Marca 29, 2024, 07:32:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#3 - Relacja  (Przeczytany 29747 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mati
Gość
« Odpowiedz #80 : Lipca 30, 2011, 01:54:25 »

Proponuję zakończyć tą głupią dyskusję i wrócić jednak do głównego tematu, ale przedtym ja się jeszcze wypowiem. Sytuacja była jaka była. Na przyszłość miejmy nadzieję takich sytuacji nie będzie, ale dajcie już z tym spokój. To, że trafiło się dwóch dziwnych ludzi u nas to znaczy, że co. Reszta ludzi z poza forum, którzy wpadli na zlot to już są b tak? No tak to można odebrać. Wychodzi na to, że wszyscy z poza forum, którzy przyjechali nie wiem moja koleżanka, kolega innego tam usera z forum już jest b, bo nie ma pojęcia o tym wszystkim. Przez idiotów to wszyscy przybysze czy to nowi, czy to na 1 dzień muszą na tym cierpieć? Przecież nie wszyscy muszą się zachowywać tak jak ci dwoje. Jak dla mnie tyle w temacie i wracajmy do famiconu a nie kto ma przychodzić na zlot a kto nie. Na przyszłość tych dwojejuż niezawita i będzie ok jak bywało na poprzednich zlotach, amen.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #81 : Lipca 31, 2011, 19:52:59 »

W tym roku wszyscy mogliśmy posmakować tej goryczki i w związku z tym powyższym proponuję zaprzestać wpraszania KOGOKOLWIEK, jednocześnie nadmiernie reklamując NASZĄ impreze. Tak, mówiłem o tym na zlocie i dlatego powtarzam się "oficjalnie" na forum. To jednak moje osobiste zdanie. Dziadek i Ryan już dawno je znają. To wszystko w tym temacie.

To prawda Marek, powtarzałeś to wiele razy, i nie tylko od ciebie to słyszałem. Może troszkę przekombinowaliśmy ale myślę że nie można się zrażać od razu do pomysłu reklamy zlotu i samego forum. W końcu powinniśmy rozwijać pomysł zlotu, a nie ograniczać się do zamkniętego grona forumowiczów. Możemy zawszę zastosować pomysł Grzesia, i iść w tą stronę Wink
Tak w ogóle Marek, to sorka za Jeryho, słyszałem co się stało i trochę mi teraz głupio :/

sekta musi pozostać sektą - a wprowadzamy do niej jedynie wtajemniczonych!  dry

rozwiązanie tego "problemu" jest proste - niech każdy bierze odpowiedzialność za jedną osobę towarzyszącą - J-E-D-N-Ą NIE WIĘCEJ!
i kolejny aspekt - co do osób całkowicie z zwenątrz (takich nikomu z nas nieznanych, takich którzy wbiją się na FamiCON dowiądując się o nim z plakatu/internetu) - dla nich możemy przewidzieć 1 dzień na wejście i pooglądanie/pogranie

IMHO, niezły pomysł Smile

...............

A tak ode mnie powiem tyle że ten zlot, jaki by nie był, jakie złe i gorsze wydarzenia by nie były jego udziałem, to przynajmniej sporo spraw wyjaśniliśmy Smile Pojawiło się także kilka nowych, lecz myślę że do następnej edycji, uda nam się je wszystkie rozwiązać, tak by czwarta edycja fami, była jeszcze lepsza niż trzy wcześniejsze Smile

P.S.
Zitz, jakbyś nie wiedział, regulamin obowiązywał na zlocie, lecz obowiązek podpisania go, przez prawnych opiekunów miały tylko te osoby, które były nie pełnoletnie Tongue I tak, był wzorowany na kilku regulaminach z różnych konwentów, razem z dziadem i koneserem siedzieliśmy i wertowaliśmy moje broszurki z konwentów. Bo powinieneś wiedzieć że też interesuje się anime i mangą, i wiem jak to wszystko wygląda, lecz nie sądzę byśmy kiedykolwiek byli w stanie zorganizować taki konwent Tongue


Tak w szczególe, to można zrobić z nowymi na forum, podobnie jak my [ekipa z warszawy], zrobiliśmy z Zitz'em, który znalazł nasze forum i chciał wbić na zlot, a że jest to zacny człowiek z Warszawy to spotkaliśmy się z nim, i skontrolowaliśmy go, przed zlotem - sprawdziliśmy co to za człek, czy jest niegroźny dla konsol xD 
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #82 : Lipca 31, 2011, 20:10:51 »

Tak w szczególe, to można zrobić z nowymi na forum, podobnie jak my [ekipa z warszawy], zrobiliśmy z Zitz'em, który znalazł nasze forum i chciał wbić na zlot, a że jest to zacny człowiek z Warszawy to spotkaliśmy się z nim, i skontrolowaliśmy go, przed zlotem - sprawdziliśmy co to za człek, czy jest niegroźny dla konsol xD  

Bardzo mądre podejście. Mam tylko takie pytanie odnośnie kwestii, która nurtuje mnie od jakiegoś czasu. Czy nie byłoby problemem gdybym na następny zlot (a jest bardzo prawdopodobne że przyjadę bez względu na ostatnio zaistniałe animozje i bezsensowne konflikty - o ile jestem jeszcze mile widziany po tym wszystkim) zabrał naszego mniej lub bardziej znanego kolegę Łukasza czyli Dizzy'ego9?? Wiem że jest to człowiek godny zaufania i bardzo ale to bardzo dobry i pomocny kolega. Sęk w tym że wielu z Was nie zna go zbyt dobrze i szans na "wybadanie" go w realu są niewielkie bo bliżej ma do mnie lub Sogetsu niż do Warszawy....
Zapisane

Rafi2468
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Odpowiedz #83 : Lipca 31, 2011, 20:37:03 »


Rafi, Ty to nie musisz tutaj w żaden sposób udowadniać, że jesteś retro pasjonatem! Ja dobrze Ciebie znam z Retro Age i tam co tydzień przecież chwalisz się, co wyrwałeś w Lumpie. Wink Gdyby nawet ktoś miał obiekcje co to Twojej osoby, to ja i na przykład Marcin byśmy się za Tobą wstawili. Wink

Dzięki, to bardzo miłe z waszej strony  Smile

Bardzo mądre podejście. Mam tylko takie pytanie odnośnie kwestii, która nurtuje mnie od jakiegoś czasu. Czy nie byłoby problemem gdybym na następny zlot (a jest bardzo prawdopodobne że przyjadę bez względu na ostatnio zaistniałe animozje i bezsensowne konflikty - o ile jestem jeszcze mile widziany po tym wszystkim) zabrał naszego mniej lub bardziej znanego kolegę Łukasza czyli Dizzy'ego9??

Masz na myśli DizzyXa z RA ?
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #84 : Lipca 31, 2011, 21:29:49 »

Cytuj
Czy nie byłoby problemem gdybym na następny zlot (...) zabrał naszego mniej lub bardziej znanego kolegę Łukasza czyli Dizzy'ego9?

A nie mógłby zarejestrować się tutaj u nas na forum i popisać parę postów, przedstawiając nam tym samym swoje podejście do sprawy? Wszak do następnego F-CONu jeszcze prawdopodobnie rok, więc uważam, że zdążyłby. Do tego czasu nie byłby już taki "obcy" nam.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #85 : Lipca 31, 2011, 21:37:48 »

Ależ on jest na naszym forum od dawna - to Dizzy9  Roll Eyes To wielki fan gier z Dizzym i Kunio Kunem. Pisze najczęściej o hackach i programowaniu.


edit: Jako aktywny użytkownik - nie ma problemu, aby wbijał na zlot. ; )
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2011, 21:59:34 wysłane przez dafczynsky » Zapisane

Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #86 : Lipca 31, 2011, 22:22:10 »

Ja nie widzę problemu, oczywiście jeżeli nie będzie odwalał jakiś sztrucli na zlocie to ok Wink Na twoją odpowiedzialność Seba ;P Ważne jest to tylko, by ktoś już z obecnych na zlocie, mógł tak jak napisałeś "wybadać" daną osobę Tongue A jek ją już znasz, to IMHO nie ma problemu Tongue
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #87 : Lipca 31, 2011, 23:08:33 »

Cytuj
Masz na myśli DizzyXa z RA ?
Chyba raczej zbieżność nicków.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #88 : Lipca 31, 2011, 23:12:46 »

Tak w ogóle Marek, to sorka za Jeryho, słyszałem co się stało i trochę mi teraz głupio

O widzę, że nie tylko mi podpadł.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #89 : Sierpnia 01, 2011, 00:16:30 »

Może dla odmiany coś optymistycznego. No bo wiecie, my się tam przecież też dobrze bawiliśmy (a jedzenie to i na F#2 znikało, jakby co, choć może nie aż w takiej ilości). Jakoś wyjątkowo mało grałem (albo tak mi się wydaje) na tegorocznym zlocie, za to cieszę się, że mogłem pogadać z Wami o różnych rzeczach, w ogóle pogadać. Albo pograć w Wario Ware (na następnym zlocie proszę o powtórkę!).
Ciągle przypominają mi się różne ciekawe momenty, np. podróż na i ze zlotu z Markiem i Grześkiem (pierwszy raz nie jechałem busem), przyjazna atmosfera zaraz po wejściu do remizy, przywitania ze starymi znajomymi i poznawanie nowych, fragment rozmowy na temat Hip Hopu, Hubert próbujący ułożyć się do snu na półkach w magazynie na przeciwko kuchni Cheesy , NPC na przystanku gadający o piramidach, LOLe podczas różnych konkursów i konkurencji, Mama Luigi, która mnie dobiła i zafundowała niezły masaż przepony Cheesy, gra z wirującymi gejami, itp, itd. Jakbym tak usiadł i zaczął sobie przypominać, na pewno byłoby tego więcej.

Może więc warto już zostawić te biszkopty w spokoju, niech czerstwieją i powspominać, co było fajne na zlocie.
Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #90 : Sierpnia 01, 2011, 00:35:02 »

Oj, Familiada była jedyna w swoim rodzaju. Nigdy nie sądziłem, że wystąpię w jakimś kabarecie Cheesy To było nagrywane?
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #91 : Sierpnia 01, 2011, 01:34:50 »

Ja pamiętam reakcję Qurka, o ja p-olę Mati, jak ty grasz hehe, albo grając w Tmnt 3 beędąc w 3 levelu słyszę gdzieś zdala komentarz: Ty, patrz jak on omija przeszkody, ja nie wiem, jak on to robi? Miło to wszystko wspominam, cały zlot poza wiadomo czym, ale nie ma o czym dyskutować, a familiadę też bym pooglądał, jakieś fragmenty nawet, śmiesznie było Smile. Szkoda, że Adamstar musiał wracać, ale w tym roku mniej grałem, mniej bojów w Tmnt tf, naj więcej to z Dafciem walk rozegrałem. W przyszłym roku muszę więce zagrać z większością osób, które w to grają, bo bardzo dobrze się przy rozgrywkach na multi w tą grę bawię Smile.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #92 : Sierpnia 01, 2011, 10:04:47 »

Sogetsu, w całości, moment Twojego upadku został złapany kątem obiektywu i powinno jednocześnie być widać przemieszanie na twarzy Dreda. a właściwie, destrukcję (DISTROJ)
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #93 : Sierpnia 01, 2011, 11:28:27 »

Cytuj
To było nagrywane?
Oby nie. ._.
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #94 : Sierpnia 01, 2011, 15:04:23 »

Było było. Cały świat zobaczy kabaret zafundowany przez Dreda. Cheesy
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #95 : Sierpnia 02, 2011, 17:16:54 »

Już zamieściłem na kanale YT filmik z Familiady Tongue Trochę go z edytowałem, ale nie są to cuda Tongue Mam nadzieje że się spodoba Cheesy

http://www.youtube.com/watch?v=_qCFt8Pv19w
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #96 : Sierpnia 02, 2011, 23:08:02 »

^^ dzięki.

Obejrzałem całość i dalej się z tego śmiałem Smile  Podobała mi się końcowa scena, nieźle oddająca nastrój:

Koks: <wyciąga Żubrówkę>
Ryan: Nie, no teraz musicie się napić.
Machbed: Poje**ło cię chyba.

Cheesy ixde
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #97 : Sierpnia 02, 2011, 23:29:05 »

Machbed w ogóle był mistrzowski tego wieczoru/tej nocy. Nie dali mu pospać...
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #98 : Sierpnia 03, 2011, 00:10:21 »

Też właśnie obejrzałem całość, świetne Smile.
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #99 : Sierpnia 03, 2011, 00:34:37 »

Ta, na następny dzień musiałem mistrzowsko prowadzić samochód przez prawie połowę drogi do mnie na pół przytomnie. Cheesy Nie wspomnę o Spazzie, który musiał jeszcze ode mnie do siebie 180 kilosów prawie pruć.
No ale dajcie spokój, pić wódkę na parę godzin przed odjazdem? Cheesy
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.