak pojechałem do ekm szpitala (czyli ponad 10 lat temu) gdyż nie pamiętałem jej nazwy
Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.