Kwietnia 25, 2024, 07:29:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Wrocławskie konwenty, które się nie odbędą XD  (Przeczytany 4740 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Listopada 06, 2012, 15:40:24 »

sporo ciekawych atrakcji, Wrocław! http://baka.swat.pl/ my z Ryanem już nawet wymyśliliśmy że będziemy robić kosplej:



są chętni?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2012, 01:49:52 wysłane przez Dred » Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopada 06, 2012, 15:44:15 »

Mam zamiar jechacz na bxmasscon w Krukawie, Vashu moze na jakie piwko sie ugadamy?
PS: Co ten Ryan/Ebiczu szalony xD
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #2 : Listopada 06, 2012, 18:31:36 »

Kosplay - czyli chlanie destylatów różnego rodzaju -  to zacznie się już w pociągu, hehe XD I zamiast do Wrocławia, to dojedziemy do ekipy podkarpackiej i rozwalimy im całą okolice XD
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #3 : Listopada 06, 2012, 18:33:41 »

Poczekajta wiara, w Wro trzeba będzie oblać mocnym piwem.  crazy
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopada 06, 2012, 18:43:00 »

k***a, jak ja wróciłem z Wrocka to wy jedziecie...
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #5 : Listopada 06, 2012, 18:48:35 »

Trzeba było się u mnie zameldować, a nie. W końcu w wro siedzę.
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopada 06, 2012, 19:11:44 »

Lól, to się spikniemy, ja we wrocku bywam często bardzo. Tak się właśnie dziwiłem, że nikt na forum nie jest z Wrocka, albo kogoś przeoczyłem  Tongue
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopada 06, 2012, 19:25:36 »

lol
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #8 : Listopada 06, 2012, 19:44:48 »

hmm... a nie ma na forum nikogo z okolic Puław lub Kozienic? hehe XD straszny offtopic XP
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #9 : Listopada 06, 2012, 21:59:07 »

k***a, chciałbym i to bardzo, zwłaszcza patrząc na to, jaka się szykuje ekipa. ;_;

Może się jakaś kasa znajdzie, prawdopodobnie będę wiedział w piątek wieczór.

Jakby co, będę na dworcu we Wrocku o 12, jeżeli mi się uda.
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #10 : Listopada 06, 2012, 22:06:19 »

I jeśli już będziesz jechać: mój pad do Ps2 jak byś mógł wziąć, dziękuję Cheesy

Ktoś jeszcze? Przy dobrych wiatrach 2 osoby jeszcze wejdą xD
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #11 : Listopada 06, 2012, 23:20:46 »

Rozumiem Tomek, że nasze spotkanie w Wwa w ten weekend odpada tak? Wywnioskowałem to po tym temacie, jeśli tak to wielka szkoda. Bawcie się dobrze w takim razie Sad.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #12 : Listopada 06, 2012, 23:54:34 »

przepraszam Mati, zapomniałem zadzwonić, zresztą - napisałem już do Ciebie Smile

hejho, to robi nam się prawdziwy sztabik, kto więcej?
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #13 : Listopada 07, 2012, 16:50:43 »

Przydały by się jakieś dziewczyny...  chess  W przeciwnym wypadku będziemy musieli improwizować z pasztetami z konwentu  naughty
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #14 : Listopada 07, 2012, 18:12:38 »

Te z konwentu pewnie będą wyglądać jak wieloryby.
Moja porpozycja-kluby w sobotę. Albo zaraz jak przyjedziecie z dziadem, albo zamiast kiszenia w konwentoszkole.
Zapisane
Vash
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



WWW
« Odpowiedz #15 : Listopada 07, 2012, 19:10:15 »

Mam zamiar jechacz na bxmasscon w Krukawie, Vashu moze na jakie piwko sie ugadamy?
PS: Co ten Ryan/Ebiczu szalony xD

Się pomyśli bliżej tego wydarzenia. Najwyżej zgadamy się na gg.
A co do Baki, to bawcie się dobrze Smile
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #16 : Listopada 11, 2012, 13:04:41 »

Jeżeli ktokolwiek z forumowiczów, był na konwencie anime BAKA, zapewne zdziwił go fakt, że mimo naszych zapowiedzi [moich i tomka], na konwent nie dotarliśmy :/ Niestety nasza przygoda zaczeła się od strasznie dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiej  podróży pociągiem...

;__________________________________________________;

Gdy tylko spotkaliśmy się na dworcu centralnym w warszawie, zaczęło się wielkie poszukiwanie źródełka Wink Uwierzycie, że na dworcu nie można dostać nigdzie tej wspaniałej wody ognistej, zwanej też balsamem ;P Na szczęście tuż przed odjazdem, zdołaliśmy zachaczyć o monopolowego i zakupić sprite i 0,5 L na podróż. W pociągu nie obyło się bez przepychanek, krzyku i lamentu. Dopiero po 2 godzinach udało nam się znaleźć w miarę wolny przedział, gdzie spożyliśmy nasz specyfik w rytmie italo disco Wink Po 6 godzinach podróży, siedzieliśmy w naszym przedziale jak na szpilkach, cały nasz mały zapas, skończył się w 3/4 drogi do wrocka, ale szczęście w postaci Duobixa nas nie zawiodło Wink Zdołał nas odebrać z dworca i pokazał nam kawałek miasta, w tym małą wysepkę słodową, na której była impreza poobijanych i śpiewających portugalczyków.
Po powrocie do mieszkania, które wynajmuje Duobix, padliśmy jak muchy z wielką nadzieją, że o poranku wstaniemy wypoczęci i udamy się na konwent... Niestety życie nie bywa tak piękne, a gdy wstaliśmy rano, o godzinie 13:00 nikt już nie myślał o konwencie, każdy miał sahare w ustach i szukał lekarstwa na kaca ;P Gdy tylko każdy zaspokoił swoje pragnienie, postanowiliśmy udać się do  PADBAR'u w którym spędziliśmy resztę popołudnia i spory kawałek wieczoru. Popijając drinki "Super Contra", "Pokemon Red" itp. oraz grając w najlepsze składanki na pegazusie w stylu "999999999999999999 in 1".

;______; it's over 9k~! Cheesy

Wychodząc z PADBAR'u zaopatrzyliśmy się w większą ilość balsamu orzechowego i spędziliśmy resztę nocy u Duo Tongue W sumie nic ciekawego, aczkolwiek wiele tematów zostało poruszonych, a niektóre nawet popłynęły Wink

W tej chwili wracamy do warszawy, czeka nas kolejne 6 godzin podróży, oraz mały bonus stage z soplicą w roli głównej Wink

Pozdrawiam z najlepszego konwentu na jakim byłem~!
R.F.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #17 : Listopada 11, 2012, 14:36:51 »

spoko konwent, naprawdę, kosplej wyszedł wyjątkowo, razem z chłopakami zrobiliśmy tetris - we trzech na jednym łóźku. wyglądało to tak
|=    *
 *    #  *         *
 *    *                     *                                                                                                *
      *      *                                                                                      +

gdzie: | to ryan, = to ja i duo, # to dred pod łóżkiem, a + to vinyl u swojej laski na mieszkaniu, a * to porozrzucane butelki. dzięki Adaś!
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #18 : Listopada 11, 2012, 15:49:26 »

Human Hlejcipajd
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #19 : Listopada 12, 2012, 15:08:50 »

Konwent był zajebisty. Brak kolejek przed szkołą konwentową, czysty kibel, który jest do srania, kosplej, panele, konkursy... Wszystko było;)

Najważniejszym punktem konwentu był turniej w Scrabble prawdziwych mistrzów tej gry w Polsce.



Polska mistrzem Polski!! Było prawdziwie patriotycznie;)
Cytuj
a gdy wstaliśmy rano, o godzinie 13:00
Pardon, ale tylko Ty o 13:00 się obudziłeś, a gdy przybyłem do mieszkania Duobixa, to jeszcze spałeś. A gdy wreszcie głowę podniosłeś z wyra i spojrzałeś na mnie, powiedziałeś "o, Piotr Gągor". xD
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2012, 15:14:06 wysłane przez Dred » Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 18 zapytaniami.