Marca 28, 2024, 15:15:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#4 - Relacja  (Przeczytany 31837 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #80 : Listopada 10, 2014, 15:01:48 »

Czy jest w ogóle jakakolwiek szansa, że powstanie film z F4, czy w tym właśnie momencie mówimy sobie "koniec, nie będzie" i przestajemy się łudzić, tudzież wyławiać temat na wierzch?
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #81 : Listopada 10, 2014, 20:35:47 »

Jeżeli Nielogiczny nie masz czasu i chęci na montaż relacji to może udostępnij w jakiś sposób albo zaczęty projekt lub materiały które miały być wykorzystane i ktoś kto ma więcej czasu i weny pociągnie to dalej. Taka moja propozycja.
Będzie Ci lżej a wszyscy doczekają się relacji z F#4.
Wydaje mi się, że to było by najlepsze wyjście w obecnej sytuacji. No chyba, ze faktycznie co któryś wieczór zasiadasz i dłubiesz przy tym to wtedy inna kwestia i dalej cierpliwie wszyscy zaczekamy ^^.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #82 : Listopada 11, 2014, 18:41:23 »

Dla mnie to Nielogiczne zeby 2 lata czekać...3 lata xD
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #83 : Listopada 11, 2014, 23:11:42 »

Jeżeli Nielogiczny nie masz czasu i chęci na montaż relacji to może udostępnij w jakiś sposób albo zaczęty projekt lub materiały które miały być wykorzystane i ktoś kto ma więcej czasu i weny pociągnie to dalej. Taka moja propozycja.
Będzie Ci lżej a wszyscy doczekają się relacji z F#4.
Wydaje mi się, że to było by najlepsze wyjście w obecnej sytuacji. No chyba, ze faktycznie co któryś wieczór zasiadasz i dłubiesz przy tym to wtedy inna kwestia i dalej cierpliwie wszyscy zaczekamy ^^.

Jesli potrzebujesz cholernie duzego hostingu to nie jest to problem.
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #84 : Listopada 12, 2014, 08:13:01 »

Wiesz dr88, zawsze można wysłać materiały pocztą na jakimś nośniku ^^.
Podejrzewam, że znajdzie się kilka osób co mają również materiały z F#4. Kwestia głównie taka by po prostu może kontynuować dzieło Nielogicznego. Bo szkoda po prostu Jego włożonej dotychczas pracy Smile Dlatego chodzi o np. projekt z danego programu. Z dopiskom jakich plików wideo użył do tego i z jakich folderów by można było odtworzyć takowy projekt. Lub chociaż sama idea jaka miała być wykorzystana (gdyż nie każdy musi takowy program posiadać zarówno jak i nośnik). To już kwestia dogadania z zainteresowanym ^^.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #85 : Listopada 12, 2014, 09:14:58 »

Wiesz dr88, zawsze można wysłać materiały pocztą na jakimś nośniku ^^.

ta epoka już minęła.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #86 : Listopada 14, 2014, 01:43:49 »

Hej, co do relacji nie ma obaw - powstaje. Ostatnio rzeczywiście nie miałem czasu ze względu na przeprowadzkę i urządzanie od zera nowego mieszkania, stąd też i na fejsbuku i na forum było mnie niewiele, a i montaż relacji został tymczasowo zawieszony. Chciałbym Was raczej zapytać czy wolelibyście obejrzeć inauguracyjnie gotowy film na kolejnym zlocie czy po prostu wcześniej w domach? Zgodnie z zapowiedziami prosiłbym także o deklarację ilości chętnych na wydanie pudełkowe.

Wybaczcie zwłokę i nie lękajcie się  Smile

I jeszcze jedno - Roben nie życzę sobie na fejsbuku twoich prymitywnych wstawek z zawartymi w nich moim imieniem i nazwiskiem, jasne? Dorośnij.

Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #87 : Listopada 14, 2014, 08:24:56 »

Ja byłbym zainteresowany wersją pudełeczkową i szczerze mówiąc chciałbym zobaczyć ją wcześniej niż na zlocie jeśli oczywiście będziesz w stanie się wyrobić z relacją wcześniej Smile.
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #88 : Listopada 14, 2014, 08:47:28 »

Jak będą boksy to i może być pudełeczko Smile
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #89 : Listopada 14, 2014, 09:16:38 »

Jestem chętny rzecz jasna na pudełko, a co do daty premiery - wolałbym już chyba obejrzeć to w domu, byle jak najszybciej.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #90 : Listopada 14, 2014, 09:17:48 »

I jeszcze jedno - Roben nie życzę sobie na fejsbuku twoich prymitywnych wstawek z zawartymi w nich moim imieniem i nazwiskiem, jasne? Dorośnij.
Chodzi ci o to szokujące nagranie gdzie sonik musi iść szybko? xD
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #91 : Listopada 14, 2014, 14:23:56 »

Grzesiu, ja również bym się pisał na box. Szkoda, że nie było mnie na F#4 ale mimo wszystko fajnie by było luknąć co ciekawego się działo. A napewno się działo Smile Co do daty ja pozostaję obojętny. ^^
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #92 : Listopada 14, 2014, 16:33:11 »

U mnie się trochę kłóci. Z jednej strony bedzie premiera F6 na siudymie,  i do tego relacja.
Co do boxow oszacuj sobie ile osób przebywa na zlocie i mniej więcej tyle wydaj.  2 lata czekaliśmy to do lipca wytrzymamy.
Pytanie, bedzie jakąś dluzsza relacja z jamu nanga na fsiudym?
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #93 : Listopada 15, 2014, 16:57:08 »

Grzesiu, w domach obejrzymy, na YT uploadniemy całość Smile
na box się piszę jak najbardziej, można tam extrasy nie-na-YT powrzucać!
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #94 : Listopada 17, 2014, 11:45:45 »

Zelas chetny na box co do premiery wolalbym obejrzec w zaciszach mojego domu Smile
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #95 : Listopada 23, 2014, 00:21:10 »

Dobra. W takim razie uploaduję gotowy film do pobrania, a kto będzie chętny temu wyślę wydanie pudełkowe pocztą lub przywiozę na zlot.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #96 : Listopada 23, 2014, 00:45:44 »

Dobra. W takim razie uploaduję gotowy film do pobrania, a kto będzie chętny temu wyślę wydanie pudełkowe pocztą lub przywiozę na zlot.
Grzesiu drogi, nie poczta bo ostatnio w chuja leci, i to okropnie :/ Zaoszczędzisz gdy na zlot przywieziesz.
Koncepcja prosta, 30-35 płyt dvd wytłoczysz i dostana ci, którzy chcą mieć famiką na półce.
Też nie ma co sie spuszczać nad ilością sztuk... no bo to tylko remiza i śpimy pod namiot, czyli z 30-40 powinno wystarczyć.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #97 : Listopada 23, 2014, 11:15:05 »

Ja wyrobiłem 25 sztuk i z tego co wiem, ciut zabrakło... Czyli 30-35 powinno starczyć. Taka podpowiedź ode mnie.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #98 : Listopada 24, 2014, 02:41:53 »

Spoko, dzięki Daf - w takim razie niech będzie że wyjdzie 35 egzemplarzy.  Wink
Co do poczty Roben to u mnie elegancko dostarcza, a opcje przesyłki specjalnie podałem do wiadomości dla najbardziej zniecierpliwionych - kto będzie chciał to nie ma problemu.   Smile
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #99 : Marca 03, 2015, 02:33:17 »

nocne montowanie ma się ku końcowi - relacja będzie gotowa końcem marca / początkiem kwietnia  zawstydzony
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.14 sekund z 19 zapytaniami.