Kwietnia 19, 2024, 10:53:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Koszulki F#4  (Przeczytany 3647 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« : Maja 22, 2012, 18:35:46 »

Ile osób deklarowało by się na koszulkę zlotową z takim logo, wykonanym przez DAF'a?

http://desmond.imageshack.us/Himg806/scaled.php?server=806&filename=titlescreens.png&res=landing

Koszulka wiąże się z dodatkowymi kosztami i jej koszt nie jest wliczony w opłatę za zlot - żeby było jasne Wink
Chciałbym się dowiedzieć ile osób ze zlotowiczów pisało by się na koszulkę, koszt takiej koszulki to około 30-40zł, w zależności od materiału i jakości nadruku.


Edit:

Macie poprawioną wersję XP Z datą zlotu  chess
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2012, 20:49:29 wysłane przez Ryan » Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #1 : Maja 22, 2012, 18:52:28 »

Jestem za koszulką zlotową, biorę!  Smile
Jedyne co bym zasugerował aby z logo usunąć/zastąpić napis "zaprasza!" - to dobre na logo w internecie, ale napis zapraszający na koszulce według mnie trochę dziwnie wygląda. Ale to tylko taka sugestia, rozumiem że dwie linijki pod sobą mają symbolizować Start i Select (1Player i 2Players).  Roll Eyes
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #2 : Maja 22, 2012, 19:03:22 »

What Nielogiczny said.
Zapisane

Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #3 : Maja 22, 2012, 19:07:04 »

Racja, nie zwróciłem uwagi xP Ale ta ankieta i tak ma pokazać ile osób było by ewentualnie chętnych na koszulkę, a grafikę się poprawi Wink
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #4 : Maja 22, 2012, 19:22:25 »

Pamiętam że w zeszłym roku ktoś zarzucił by do kolejnozlotowych koszulek dodać informację o dacie zlotu, co szczerze nie jest wcale głupie Wink
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #5 : Maja 22, 2012, 19:26:07 »

o właśnie, np. zamiast napisu "zaprasza!" wstawić datę zlotu i będzie elegancja aż po sufit  Smile
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #6 : Maja 22, 2012, 19:53:27 »

Wyprzedzając machbeda stwierdzę jeszcze, że z butelek można ułożyć zerg rush'a.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #7 : Maja 22, 2012, 20:57:25 »

Jak najbardziej jestem za koszulką zlotową.

Ale jednak bym był za tym, aby jakaś inna firma zajęła się produkcją koszulek, aniżeli T-Way. No offence, Leszek, Offonek i dziat, ale  te zeszłoroczne były wykonane z jakiegoś beznadziejnego, sztucznego materiału. Zbiegła mi się w praniu i mogę z niej korzystać obecnie tylko w roli pidżamy. 100% cotton!

Ta, wiem, pudelek francuski ze mnie.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #8 : Maja 22, 2012, 21:07:53 »

Wow, logo muszę przyznać, że jest arcy genialne!! Wink  Natomiast miałbym taką prośbę: można by było poprosić jeszcze o wersję z samym logo Famicon IV bez tych wszystkich pierdół na dole?? Coś w stylu koszulek zeszłorocznych, to absolutnie wystarczy i wyjaśnia wszystko Wink
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #9 : Maja 22, 2012, 23:36:32 »

@Dred, z całym szacunkiem, ale prałeś ją w jeziorze? moją przemelanżowałem na dwieście abstrakcyjnych sposobów i trzyma formę jak ta lala

koszulkę biorę
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #10 : Maja 24, 2012, 21:43:34 »

Ale jednak bym był za tym, aby jakaś inna firma zajęła się produkcją koszulek, aniżeli T-Way...

W tym roku, jeżeli będą zamawiane koszulki to na 100% w innej firmie, ponieważ ja z Leszkiem nie mam kontaktu >_>'

Natomiast miałbym taką prośbę: można by było poprosić jeszcze o wersję z samym logo Famicon IV bez tych wszystkich pierdół na dole??

Jeżeli jest to tylko twoja prośba, to NIE. Jeżeli większość będzie chciała logo bez buteleczek, to się wykasuje xP BTW, i tak apropos indywidualnych zamówień nie realizujemy Tongue Koszulki będą jednokolorowe i z tym samym logo dla wszystkich.


A teraz wracając do głównego wątku Wink Znalazłem dobrą firmę zajmującą się nadrukami na koszulkach, gdzie nadruk na czarną lub kolorową koszulkę wykonywany jest na niemalże całej powieszchni z porzodu, i wstępnie jakbyśmy zamawiali 15 koszulek, to koszt każdej wyniósłby 35zł. Im więcej ich zamówimy, tym cena może zmaleć Cheesy Co wy na to?
A to strona tej firmy http://digital-art-paint.pl/index.html
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #11 : Maja 25, 2012, 09:58:45 »

i czego kłamie że znalazł, sam Ci Lisowską pokazałem!
jaka technika wykonania nadruku? jaka marka, gramatura i skład tiszerta?
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #12 : Maja 27, 2012, 23:10:18 »

+1 do chętnych na koszulkę (projekt KONIECZNIE taki jak jest teraz, kolor wsjorawno).
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #13 : Czerwca 06, 2012, 08:44:21 »

Mnie na zlocie nie będzie (jak zwykle :/ ) co nie zmienia faktu, że na koszuleczkę się piszę jak najbardziej.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #14 : Czerwca 09, 2012, 17:08:39 »

Nawet gdyby ta koszulka była za darmo to bym jej nie wziął. Dlaczego?? Bo projekt logo nie jest dafa Smile Ktoś taki sam motyw graficzny (napis w stylu Megamana) wykonał ciut wcześniej, prawda??  dry
Zapisane

multizgredek
Gość
« Odpowiedz #15 : Czerwca 09, 2012, 17:15:18 »

Prawda. ale połowiczna Smile
Tobie zleciłem wykonanie projektu, a DAF po cichu u siebie wyrzeźbił prawie identyczne. Nie miałem bladego pojęcia, że to robi.

Chyba nie ma co się kłócić, i zły też nie jesteś?
DAF po prostu wykonał od razu kilka dodatkowych graficzek i padło na jego prace.
Mimo to dziękuję za zaangażowanie. Wink


edit: Dopiszę się. Niecodzienny zbieg okoliczności. Logo wykonałem kilka miesięcy temu z nikim się nie kontaktując, po przeglądnięciu titlescreenów dziesiątek gier. Dopiero niedawno Vinyl powiedział mi o wszystkim. Wyszła bardzo dziwna sytuacja.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2012, 21:39:51 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #16 : Czerwca 18, 2012, 19:45:25 »

Trochę dziwnie wyszło O_o' No ale padło na DAF'a, ponieważ pierwszy podesłał grafiki.

A teraz konkretnie, proszę osoby które były chętne na koszulki o wysyłanie przez PM, jakie rozmiary chcą Wink Muszę w najbliższym czasie złożyć zamówienie by koszulki były gotowe na zlot ;]

Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #17 : Lipca 09, 2012, 21:32:03 »

Dobra, sprawa wygląda tak:

Jeżeli ktoś by się w tej chwili zdecydował na koszulkę to jeszcze jest szansa.
Będą robione dosłownie na ostatnią chwilę, więc można złożyć ostatnie zamówienia.

Prosiłbym też osoby, które zadeklarowały kupno koszulki, aby nie rezygnowały.
Rajan zakłada za was kasę i nie chcielibyśmy, aby powtórzyła się sytuacja z zeszłego roku - kilka koszulek pozostało bez właścicieli...

a więc są jeszcze chętni?
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #18 : Lipca 09, 2012, 22:44:26 »

Jak będzie, na pewno wezmę.
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #19 : Lipca 09, 2012, 22:54:22 »

Siano na zlocie?
Jeżeli tak to ja bym się pisał,rozmiar ten sam co ty Vinyl.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 18 zapytaniami.