Marca 28, 2024, 21:46:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#3 - Relacja  (Przeczytany 29743 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #20 : Lipca 20, 2011, 21:55:12 »

Zapisane

siudym
Gość
« Odpowiedz #21 : Lipca 20, 2011, 23:23:38 »

Zerkajac na zdjecia, to naprawde nastepny zlot trzeba nazwac AlkoholiCON Cheesy
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #22 : Lipca 20, 2011, 23:28:27 »

Jeszcze nie odespałem... dzisiaj już 2 razy mi się system wyłączył, zapewne "waliłem jak z moździerza", jednak spanie po 3-4h przez 5 dni robi robote :-)

Niemniej to był fantastyczny zlot i chciałem wszystkim serdecznie podziękować za wspaniałą zabawe!
Już za Wami tęsknie i nie mogę się doczekać F#4 ze żmijówką aka terminatorówką w logo ;-)

Jak co roku zbieram wszystkie fotki, które ostatecznie wrzucę na "e-dysk" co by nie sczezły.

Dziadek, jak przebiegło zdanie remizy? Ciocia była kontent? Czy ktoś coś zgubił/odnalazł (ewentualność założenia nowego tematu z serii "biuro rzeczy znalezionych")?


edit:: Siudym, zatem to Ty podkradałeś wszystkim browary, tak?  crazy
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2011, 23:30:01 wysłane przez MWK » Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #23 : Lipca 20, 2011, 23:41:42 »

Fotki ode mnie:

zshare - F_3 Sogetsu.zip - 46.52MB
speedyshare - http://www.speedyshare.com/files/29511212/F_3_Sogetsu.zip

Mam jeszcze dwa filmiki (MaarioS próbujący przejść Dragon's Lair oraz Finał turnieju Palamedes wraz z krótkim wywiadem ze zwycięzcą) ale te wrzucę za tydzień jak będę miał dostęp do swojego kompa.

Co do zlotu - było super. Jak zwykle, świetni ludzie i dobra zabawa a kto nie był niech żałuje.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2011, 00:24:33 wysłane przez Sogetsu » Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #24 : Lipca 20, 2011, 23:58:33 »

Sogetsu możesz te swoje fotki przerzucić choćby na speedyshare? Tutaj to strasznie mozolnie się ściąga a nie chce mi się ponad godziny czekać na ściąganie 40 mb z kawałkiem co na speedym ściągnęłoby mi się to w pare sec.
edit wielkie dzięki Smile
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2011, 00:35:37 wysłane przez Mati » Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #25 : Lipca 21, 2011, 12:51:54 »

Powiem tak, zlot na prawdę był świetny, a dla mnie do prawdy niesamowicie udany z prostej przyczyny - czułem się jak w domu, a na poprzednim zlocie po prostu troszeczkę nieswojo. Sami rozumiecie, tylu nowych ludzi poznanych w jednej chwili. W każdym razie - dziękuję Wam wszystkim za wspólnie spędzony nieomal tydzień czasu. Z nieomal każdym z Was prześwietnie mi się rozmawiało! Wiele forów by mogło nam pozazdrościć tak zżytej i pomagającej sobie nawzajem społeczności. Smile

Każdemu z osobna dziękować nie będę, bo to nie ma sensu - każdemu bym napisał "jesteś świetnym człowiekiem, super mi się z Tobą gadało", mimo tego, że każdy z Was to zupełnie inna osoba. Smile Ale mam tutaj kilka osób, do których chciałbym się bezpośrednio zwrócić.

aboabo - (wiem, że tego nie przeczytasz, ale), ogarnij się wreszcie, chłopie! Super się z Tobą gadało na tematy muzyczne!
Ignus - do Ciebie fejsbukowy slogan "po alkoholu nabieram blasku" pasuje jak ulał! xD No i zdrowia!

I na koniec wpadki organizacyjne (tak na przyszłość). Trzeba o tym mówić - prawie każdemu na zlocie ktoś podebrał albo żarcie, albo piwo! I to jest paranoja. Na poprzednim zlocie takich akcji nie było. Po drugie. Konkursiwa powinny być organizowane o rozsądnych porach. xD Po trzecie, jeżeli Dred będzie chętny do zorganizowania jakiegoś konkursu - uprzejmie mu odmówcie. :E

PS. Myślę, że mogę to napisać, bo raczej te dwie osoby nie wejdą nigdy na forum. Uważam za dużą pomyłkę obecność na zlocie Biszkopta i jego seksbomby. Jak chcecie się najarać i nachlać do zamulenia, róncie to gdzie indziej.

Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #26 : Lipca 21, 2011, 13:01:10 »

PS. Myślę, że mogę to napisać, bo raczej te dwie osoby nie wejdą nigdy na forum. Uważam za dużą pomyłkę obecność na zlocie Biszkopta i jego seksbomby. Jak chcecie się najarać i nachlać do zamulenia, róncie to gdzie indziej.

No niestety potwierdzam, nie żeby to było złośliwe czy nie, dlatego na przyszłość proponuję, aby nawet jacykolwiek goście chociaż na moment się zarejestrowali na forum i chociaż napisali 1 post w stylu "Siemanko wszystkim!! Jestem Jarek przyjaciel XXX'a i wpadłbym może na kilka dni, żeby Was poznać Smile .". To może być dobry pomysł, ponieważ chociaż na wstępie taka osoba się mniej więcej wkręci w towarzystwo i mniej więcej wiemy, kogo się spodziewamy.

P.S. Hmmm, nie chcę być złośliwy, ale czy czasem..... te 2 osoby, podczas ich obecności czasem nie podkradały tych browarów??
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #27 : Lipca 21, 2011, 14:03:07 »

Właśnie zastanawiałem się nad poruszeniem kwestii podpieprzania piwska. Co prawda byłem zdziwiony, że moich zostało w ch, kilka zabrałem do domku i to mnie cieszy, ale inne akcje o jakich słyszałem były po prostu smutne. Myślę, że na przyszłym następnym zlocie trzeba będzie podpisać swoje rzeczy, browary tak, by tego uniknąć, bo ja za to płacę i dlaczego ktoś by miał mi to podbierać? Nie wiem kto to robił, nie chcę szukać winnych ani nic, bo i tak nikt się do tego nieprzyzna.
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #28 : Lipca 21, 2011, 14:31:17 »

Mi też jest bardzo miło, że Ciebie poznałem, Qurek Wink Masz cholernie pozytywną osobowość i jesteś bardzo w porządku.
Nie byłem na pierwszym zlocie i myślałem, że już się nie pojawisz.
Innych "nowicjuszy" również, chociaż nie dane mi było wystarczająco blisko was poznać Smile Mam nadzieję, że nadrobimy to w przyszłym roku.

Co do podkradania, to najgorsze było, że nawet podpisane rzeczy ginęły.
Totalna porażka,  jeżeli poza tymi wiadomymi wszystkim dwiema osobami, robił to ktoś z forum, to niech się teraz wstydzi!
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2011, 15:20:52 wysłane przez Vinyl » Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #29 : Lipca 21, 2011, 15:09:09 »

Jak zwykle miłe słowa odnośnie imprezy czytam. I słusznie! Świetnie było poznać nowych, między innymi ciebie Qurek, z czego się niezmiernie cieszę, jak i zobaczyć starych znajomków, oby ta świetna ekipa się nigdy nie rozpadła.
Dred, słuszna uwaga co do tych 2 osobników. A co do podpitalania żarcia i żłopania cudzych browarów po kryjomu to niech się wstydzą te pasożyty które to robiły, bo inaczej się tego nie da ująć. :/
Ale jak zauważyliście, mojej drugiej Coca Coli nikt nie wypił już. Cheesy
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #30 : Lipca 21, 2011, 16:48:56 »

Przykro się to aż czyta - musieliśmy podpisywać swoje jedzenie i picie... ;( Do dzisiaj mam przed oczami listę rzeczy zagubionych/ukradzionych/zniszczonych rok temu: zapinka do firany, 2 kieliszki małe, jeden kieliszek duży. Browary leżały dziesiątkami w lodówce, kastach, każdy pił swoje, albo przyszedł normalnie i spytał - "mogę piwko"?. Można było się czuć jak we własnym domu.

Mam nadzieję, że taki klimat powróci przy okazji Famicon#4.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2011, 18:49:29 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #31 : Lipca 21, 2011, 17:47:37 »

Taka sprawa gwoli wyjaśnienia - Biszkopt i dziecko Michelin de facto nie mieli nic wspólnego z zlotem i nie byli na niego proszeni, zostali że tak to ujmę "zaciągnięci" (nie siłą) przez Abo który chyba nie widział co robi, również mi ginął prowiant (i nie tylko !), nie wiem kto to robił bo nie było to od samego początku zlotu ale w przyszłym roku zostanie potraktowany elektronicznym pastuchem !  naughty .
Zapisane

Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #32 : Lipca 21, 2011, 21:40:55 »

Zur0, ale zaleciało Wędrowyczem Smile Już mi się podoba ta twoja "relacja" XD
Zapisane
Pikselowy_Bohater
Gość
« Odpowiedz #33 : Lipca 21, 2011, 21:41:34 »

żur0 to świetne. Ja chcę jeszcze. Niemal profesjonalna relacja dziennikarska, fajny dobór słów i ciekawa opowieść. Nie mogę się doczekać co dalej.

Zuro pewnie najtrzeźwiejszy to najwięcej pamięta Cheesy Trzeba przepytać. Relacja dobra prawie jak opowiadanie grozy, albo kryminał Cheesy
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #34 : Lipca 21, 2011, 22:20:42 »

Zaje2biste Piotrek, już nie mogę się doczekać dalszego ciągu, całej relacji.
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #35 : Lipca 21, 2011, 22:47:17 »

Ta, żuro najtrzeźwiejszy Cheesy szczególnie po tej żmijówce. Cheesy
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #36 : Lipca 21, 2011, 23:06:11 »

Jak to czytam, to po prostu bierze mnie smutek... Bo mimo, że mam rangę na jednym z serwisów redaktora, to w życiu nie będę w stanie tak profesjonalnie pisać. :<

Niemniej, Żuro, arcymiło się czyta Twą relacyjkę. Czekam na więcej!

A pamięta ktoś zabawy wężykiem i tajemny, nieodkryty hack Mario Kart 64 w roli glównej z wężykiem? xD
Zapisane
Pikselowy_Bohater
Gość
« Odpowiedz #37 : Lipca 21, 2011, 23:10:24 »


Ta, żuro najtrzeźwiejszy Cheesy szczególnie po tej żmijówce. Cheesy


a to dlatego część alkoholową zostawił na później haha
Zapisane
marcin_N
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 52


« Odpowiedz #38 : Lipca 21, 2011, 23:10:48 »

Nie przedłużając.. epic text  Smile
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #39 : Lipca 22, 2011, 09:48:33 »

Chciałbym napisać 'pics or didn't happen' ale zdjęcia właśnie przeglądam, i z żalem stwierdzam, że powrót do szarej, łódzkiej rzeczywistości jest odrobinę przygnębiającym doświadczeniem. Zresztą jak co roku, bo to w końcu już 3 Famiką na który udało mi się wybrać Smile. Zlot wypadł przednio, i nawet jeśli nie obyło się bez mniejszych lub większych incydentów, w nabieraniu blasku po alko bądź groźbami pod adresem ratowników medycznych, to z całą pewnością mogę powiedzieć, że na ten zlot czekałem z utęsknieniem cały rok, i na następny #4 teraz czekać też będę :].
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 19 zapytaniami.