Kwietnia 20, 2024, 05:17:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: ACTA, czyli jeden wielki sajgon o piractwie i wolności słowa  (Przeczytany 8714 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mati
Gość
« Odpowiedz #40 : Lutego 19, 2012, 20:48:30 »

Prawdopodobnie Tusk chce sie wycofać z Acta, tak usłyszałem w tygodniu w wiadomościach, ale co i jak to nie mam pojęcia. Po tym co usłyszałem zastanawiam się czy w ogóle może to nastąpić i czy nastąpi a jeśli tak, to ciekawe dlaczego tak nagle on sie chce wycofać, presja czyjaś?
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #41 : Lutego 19, 2012, 21:49:28 »

Prawdopodobnie to nastąpi, dzięki czemu Tuskowi wzrosną słupki poparcia. Zrobił z siebie drugiego dobrego wujka a'la Putin.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #42 : Lutego 19, 2012, 22:00:10 »

To będzie plus dla niego jeśli się wycofa ale i tak będę miał go głęboko w poważaniu.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #43 : Lutego 19, 2012, 22:05:36 »

Ponoć Tusk powiedział, że poda się do dymisji jeśli wycofa się z ACTA. Ciekawe czy dotrzyma słowa Smile Co do powodu zmiany stanowiska w tej sprawie? Niektórzy sądzą, że to pod wpływem zmiany stanowiska Niemiec.
Zapisane

pain
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #44 : Lutego 20, 2012, 09:02:03 »

Słupki poparcia mu spadają to co się dziwić, a i może ktoś mu wreszcie wytłumaczył ile to niepewności niesie.
Ale żeby teraz acte nie przeszłą to musi już zadecydować Parlament Europejski, a tam jak wiadomo różne cyrki się dzieją. Typu nie wiem za czym glosuję ale niech będzie na tak, właśnie w ten sposób nad acta pracowano.
Co niektórzy euro deputowani sami przyznają ,ze nie wiedzą w większości nad czym glosują.
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #45 : Lutego 20, 2012, 10:18:09 »

Ponoć Tusk powiedział, że poda się do dymisji jeśli wycofa się z ACTA. Ciekawe czy dotrzyma słowa Smile
Pewnie powtórzy się sytuacja z paru lat wstecz-pan Tusk zaręczył, że za propozycje zwiększenia podatków będzie karał dymisjami. Wink
Zapisane
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #46 : Lutego 24, 2012, 11:43:05 »

Ponoć Tusk powiedział, że poda się do dymisji jeśli wycofa się z ACTA. Ciekawe czy dotrzyma słowa Smile
Pewnie powtórzy się sytuacja z paru lat wstecz-pan Tusk zaręczył, że za propozycje zwiększenia podatków będzie karał dymisjami. Wink


Rany ktoś tu naprawdę wierzy w to co mówią politycy? Cheesy Zresztą ACTA w UE nie podpisali tylko Niemcy, Słowacy i Estończycy : )

Anyway nasze weto w sprawie ACTA może mieć hmmm żadne znaczenie jeśli inne kraje ratyfikują ACTA... Umową zobowiązane są wszystkie kraje Unii Europejskiej, Maroko, USA, Kanada, Korea Południowa, Japonia, Australia, Nowa Zelandia, Singapur oraz Szwajcaria. Warunkiem przejścia dokumentu jest... ratyfikowania go przez zaledwie SZEŚĆ z tych krajów. Inne będą musiały się dostosować... Więc mamy sporę szczęście, że wielu krajach UE odbyły się protesty sprzeciwu podobnie jak miało to miejsce w USA w sprawie PIPA i SOPA.
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Mati
Gość
« Odpowiedz #47 : Lipca 04, 2012, 23:50:44 »

Oglądając dziś Tvn cnbc dowiedziałem się o odrzuceniu przez parlament europejski acta.
http://www.eostroleka.pl/parlament-europejski-odrzucil-acta,art30271.html
Czyli co, możemy być zadowoleni?
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #48 : Lipca 04, 2012, 23:57:22 »

Heh, o tej sprawie nawet trochę zapomniałem tak naprawdę no i mimo wszystko to było do przewidzenia bo rozpiździel na całym świecie z tym był niesamowity, no i bardzo dobrze, że tak zaszło bo ludziom się to nie podoba i nie dają nad sobą kontrolować. Na dodatek dobrze, że wreszcie nastała oficjalna odmowa tego syfu bo gdyby sprawa miała się ciągnąć jeszcze dalej to takie coś by było po prostu bez sensu i na dodatek bezskuteczne
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #49 : Lipca 05, 2012, 00:01:18 »

No, nie wiem czy już można się cieszyć
http://aleksanderpinski.nowyekran.pl/post/66814,acta-wejdzie-bez-wzgledu-na-wszystko
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #50 : Lipca 05, 2012, 10:15:17 »

Mnie zastanawia tylko gdzie i jacy ludzie najbardziej się martwią tym ze ACTA weszła by w życie?? Ci co bez przerwy przesiadują na necie, świata nie widząc poza ekranem monitora?? Czy tez Ci dla których internet i ogólnie pojęta cenzura w sieci nie są tak ważne?? Wydaje mi się, że dla kogoś kto więcej przyjemności czerpie z reala niż wirtuala ta cała afera wokół ACTA wydaje się małostkowa i niepotrzebna. Wprowadzeniem ACTA najbardziej martwią się Ci co bez kompa i netu nie wyobrażają sobie życia, bo im właśnie ACTA najbardziej dokopie w dupę.
Zapisane

Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 18 zapytaniami.