Kwietnia 20, 2024, 11:13:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Impreza 8bitowa w Łodzi.  (Przeczytany 2163 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« : Października 10, 2012, 08:50:55 »

Witam koleżanki i kolegi. Jak w tytule wątku - w Łodzi zorganizowała się impreza 8bitowa, w ten weekend, tj. 13ego w sobotę. Planowana jest do 6 dnia następnego. Oto co napisano na Fejsie.

Cytuj
13go października! To kolejna data turbo biby Hard Pop. 1 edycja imprezy na zawsze zostanie zapamiętania przez wszystkich fanów umięśnionego Mario.

 Po raz kolejny Piwnica Plastyków stanie się miejscem, gdzie dostaniesz pixelami srogo po mordzie. Tym razem już od godziny 16:00 czekają na Was zakurzone Pegasusy, Commodore, Atari i inne sprzęty, na widok których Waszej babci zrobi się mokro. Podczas pierwszej edycji spaliliśmy 4 pegasusy i 12 padów, to znaczy że teraz musi być jeszcze lepiej.

Impreza odbywa się w Piwnicy Plastyków, na Piotrkowskiej 86. Dojazd 1/2 łódzkich autobusów/tramwajów od kaliskiego.
Z tego co wiem, planowane jest muzyczne Afterparty w tychże również klimatach. Wjazd kosztuje 5 zeta.

Z Ignusem planujemy się zjawić.

Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #1 : Października 10, 2012, 09:11:47 »

Jako, że u mnie sporo się dzieje i również kilka osób z Białegostoku, których poznałem na wolontariacie gdzie obecnie jestem w pewnej fundacji jest równie dobrze szalona na punkcie NESa jak ja cóż pierwszy melanż tydzień temu w sobote z wódeczką i moim pegasusem zaliczam do udanych, tylko hmm nie pamiętam w jaki sposób obudziłem się w domu Cheesy. Nie ważne. U mnie zkolei odbywa się coś takiego w tą sobotę.
https://www.facebook.com/events/425493350840682/

Bardzo możliwe, że tam będę. Znajoma może mieć na to duży wpływ. Nienastawiam się jednak na to, lecz nawet jeśli to niewypali to nocne granie jest w planach u mnie na chacie. Cóż, kto by pomyślał, że wiele fajnych rzeczy ostatnio mnie spotykać zaczyna po ostatnim bardzo chujowym wydarzeniu ale. Teraz jest git, a nawet bardzo git powiedziałbym. Z pozdrowieniami, Mati Smile.
Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #2 : Października 10, 2012, 21:26:02 »

Ją nie będę:) ale jakbym mógł to bym był:)
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #3 : Października 10, 2012, 23:12:25 »

Zamierzałem zjawić się wraz z moją kochaną kruszynką, jednak niestety odpuszczamy Hard Pop 2.
Sporo by nas kosztował wyjazd (3 noce w hotelu, PKP, dobrocie łakocie itp.) i nie będzie przesadą iż wyliczenia wskazały na 600-700zł (z resztą podobnie kosztowała nas ostatnia wyprawa do Krakowa). Również podróż 9h pociągiem w jedną stronę trochę nas zniechęciła. Zamiany w pracy pewnie bym załatwił, ale finansowo muszę jak najwięcej zaoszczędzić do końca roku... tak więc ze smutkiem omijam tą imprezę.  Sad

ps: Wodzu, Ignus - zazdroszczę że macie takie party na miejscu
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #4 : Października 11, 2012, 10:28:33 »

Nie wiem jak Ty to liczyłeś Cheesy.
Hotel nie wiem po co Wam, skoro impreza całonocna Wink. Inna rzecz, że niestety ani ja ani Ignus nie jesteśmy w stanie zaoferować noclegu u siebie z przyczyn czysto pojemnościowych mieszkania Sad.
Zapisane

Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #5 : Października 11, 2012, 16:42:08 »

Oj Wodzu zdaje mi się, że nie nocujesz w hotelach  Roll Eyes
Noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek. Licząc po 120-130zł od doby hotelowej wychodzi minimum 360. PKP to koszt 80zł (w zaokrągleniu) w obie strony od osoby. Jedzonko itp. z resztą nie ma co tłumaczyć. FamiCON w porównaniu z tą wyprawą to taniocha!  Smile
Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #6 : Października 11, 2012, 22:54:23 »

Najlepsze hotele są pod mostem, taniocha:).
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #7 : Października 12, 2012, 01:55:51 »

Najlepsze Hotele są w szkole (ja i dred coś o tym wiemy xD) Taniocha
Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #8 : Października 12, 2012, 16:25:53 »

Może i bym pojechał ale troszkę późno zobaczyłem posta... szkoda  Sad
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #9 : Października 12, 2012, 18:31:29 »

Jeszcze lepsze są na dworcu.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #10 : Października 15, 2012, 19:51:27 »

mądrale!  Tongue
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #11 : Października 16, 2012, 07:51:06 »

Wódz, przeoczyles jedno - Grzegorz mówi że byłby z kruszynka , a Ty pytasz po co hotel!
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.