Marca 28, 2024, 15:23:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#4 - Relacja  (Przeczytany 31838 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #20 : Lipca 17, 2012, 20:35:59 »

Dred, wyślę tobie goi razem z grami Tongue

Machbet, twój ręcznik trafił do pudła z znaleziskami, i rzeczami zlotowymi, a ono jest u Dziada XP
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #21 : Lipca 17, 2012, 21:29:39 »

Jak nie skiśnie to przyda się za rok... Cheesy
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #22 : Lipca 17, 2012, 21:31:17 »

to ładną bombę mi w tym pudle Ryan dałeś, jeszcze tego 8bitowego rycia mózgu nie odespałem i nawet nie mam sily na strych wejść... @Machbed, @Maarios - ogarniemy
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #23 : Lipca 17, 2012, 21:33:58 »

Ogólnie nie mogę się ogarnąć po zlocie Smile
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #24 : Lipca 17, 2012, 21:41:07 »

Też nie mogę, Zelas... Ogólnie taką fazę przez ten brak snu załapałem w autobusie powrotnym, że dzisiaj zastanawiałem się, czy nie poprosiłem kierowcy, żeby wracał do Lasek, bo coś mi się kojarzy. I widziałem plakaty FamiCONu na drzewach jadąc przy lesie. Chyba Koks dorzucił jakieś tablety do tego ostatniego Argusa w remizie.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #25 : Lipca 17, 2012, 22:05:13 »

@Dred: jakie jeszcze inne filmy ryjące mózg miałeś w zanadrzu oprócz Italian Spidermana?? Być może przydadzą mi się takie na jakąś imprę gdzie wszyscy są nawaleni i najarani w 3 dupy
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #26 : Lipca 17, 2012, 22:38:46 »

Było MEGA,żałuję tylko tego że bylem tak krótko Sad
Nie chcielibyście się czuć tak jak ja w niedzielę rano jak odjeżdżałem Sad
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #27 : Lipca 17, 2012, 23:04:45 »

@Dred: jakie jeszcze inne filmy ryjące mózg miałeś w zanadrzu oprócz Italian Spidermana?? Być może przydadzą mi się takie na jakąś imprę gdzie wszyscy są nawaleni i najarani w 3 dupy
Ja dredowi "sprzedałem" italian spidermana, jak chcesz coś w klimacie na schlanie to primo ultimo "Holy Mountain" Jodorowskiego.
Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #28 : Lipca 17, 2012, 23:08:46 »

Było MEGA,żałuję tylko tego że bylem tak krótko Sad
Nie chcielibyście się czuć tak jak ja w niedzielę rano jak odjeżdżałem Sad

Zelas, my czuliśmy się chyba podobnie jak z Matiozem wyjeżdżaliśmy po południu w niedzielę z Lasek. Żal było wracać. Ale z drugiej stony jaka radość, że wogóle byliśmy. Zlot dał mi takiego mega powera, cały czas się cięszę jak debil jak tylko pomyślę o tym super weekendzie.
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #29 : Lipca 17, 2012, 23:25:36 »

Dokładnie tak jak mówisz:)
Dla mnie jesteś mega pozytywnym ziomkiem,chociaz wiele nie gadaliśmy to cieszę sie że w ogóle cię poznałem Smile
Może za rok będziemy więcej gadać kto wie?
Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #30 : Lipca 17, 2012, 23:34:57 »

Co Ty ja jestem nerdem naughty. Ale dzięki za dobre słowo i tu żeby nie było, że z grzeczności odpowiadam, tylko szczerze, Ty to dopiero jesteś mega pozytywną osobowością, a Twoje żarty rozwalają! Też mam nadzieję, że będzie okazja następnym razem, żeby więcej pogadać i pograć:), ale to drugie to raczej po ostrym treningu:).
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #31 : Lipca 17, 2012, 23:41:49 »

Ja sobie zlot wspominam przeglądając zdjęcia, jednocześnie słuchając muzyki, która była puszczana. Tak, również (a może przede wszystkim) tej w środku nocy, nie ma tego złego... Smile Już się nie mogę doczekać następnej edycji!
Zapisane

Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #32 : Lipca 18, 2012, 00:14:49 »

A ja przeglądając właśnie materiały zlotowe, głównie filmiki, zauważyłem że w konkursie "Jaka To Nesowa Melodia", nie doliczyłem jednego punktu Maariosowi, za co przepraszam~! Musiałem być w tym czasie bardzo... eeem... zmęczony, co widać na filmiku od Spazza. Choć i tak to nie zmienia faktu że Mati wygrał, może nie dwoma punktami, lecz jednym - ale walka była zażarta i wygrał lepszy IMHO Tongue

Niedługo wszystkie materiały będzie można ściągnąć ze strony zlotowej, lub FTP, i ewentualnie ocenzurowane wersje konkursów obejrzeć na youtube Wink
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2012, 00:16:44 wysłane przez Ryan » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #33 : Lipca 18, 2012, 00:37:12 »

Witajcie przyjaciel Smile.
Powróciłem dzisiaj do domku, się rozpakowałem i cóż tu napisać jak wszystko żeście napisali no ale podzielę się od siebie swoimi wrażeniami.
Fami 4 był odrodzeniem jak to słusznie Hubert powiedziałeś i to prawda, były eleganckie konkursy, każdy dzień był przekozacki niebyło przykrych sytuacji aż smutno było wracać.
Szkoda że niebyło zapowiedzianych osób, którym w ostatniej chwili coś wypadło, ale może za rok się uda koledzy.
Zelas fajnie, że byłeś napiliśmy się razem wódeczki, pogadaliśmy i liczę, że na jubileuszowym zlocie się pojawisz.
Matioz, Gargi, jesteście bardzo spoko ludźmi, zajebistymi powiedziałbym, byliście krótko, ale za rok będzie lepiej. Bardzo fajnie mi się z wami rozmawiało.
Qurek mordeczko wpadłeś na moment co mnie zaskoczyło, palę sobie szluga przed remizą a tu jakiś facet dzieńdobry Mateuszek a ja se myśle k***a co to kt to xD. Dobrze było cie zobaczyć choć na chwileczkę.
Roben przechuj z ciebie, zajebisty ziomek jest no stary bądź za rok i widzisz? Warto było się pojawić.
Co do reszty starych znajomych kolegów to dziękuję wam że byliście, że było fantastycznie. Za rok też tak będzie a może i lepiej w końcu to jubileuszowy zlot będzie.
Wiele jeszcze chciałoby się napisać, ale będzie okazja więc czasem coś jak mi się przypomni ciekawego to napisze, to taki wstępny post, pozdro wam!
P.s.
Czy ktoś przypadkiem niezpakował mojej ładowarki od Nokii? Co prawda teraz nie mam juz z tym problemu, bo Ryan i Hubert uratowali sytuacje Hubert oddał mi jakąś a Ryan kupił za co mu jeszcze raz dziękuję, tobie też Hubert. Pozdrawiam wszystkich.
edit
Już chlera za wami tęsknię, dzięki że jesteście Smile.
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2012, 00:39:30 wysłane przez Mati » Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #34 : Lipca 18, 2012, 09:09:54 »

Czołem.

W zasadzie to przede wszystkim chciałbym podziękować Wam za ciepłe przyjęcie, po moim i Argusowym wejściu smoka, którego prawdopodobnie nikt, włączając tu mnie, się nie spodziewał. Również Ryjanowi i Machbedowi za odbiór z pod Lidla - umożliwili nam nabycie jakże pysznych trunków w kolorowych buteleczkach, za jakże przystępną cenę. W przeciwnym wypadku musiałbym prawdopodobnie okulbaczyć Ignusa w kilka sakw rowerowych i poganiać go batogiem z Młocin aż do lasek.

Odczucia z Fami#4? Jakieś tam mam, nie ukrywajmy - pozytywne. Na nikogo się nie zeźliłem, spotkałem dużo znajomych, niektórych po raz 4 już, co w zasadzie już dla mnie wystarcza by #4 załadować do szuflady z pieczęcią uznania Smile.

Natomiast co mnie piecze i boli, to to, że nie udało mi się wcisnąć już w środę, bo zawsze sobie przyjeżdżałem w ten pierwszy dzień przed, rozkładaliśmy z chłopakami stoliki i ogólnie dział się pełen mylfon. I tu mam nadzieję, że za rok uda mi się to naprawić Smile

W zasadzie zostaje mi napisać już tylko 'Do zobaczenia za rok!'
Zapisane

Marek
Gość
« Odpowiedz #35 : Lipca 18, 2012, 14:36:39 »

Zgadzam się z przedmówcami.

Tegoroczny zlot obfitował wręcz w pozytywne emocje i wspomniany wcześniej, swego rodzaju renesans jeżeli chodzi o FamiCON, mimo iż każda impreza jest osobnym elementem całego ciała a te bywają odmienne w swoją strukture oraz zywczaje.
Niemniej jednak było, jest i będzie fantastycznie!
Przyszłoroczne, piąte, jubileuszowe już spotkanie, będzie w moim przekonaniu wydarzeniem EPICKIM !!!

Tylko na to jedno gotów jestem czekać nawet cały rok.
Nie ukrywam, iż chciałbym abyśmy się zlatywali częściej, no ale jest jak jest i to rozumiem.
Kochani! Pragnę wszystkim bardzo serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas!

Ryan, Dziadek, Vinyl, DAF, Kwiatek, Sogetsu, Wielologiczny, Spaziu, Koksu, Rocket, Dred, Duobix, machbed, MaarioS - bez Was zlot nie byłby tym czym jest obecnie, pełen mylfon!
Zelas, Ignus, Wodzu - cieszę się, że daliscie rade, jesteście ikonami zlotu!
Gargi, Matioz, Robuś - szalenie się ciesze, że Was poznałem, kolejni pozytywnie zakręceni partyzanci!
Rysia - rodzynka!
Zitz, Borsuk - fajnie, że byliście, chociaż na te kilka godzin!
Mati - absolutny mistrz we władaniu dźwiękami wszechświata, styl wolny oraz dubstep mnie zmiażdżył!
Qurek - nadzieja umiera ostatnia, bardzo Ci dziękuje za to, że mogłem chociaż przez chwilę poznać Twoją rodzine, momenty bogate w personalne refleksje, do zobaczenia za rok!

Na koniec, lecz równie ważne, osobiste wyrazy współczucia połączone z najserdeczniejszymi pozdrowieniami lecą w strone kolegi Sylwestra ztj dic-sc7, trzymaj się Bracie!

Jak słusznie stwierdził Sogetsu, gdzieś w głębi serca pozostał pewien niedosyt, akumulatory nie zostały w pełni naładowane, jest zatem na co czekać, w związku z czym mam nadzieje, że spotkamy się niebawem jeszcze podczas trwającego okresu wakacyjnego na poprawinach aka afterFAMIparty Cool

A tymczasem drugi dzień spania po 11h i czuję, że nadal brakuje mi kilka kresek na tym paseczku ;-)
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #36 : Lipca 18, 2012, 15:28:54 »

Mi na serio się zlot podobał, wiem czemu Mati i Machbed mnie tak namawiali, i za to im dziękuje, że dali mnie namówić na Zlot.
Myślałem że będę odbierany "inaczej", po przygodach z moimi guwnorecenzjami, ale zostałem bardzo ciepło przywitany przez całą Ekipę zlotową.

Mogłem na zlocie porozmawiać o różnych zainteresowaniach, posłuchać dobrego Freestyle'u, poznać ciekawe persony na tegorocznym zlocie, oraz nie oszukujmy się...Pograć i Pochlać.

Na prawdę, zapowiadam, że za rok się pojawię, w końcu Jubileuszowa Edycja Zlotu.

Ciesze sie że poznałem Spazza, Machbeda, Matiego Papieża, Braci Gargioz (Gargi i Matioz) xD, Mareczka, Dafa, Ryana, Dziata, Kwiatka, Dreda, Rocketa, Rysie, Zitza, Wodza, Ignusa(Argusa), MaarioSa, Sogetsu, Koksa, Duobixa (Italian i Pussytalk), Qurka, Borsuka, na prawde, było ZAJEKUR*ABIŚCIE.

 
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #37 : Lipca 18, 2012, 15:29:55 »

Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #38 : Lipca 18, 2012, 17:27:51 »

@Ryan, zarzucam ci pliczki hehe xD
Kod:
http://retwebdesign.xaa.pl/famicon4_retroben.rar

SUPER EDIT KU*WO! xD
Zitz, jakbyś miał chwile czasu to wymieniłbyś mi liste Anime, których używałeś do laminatów na Zlocie, byłbym wdzięczny.
Chodzi mi o a'la Highschool i jakaś Mecha, Kolesia w czerwonych włosach z mieczami i długim szalikiem.
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2012, 17:35:44 wysłane przez retRoben » Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #39 : Lipca 18, 2012, 19:07:33 »

Jak raz udało się, że mój sprzęt zadziałał od razu po podłączeniu - bez cudowania i tracenia całego dnia na zmiany telewizorów. Do tej pory słyszę jeszcze śmiechy i teksty ze zlotu. Bardzo miło było wreszcie (po 4 latach FamiCONów) wygrać turniej. Noc tacek o twoich starych... hahahahah brak słów, a chwilami nawet oddechu by się przestać śmiać. TO BYŁ NAJLEPSZY FAMICON!!!

przy okazji zdjęcia ode mnie: http://www.gamefront.com/files/22003126/F4+Nielogiczny.zip

sos tam był!  laugh

Wszyscy zlotowicze wnieśli od siebie pozytywne cząstki, które łącznie złożyły się na niesamowity klimat. Nie będę wymieniać po nickach, po prostu pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na F5.

Jedyne czego mi brakowało to stołów zawalonych Ryśkowymi kartridżami (no i prysznica od początku heheh)

PS: dodałem na facebooku kilka zdjęć, jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek obiekcje iż przeszkadza mu obecność na zdjęciu proszę dać znać - usunę (chociaż nie wydaje mi się aby były takie sytuacje bo wybrałem takie zdjęcia na których wszyscy dobrze się bawią)
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2012, 21:07:02 wysłane przez Nielogiczny » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 19 zapytaniami.