Kwietnia 19, 2024, 05:13:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: co dalej?  (Przeczytany 9728 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #40 : Listopada 22, 2012, 20:08:22 »

Wydaje mi się że opcja z piątkiem jako dniem organizacyjnym - czyli odbieramy klucze itp., jak to było zawsze i sobotą jako dniem otwartym jest najbardziej rozsądna, z tego względu że i tak nie wszyscy przyjadą od razu w pierwszego dnia - w piątek Tongue Co do pociągnięcia zlotu aż do końca tygodnia, to chyba lekka przesada, ze względu i na koszty wynajmu [ciocia może nam policzyć podwójnie], i na ogólne przechlanie towarzystwa hehe XD Lepiej zachować umiar ;P Oficjalnie od soboty do środy to i tak bardzo dużo czasu Wink 
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #41 : Listopada 22, 2012, 21:06:32 »

Pomysł z zaczęciem zlotu od piątku jest jak dla mnie świetny. Jako, że od stycznia albo najpóźniej od lutego zaczynam robotę na pełen etat i w końcu o umowę o pracę więc już sobie tak rozważam, że wziąłbym sobie w lipcu cały tydzień urlopu od piątku albo po pracy w piątek bym sobie wyruszył od razu na dworzec i do pociągu czyli byłbym jakoś wieczorem w Warszawie i następny tydzień cały wolny żeby na tym zlocie być. Może za bardzo biorę to do siebie, ale lubię mieć sobie zarezerwowany czas, albo wolę sobie go zarezerwować już o wiele wcześniej. Co do reszty pomysłów się zgadzam, ale przedłużyłbym zlot do czwartku. Jakby miał się zacząć w piątek, to  mógłby się zakończyć w czwartek, ale to moja propozycja. Weekend byłby taki organizacyjny bardziej z jakimiś atrakcjami, gośćmi ewentualnymi a reszta dni byłaby sobie tak o dla nas lajtowo.
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #42 : Listopada 22, 2012, 23:00:27 »

Opacznie mnie zrozumiałeś Ryan, ale warto to skonkretyzować - piątek do środy, piątek do czwartku, czy sobota do środy, sobota do czwartku? Kwestia tego który dzień byłby "oficjalnym" pierwszym, bo: jeżeli sobota a Ciocia nam pozwoli zjeżdżać się już w piątkowy wieczór to zasadnym byłoby pociągnąć do środy i mieć jeszcze czwartek rano na zawinięcie się i odjazd; a jeżeli piątek to bez sensu.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #43 : Listopada 22, 2012, 23:10:20 »

No właśnie Mareczku to zależy od właścicielki remizy xP Ale myślę że może nam się udać zrobić coś w stylu: piątek nieoficjalny, od soboty do środy oficjalnie zlot, i czwartek rano pakujemy manatki i sprzątamy sale xP
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #44 : Listopada 25, 2012, 14:28:58 »

musielibyśmy przygotować jakieś atrakcje

mogę zagrać koncert chiptunowy, a jeśli dobrze pójdzie to może i uda mi się namówić na przyjazd największą gwiazdę polskiej sceny chiptune
Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #45 : Listopada 25, 2012, 15:33:38 »

Świetnie, Nielogiczny. To mi się podoba. Cheesy
Ja bardzo chciałem się pojawić na ostatnim zlocie, ale niestety miałem pewną sprawę rodzinną która mnie zatrzymała.
Chciałem wtedy też ukazać Inversion oraz grę którą opracowywaliśmy z spazzem4.
Ze swojej strony, w tym roku znów chciałbym się pojawić. Mógłbym w czasie zlotu "wydać" jakąś grę, szczerze mówiąc mam silnik do jednej i nie trzeba dużo kodu by nadawała się do gry.
Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #46 : Listopada 25, 2012, 17:18:05 »

Mógłbym w czasie zlotu "wydać" jakąś grę, szczerze mówiąc mam silnik do jednej i nie trzeba dużo kodu by nadawała się do gry.

Super. Można pomyśleć o zrobieniu boxa i opracowaniu instrukcji i wydać to podobnie jak Gryzor PL na pierwszym zlocie.


mogę zagrać koncert chiptunowy, a jeśli dobrze pójdzie to może i uda mi się namówić na przyjazd największą gwiazdę polskiej sceny chiptune

Disco Time! W końcu byłby jakiś użytek z tej odblaskowej kuli Cheesy
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2012, 22:15:49 wysłane przez Sogetsu » Zapisane

Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #47 : Grudnia 02, 2012, 17:59:37 »

Woooo STARY to ją już się zglaszam do skakania na środku remizy przy tych dźwiękach!


musielibyśmy przygotować jakieś atrakcje

mogę zagrać koncert chiptunowy, a jeśli dobrze pójdzie to może i uda mi się namówić na przyjazd największą gwiazdę polskiej sceny chiptune
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #48 : Grudnia 09, 2012, 18:03:58 »

musielibyśmy przygotować jakieś atrakcje

mogę zagrać koncert chiptunowy, a jeśli dobrze pójdzie to może i uda mi się namówić na przyjazd największą gwiazdę polskiej sceny chiptune
Chodzi ci o tego kolesia co poznałeś go na Krakonie?
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #49 : Grudnia 11, 2012, 09:41:11 »

musielibyśmy przygotować jakieś atrakcje

mogę zagrać koncert chiptunowy, a jeśli dobrze pójdzie to może i uda mi się namówić na przyjazd największą gwiazdę polskiej sceny chiptune
Chodzi ci o tego kolesia co poznałeś go na Krakonie?


dobrze kombinujesz  Smile
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #50 : Grudnia 23, 2012, 13:50:51 »


Łapcie, walić to że rozmazane xD  laugh
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #51 : Grudnia 23, 2012, 15:52:22 »

Właśnie, właśnie... kiedy zobaczymy nową stronę w akcji?
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #52 : Grudnia 23, 2012, 19:08:40 »

Dej passy to zrobie, Bo spazzu nie jest zbyt wylewny aby je dacz. chess
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #53 : Grudnia 25, 2012, 22:08:26 »

Oj daj daj daj....
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #54 : Grudnia 26, 2012, 03:52:46 »

Kiedy miałem lat piętnaście, nie wiedziałem co to świat...
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #55 : Grudnia 26, 2012, 17:26:50 »

users, wat r u doin
users stahp

panowie, tymczasem dogrywam i łapię nowe pomysły. mam już trochę od Ryana, mam już trochę od Duo, jutro przemielę temat z białostockim papierzem. i w sumie nie wiem od czego zacząć, więc na razie zbiorę te propozycje i pomysły.

a po nowym roku uderzę do kierownictwa remizy
Zapisane
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 18 zapytaniami.