Marca 28, 2024, 20:47:53 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 24
  Drukuj  
Autor W±tek: Dobra muza  (Przeczytany 100390 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« : Sierpnia 28, 2005, 21:34:13 »

Jaką muzykę polecalibyście innym użytkownikom? Nie piszcie tylko pojedyńczych piosenek, całe płytki... Albo inaczej, piszcie czego aktualnie słuchacie i jakie macie ntt. odczucia;). Tradycyjnie zacznę.

Testament - Practice What You Preach (1987, MegaForce). Czaderska płytka, coś w stylu Metallicy która spotkała Megadeth. Wokalista nawet śpiewa podobnie jak Hetfield. Cięte riffy, ostre solówki i wpadająca w ucho melodia - dla mnie rewelacja. Szczególnie tytułowy kawałek i "niby" spokojny The Ballad, w sumie też Nightmare daję czadu, a Confusion Fusion to coś co miesza w mózgu. Gatunek to ofkoz Thrash metal  Cheesy . Polecam obaczyć, w empiku stoi po 40zeta. Tak swoją drogą przy takiej muzie wychowywała się generacja NES'a, więc warto sprawdzić. Klimat nieziemski gdy gram w Metroida, a z wieży stojącej nieopodal Skolnick młoci solówkę, heh.  

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2005, 21:43:19 wysłane przez Setezer » Zapisane

Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 28, 2005, 23:10:36 »

Ja jako Oldschoolowy dziad słucham tylko staroci. W końcu 'dziadostwo' zobowioązuje  Cheesy ... Ostatnio słucham (na winylach - czyżby oldschoolowy dj?) :
Eddy Grant - At his best (najpopularniejszy jego winyl w Polsce) ;
Czesław Niemen - kilka jego płyt, głównie The best of Cheesy
Czasami Queen - głównie po przejściu jakiejś gierki ('We are the champions...')

Stara Polska muza rulezzz...
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 29, 2005, 14:10:22 »

aktualnie słucham 'tworczosci' Bryan'a Adamsa /gosciu RZĄDZI/

...albumiki ktore 'rozpracowuje w obecnej chwili'

Brian Adams - So Far So Good (1993)

Bryan Adams - The Best Of Me
Zapisane
spike013
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 23



« Odpowiedz #3 : Sierpnia 31, 2005, 14:57:28 »

aktualnie happysad  fajna polska kapelka Cheesy
a tak aktualnie to słucham emo punka , rocka itp Cheesy
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #4 : Wrze¶nia 01, 2005, 11:50:26 »

....kolejne albumy B. Adams'a w drodze  Cheesy  a teraz słucham już totalnego oldschool'u - TOTO, albumik  XX (1977-1997) wybrane najlepsze kawałki z ich 'tworczosci' /pamietacie moze takie kawałki jak "Africa" czy Right part of Me".../  dosyc klimatyczne kawałki, polecam
Zapisane
sopel99
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 12


WWW
« Odpowiedz #5 : Wrze¶nia 01, 2005, 12:38:40 »

Aktulanie nałogowo słucham Gorillaz, albumy "Gorillaz" i "Demon Days", no i jeszcze
Prodigy, płytki "The Fat Of The Land" i "Music For The Jilted Generation".
Przy Prodigy to najlepiej mi się gra, niesamowity klimacik.
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #6 : Wrze¶nia 01, 2005, 19:12:03 »

Testament w lekką odstawkę (raz dziennie słucham), teraz pora na MegaDrivera! A dokładniej Metal Contra i Action Metal... Ludzie! Zajebioza, remixy muzyczek z gierek w metalowym odcieniu. Gościu ma nawet gitarę zrobioną z pierwszej edycji MegaDrive'a. Słucham 5godzin dziennie i nie mam dość, ofkoz nie jest to wybitne, słabe studio nagraniowe mieli i tak wogóle jakiegoś producenckiego fachu nie widać - jest jednak feeling... Kawałek z ninja gaiden mnie rozwala, motyw z shinbi powoduję spływ łez, a kawałek z drugiego levelu contry zmusza do ryczenie ze szczęścia. Ech, piękny projekt - bojan dodaj linka, którego Ci dałem przez stronkę. Oto okładka - publish relations xD. Btw: wejdźcie na stronkę i posłuchajcie tego riffu, siedziałem i słuchałem go dobre dwie godziny chlip-chlip.

Zapisane

flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #7 : Wrze¶nia 01, 2005, 21:08:16 »

Podajcie linka bo nie moge sie toczekac zeby sobie posluchac
Zapisane

BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #8 : Wrze¶nia 01, 2005, 22:46:43 »

Cytuj
Ech, piękny projekt - bojan dodaj linka, którego Ci dałem przez stronkę.

done. link dodany.


flclflcl: Linki --> Inne --> MegaDriver

Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #9 : Wrze¶nia 01, 2005, 23:22:49 »

Dzieki juz sobie slucham
Zapisane

setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #10 : Wrze¶nia 02, 2005, 16:08:30 »

Metal Contra przede wszystkim rządzi:). Wogóle wszystko tam rządzi, najlepsza jest ta gitara z sega mega drive... Jak mówiłem słucham 5godzin dziennie i wam tez polecam!
Zapisane

flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #11 : Wrze¶nia 02, 2005, 21:38:30 »

Setezer masz racie slucham juz pare godzin i wcale sie nie nudzi
Zapisane

setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #12 : Wrze¶nia 02, 2005, 21:42:50 »

Ba:), a zgadnij kto to wygrzebał? Bwahaha, ci goście są brazylijczykami i być może (podkreślam BYĆ może) w następnym PE, mazzi opiszę ich w swoim konciku. Naprawdę czadowi, stage1a i intro z Metal Contry są najlepsze.
Zapisane

flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #13 : Wrze¶nia 02, 2005, 21:57:16 »

Setezer jak ci sie udalo znalesc  Mega Drivera
Zapisane

setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #14 : Wrze¶nia 02, 2005, 22:14:57 »

Jak pisałem na shout boxie na stronie kupiłem MegaDrive z siedmioma grami za 45złotych. Nigdy wcześniej nie interesowałem się tą konsolą, a chcąc zbadać jej "power" postanowiłem na google poszukać jakiś romów i emulatora tej konsolki. Nie pamiętam co wpisałem, ale jedna stronka miała opis coś w stylu "The official MegaDriver's page" czy jakoś tak, nie czytając dokładnie myślałem, że to stronka o konsoli MegaDrive. Dużo się jednak nie pomyliłem Smile, świetny layout tam mają swoją drogą - ech gdyby na nes.e9 taki był... dobra, już kończę z tym wypominaniem o oldskulowy wygląd Cheesy
Zapisane

flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #15 : Wrze¶nia 02, 2005, 22:19:53 »

No to miales farta ze znalazles no i dzieki
Zapisane

Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #16 : Wrze¶nia 07, 2005, 19:55:04 »

Najczęściej to muze z gier (jRPGi) i j-music np. dir en grey, x-japan, the pillows [to jest kapela która zrobiła muze do flcl Cheesy], larc...troche tego jest...szkoda wymieniac Tongue aha jeszcze minibosses, świetna kapela....

PS to mój pierwszy post na tym NOWYM forum, ale musze przyznać, że mam troche żal do Pieruna za to że poprostu nie zostawił tamtego forum pod jakimś np innym adresem....moznaby poinformować o tym TYLKO starych uzytkowników, napewno by nie pisali tam...na nim było naprawde duzo przydatnych informacji, ale nic jednak sie przemogłem i zarejestrowałem na nowym forum, pozdro all !
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2006, 15:07:41 wysłane przez Senshu » Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #17 : Wrze¶nia 07, 2005, 20:39:53 »

Forum pod innym adresem? smiley
Pamiętaj, że  na tamtym forum adminem był tylko Bojan, zrobił tyle, ile się dało zrobić... Właśnie chodzi o to, że tamci wiedzieli o nowym forum, ale nie chcieli na nim pisać angry . A informacji o nowym forum chyba nie dało się inaczej przekazać Smile
Stare posty sa u mnie - mogę to wrzucić na jakiś darmowy serwer, i każdy będzie mógł zobaczyć Cheesy
--------------------------------------


Jeśli o mnie chodzi, to słucham raczej TYLKO pieruńskich Tongue staroci, z lat 80. Zgadzam sie z Bojanem co "Africa", dobre jest też Big in Japan, i jeszcze kilka, ale to już nie Toto.
Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #18 : Wrze¶nia 07, 2005, 20:47:23 »

Senshu sluchasz muzyki z gier RPG znasz jakies stronki bo tez mi sie podobaja
« Ostatnia zmiana: Wrze¶nia 07, 2005, 20:47:45 wysłane przez flclflcl » Zapisane

flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #19 : Wrze¶nia 07, 2005, 21:07:43 »

Senshu dzieki
Jak znacie jakies stronki to dajcie
« Ostatnia zmiana: Wrze¶nia 07, 2005, 21:08:06 wysłane przez flclflcl » Zapisane

Strony: [1] 2 3 ... 24
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.111 sekund z 18 zapytaniami.