Marca 29, 2024, 12:27:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11
  Drukuj  
Autor Wątek: [+35 lat] WOREK Koksa  (Przeczytany 47879 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #140 : Września 24, 2014, 17:04:26 »

Famiemu się ban skończył. Fami miał Smile
Zapisane

Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #141 : Października 06, 2014, 23:52:35 »

http://www.youtube.com/watch?v=X1IhvDJwQDA

edit: Scena jest metaforą podróży, w której bohater osiąga swój cel mimo przeciwności losu.
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2014, 15:13:10 wysłane przez Koks » Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #142 : Stycznia 10, 2015, 11:00:08 »

Dlaczego jest zamknięty worek? Pisze tutaj bo nie mam lepszego działu na to pytanie?
Zapisane

Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #143 : Stycznia 10, 2015, 13:07:28 »

może przepełnił się

Chess-Playing Lezbo Grannies
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
retRoben
Gość
« Odpowiedz #144 : Stycznia 10, 2015, 15:06:14 »

Dlaczego jest zamknięty worek? Pisze tutaj bo nie mam lepszego działu na to pytanie?
Za często się wypowiadałeś xD
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #145 : Stycznia 10, 2015, 16:48:40 »

Czyżby poszło o spaghetti?? Wink
Zapisane
RetroMichal
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 34



« Odpowiedz #146 : Stycznia 11, 2015, 14:24:47 »



Co ja paczę? Temat wsam raz [nie]dla mnie
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #147 : Stycznia 11, 2015, 15:34:31 »

Cytuj
Co ja paczę?
no to tej mentalnej biedzie już podziękujemy.
Zapisane
RetroMichal
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 34



« Odpowiedz #148 : Stycznia 11, 2015, 16:07:10 »

Cytuj
Co ja paczę?
no to tej mentalnej biedzie już podziękujemy.
Paczę- to internetowy odpowiednik patrzę .
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #149 : Stycznia 11, 2015, 19:24:17 »

ej, co to za dygresje

Bizarre pissing orgy
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #150 : Stycznia 13, 2015, 17:49:24 »

Dlaczego jest zamknięty worek? Pisze tutaj bo nie mam lepszego działu na to pytanie?

Widocznie ktoś uznał że za dużo się offtopuje na forum, zbyt wiele się pisze w Worku i dlatego został on zamknięty. Tym samym forum zmieniło się niemalże w trupa bo poza offtopowymi topikami nikt nigdzie się już od kilkunastu dni tu nie udziela. Tylko Siudym, Berion i kilku innych legendarnych programistów skrobnie co nieco w tematach hardware. Reszta całkiem olała retrogaming. Czyżby tematyka retrogier spowszedniała??
Zapisane

machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #151 : Stycznia 23, 2015, 21:40:29 »

Kto wkurwił siudyma na tyle by usunął konto z forum?
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #152 : Stycznia 24, 2015, 04:04:03 »

Już o to pytałem, chyba w atrakcjach F7. Daf łaskawie wyjaśnił że Siudym nie chciał dostawać zaproszeń na konwent  Tongue
Zapisane

retRoben
Gość
« Odpowiedz #153 : Stycznia 24, 2015, 12:43:44 »

Kto wkurwił siudyma na tyle by usunął konto z forum?
Wypalił sie tak szybko jak a carthacking xD
Zapisane
mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #154 : Stycznia 25, 2015, 20:36:00 »

Dlaczego jest zamknięty worek? Pisze tutaj bo nie mam lepszego działu na to pytanie?

Widocznie ktoś uznał że za dużo się offtopuje na forum, zbyt wiele się pisze w Worku i dlatego został on zamknięty. Tym samym forum zmieniło się niemalże w trupa bo poza offtopowymi topikami nikt nigdzie się już od kilkunastu dni tu nie udziela. Tylko Siudym, Berion i kilku innych legendarnych programistów skrobnie co nieco w tematach hardware. Reszta całkiem olała retrogaming. Czyżby tematyka retrogier spowszedniała??

To napisz coś, masz rangę "Redaktora" przecież... a jeżeli uważasz, że "forum zmieniło się niemalże w trupa" to wiesz, zawsze możesz się przenieść do pegazus-gry, jestem przekonany, że tam prawdziwe życie "retrogier" tętni na całego dry
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #155 : Stycznia 26, 2015, 00:25:58 »

Bleee. Albo jak w tym moim starym komiksie: Fuuuuuu!!! Tam dopiero jest zdechlizna. Zrobiłem na P-G 500 postów, nie ma mnie tam już chyba z pół roku i wracać nie zamierzam. Myślisz że nie piszę tutaj?? Oj panie panie, cały czas jestem zalogowany, karta z forum przypięta od lat, staram się co jakiś czas zagajać o grach, napisać cokolwiek w tematach o których mam jakieś pojęcie (czyli tylko o giercowaniu właśnie). Zatem niniejszym ten tego jak to..  No!!
Zapisane

dr00id88
Gość
« Odpowiedz #156 : Stycznia 26, 2015, 00:38:56 »

Kto wkurwił siudyma na tyle by usunął konto z forum?
Wypalił sie tak szybko jak a carthacking xD

Synku, wypluj te słowa...
Zapisane
Mejs
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 196



« Odpowiedz #157 : Stycznia 26, 2015, 04:39:46 »

Zawsze respekt dla siudyma, nie wiem czemu odszedł z forum to jego sprawa ale to pasjonat pełną gębą i nie ma co do tego wątpliwości i prosze go szanowac. Oburzenie Pana Marka rozumiem w pełni, nie byłem na tym forum kupę lat i bardzo tego żałuje bo organizacja żyła przez te lata prężnie rozwijając sie na wielu plaszczyznach. Co zreszta wystarczy przeczytać. Stare gry spowszedniały ale impreza pod Laskami 7 rok, ile demek dizzy zrobił, ile chiptunow jockey czy nielogiczny ile też właśnie siudym napisał. Forum żyję swoim naturalnym tempem, każdy z nas jest jego częścią, mniejsza lub większą

Dobrze ze to worek bo trzeźwy nie
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #158 : Stycznia 26, 2015, 16:50:44 »

>argumentowanie pegasus-gry
Ludzie ile ten temat będzie wałkowany?

Co do siudyma nie dziwie sie, skoro tylko on się wypowiadał na temat gier/asm etc, ale to tylko na krótką chwilę, choć wcześniej mozna było zaobserwowac jego działalność na forum w Kupię/Sprzedam/Zamienię i nie mówcie ze nie :v

Jak to wspaniały kolega Marka "Lio" powiedział mi na zlocie:
"Co się napisało na forum jest napisane i nie ma już o czym pisać bo wszystko juz jest napisane"

I tu sie musze zgodzić, fakt ze siudym odjebał kawał konkretnej roboty i respect jest, więc postanowił odejść w chwale.

Co do pisania i wypowiadania się w pewnych kwestiach carthackingu/kodowania itp na EmuNes/PG... Ludzie czy wszyscy mamy być uberkucami w Asemblerze albo mieć lutownicę kwantową z rozszerzeniem dla Kubit Pack? chyba nie :v Już jeden był taki madry aby forum było zajebane kucami bo sam stworzył Hacka #600pobran i wykurwił z tego Forum.
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #159 : Stycznia 26, 2015, 16:55:23 »

lutownicę kwantową z rozszerzeniem
Lutownica jest gorąca...

Nude Baseball
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 19 zapytaniami.