Marca 28, 2024, 21:52:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#4 - Relacja  (Przeczytany 31844 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #60 : Października 28, 2012, 18:44:46 »

Ignus, Wodzu - dziękuję! Nap***olilem się bardzo przyjemnie, pytanie czy na działce są czarne skrzynki? czy zachowały się stenogramy rozmów? Wodzu, wywiozles mnie tak, że taxi  musiałem łapać, potem prawie mieszkanie rozp***olilem Cheesy dzięki za ten wieczór!
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #61 : Października 29, 2012, 23:13:03 »

Zgoda uzyskana. Linka dodana do mojego poprzedniego posta. Miłego oglądania laugh
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #62 : Stycznia 08, 2013, 02:38:35 »

Właśnie przeglądam filmy z poprzednich zlotów, i aż łza kręci się w oku Smile To są wspomnienia, to jest wspaniała ekipa i wspaniali ludzie! I dla przypomnienia :

http://www.youtube.com/watch?v=2j2Ylqj9uNk

Wkrótce wyruszę z pielgrzymką na południe polski, więc relacja będzie jak zwykę na ostatnią chwilę, sorry za to :/
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #63 : Stycznia 09, 2013, 16:36:37 »

Rajan, pocztą, samochodem, PKP, czymkolwiek... przywieź wreszcie te materiały bo mnie już kikukrotnie nachodziły myśli żeby przestać czekać i montować jedynie z tego co sam nagrałem. Więc daj znać kiedy i jak.  Smile
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #64 : Stycznia 09, 2013, 16:42:39 »

Grzesiu, ale przecież były tutaj opublikowane materiały. Ja tu pociągnąłem wszystko i od ch tego mam jeśli chodzi o różne filmy no chyba, że serwer już niedziała z którego można było to ściągnąć. A ja miałem właśnie pytać o videorelację.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #65 : Stycznia 09, 2013, 16:46:18 »

Że jak, coś mnie ominęło? Jeśli mówisz o tych materiałach, które każdy po kolei wrzucał niewiele po zlocie to te mam. Chyba, że gdzieś tu podczas moich nieczęstych ostatnio wizyt została umieszczona całość nagrań - jak tak to podklej link i po problemie.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #66 : Stycznia 09, 2013, 17:02:00 »

Dla osób, które nie korzystają z FTP, umieściłem linki z materiałami z F#4 na stronie zlotowej [ http://zlot.emunes.prv.pl/ ], w dziale "OffTopic". Zapraszam do zasysania XD
Grzesiu to jest tutaj właśnie.
O to mi właśnie chodziło, ale możliwe, że to właśnie posiadasz. Jeśli tak, to przepraszam za zamieszanie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2013, 17:03:35 wysłane przez Mati » Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #67 : Stycznia 09, 2013, 17:04:13 »

strona nie działa
btw. te już mam, to nie to

so... pozostaje mi czekać na przesłanie/prywiezienie kompletnych nagrań  Niezdecydowany
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #68 : Stycznia 09, 2013, 17:06:20 »

Kurcze dopiero się zorientowałem, że to nie chodzi, ale skoro to miałeś to jeszcze raz sorry. Po prostu myślałem, że mogłeś pominąć chociażby jakieś materiały które były od MaarioSa itp itd. No nic, pozostaje czekać na materiały od Ryana Smile.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #69 : Stycznia 10, 2013, 12:15:03 »

Fakt faktem, panowie, wypadałoby powoli myśleć już nad lepieniem materiału pamiątkowego. Wszakże mamy już 2k13. Nielogiczny, jak zaczniesz nad tym pracować, to nie zapomnij, że musi być zawarta końcówka filmiku czajniczek.3gp ;>
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #70 : Stycznia 11, 2013, 00:00:14 »

Nie ma części kończącej Fami 4 a tu już powoli trza myśleć o jubileuszówce,numero 5!!


Myślimy myślimy, Zelasie. ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2013, 08:57:09 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #71 : Stycznia 12, 2013, 14:32:53 »

Nielogiczny, jak zaczniesz nad tym pracować, to nie zapomnij, że musi być zawarta końcówka filmiku czajniczek.3gp ;>

hahah koniecznie!  laugh
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #72 : Stycznia 25, 2013, 22:56:43 »

tak! myślimy! teraz na dwuosobowym spotkaniu w białymstoku!



Uploaded with ImageShack.us
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2013, 23:08:00 wysłane przez dziat » Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #73 : Stycznia 25, 2013, 23:07:55 »

Przyznajcie się lepiej, jakie Wy tam tajemne substancje spożywacie tam na polskim biegunie zimna;)
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #74 : Stycznia 25, 2013, 23:32:22 »

greetings from whitestock!

http://www.youtube.com/embed/T7XnZ9jz8ds?rel=0

A na drugi dzień w popłochu będziesz usuwać wszystko co nabazgrałeś dzisiaj. XD

bicz plis, przypinał u góry!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2013, 23:51:06 wysłane przez dziat » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #75 : Sierpnia 13, 2013, 18:23:34 »

Grzesiek, jak tam sytuacja wygląda? ;> Informuj nas.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #76 : Sierpnia 13, 2013, 19:40:34 »

Mi się wydaje że robi te pudełkowe wersje DiViDi albo wójt zadzwonił ze za głośno zmontowane xD
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #77 : Sierpnia 14, 2013, 22:52:38 »

in progress...
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #78 : Września 01, 2013, 05:22:03 »

Grzesiek, jak tam sytuacja wygląda? :> Informuj nas.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #79 : Września 22, 2013, 10:23:53 »

Późno, ale info nie jest dobre stąd taka zwłoka. Relacja była w większości ukończona, ale zachciało mi się zaktualizować program ponieważ wcześniejsza wersja nie obsługiwała formatu 3gp, a w tym formacie był m.in. "czajniczek" który ma w filmie swój epizod (tak, epizod "story of the little czajniczek" heh). Nowa wersja programu odwrotnie(?) wczytała zapisany projekt - stało się tak, że fragmenty które wyciąłem zniknęły, a zostały w projekcie wszystkie te fragmenty które odrzuciłem. Dramat. Próbowałem wrócić do starej wersji, ale tam też projekt wczytał się jak wyżej. Na tyle się wściekłem, że porzuciłem relację na 2-3 tygodnie... później się przemogłem i zacząłem od nowa.  Niezdecydowany
F5 minął, toteż nie działa na mnie już żadna presja czasu. Relacja będzie, a montowana będzie regularnie popołudniami/wieczorami codziennie rozpoczynając od następnego tygodnia. Mam też w planie kilka "wstawek" związanych z każdym ze zlotowiczów (raczej nie uda się każdemu przypisać "przygody" ale chociaż info chciałbym) stąd też być może pojawi się request o kilka informacji, które przydałoby się pozyskać od każdego kto przewinął się przez F4.  Wink
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 19 zapytaniami.