Kwietnia 20, 2024, 12:20:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 14
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#4  (Przeczytany 45444 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #20 : Lutego 09, 2012, 02:57:16 »

Panowie, ale w tym roku konkursy będą działy się też czasem w dzień? Wink


NOPE!
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2012, 09:42:10 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #21 : Lutego 09, 2012, 12:13:36 »

Ryan obiecał zorganizować konkurs futurystycznego Starcrafta. Cheesy
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #22 : Lutego 09, 2012, 17:44:34 »

Raczej powinny się głównie odbywac w dzień żeby lipy nie było Smile
Co do terminu to ja nie moge sie wypowiadać przynajmniej narazie.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #23 : Lutego 09, 2012, 21:39:00 »

Najlepiej było by zrobić ankietę z terminem głosowania co najmniej do marca, z tego względu że większość z nas, osób pracujących, musi zadeklarować urlopu na początku roku :/

P.S. Dementuje pogłoski o tym, bym jakoby w tym roku organizował jakikolwiek konkurs, dotyczący futurystycznego Starcrafta Wink
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #24 : Lutego 10, 2012, 15:33:03 »

Co do mojej obecności, to jeszcze nie mam pewności. Choć, wstępnie, pasowałby mi termin taki jak w  zeszłym roku. Ilość dni? Chyba starczy taka, jak podczas drugiej edycji zlotu.

W sprawie konkursu (bo zapewne wielu czeka na jakieś informacje w tej sprawie z mojej strony), odpowiadam pozytywnie. Tak, jestem w trakcie przygotowania nowej zabawy. Będzie to "wiedzówka" ze ściśle określonymi określonymi zasadami, bo jak dobrze wiemy, chaos i anarchia w przypadku Familiady całkowicie nie zdały egzaminu.
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #25 : Lutego 12, 2012, 14:23:38 »

Podobnie jak Ryan zgłaszam swoją obowiązkową obecność, nieważne gdzie i kiedy, będę na 100%.

1. Wiadomo co się działo na ostatnim, jednak zapewniam, że tym razem nie będzie takich kłopotów i atmosfera będzie super, w końcu my ją tworzymy!

Chciałbym poruszyć, tudzież rozwinąć powyższą kwestie, mianowicie proponuję, aby w tym roku kategorycznie zaprzestać wpraszania wszelkiej maści kolegów, kuzynów, stryjków i innych "znajomych", którzy mają tyle wspólnego z Pegasusem co z własnym piwem i jedzeniem, które sami kupują, przynoszą i spożywają... w końcu to nasza impreza i my ją tworzymy!

Ad. 2.
Jak wspomniałem na początku termin odpowiada mi praktycznie każdy (czwartek - wtorek), w związku z tym jeżeli Nielogiczny zgłasza koncept końca czerwca to warto go rozważyć.
 - dowiedz się tylko dokładnie i napisz KONKRETNIE jaka data by Ci odpowiadała ?
Tak czy innaczej odpowiednia ankieta rozwieje wątpliwości.

Ad. 3.
Osobiście optuję za tradycyjnymi, podwarszawskimi, partyzanckimi Laskami :-)

Ad. 4.
Jestem na tak. Nowa, dobra koszulka zlotowa nigdy nie jest zła.
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #26 : Lutego 12, 2012, 17:35:21 »

JEST ANKIETA, PROSZĘ GŁOSOWAĆ !!  Cool Cool
Zapisane
LiverpoolFan
You'll never walk alone
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 100



« Odpowiedz #27 : Lutego 17, 2012, 19:02:30 »

Ale jakie kłopoty były rok temu ?
Zapisane

Już 4 lata na EMU-NES
Banan
Gość
« Odpowiedz #28 : Lutego 17, 2012, 19:28:09 »

Różnorakie.
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #29 : Lutego 17, 2012, 21:19:17 »

Ale jakie kłopoty były rok temu ?

No weź sobie poczytaj relację F#3. Tam częściowo masz to wyjaśnione. Więcej ci nikt nie powie, nie ma sensu do tego wracać, poza tym to nie jest temat dla dzieci.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #30 : Lutego 17, 2012, 23:44:13 »

naprawdę tylko 14 osób jest zainteresowanych zlotem?
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #31 : Lutego 18, 2012, 12:02:54 »

naprawdę tylko 14 osób jest zainteresowanych zlotem?
15, ale swój głos w ankiecie dodam bliżej wakacji.
Zapisane

Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #32 : Lutego 18, 2012, 12:58:07 »

Dodam, że mam w planie przygotowanie dwóch konkursów z "atrakcyjnymi nagrodami" (niieee, nagrodami nie będą kobiety!).  zawstydzony
Jeden będzie polegał na vs speedrunie, a drugi nawiązywał do EURO2012.  Smile

ps: jeśli byłoby zainteresowanie mogę też podłączyć Game Boy'a i zaprezentować bardzo skromną twórczość z LSDJ  Niezdecydowany
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #33 : Lutego 19, 2012, 22:04:34 »

Moja obecność jest obowiąkowa jak najbardziej. Mam nadzieję, że sprawy operacyjne niepokomplikują mi zdrowia i będę miał czas by się pojawić. Mam nadzieję, że sytuacja z przed roku się niepowtórzy i będzie tak fajnie jak na Fami 2. Nie chce widzieć żadnych Jeryhów i innych pasożytów, którzy sieją zament i psują atmoswerę na zlocie. Przyznam, że był czas w którym miałem poważny dylemat by się pojawić ale ale no właśnie nieee no jak inaczej, muszę być i tyle a przynajmniej postaram się bardzo.
edit.
Zagłosowałem na termin 13-17 lipca
.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2012, 22:13:13 wysłane przez Mati » Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #34 : Lutego 19, 2012, 23:18:11 »

Może poruszę dość istotny temat, ale nie byłem na żadnym zlocie, więc może nie powinienem zabierać głosu. Na pewno część osób obawia się, że tak powiem podchmielonego towarzystwa i to skutecznie hamuje ich przed wzięciem udziału w zabawie zlotowej. A to akurat na filmikach dość dokładnie widać.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #35 : Lutego 19, 2012, 23:41:53 »

Ja się piszę na zlot, przynajmniej chciałbym na nim być ale jednak cholera wie, kiedy mi wypadnie sesja egzaminacyjna i podobno ma być nawet w okolicach początka lipca właśnie w weekend, więc jasna cholera wie.... na razie na nic nie głosuję bo nie mam pojęcia o niczym.
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #36 : Lutego 19, 2012, 23:47:07 »

...Na pewno część osób obawia się, że tak powiem podchmielonego towarzystwa i to skutecznie hamuje ich przed wzięciem udziału w zabawie zlotowej...

Tam nie ma się kogo obawiać. Nikt z podchmielonych nawet tobie by w pysk nie przywalił. Na zlocie jest pełna kultura, nawet jeśli popijemy. Więc nie sądzę by to zaważyło o frekwencji. Sądzę, że prędzej jest zwyczajnie za wczesna pora na zdeklarowanie się. Nie jest do końca pewne co w danym okresie może każdemu z osobna wypaść.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #37 : Lutego 20, 2012, 00:13:59 »

...Na pewno część osób obawia się, że tak powiem podchmielonego towarzystwa i to skutecznie hamuje ich przed wzięciem udziału w zabawie zlotowej...

Tam nie ma się kogo obawiać. Nikt z podchmielonych nawet tobie by w pysk nie przywalił.

machbed kocham Cie, nikt nie napisał na emunes tak krótkiego i wyrazistego telegramu odnośnie zlotu

jeżeli ktoś naprawdę ma takie problemy egzystencjalne odnośnie otaczających go ludzi, to zbiorowość ze zlotu jest naprawdę potulna pod wpływem alkoholu, mówię to jednocześnie po dwóch stronach barykady - jako organizator i jako jeden z najbardziej ululanych wódą w tym piekle. taki kontekst przeciwieństw do pojawienia się na zlocie to szukanie kłoopotu, wystarczy przeczytać relacje z wcześniejszych, ale czytać je
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2012, 00:17:50 wysłane przez dziat » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #38 : Lutego 20, 2012, 07:11:17 »

Tak jak Machbed napisał. Ludzie są chętni, ale jest zbyt wcześnie by się określić. Wiele może się zmienić, coś wypaść itp itd. Co do picia na zlocie. Oczywiste jest, że nie ma kogo i czego się obawiać. Nawet te pasożyy niebyły agresywne. Były przyebane, ale niegroźne aczkolwiek jak są sami swoi na Fami to jest lepiej, przyjaźniej i nikt niemusi się o nic obawiać itp itd. Żadnej agresji tu nie było i nie będzie, jesteśmy NESową rodzinką i w tym przypadku wychodzi nam to nietylko na zdjęciach tak jak to dzisiaj najlepiej wychodzi się ze swoją rodziną najlepiej, tylko i w realu tyż Smile.
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #39 : Lutego 20, 2012, 10:31:25 »

Na pewno część osób obawia się, że tak powiem podchmielonego towarzystwa i to skutecznie hamuje ich przed wzięciem udziału w zabawie zlotowej. A to akurat na filmikach dość dokładnie widać.
Raczej to nie jest koncert anarcho-punkowej kapeli by cokolwiek miało się złego dziać Smile Zlot pod względem bezpieczeństwa jest bardziej bezpieczny od festynów miejskich, koncertów Maryli Rodowicz czy innych zespołów grających do kotleta Smile Na filmikach często trudno wyeksponować sytuacje które są całkowicie niespodziewane i nadają temu zlotowi pozytywnego klimatu... Smile
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 14
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 18 zapytaniami.