Kwietnia 24, 2024, 17:12:33 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor W±tek: Gdzie można kupić carty?  (Przeczytany 8780 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
marshall
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 21


WWW
« : Kwietnia 12, 2006, 14:17:15 »

No więc pomyślałem, że możemy wszyscy sobie pomódz w ten sposób. Niewiele jest miejsc, w których teraz można kupić carty na NES' a, Pegazusa. Piszmy tutaj te, które znamy.

Ja polecam:
- Stadion X- cio Lecia (Warszawa)- przy odrobinie szczęścia coś znajdziecie;
- Plac Szembeka (Warszawa)- przynajmniej 2 duże stoiska z grami (różne; całkiem ich sporo);
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #1 : Kwietnia 12, 2006, 15:20:35 »

Co prawda z Wawy nie jestem, ale wiem, że na Wolumenie coś można złowić. Drógim takim miejscem jest allegro, no i bazary, rynki. Chyba każdy o tym wie.
Zapisane
marshall
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 21


WWW
« Odpowiedz #2 : Kwietnia 12, 2006, 15:52:52 »

No tak- każdy. Ale chodzi mi o KONKRETNE bazary, sklepy, rynki.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #3 : Kwietnia 12, 2006, 17:14:25 »

O, widze że kolega marshall z Waraszawy. Jak miło :wink2:
O ile stadion dziesięciolecia to największe skupisko wszystkich narodowości i podrób w Europie (także o obecności FamiClona można było sie spodziewać - on nie śpi, on czuwa), tak o placu Szembeka pierwsze słysze...
Polecam Wolumen - jedno niewielkie stoisko z grami (wymieniają), mające za to zawsze Pegasus'y i 1-2 stoisko/a z Pegasus'ami samymi. Niby biednie... Ale! Na tym bazarze jest także sklep konsolowy, w niedziele/późniejszą porą w sobote są też ludzie od sklepów w Warszawie! Multum gier na PS2, PSX, X-box, GC, GB... A, co na Pegaza? To nia ma. Kiedyś (jak tam ostatnio byłem - koope czasu, ponad ROK!) gość powiedział iż na zbyciu ani sztuki nie ma. Ale NES... O niego nie pytałem. Chociaż wątpie... Na Wolumenie stacjonuje jeszcze armia legendarnych żuli! Bardzo często mają Pegasus'y, rzadziej - gry. Pady też sie znajdą, i to te najlepsze - od Family Video Computer albo nawet od IQ-502!
Jeszcze coś było... Ale nie moge sobie przypomnieć!

PS. Jak marshall pisałeś, "cart'y na NES'a Pegasusa". Ano zna kto takie miejsce, gdzie dalej te pierwsze są rozprowadzane? Oczywiście jak już, to jakieś niedobitki w małych sklepach konsolowych...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2006, 17:15:54 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #4 : Kwietnia 12, 2006, 17:20:59 »

Tak na marginesie. Warszawiacy, nie wiem czy wiecie, ale nad sprzętem elektronicznym na Wolumenie czuwa mafia Łomiankowska. A wracając do tematu, to u mnie w Białym stoku takim największym bazarem z pegasami i cartami jest Madro. Tam zawsze jeździłem kupować, albo wymieniać carty.
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #5 : Kwietnia 12, 2006, 21:16:34 »

Cytuj
Tak na marginesie. Warszawiacy, nie wiem czy wiecie, ale nad sprzętem elektronicznym na Wolumenie czuwa mafia Łomiankowska.
[snapback]4821[/snapback]

a nie Yakuza ? <lol>
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #6 : Kwietnia 12, 2006, 21:20:53 »

Wiesz ja słyszałem o tym od swojego wychowawcy z klasy. A skąd on o tym wie, to pojeńcia nie mam. Bojan, kto to  lub co to jest Yakuza?
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 12, 2006, 21:32:45 »

Cytuj
Bojan, kto to lub co to jest Yakuza?
Zaraz nie wyrobie  cheesy  cheesy  cheesy  cheesy

Przeczytalem  co napisaliscie narazie wychodzi ze u mnie jest najlepiej bo
Na kazdym wiekszym rynku z roznymi rzeczami mozna spotkac sporo stoisk z kardami i pegasusami o ruskich nie bede spominal kazdy ma kardy.
A sobote i w niedziele na gieldach to istny raj mozna spotkac co 10 stoisko z kardami i pegasusem.
Nie wiem czemu sobie licza za 1 karda od 6 do 9 zl a wiadomo ze pudelka sa inne niz gra to mozna sie wkurzyc jak wyda sie kase na marne  Smile
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #8 : Kwietnia 12, 2006, 22:53:41 »

Z twojego posta wynika, że jeszcze sporo u ciebie gostków na bazarach stoi, i sprzedaje carty. Musi być sporo klijentów. U mnie to już niestety słabnie.
Zapisane
kiter
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 63


« Odpowiedz #9 : Kwietnia 13, 2006, 23:19:26 »

konkretne miejsca we Wrocku:
- Na Niskich Łąkach
- Dworzec Świebodzki
- czasami giełda na robotniczej
Zapisane
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 14, 2006, 01:11:49 »

Posprawdzajcie czy maja gdzies karta z ASTERIX, bo cholernie ciezko dostac:/
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #11 : Kwietnia 14, 2006, 10:01:52 »

Byle wczoraj na starym rynku i lukalem na krdy i byly tam kardy z gra ASTERIX (niby) bo opakowania mialy naklejke Asterix XX i Asterix fotka z bajki ale wiadomo czy to Asterix moze byc kazda inna gra a za wymiane na inna gre zycza sobie 5 zl  Smile
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2006, 10:02:25 wysłane przez flclflcl » Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #12 : Kwietnia 14, 2006, 10:22:50 »

Tak drogo? U mnie był jeszcze taki duży market, gdzie można było kupić carty. Sklep jeszcze istnieje, ale cartów tam już nie widziałem. Kurcze same oryginały. Zawsze miałem z hackowane carty, a 1 tylko oryginał. Turtles 3.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #13 : Kwietnia 14, 2006, 10:35:39 »

Niestety nie wiem czemu ale drogo.
Ja to zawsze kupywalem w sklepach mialem pewnosc ze opakowanie zgadza sie z gra  Smile
Zapisane

marshall
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 21


WWW
« Odpowiedz #14 : Kwietnia 16, 2006, 12:45:31 »

Hehe, jestem z okolic Warszawy Wink (ale bywam tam często u babci). Właśnie byłem na targu na Banacha i... bardzo miło mnie to zaskoczyło! Jest tam sporo gier na Pegazusa- musicie tylko dobrze patrzeć, bo często są w kartonowych pudłach. Kupiłem tam tak poszukiwanego przeze mnie Tsubase II. Widziałem też 4 Codmasters i pare innych ciekawych cartów- szczerze polecam tą miejscówkę.
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #15 : Kwietnia 16, 2006, 12:59:04 »

Hehe, więc problem masz z głowy. Hej z kąd dokładnie pochodzisz? Ja co prawda mieszkam w Białymstoku, ale uczę się w Laskach koło Wawy.
Zapisane
marshall
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 21


WWW
« Odpowiedz #16 : Kwietnia 16, 2006, 13:00:22 »

Błonie- miasteczko 30 km od Wawy na Poznań.
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #17 : Kwietnia 16, 2006, 13:10:30 »

Myślałem, że gdzieś bliżej Wawy? Jak bendę w pobliżu Banacha, to po rozglondamy się z kumplami, to może jak zakupię jakiegoś pegasusa, to z korzystam z tego miejsca.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #18 : Kwietnia 16, 2006, 18:52:50 »

Niemożliwe kupiles Tsubase II ja to musialem specjalnie sprowadzac zagranicy  Sad
Jak mozna wiedziec ile dales za niego  Smile
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #19 : Kwietnia 16, 2006, 19:03:10 »

Kupił na targu w Wawie za 10 zł.
Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.