Kwietnia 19, 2024, 16:20:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
Autor Wątek: co dalej?  (Przeczytany 9729 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Października 29, 2012, 21:20:39 »

czołem gwardia,

zaniedbaliśmy się znowu, nie pierwszy raz, mam nadzieję że ostatni. siedzę teraz pomiędzy etatem, nauką, a jakąś niemożebną ilością zleceń, którym możnaby było jeszcze obsadzić etat. ale udało mi się w ostatnim weekendzie zwiedzić Łódź, gdzie ważnym punktem podróży był ogródek działkowy z ignusem i wodzem - mamy nawet zdjęcie! tylko coś się nie wyświetla na telefonie

od sierpnia mam nowego przełożonego. na tyle śmiesznie, że zaczynał od szarego redaktora, aby później stać się merytorycznym, a następnie naczelnym w dwóch pismach które czytałem - komputer świat gry i play. i od słowa do słowa, mówię mu słuchaj też w tym siedzę, tylko na etapie guru meditation, ale słyszałeś kiedyś o EMU-NES? mówi że tak, czy z grzeczności czy naprawdę, ej - zdałem sobie sprawę, że za rok nasz famicon już będzie miał numer pięć. kuerwa, prześcigają nas tylko atarowcy. jesteśmy zrębem oldskulu w tym kraju! ale co dalej? i tak myślałem nad tym w wolnych chwilach jak zrobić, żeby ta społeczność żyła wiecznie i nikt jej nie musiał napędzać, a jak babilońska k***a, raz puszczona, dawała (się we znaki) cały czas.

mamy tę starą gwardię tak jak doszliśmy do wniosku z Wodzem (ignus nie polemizował - krzyczał <3), i jasne jest, że to ona jest ojcem i matką zarówno szerszej społeczności, mnóstwa wspaniałych projektów, jak i tego który dokonuje się od anno domini 2008 - zlotu. dacie wiarę? mi się chwilami w to nie chce wierzyć. a zaczynałem jako 13 latek pisząc jakieś głupie recenzje, i cholera, nadal jesteśmy razem.

to co nas cementuje to zlot. po jedynce wszystko się zmieniło, życie z forum przeniosło się na offline, ludzie zaczęli ronić łzy po spotkaniach (ja Ciebie też Nielogiczny), nieliczne, ale! pary damsko męskie, a nawet wspólne biznesy. z Hubertem się widzimy co i rusz, z wszystkimi jest jakiś kontakt, ten zawsze mówi o trudnych sprawach, ten o jebaniu podczas jedzeniu pierogów z jagodami, tamten zaręcza się zakochuje... i te 8bit nas połączyło, ale poszło to dalej, nigdy nie spodziewałem się że tak można

jest jedno pytanie - co dalej? robię pointe bo piszę za dużo. słuchajcie, zaraz piątka, my już obrośliśmy legendą, najwyższy czas coś zrobić. żeby to wszystko było jeszcze lepsze. mam sporo pomysłów i nie chciałbym ich tak zostawiać in public, chciałbym, abyśmy wspólnie zastanowili się i porozmawiali o tym, na pewno każdy z Was ma jakieś swoje. czasu do zlotu jest sporo, ale jeśli mamy coś zrobić, zacznijmy nad tym myśleć już teraz. tak Duo, masz racje, to zawsze było robione na wariackich papierach, i wiesz...tak pewnie będzie teraz, ale ustalmy razem gdzie lecimy tą rakietą. bo mamy zamiar wspólnie dolecieć aż do końca, nie?

proponuję zrobić naradę na czacie/skypie/g+ w najbliższy czwartek 1 listopada o godzinie 18.00. dajcie znać w postach albo ankiecie komu odpowiada, chodzi o to, żeby było nas naprawdę dużo, żeby byli wszyscy, którzy



...a nikt z Was mi nie udowodni, że się do tej grupy nie zalicza. chłopaki, nie jedną butelkę już wypiliśmy!
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2012, 21:22:57 wysłane przez dziat » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #1 : Października 29, 2012, 21:28:13 »

Co dalej? Dalej też będzie zajebiście. A możliwe, że i jeszcze lepiej - F#5 z pierdzielnięciem. ;) Jakby coś, to chętnie przyłączę się do czwartkowego czatu.

Fajne rzeczy się tu dzieją od tych paru lat.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #2 : Października 29, 2012, 21:32:09 »

daaaf, nie zagłosowałeś!
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #3 : Października 29, 2012, 21:47:22 »

Kochani kocham was co tu dużo mówić!:)
W czwartek mnie nie ma śmigam po grobach,w piątek mam służbę od 14 do 22 więc zostaje weekend sobota po 22 albo niedziela również od 22.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #4 : Października 29, 2012, 21:54:57 »

Mnie nie będzie ani w czwartek, ani w piątek - sobota najbardziej pasuje:)

Wygląda na to, że coraz częściej będę szalał na konwentach mangowych i mogę tam w różny sposób promować nasze forum. Mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko;)
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #5 : Października 29, 2012, 22:09:11 »

Sam aktualnie mam kilka nie pozałatwianych spraw, sam wiesz Tomek Tongue Znajdę szychtę to będę mógł powiedzieć co dalej, choć moje zdanie już część osób zna, bo wspominałem o tym na ostatnim zlocie Tongue
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #6 : Października 29, 2012, 22:19:23 »

Witajcie Smile.
Będę w czwartek po 18 na czacie na pewno. Jedno wiem na pewno, emunes niemoże przestać istnieć i róbmy wszystko by ruszyć z miejsca, bo ostatnimi czasy to za wiele się tu nie działo. Przedewszystkim musi wreszcie ruszyć nowa strona a jak będzie nowa strona to i mam nadzieję wszystko wróci do normy i rozruszamy to wszystko.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #7 : Października 29, 2012, 23:08:34 »

Mati, chodzi o to, aby nigdy nie gasło. a tak jak napisałem, działało jeszcze lepiej Wink czyli czy tak czy siak spotkajmy się w czwartek na czacie, kto będzie ten będzie, a ja podpytam spazza abyśmy ten log na czacie w całości zachowali
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #8 : Października 30, 2012, 08:02:37 »

to są pomówienia! serio  Smile

A co do tematu... w czwartek będę u rodzinki, piątek to wielka niewiadoma bo wracam do Rzeszowa ale wieczorem więc z czasem może być krucho. Sobota i niedziela - zapomnijcie, spędzam weekend z kruszynką więc wszelkie inne kwestie odpadają. Jednak cokolwiek ustalicie na czwartek lub piątek to postaram się zalogować na czat z smartfona, lub ewentualnie urwać się na chwilę od rodzinki i przysiąść przy komputerku u kuzynów. Chociaż najlepszym terminem wg mnie byłaby środa (jutro).
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #9 : Października 30, 2012, 09:03:33 »

tez jestem za weekendem.
Zapisane

Kto
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 156



« Odpowiedz #10 : Października 30, 2012, 12:08:30 »

(U)obojętnie kiedy(R)
Zapisane

Rządzę tym całym burdelem.
Pegasus Master, Pikselowy Wariat, Smakosz
Pikselowy Bohater, Kto, Heniek, Cock Bastard

Kto Pegasusa nie szanuje i niech się pałuje.
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #11 : Października 30, 2012, 13:08:46 »

Szczerze-jestem za każdą opcją, bylebyśmy się zgadali. Nie sądzę jednakże, żeby ktokolwiek siedział z wyjątkiem najbardziej zdziadziałych nerdów 1wszego-zagłosowałem na ten dzień bo najbardziej mi pasuje. Najpewniej i tak dogadamy się w weekend koło 18stej w sobotę na czacie Wink
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #12 : Października 30, 2012, 16:05:53 »

Nie wiem czy się wyrobię w czwartek. Najbardziej odpowiadałby mi niedzielny wieczór. Mam nadzieję, że burza mózgów przyniesie wiele pomysłów, a te które są, nabiorą wyraźniejszego kształtu.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #13 : Października 30, 2012, 17:54:07 »

spotkamy się w czwartek, dopelnimy przy następnych spotkaniach. im dłużej będą się klarowac koncepcję tym lepiej dla nich
Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #14 : Października 30, 2012, 18:57:04 »

Będę w czwartek. Choć jednak wolałbym w weekend.
Zapisane

alzen
Gość
« Odpowiedz #15 : Października 30, 2012, 19:44:03 »

Hmm, jeśli o mnie chodzi, sobota, wcześniej nie da rady, no chyba że jakaś 23, a i to niepewne.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #16 : Października 30, 2012, 20:35:44 »

Spotkajmy się codziennie, od czwartku począwszy.
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #17 : Października 30, 2012, 20:42:09 »

Jeśli wyjazd na groby nie wygna mnie z domu o tej godzinie, bardzo chętnie już w czwartek.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
NintendoPassion
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 45



WWW
« Odpowiedz #18 : Października 30, 2012, 20:47:29 »

Jako jeden (prawdopodobnie) z najstarszych wiekowo tutaj z chęcią pogadałbym o możliwym spotkaniu. Mam pewien pomysł, który chciałbym poruszyć...
W czwartek może być ciężko...
Zapisane

Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #19 : Października 30, 2012, 23:04:07 »

Cześć, dobrze Was "widzieć", będę w czwartek.
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2012, 23:07:31 wysłane przez Gargi » Zapisane
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 18 zapytaniami.