Kwietnia 20, 2024, 04:52:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: AfterParty  (Przeczytany 5358 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« : Sierpnia 09, 2011, 21:34:51 »

Zakładam ten temat, ponieważ pomysł spotkania w mniejszej grupie, i na weekend jedynie jakoś po zlocie, już został zapowiedziany w trakcie Fami#3. I chciałbym wiedzieć, kto chciałby wpaść na taki mały melandż  chess Ale najpierw należy wybrać termin, i właśnie od tego jest ta mała ankieta na "górze"  laugh A moją propozycją miejsca jest ten oto ośrodek, a konkretnie domki letniskowe - 8'mio [bitowe] osobowe:

http://rejow.com.pl/


W tym ośrodku za domek zapłacilibyśmy 160zł za jeden domek ośmio-osobowy, gdzie na głowę wychodzi 20zł za dobę Tongue Będąc tam dwie doby [piątek g. 12:00 - niedziela g. 12:00], każdy musiał by zapłacić za nocleg po 40zł. Ktoś jest zainteresowany? Może jakieś pomysły, lub propozycje?
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #1 : Sierpnia 09, 2011, 22:13:04 »

Wow, o tym pomyśle nie słyszałem i jestem jak najbardziej za Wink . Zagłosowałem na pierwszy weekend jaki jest możliwy (jeszcze we wrześniu), tak akurat (jak się rzecz jasna uda) przed studiami.
Zapisane
Zitzi
Gość
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 09, 2011, 22:39:57 »

Ja też mógłbym się zjawić, a termin jest mi obojętny.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2011, 00:54:11 wysłane przez Qdam » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 09, 2011, 23:40:06 »

Świetny pomysł Ryan. Znowu będę musiał wpaść w czwartek do was do Wwa i w piątek zwami wyruszyć i następnie w poniedziałek byście mnie odstawili na pociąg tak jak to było w tamtym roku podczas melanżu u babuni. Pierwszy termin mi nie odpowiada gdyż w następnym tygodniu po tym weekendzie mam wycieczkę z pracy. Drugi weekend też mi nie odpowiada, bo wracam z tej wycieczki w dzień, w którym bym musiał do was jechać, więc jak najbardziej odpowiada mi data  16.09 - 18.09

następne weekendy również, tylko te pierwsze 2 nie.
Gdyby jednak spotkanie miałoby się odbyć w pierwszy czy drugi weekend września, to ja odpadam.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 10, 2011, 19:39:52 »

podobno we wrześniu mam jakiś ciężki wyjazd firmowy na melanż, odkładany jest od ponad pół roku. jeśli będzie kolidował z terminem wyjazdu - wybór będzie ciężki, bo musze sobie pozycje w tym p***olniku zbudować i się tam utrzymać. ponadto dochodzi kwestia finansowa.
niemniej, wybieram opcję ostatnią, jaki termin będzie, do takiego spróbuje się dostosować.
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 13, 2011, 14:03:06 »

Jak wyżej.
Wrzesień mam częściowo uje6any i nie wiem która to część będzie, zatem optuję za ostatnim weekendem sierpnia >> 26.08 - 28.08.

Wspaniały pomysł Ryan i fantastyczna miejscówka!
Mam nadzieje, że wszystko wypali i się tam spotkamy.
Dobrze byłoby zakończyć sezon z pierd0lnięciem ;-)

P.S. 8-bitowa znaczy się jest wyra na 8 osób czy tylko miejsca na 8 osób i trzeba się będzie dodatkowo uzbroić w jakieś karimaty/psiwory?
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #6 : Sierpnia 13, 2011, 15:03:55 »

Ostatni tydzień Sierpnia jest realny, tylko nie wiem czy 6-7 godzin ciapongiem jest dla mnie do wytrzymania  crazy
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 13, 2011, 16:27:30 »

MWK, jeden domek jest przeznaczony na 8 osób. dodać do tego karimaty/psiwory może być dosyć ciasno, po prostu wynajmniemy drugi domek jak nas będzie więcej (i jeśli mniej niż 16 - podzielimmy się po połowie na dwa domki żeby koszta były równomierne). taka moja sugestia.

Duo, tak krótko?
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #8 : Sierpnia 13, 2011, 22:31:07 »

Yes sir, na tyle krótko, że nie wiem aż czy opyla mi się siadać naughty

Właśnie, w zamierzeniu: tylko melanż czy granie też wchodzi w afterparty?  Roll Eyes
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #9 : Sierpnia 13, 2011, 23:03:42 »

Ostatni tydzień sierpnia. Wrzesień odpada.

A co do tego, czy się pojawię... Ciężko powiedzieć. Wiecie, koniec sierpnia to wydatki związane z początkiem roku szkolnego (na szczęście już ostatniego ), także spora niewiadoma...
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #10 : Sierpnia 14, 2011, 20:59:46 »

A co do tego, czy się pojawię... Ciężko powiedzieć. Wiecie, koniec sierpnia to wydatki związane z początkiem roku szkolnego (na szczęście już ostatniego ), także spora niewiadoma...

Serio obchodzą Cię wydatki na rok szkolny?? Masz na myśli ze swojej kieszeni?? Jeżeli tak to powiem jedno- o matko, nie zazdroszczę...

U mnie niestety jakby co to sierpień odpada, ponieważ niestety tak się stało, że 2 dni temu skręciłem kostkę muszę siedzieć w domu co najmniej 2 tygodnie ale potem się wysilać z chodzeniem i dźwiganiem to też naprawdę ciężko. Sam też nie wiem, czy we wrześniu nie będę mieć planów i czy na pewno będę do końca zdrowy, tak więc zmieniam zdanie już na jakikolwiek termin, może być gdzieś w październiku (obym tylko nie miał weekendu zajętego przez studia czy wuj wie co).
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 17, 2011, 19:06:31 »

Właśnie, w zamierzeniu: tylko melanż czy granie też wchodzi w afterparty?

To samo pytanie. Ryan, Dziadek, będzie tam jaka telewizornia? Zabiera ktoś jakiego Pegasusa?
Ponadto czy jest jakiś progres w legalizacji niniejszego przedsięwzięcia? Ustalony (przegłosowany) termin (może dwa)? Rezerwacje? Zaliczkowanie?
Jakiekolwiek inne informacje dla zainteresowanych tudzież zdecydowanych na afterparty?

Pozdrawiam.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 17, 2011, 20:59:09 »

No panowie, prawdopodobnie z tego co ja wiem spotkanko ma dużą szansę odbyć się w następny weekend tj. 26 27 sierpnia i jeśli chcemy się spotkać w końcu trza się określić prawda. Ja tak jak pisałem byłem nastawiony na wrześień ale, że mi pierwsze 2 weekendy wrześniowe niepasują, następne już tak ale u jednych zaczyna się szkoła, u drugich coś i wiecie. Jest duża szansa by spotkanko mogłoby się odbyc w następny weekend. Zbierzmy się więc i określmy. Ja wiem, że zjawiłbym się na stówkę w ten przyszły weekend, bo mi akurat bardzo pasuje. Posucha w temacie coś, głosujcie i piszcie coś, bo inaczej to klapa a ja np chciałbym się zwami spotkać i spotykać wtedy kiedy mogę i kiedy to jest możliwe.
Do dzieła !
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #13 : Sierpnia 17, 2011, 22:23:59 »

Sytuacja przedstawia się następująco:

W związku z tym że czas nas goni, będę musiał zamknąć ankietę wcześniej niż to było w planie Tongue Już teraz widać że prawdopodobnie spotkamy się w ostatni weekend sierpnia. A więc jutro dzwonię do ośrodka i zajmuję 2 domki, a czy będziemy zajmować aż dwa, to się zobaczy od frekwencji, puki co zagłosowało 14 osób, co i tak jest zbyt małą liczbą by wypełnić na full obydwa domki :/ Kiedy dzwoniłem ponad tydzień temu, to co najmniej jeden domek był wolny w każdym z terminów. Myślę że na pewno będziemy mogli wynająć dwa domki w dogodnym dla nas terminie Smile

Co do spraw organizacyjnych Smile Pamiętacie jak było na pierwszym zlocie? Każdy przywiózł coś ze sobą i było ok Tongue Wiem że w domkach nie ma telewizorów, więc jeżeli ktoś byłby mobilny, by zabrał jakiś ze sobą. Ja na pewno przywiozę jeden monitor 14 cali, i NES'a z grami, co reszta osób zabierze ze sobą, to już zależy od was Tongue Proszę jedynie by pisać w tym temacie kto co zabiera i by ograniczyć się z bagażem do minimum. Raczej nie będziemy potrzebować jednocześnie dwóch pegazusów i jeszcze do tego NES'a mając tylko 2-3 telewizory Wink
Jeszcze jedna sprawa, z tego co pamiętam, nie będziemy potrzebować śpiworów, ponieważ łóżka są już w kołderkę wyposażone Cheesy


Jeżeli chodzi o pieniądze, będą one zbierane raczej na miejscu, tak po prostu będzie mi łatwiej Tongue To wszystko w tej chwili, jutro będę wiedział więcej na ten temat Smile

Pozdro~
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #14 : Sierpnia 17, 2011, 22:55:19 »

"you have my axe and my bow"

zabieram:
-projektor
-kilka gier
-atari 2600

gdyby było potrzeba coś więcej pisać
Zapisane

MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #15 : Sierpnia 17, 2011, 22:56:35 »

No to skoro tak, to w takim razie niestety odpadam, ponieważ noga mi nie pozwala. No cóż, mówi się trudno.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #16 : Sierpnia 18, 2011, 17:02:22 »

Niestety z przykrością muszę napisać, że ktoś już nas ubiegł w wynajęciu domków Sad Jest jeszcze mała szansa że będzie coś jeszcze wolnego [sekretarka powiedziała mi bym zadzwonił jutro około 10:00 i porozmawiał z kierowniczką], ale marnie to widzę :/ Sorry jeżeli już ktoś wziął urlop na ten okres :| Jutro będziemy wiedzieć już na 100% co i jak. Będę próbował cokolwiek ogarnąć jeżeli będzie trzeba, gdzieś w okolicy. Otwarty jestem także na wasze propozycje.
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #17 : Sierpnia 18, 2011, 17:28:52 »

Jeśli o mnie chodzi to bomba - bo mi i Pati pasuje akurat ostatni weekend września, także jeśli data się zmieni na wtedy, to jedziemy.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Dred
Gość
« Odpowiedz #18 : Sierpnia 18, 2011, 19:39:02 »

Dobra, będzie spontan, bo dopiero niedawno się dowiedziałem: na weekend mam wolną chatę. Na który? NA TEN! Czyli 20-21 sierpnia. Tylko myk jest taki, że będziecie mogli do mnie wpadać około dwunastej w sobotę i do około piętnastej w niedzielę...

Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #19 : Sierpnia 21, 2011, 21:42:28 »

informacja od Ryana : oblegany w głosach najbliższy weekend jest zajęty w rajańskim Skarżysku. więc albo wymyślamy coś na prędkości, albo przenosimy imprezę na wrzesień (czołem Gniezno) lub dalej nieokreślony termin.
Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.