Marca 28, 2024, 19:52:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Garść WAŻNYCH spraw organizacyjnych  (Przeczytany 5371 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Czerwca 07, 2011, 12:53:03 »

kilka ważnych spraw, które nadal trzeba ogarnąć, a które czekały już zbyt długo. tak samo jak logo graficzne i koszulka, w tym temacie poruszamy kwestie które są do omówienia i zorganizowania w trybie pilnym. proszę o uważne czytanie wszystkich zainteresowanych.

lista obecności na FamiCON #3:
marcin_N
Dred
Mati
Koks
dafczynsky
gargi
MWK
Ryan
Sogetsu
MaarioS
żuro
kwiatek
spazz4
Duobix
machbed
kompocki

Ignus vel Argus
Wodzu vel Wazon
Nielogiczny vel Małologiczny
zelas12 ?
kobieta zelasa ?  
AdamStar
Qurek
Vinyl
Błażej vel Rysia
Rocket
Zitz
borsuk

Ednru
Meff ?
AlienX ?
leszek
Martin ?
kobieta Martina ?
Jerycho

Emilka
dziat


legenda - pogrubieni to osoby które wpłaciły zaliczkę, podkreśleni - te, które na dzień dzisiejszy się jedynie zapowiedziały, osoby ze znakiem zapytania przy ksywie - proszę o wypowiedź w temacie z aktualną sytuacją, ksywy w kolorze zielonym - przyjazd na część zlotu. tak samo wszyscy pominięci także są proszeni o zaalarmowanie postem poniżej że istnieją.
w zależności od ostatecznej frekwencji, szlachetny skład kobiet może otrzymać sutą zniżkę na wjazd. jej wysokość zależy w głównej mierze od frekwencji całkowitej.

zaliczka: the second encounter with brak pieniędzy
jak wiecie, wynajem sali to jedno, a pozostają jeszcze koszty dodatkowe. w związku z tym wszystkich, którzy jeszcze nie wpłacili zaliczki, bądź chcą wpłacić już całą należność za pobyt na zlocie, proszę o przelew na konto bankowe:
Tomasz Miecznikowski
ul Wólczyńska 304A
01-919 Warszawa
49 1140 2004 0000 3202 7153 1483 mBank

wysokość wpłaty klasycznie od 20 złotych wzwyż.

do zakupu w tym roku będą:
plastikowe przybory do jedzenia (w postaci szklanek, kubków, sztućców, misek oraz kieliszków) - jeśli ktoś ma na zbyciu jakąkolwiek ilość, proszę o wpisanie się poniżej;
przedłużacze - jeśli posiadasz, odsyłam do tematu Fami#3 Bambetle;
papier toaletowy;
przybory do sprzątania;
ceraty;
i wiele, wiele innych. jeśli jesteś w stanie zaoferować cokolwiek co może przydać się na zlocie - koniecznie daj o tym znać wypisując swój sprzęt w temacie Fami#3 Bambetle. odsyłam tam wszystkich po raz kolejny.

projektornia i telewizornia, a także reszta bambetli

MWK i spazzie, jak w tym roku ma się sprawa z projektorami? czy jesteście w stanie coś zorganizować? w Warszawie przybyło nam kontaktów w tej sprawie, jednak mimo wszystko, ucieszyłbym się gdybyście to Wy (bądź kto inny) był w stanie się tym zająć.

(nieaktualne - projektor już jest od Spazz4)

telewizornia i reszta sprzętu. po raz kolejny proszę o wpisywanie się do Fami#3 Bambetle, zostało tylko pięć tygodni do zlotu!
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2011, 13:17:23 wysłane przez dziat » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #1 : Czerwca 07, 2011, 12:58:51 »

Ja jak co roku planuję być na zlocie i mam nadzieję, że nic nie stanie mi na przeszkodzie no to daję 99%. Teraz już nawet mam wygodną możliwość wpłacenia zaliczki, dlatego 20zł. już poleciało na te podane konto Wink .

P.S..... a z Tobą co?? Dałeś siebie na sam dół listy z odstępem??
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwca 07, 2011, 13:08:41 »

dzięki za szybką reakcję MaarioS. tym samym zacząłeś drugą sesję zaliczkową, łącznie z wpłaconymi przez Ciebie pieniędzmi mamy już 35 zł (poprzednio uzbieraliśmy 415 zł zaliczki, ale dla równego rachunku zaliczki na remizę wpłaciliśmy 400 zł).

ze mną wszystko w porządku i będę, tylko nie mam skąd pieniędzy znaleźć ciągle. szewc bez butów chodzi!
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #3 : Czerwca 07, 2011, 16:31:13 »

Niestety na razie nie jestem w stanie sprecyzować co ze mną. Odpowiedź dam pewnie w lipcu, jeżeli się pojawię to przed tym wpłacę całość na twoje konto dziadu. Ewentualnie przekażę osobiście na zlocie (o ile mnie po drodze nie obrabują).
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #4 : Czerwca 07, 2011, 16:42:43 »

Jest mi niezmiernie przykro... nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić, że mogłoby mnie nie być, ale... wszystko na to wskazuje.
Przez cały czas nie chciałem oficjalnie wpisywać mojej nieobecności, bo tak właściwie ciągle jest maleńka szansa na to, że jednak się zjawię.
W chwili obecnej sytuacja wygląda tak, że mam załatwioną pracę w Holandii od 1 lipca do 30 września, właściwie gdyby nie sesja i obrona licencjatu to już by mnie tu nie było. Brakuje tylko jednego, ostatniego elementu - telefonu z Holandii z oficjalnymi informacjami dotyczącymi pracy i umową. Właśnie teraz, w czerwcu mają zadzwonić - jak do tej pory wciąż do tego nie doszło, więc... ostatecznie nic jeszcze nie jest wykluczone. Jednak z tego czego dowiaduję się od osoby załatwiającej mi tą pracę (znajoma osoba więc informacje rzetelne) to wygląda na to, że musiałoby dojść do jakiejś wielkiej awarii aby ten wyjazd nie wypalił.
Strasznie się czuję myśląc o tym że ominę FamiCON#3, na pewno pamiętacie jak bardzo mi zależało na zorganizowaniu go na początku lipca (te kilka dni przesunięcia w wyjeździe pewnie by się dało załatwić), ale w takim terminie... jestem po prostu wyłączony. I smutny.  Niezdecydowany

Wprawdzie szansa na to, że zostanę w Polsce na wakacje ciągle jeszcze jest (czyli szansa że będę na zlocie), ale jest bardzo mała.
To co mogę już dzisiaj powiedzieć na pewno to to, że zapisałbym się na koszulkę z wzorem Contry i gdybyście byli tak uprzejmi zostawcie dla mnie (przekazując za pośrednictwem MWK) plakaty ze zlotu (zatrzymuję je od pierwszej edycji FamiCON'u).

I dzięki dla tych którzy ciągle wierzą, że jednak uda mi się dotrzeć na F#3 - naprawdę miło mieć wsparcie z Waszej strony.
A tak btw. moja nieobecność to chyba żadna strata.
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #5 : Czerwca 07, 2011, 18:13:10 »

A mi jest smutno z tego powodu Sad
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #6 : Czerwca 07, 2011, 18:26:38 »

Bardzo smutna wiadomość, Grzesiek... Nie chcę Ci życzyć, żeby ta potencjalna awaria miała miejsce i żebyś nie pojechał do tej pracy, bo nie o to w tym chodzi. ;) Mimo to bardzo mi przykro, że nie uda Ci się połączyć obu tych wyjazdów. Mam tylko nadzieję, że może jakoś to wykombinujesz. ;)

Słuchajcie, załatwię jakiś zapas plastikowych kubeczków oraz talerzyków. Nie wiem jeszcze jaką ilość, ale na pewno nie będzie to liczba w stylu 10 czy 20 - więcej, rzecz jasna. Jak będę wiedział ile tego będę dzierżył - dam znać. Tak samo nie wiem też, czy będę miał sztućce. Muszę się zorientować w cenach.
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #7 : Czerwca 07, 2011, 21:30:53 »

Jeżeli o mnie chodzi to dam odpowiedz gdzies na początku lipca czy będziemy czy nie Smile
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwca 08, 2011, 00:27:11 »

dafczynsky - jeśli masz kupować tę zastawę, pozostaw to nam - w końcu także na to jest zrzutka Smile chyba że możesz to załatwić za półdarmo/darmo, wtedy to tak, jak tak to tak!
Zapisane
leszek
Gość
« Odpowiedz #9 : Czerwca 08, 2011, 21:02:37 »

nie wiem czy na dzień czy na dwa ale będę.
Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #10 : Czerwca 10, 2011, 10:06:50 »

Może ułatwimy naszemu adminowi/moderatorowi życie i będziemy wypisywać w postach w tym temacie informacje dotyczące swojej obecności w jakimś umownym kolorze? Tak, by dziat już na pierwszy rzut oka wiedział jak wygląda frekwencja i mógł co jakiś czas uaktualnić listę obecności. Tak samo proponuję zrobi z rzeczami przynoszonymi na konwent. i proponuję przy płci pięknej jakiś znak umowny dać (choćby 20 wykrzykników XD) bo np. taki "borsuk" jest kobietą. Może takie działania zachęcą inne panie do odwiedzenia remizy Smile
A teraz od siebie:

ksywka: Zitz (facet)
obecność: na 90% (2 dni, weekend)
przynosi:
Wyborowa 1/2 l.
Grill (malutki, kupiony w Carrefourze za 12zł, więc bez rewelacji)
dip do nachosów 2 słoiki XD (ostry/barbeque) ;P
piłkę jakąś (opcjonalnie)


A teraz słowem wyjaśnienia: Pijakiem nie jestem żadnym, wręcz przeciwnie, wódka mi z urodzin została. Próbuję zaoferować cokolwiek mogę by zabawa była lepsza, a skoro nie mam żadnej konsoli/telewizorów... O grillu mówiłem, ponieważ mieszkam stosunkowo niedaleko mogę przytaszczyć. Tak samo jak piłkę jakąś (tylko czy jest sens, chyba nie będzie miejsca/chętnych do kopania, sami nerdzi Cheesy:D). Niech ktoś przyniesie nachosy z biedronki, to będziemy sobie podjadać XD. Możliwe, że mógłbym przynieść kilka innych rzeczy, jednakże na chwilę obecną wolę si nie oferować za bardzo bo różnie być może...
Pzdr!
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #11 : Czerwca 14, 2011, 11:42:01 »

Zitz - bardzo dziękuję za Twoje zaangażowanie. rzeczy które możesz wziąć ze sobą może nie są konieczne, ale na pewno z nich skorzystamy. w tamtym roku było kilku chętnych na partyjkę w nogę, miejsca jest sporo, w związku z czym jak najbardziej weź ją ze sobą (piłkę - nogi, swoją drogą, też weź).

wszystkie aktualne informacje odnośnie listy obecności znajdują się w pierwszym poście tego tematu. przed chwilą miała miejsce jej kolejna aktualizacja - do "pewniaków" doszedł MaarioS i Sogetsu. przypominam o tym, że ciągle:

1) zbieramy pieniądze na koszty organizacyjne w kwocie od 20 zł wzwyż;

2) pilnie potrzebujemy projektów plakatu w celu uzyskania patronatu (czyt. pieniędzy);

3) wpisu wszystkich ze zlotowej listy do tematu Fami#3 Bambetle!
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #12 : Czerwca 18, 2011, 14:19:38 »

Ja, za trochę zaganianego ostatnio AdamStara deklaruję, że pojawi się na zlocie Wink . Możecie go dopisać do jakiejśtam listy czy gdzie tam chcecie.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #13 : Czerwca 18, 2011, 21:57:43 »

wiem, dzwoniłem do niego parę dni temu, ale zapomniałem go dopisać. skoro już jesteś z nim w kontakcie, zdobądź proszę od niego informacje do Fami#3 Bambetle. głównie chodzi o telewizory lub możliwość zorganizowania projektora.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #14 : Czerwca 25, 2011, 23:46:07 »

w tym roku koszt pobytu na zlocie wyniesie 90 zł. ewentualne zamówienie koszulki nie wchodzi w tę kwotę.

w tym momencie zadeklarowanych (pewnych w stu procentach) jest siedemnaście telewizorów/monitorów commodore. nie ma rewelacji - potrzeba nam jeszcze co najmniej jeszcze pięć sztuk! a przede wszystkim jest nam potrzebny projektor!
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #15 : Czerwca 30, 2011, 10:34:49 »

w tym roku zapowiada się, że wiele osób odwiedzi magiczną remizę w Laskach tylko na weekend. w związku z tym, została ustalona składka dla wszystkich "czasowych" zlotowiczów wysokości 20 zł za dzień. należy zapłacić ją podczas zlotu, najlepiej płacąc z góry
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #16 : Lipca 01, 2011, 19:03:01 »

30zł zaliczki poszło z mojej strony. Kasa już powinna być u ciebie na koncie bo też mam w mBanku.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #17 : Lipca 01, 2011, 19:09:25 »

tym samym, po opłaceniu pierwszej zaliczki za salę (wysokości 400 zł) na dzień dzisiejszy mamy 315 złociszy

z racji na dużą ilość chętnych Pań, wszystkie kobiety otrzymują zniżkę na pobyt na całym zlocie - składka za cały pobyt od jednej białogłowy wynosi 50 złotych. stawka za pobyt tymczasowy bez zmian, 20 zł/dzień
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2011, 19:49:34 wysłane przez dziat » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #18 : Lipca 08, 2011, 23:52:59 »

czy ktoś posiada na sprzedaż bony sodexo?
Zapisane
AlienX
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 158



« Odpowiedz #19 : Lipca 09, 2011, 18:17:38 »

Witam po pewnym czasie nieobecności.
Jako że życie znów mnie wyru... ten tego... zaskoczyło, jest duża szansa że na zlocie pojawię się tylko chwilowo (najprawdopodobniej łikendu dzień lub dwa), lub też istnieje pewne ryzyko że nie pojawię się w ogóle (czego staram się ze wszelkich sił uniknąć). W każdym razie czymajcie się tam ciepło, bawcie się dobrze, jak słuch o mnie chwilowo zaginie oznacza to że nie dałem rady stawić czoła przeciwnościom losu  Wink
Zapisane

"Szybciej bym się zabił, niż popełnił samobójstwo" - rzekł szczerbaty wygryzając łysemu włosy.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 19 zapytaniami.