Marca 28, 2024, 11:58:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 6
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#4 - Relacja  (Przeczytany 31832 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Lipca 14, 2012, 09:16:10 »

RAMPARARIRA PAPARARIA

nagi ryan z tarka do chleba w dupie i walkiem do ciasta



hahahahahaha
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2013, 00:42:39 wysłane przez dziat » Zapisane
Kto
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 156



« Odpowiedz #1 : Lipca 15, 2012, 12:51:24 »

przyjechał bym ile kasy potrzeba ? Z łodzi do warszawy ? Reszta pięta palce ?  czy da się wyżyć na samych ogórach i dżemie do końca zlotu ? macie wolny telewizor ?
Zapisane

Rządzę tym całym burdelem.
Pegasus Master, Pikselowy Wariat, Smakosz
Pikselowy Bohater, Kto, Heniek, Cock Bastard

Kto Pegasusa nie szanuje i niech się pałuje.
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #2 : Lipca 15, 2012, 13:01:06 »

Troche juz za póżno Smile
Zlot sie jutro kończy,niektórzy są juz w domu jak np Qurek,Dziat i ja.
Pozostanie ci chyba zaczekać do przyszłorocznego zlotu  crazy

Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim użyszkodnikom za mile spędzony czas Smile
Więcej dopiszę jak ochłone,było krótko ale zajefajnie Smile
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipca 16, 2012, 17:51:25 »

Jutro po robocie przyjdę tu z kilkoma słowami i zdjęciami. A teraz lecę spać!
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #4 : Lipca 16, 2012, 18:41:43 »

Panowie! zlot uznaje za udany Wink
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #5 : Lipca 16, 2012, 19:05:10 »

mindfap
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #6 : Lipca 16, 2012, 19:12:13 »

Skiereszowany, zfapowany umysłowo wylądowałem u siebie po zlocie. W głowie wciąż mam budzikowego pederastę, który o piątej rano dnia niemal każdego pobudzał mnie do kończenia snu, myśli z kolekcji "gdzie ja zostawiłem to piwo", ligę mistrzów w kartonogę, quadrafonię z pegazusów, kiełbasy, i konsolową stonogę...

Było w pytę zajedobrze.
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #7 : Lipca 16, 2012, 19:50:02 »

Mimo, że nie byłem na całym to zlot można uznać za megaudany. Rzec można, że był lepszy niż poprzedni. Smile
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #8 : Lipca 16, 2012, 21:03:58 »

Zlotu w przyszłym roku nie będzie~! hehe Wink


Będzie będzie, nawet pies ma być.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2012, 17:54:05 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #9 : Lipca 16, 2012, 22:06:36 »

Pewnie wrażeniami wszyscy zaczną się dzielić jak już każdy dojdzie do siebie. Ode mnie na razie lecą zdjęcia (nie jest tego dużo):
Kod:
http://speedy.sh/hjeu6/FamiCon4-Sogetsu.zip

EDIT:
!!!KARNY KUTAS ZA PISANIE Z CUDZEGO KONTA PODCZAS ZLOTU!!!

« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2012, 13:20:11 wysłane przez Dred » Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #10 : Lipca 16, 2012, 22:46:29 »

Ryan, gratki, nawet nic nie wybuchło - przez 3 edycje sądziłem że inaczej się nie da!

zelas, dementuje, orbitowalem, ale udało mi się jeszcze dzisiaj dokończyć z klasa. Tru pierdzenie w chlodni
Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #11 : Lipca 17, 2012, 00:06:46 »

Bracia FamiConowcy! Chcę podziękować wszystkim i każdemu z osobna za to niesamowite przeżycie, wspaniale spędzony czas i doborowe towarzystwo Wasze i oczywiście Waszych gier crazy. Nie było mnie na poprzednich zlotach, ale jestem przekonany, że wiele straciłem Sad. Dzięki za miłe przyjęcie nas na FamiConie, na którym przekonaliśmy się na żywo, że jesteście super ludźmi! Ciulowo, że musieliśmy wracać tak wcześnie, ale cóż... za rok rozegramy to lepiej Cool.

« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2012, 00:10:34 wysłane przez Gargi » Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #12 : Lipca 17, 2012, 10:04:16 »

A no racja, było zajebiście. Pamiętne " Pussytalk" który porył mi banie na niebezpieczne stężenie inby, zaś daf oglądając przez 30 sek. kac mu minął, Freestyle Matiego dobrze pamiętamy xD Najbardziej mnie MaarioS zaskoczył przechodząc Battletoads, oraz moje siły w grze Punch Out za pomocą Uforce'a xD, albo 2 dzień zlotu z Głową pełną Argusa u Dreda oraz "Śmierć Robokopa xDDD" ->pozdro Rocket.

Ale i tak Dick Dug najlepszy xD
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #13 : Lipca 17, 2012, 11:56:00 »

Impreza była na prawdę świetna, chyba najlepszy mój "długi weekend", zaraz po zlocie użytkowników innego forum, na którym się udzielam;)

Według mnie, tegoroczny zlot był wręcz idealny, niczego w nim nie brakowało (oprócz nieobecności osób, które miały się pojawić; hi Senshu, mam nadzieję, że w końcu się poznamy:]), nie było także jakiś większych zgrzytów, no może oprócz roztrzepania main orga dzień przed imprezą.

Miałem parę rzeczy w planie, miałem zrobić cały maraton filmów co ryją banię równie dobrze, co zapuszczony, legendarny Italian Spiderman, jednakże w połowie pobierania kodeków, Dziadu stwierdził sobie, że zagra na przeglądarce w Wolfa 3D. xD Miał być też Jeden z Dziesięciu, ale wyszedł zwyczajny konkurs wiedzowy, na moje oko okazał się być mniej chaotyczny niż FAMIliada zeszłoroczna, ale być może było jeszcze gorzej:P

Tylu barwnych ludzi, tyle niezapomnianych sytuacji, tyle przeprowadzonych rozmów... Nie zapomnę do końca życia! Do przyszłego roku, panowie (i nieliczne panie), obyśmy spotkali się w podobnym gronie, a może nawet i większym!

PS, Duobix - :* xDDDDD
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #14 : Lipca 17, 2012, 12:03:10 »

https://dl.dropbox.com/u/7586353/100_1140.zip
Foty z mego galaretoparatu.

Jeszcze teraz przypomniało mi się fapanie do uforce'a.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2012, 12:07:03 wysłane przez Duobix » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #15 : Lipca 17, 2012, 17:11:29 »

Powiem wprost jednym słowem jak było nie rozpisując się: ZAJEBIŚCIE!! Tak jak z resztą co roku Wink . Wydaje mi się jednak, że ten zlot na pewno wypadł lepiej niż rok temu. Szczególnie miło mi było poznać nowe osobowości takie jak Gargi, Matioz i retRoben. Bardzo dobrze że przyjechaliście i oby więcej osób przyjeżdżało na następne edycje, zarówno starych zlotowiczów jak i nowych!

P.S. Czy nie ma ktoś przypadkiem 2 przejściówek 3*chinch->EURO?? Cholera, zabrałem 2 na zlot i zapomniałem ich zabrać ze zlotu, gdzieś tam były wpięte i tyle....
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #16 : Lipca 17, 2012, 17:40:27 »

Chłopaki, to były naprawdę cudowne dni. Nie przesadzę, jeżeli powiem, że najlepsze od czasu FamiCON#3 (a może jeszcze lepsze). Ja już tęsknię i nie mogę się Was doczekać... Cieszę się niezmiernie, że Was mam.

-Pies ma być?

-Ej, sos tam był

-Chyba cię pojebaaałooo...

-Idziesz i strzelasz

-A czym byś srał, jeżeli jadłbyś gówno?
-...jedzeniem

-To je amelinium! Ni przejdziesz!

-Chłopaki, gramy w Sucker!

-*jebut*
-Dziadowi włosy spadły!

-WaligównemCON

-FapiCON


Te teksty przeszły już do historii. ;) Tak jak cały kolejny FamiCON. Świetnie było ponownie spotkać garść starych znajomych, plus kilku nowych, którzy ku uciesze wszystkich także okazali się być ludźmi niesamowicie sympatycznymi. I tak powinno być. Pies ma być, dzięki za wszystko!


Ode mnie paczuszka zdjęć. Niech Ryjan umieści je w swojej szafencji, co by nie przepadły po miesiącu. Wyszły, jak wyszły - jak już mówiłem większości z Was, duża część jest albo nieostra, albo ciemna z jednej strony (Olympus ma lokalizację lampy błyskowej w naprawdę hujowym miejscu... Zasłania się ją palcem). Ale myślę, że i tak jest czym nacieszyć oko. ;) Pobierać:

http://speedy.sh/XrAqs/FamiCON4-daf.rar
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2012, 20:46:14 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #17 : Lipca 17, 2012, 18:24:15 »

Maarios, twoje przejściówki są u Dziat'a w pudle zlotowym Tongue Musisz się z nim jakoś dogadać odnośnie odbioru Wink Ja jeszcze poszukuję właściciela kabla do SMD/Genesis [euro -> SMD], bo coś takiego zostało po zlotowiczach na stoliku niedaleko WC Tongue

Daf, części tekstów nie pamiętam... czyżbym coś przespał? hehe Cheesy


Ryan, najwidoczniej część z nich padła jeszcze przed teleekspresem. ; )
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2012, 18:47:02 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #18 : Lipca 17, 2012, 20:17:03 »

Czy ktoś zabrał z remizy mój śliczny brązowy ręcznik? Dopiero zauważyłem, że go zapomniałem zabrać. Cheesy
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #19 : Lipca 17, 2012, 20:25:47 »

Cytuj
Ja jeszcze poszukuję właściciela kabla do SMD/Genesis [euro -> SMD]
Mój on jest!
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 19 zapytaniami.