Marca 28, 2024, 20:22:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: AfterParty  (Przeczytany 5329 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Banan
Gość
« Odpowiedz #20 : Sierpnia 21, 2011, 22:46:30 »

Cytuj
(czołem Gniezno)
Mówiłem już o tym przez telefon Dziadowi: mogę załatwić domki w Powidzu (30 km od Gniezna) częściowo poprzez znajomości u moich rodziców (są te plusy posiadania rodziców, którzy brali ślub żeglarski, na który pół wsi się zebrało Tongue ). Jako że byłoby to po sezonie, to ceny byśmy mieli śmiesznie tanie. Całokształtem (organizacją) zająłbym się ja z Marcinem (który jeszcze o niczym nie wie, ale się dowie Tongue). Taka sytuacja by miała o tyle plus, że ekipa wielkopolsko-kujawskopomorska (hi dr88 Wink) by miała o wiele bliżej i także mogłaby się zaangażować w organizację. Przy okazji (jeżeli byłby z nami Marcin) wynajęlibyśmy jakąś żaglóweczkę i wypłynęli w dziewiczy rejs. Na pokładzie jest możliwość na uczenia załogi śpiewania szantów:]

Możliwe też by było skorzystanie z dobrodziejstw mojej działeczki pod Gnieznem we wsi Wierzbiczany, wtedy przy okazji nie musielibyśmy płacić za wynajem domków.Tyle, że pojawia się tutaj jeden poważny problem: brak lodówki! Telewizor by się przywiozło, lub ktoś by przywiózł, multum drewna do palenia w superaśnym kominku, miejsce na ognicho, niedaleko jeziorko, posiadam także tak zwaną canoe, na której można popływać. Smile

Które propozycje by Wam odpowiadały?
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #21 : Sierpnia 22, 2011, 20:04:12 »

Tak jak Dziad, napisał w moim imieniu, termin 26-28 sierpnia niestety odpada jeżeli chodzi o Rejów Sad Jeżeli chodzi o późniejsze terminy to z co najmniej 2 tygodniowym wyprzedzeniem musimy tam rezerwować :/

Na chwilę obecną należy się zastanowić, gdzie tak naprawdę się wybrać Tongue Widzę że jest kilka ciekawych propozycji, i wcale nie musimy tłuc się do Skarżyska Tongue Czekam na opinie innych...
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #22 : Sierpnia 22, 2011, 22:52:29 »

Oj tam oj tam, Skarżysko nie jest złe Wink . Sądzę że umiejscowienie nie ma znaczenia bo tak naprawdę nie liczy się miejsce a ludzie którzy tam się zbierają.
Zapisane

Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #23 : Sierpnia 23, 2011, 16:51:25 »

A więc jeszcze raz kwestia terminu Tongue Teraz w grę wchodziłby jedynie wrzesień :/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2011, 16:53:57 wysłane przez Ryan » Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #24 : Października 14, 2011, 00:17:27 »

Ryan, wiem, że z AfterParty nic nie wyszło i zdaję sobie sprawę, że bardzo ciężko jest się ustawić na cokolwiek pomiędzy FamiCON-ami (fami-konami?) ale mimo wszystko zapytam czysto orientacyjnie acz zdecydowanie już dziś - czy Ty i/lub Ktokolwiek miałby ochotę zorganizować, spotkać się aby wspólnie przywitać nowy (ostatni ;-) rok 2012 ?

Jednym słowem czy robimy coś na sylwestra?
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #25 : Października 14, 2011, 19:45:40 »

Nie mam pojęcia i jestem otwarty na wszelkie propozycje Tongue
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #26 : Października 29, 2011, 20:08:54 »

Ryan, chociażby taka miejscówka jak omawiana w temacie - byleby ogrzewanie jakieś było, lodówka zbędna.
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #27 : Października 29, 2011, 21:24:11 »

Browce ciepłe byś pił?
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #28 : Października 29, 2011, 22:13:25 »

Za oknem zimno, można na parapecie trzymać. ;)
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #29 : Października 29, 2011, 22:30:38 »

Faktycznie Daf, w śnieg można wewalić. Cheesy Nie pomyślałem o tym.
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 18 zapytaniami.