Marca 28, 2024, 22:08:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Mario w lewo  (Przeczytany 4716 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nielogiczny
Gość
« : Lutego 23, 2009, 11:45:35 »

Od jakiegoś czasu strasznie przyczepiło się do mnie podwórkowe hasło mówiące o "... Mario w lewo" heh.
I zastanawiam się czy ktoś z forum potrafiłby tak lekko hacknąć SMB aby biegło się w lewo ? biggrin
Jakby ktoś umiał i chciał to będę wdzięczny, a jak nie... to temat do kasacji hehe.
Pomysł wprawdzie trochę bez sensu, ale ten screenshot mnie zainsiprował: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Grafika:Mario2.PNG i przyznam, że chętnie bym spróbował.  Tongue
Zapisane
Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #1 : Lutego 23, 2009, 16:13:17 »

Od jakiegoś czasu strasznie przyczepiło się do mnie podwórkowe hasło mówiące o "... Mario w lewo" heh.
I zastanawiam się czy ktoś z forum potrafiłby tak lekko hacknąć SMB aby biegło się w lewo ? biggrin
Jakby ktoś umiał i chciał to będę wdzięczny, a jak nie... to temat do kasacji hehe.
Pomysł wprawdzie trochę bez sensu, ale ten screenshot mnie zainsiprował: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Grafika:Mario2.PNG i przyznam, że chętnie bym spróbował.  Tongue

hehe Cheesy polecam mój sposób Wink z kumplami w szkole założyłem się że przejdę pierwszą plansze w mario w lewo Tongue

nom to lekcja "systemy operacyjne i sieci komputerowe" siadam w pierwszym rzedzie, włączam kompa, odpalam fceu.exe, monitor do góry dnem i jazda Cheesy coprawda troche kolorki w monitorze się zielone zrobiły ale zakład wygrany przeze mnie Grin
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #2 : Lutego 27, 2009, 12:54:51 »

W zasadzie to chyba nie byłoby to takie trudne - no może poza zmianą kierunku scrollowania. ;]

Pomysł ciekawy.
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
andrzejlisek
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 313


« Odpowiedz #3 : Lutego 27, 2009, 13:03:47 »

W zasadzie to chyba nie byłoby to takie trudne - no może poza zmianą kierunku scrollowania. ;]

Pomysł ciekawy.

Jak się uda zrobić scrolowanie w lewo, a potem w edutorze do Mario przerobi się wszystkie levele tak, żeby były w lustrzanym odbiciu...
Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 275


« Odpowiedz #4 : Marca 06, 2011, 22:56:08 »

jak masz laptopa (podejrzewam że na komputerze stacjonarnym też) - jakąś magiczną kombinacją klawiszy da się przekręcić obraz (pare razy ktos tak robil znajomym dla zartu) - popatrz w instrukcji/driverach do karty grafiki

Zapisane
andrzejlisek
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 313


« Odpowiedz #5 : Marca 07, 2011, 18:09:12 »

jak masz laptopa (podejrzewam że na komputerze stacjonarnym też) - jakąś magiczną kombinacją klawiszy da się przekręcić obraz (pare razy ktos tak robil znajomym dla zartu) - popatrz w instrukcji/driverach do karty grafiki
Zależy od grafiki, jednak może być do góry nogami, albo obrócone o 90 stopni, ale nie da się zrobić w lustrzanym odbiciu.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #6 : Marca 07, 2011, 23:56:21 »

jak masz laptopa (podejrzewam że na komputerze stacjonarnym też) - jakąś magiczną kombinacją klawiszy da się przekręcić obraz (pare razy ktos tak robil znajomym dla zartu) - popatrz w instrukcji/driverach do karty grafiki
Zależy od grafiki, jednak może być do góry nogami, albo obrócone o 90 stopni, ale nie da się zrobić w lustrzanym odbiciu.

I sam na to wpadles?

« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2011, 00:07:35 wysłane przez spazz4 » Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #7 : Marca 08, 2011, 09:49:09 »

Nie, dr88 mu podpowiedział.
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #8 : Marca 08, 2011, 22:55:21 »

Cytuj
Jak się uda zrobić scrolowanie w lewo, a potem w edutorze do Mario przerobi się wszystkie levele tak, żeby były w lustrzanym odbiciu...

Prościej z automatu poodwracać wszystkie tablice. Jakbym to miał wyklikać to bym się chyba za*ł.

Dr88 się nudzi na studiach to mógłby zrobić, ja bym mu strzelił jakiś wypaśny logos i dopisał się do creditsów. Tak rodzą się legendy. ;P
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #9 : Marca 09, 2011, 11:00:52 »


Dr88 się nudzi na studiach to mógłby zrobić, ja bym mu strzelił jakiś wypaśny logos i dopisał się do creditsów. Tak rodzą się legendy. ;P

To jest bardzo dobry pomysł!!! Niejeden z graczy czeka na taką wersję Mario. Jakby Droid się podjął tego to w nagrodę bym mu sprezentował wypaśny komiks o nim samym  (z buźką kosmity z jego avatara ofkoz )naughty
Zapisane

Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #10 : Marca 09, 2011, 23:00:48 »

Ostatnio się rozglądnąłem nieco w temacie.
Cytuj
W zasadzie to chyba nie byłoby to takie trudne - no może poza zmianą kierunku scrollowania. ;]
kierunek scrollowania to właśnie rzecz najłatwiejsza-problem z rysowaniem patternów w drugą stronę(a to są, technicznie,2 różne rzeczy)
potem trzeba także wrogów przeprogramować.
Zapisane

dr00id88
Gość
« Odpowiedz #11 : Marca 10, 2011, 08:43:52 »

A co na to Klopsrox? Da rade w jedna noc?
Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #12 : Marca 10, 2011, 21:49:35 »

Nie wiem co on na to.
Nie znam żadnego "Klopsrox".
Może przekręcenie nicku było śmieszne(choć nie dla mnie i dla niego) za pierwszym razem,ale...daj spokój.
W temacie o hacku jest "Klops Rox",tak samo jak w creditsach gry.
Wyskakiwanie w różnych wątkach i wypisywanie takiego "żartu" nie jest zbytnio już śmieszne.
Zapisane

dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 275


« Odpowiedz #13 : Marca 11, 2011, 00:55:24 »

jak masz laptopa (podejrzewam że na komputerze stacjonarnym też) - jakąś magiczną kombinacją klawiszy da się przekręcić obraz (pare razy ktos tak robil znajomym dla zartu) - popatrz w instrukcji/driverach do karty grafiki
Zależy od grafiki, jednak może być do góry nogami, albo obrócone o 90 stopni, ale nie da się zrobić w lustrzanym odbiciu.

a racja, pomylilłem się
Zapisane
kyuSea
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 26


WWW
« Odpowiedz #14 : Czerwca 29, 2011, 20:23:37 »

Dodałem filtr video do nestopii odwracający obraz.
Teraz wystarczyłoby odbić w Tilesmolesterze czcionkę, tła i poprzestawiać litery.
Narazie wygląda to tak:



Update:
Pozmieniałem troche grafikę, ale pewnie nie będe umiał zmienić sposobu wyświetlania punktacji i poziomu.
Jak ktoś ma ochote spróbować to fixnąć to mogę przesłać łatke.

[Mario w Lewo]
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2011, 12:51:47 wysłane przez kyuSea » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.