Marca 29, 2024, 14:37:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Playstation 3  (Przeczytany 25527 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dqdq1
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 164


« : Lutego 07, 2013, 15:32:44 »

Jestem zdziwiony że takiego wątku tutaj nie ma Wink używacie może tej konsoli? Ja posiadam przerobioną fat 80Gb (niestety model bez wstecznej kompabitylności Sad ) i jestem bardzo zadowolony z zakupu, xbox360 praktycznie poszedł w odstawkę, jedynie gears of war i metro uruchamiam na sprzęcie microsoftu. Moje ulubione seie to LBP i Uncharted, zdecydowanie jedne z ciekawszych propozycji na tej generacji sprzętu.

I tutaj się rodzi pytanie dla zaznajomionych z tematem cfw. Czy jeśli mam soft 3.55 kmaew i ok 60 gier to przy przejściu do cfw 4.30 w każdej będę musiał wkładać oryginalne pliki eboot?
Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #1 : Lutego 07, 2013, 22:21:52 »

Też posiadam Ps3 , ale slim Tongue
Najbardziej mnie cieszy w PS3 , że mogę zagrać w Megaman'a 9 i 10 Cheesy
Co do cfw. to wydaje mi się , że tak , ale pewny nie jestem.
Zapisane
BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #2 : Lutego 08, 2013, 19:50:56 »

Także posiadam PS3, dostałem ją na Mikołaja w roku 2011 (rok wcześciej dostałem PSP) niestety mój model nie obsługuje gier na PS2 a szkoda

Najczęściej jej używam do siedzenia w internecie na YT jak i (Czasami) sprawdzania poczty
Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #3 : Lutego 15, 2013, 23:11:34 »

@dqdq1
To zależy od CFW, jakie ma patche.
Najlepiej przejdź na CEX CFW 4.21 Rebug 4.21.2.

Przy okazji polecam swoje PS3 FAQ:
http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PlayStation3-FAQ/
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
karola66
www.kegel-aj.com
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


WWW
« Odpowiedz #4 : Marca 14, 2013, 07:08:23 »

Fajny sprzęt jest z tego PS3 a jak zakupisz Play Station Plus masz dostęp do wielu gier za nie wysoką cenę.

Nie spamuj głupimi linkami!
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2013, 09:24:10 wysłane przez Dred » Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #5 : Marca 16, 2013, 02:00:35 »

Co do żali "byłych graczy konsolowych", myślę, że warto by było założyć osobny wątek, bo z tego co mi wiadomo, wypalonych gamersów jest więcej na forum. Ja się do nich zaliczam, bowiem SNESa odpalam straszliwie sporadycznie, właściwie tylko, żeby dla relaksu popykać sobie w Super Mario World.

W sprawie PS3, to w moim mniemaniu, jest tam sporo tytułów wartych zagrania. Scott Pilgrim VS The World The Game, Ni No Kuni i też sporo bardzo hype'owanych serii w rodzaju Uncharted, Assasin's Creed, najnowsze Finale (ta, wiem, wszyscy mówią, że crapy, ale chciałbym się ustosunkować i sam zadecydować, czy są dobre), BioShocki, Mass Effecty. Można by też poprztykać w jakieś japan obscure'y w rodzaju Gal'Gun (połączenie dating sima z rail shooterem), czy jakieś indie na PSSTORE.

No i można kupić Crysisa III. XD speszyl for Duobiks
Zapisane
dqdq1
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 164


« Odpowiedz #6 : Marca 24, 2013, 14:27:56 »

@SebaSan1981
Nowy Mortal jest rzeczywiście bardzo miodny, świetne wstawki filmowe, grafika i gameplay

przez długi okres czasu nie było na ta konsole dobrych bijatyk, jedynymi wyjątkami były tekken dark ressurection z psstore (piątka bez storymode) i SoulCalibur4. Teraz jest już tego trochę, dead or alive 5, soulcalibur 5, wspomniany mortal oraz wyśmienity BlazBlue Smile Ale te tekkeny na nowe konsole są brzydkie i fatalnie powolne Sad

@Dred
Crysis na konsole to pomyłka, ta gra w ogóle nie jest płynna.

I może ustosunkuje się do kwestii wypalenia, miałem tak przez dobre 4 lata, nie grałem praktycznie w nic. Aż nagle przeszło samo z siebie:)

Nadal siedzę na 3.55, coś się nie mogę zebrać w sobie żeby zmienić. Chociaż ostatnio pojawiła sie możliwość odpalania backupów ps2 na wyższym cfw. No i ten nowy Tomb Raider...
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #7 : Marca 24, 2013, 22:00:32 »

Cytuj
Crysis na konsole to pomyłka, ta gra w ogóle nie jest płynna.
To był "hermetyczny żart", którego adresatem był Duobix:P


BlazBlue, ta gra jest przezajebista wręcz:) Dla takich tytułów, na prawdę warto się zaopatrzyć w jakąś current genową konsolkę;)
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #8 : Czerwca 03, 2013, 18:55:23 »

Co jest takiego zajebistego w serii Crysis? Ja tam widzę sztampowego FPSa z ładną grafiką. Reszta leży i kwiczy, szczególnie denna fabuła. To nie są gry, to są dema techniczne Cryengine. Wink
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #9 : Czerwca 03, 2013, 19:46:39 »

Nie każdemu zależy na fabule i ślicznym zakończeniu. Niektórzy lubią po prostu dobrą rozpizdówę i tyle. Są gusta i guściki.
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #10 : Czerwca 04, 2013, 20:05:45 »

No to nawet. AI, detekcja kolizji, najważniejsze dwa aspekty FPS, powiedzieć że są złe to mało. Wink
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
dqdq1
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 164


« Odpowiedz #11 : Czerwca 17, 2013, 12:03:46 »

aj tam, dwójkę przeszedłem, nawet całkiem nieźle się bawiłem, trójkę wyłączyłem po 5 minutach, jedynkę podobnie.

Przeszedłem wreszcie na wyższe CFW (rogero 4.30 cośtam) skuszony możliwością zagrania w LBP jednocześnie na PS Vita i PS3. Patent wydawał się dość fajny, specjalnie zaprojektowane levele pod ekran dotykowy, taka namiastka Wii U. Niestety konsola chce połączyć się z netem (po co? togo nie wiem, DLC do cross play jest na płycie) czego z obawy przed banem nie zrobię. Tyle dobrego że ograłem wreszcie kilka gierek np. Tomb raidera (spoko ale to juz nie to samo co wcześniej), Lego: Lord of the rings (bardzo fajne) oraz Metro Last Light (ta gra miażdży!).
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #12 : Czerwca 18, 2013, 15:56:59 »

Z Crysisów najlepsza był Warhead. Gdzie i tak uważam, że i Crysis 1, i Crysis Warhead to super mario bros z karabinami i przełączaniem między szybkim biegiem a skakaniem.

Serio. Te gry da się tak pięknie przejść na przysłowiową pałę (nieustanny speed) że aż strach. Zabijanie kurczakiem koreańców to najwyższa forma rozwyki tutaj. I tyle. Crysis 2 na pierwszych trailerach grał się jak bioshock w Nowym Jorku, wyszło z tego coś dziwnego. Crysis 3... To bardzo drogi mission pack dla Crysisa 2.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2014, 04:31:31 wysłane przez Dred » Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #13 : Grudnia 26, 2013, 17:50:59 »

Hmm gdyby nie pojawiło się kilka rewelacyjnych gier to zapewne PS3 bym nie kupił. Ale choćby dla Mortala, GTA V, Dragon's Crown lub Assassin's Creed 4 było warto się zaopatrzyć w tą schodzącą pomału ze sceny konsolę.

Ostatnio szpilając w GTA V napotkałem interesujący błąd. Grając Trevorem (tym obleśnym redneckiem) zajechałem szarą osobówką pod kryjówkę w Los Santos. Wszedłem do domu, uruchomiła się cutscenka rozpoczynająca kolejną z misji (z załadunkiem kontenerów w stoczni). Po zejściu na dół na parking ten szary samochód, którym przyjechałem.. stał przewrócony kołami do góry!!



Nie jest to jedyny błąd jaki zdarzył mi się w czasie gry. Na jednej z ulic dojeżdżając do skrzyżowania auto jadące przede mną po prostu znikneło. Innym razem panienka na ulicy wołała o pomoc w schwytaniu złodzieja, który zakosił jej torebkę. Gościa dorwałem, odzyskałem skradziony stuff i chciałem wrócić by oddać go okradzionej dziewczynie. Sęk w tym że pannicy nigdzie nie było (a powinna być zaznaczona markerem na mapie) więc przynajmniej sobie zarobiłem te kilka groszy. Mimo to przy ogromie świata jaki w "piątce" jest do zwiedzenia te błędy można wybaczyć....
Zapisane

Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #14 : Stycznia 16, 2014, 01:03:32 »

Pewnie zaparkowałeś autkiem tam gdzie po wzięciu roboty pojawiła się pick up Trevora. Nagle pod autkiem "wyrósł" rzęch Trevora, reszta zrobiła fizyka gry : )

Korzystając od razu z możliwości postanowiłem napisać tu o według mnie najlepszych grach na wyłączność na PlayStation 3. Pamiętajcie jednak, że są to moje opinie według Was część z tych gier może być absolutnym śmieciem. Na liście może zabraknąć naprawdę ciekawych i unikatowych gier takich jak 3D Dot Game Hero czy Folklore, ograniczam się jedynie do tytułów w które grałem na tyle długo (czyli od A do Z bez nabijania wszystkich trofeów) by móc cię jakkolwiek wypowiedzieć

Kolejność jest zupełnie nie ma znaczenia Cheesy

1. Killzone 2- Killzone 2 był tym długo oczekiwanym hitem na PS3. Pomimo tego, że grafika nie prezentowało się tak jak na zaprezentowanych wcześniej trailerach i tak Killzone 2 wygląda wyśmienicie pokazując jak wiele zmieniło się pomiędzy pierwszym Killzone na PS2 a jego sequelem na PS3. Dość długa i interesująca kampania, wyższy niż we większości FPS poziom trudność oraz pełna brutalność, bród i śmierć jaką niesie ze sobą wojna. Coś czego zwyczajnie brakuje mi w według mnie zbyt kolorowy, Halo.

2. Uncharted 2- Spójrzmy prawdzie w oczy żadna z części Uncharted nie było złą grą, ale to właśnie dwójka najbardziej zapadła mi w pamięci. Świetny scenariusz i postacie, grafika doprowadzająca oczy do orgazmu, piękna muzyka oraz fakt, że była to pierwsza gra która dała mi się poczuć jak zawadiaka i poszukiwacz skarbów a la Indiana Jones. Doliczmy do tego jeszcze naprawdę niczego sobie zagadki oraz naprawdę dobry multiplayer!

3. Heavy Rain/Beyond Two Souls- Można prowadzić wiele dyskusji na temat tego ile gry w grze jest w obu tych produkcjach. Prawda jest faktycznie taka, że obie gry w dużej mierze opierają się na QTE i często oglądamy zamiast grać (MGS2 anyone? Cheesy). Obie gry mimo wszystko przyciągnęły mnie do siebie scenariuszem i tu podobnie niestety można być fanem prac pana Cage'a albo absolutnie ich nie znosić. Mnie osobiście spodobała się zarówno opowieść o Origami Killer jak i o Jodie co to ma "dwie dusze". Kwestia gustu.

4. inFamous 2- Długo się zastanawiałem które inFamous zamieścić na liście. Co prawda pod względem fabuły oraz miasta jest raczej zwolennikiem jedynki, lecz rozbudowana mechanika i masa nowych "mocy" Cole'a (głównego bohatera) mnie przekonała do wyboru dwójki. inFamous był pierwszą grą która dała poczuć mi się jak super bohater lub super dupek. Zadziwiająco wciągająca sprawa i tyle.

5. God of War III- Nie mogło zabraknąć przecież najbardziej wkurzonego Spartanina na w historii. Trzecia część przygód a jednocześnie (chronologicznie przynajmniej) ostatnia Kratosa przyniosła jeszcze więcej tego co w GoW gracza cenili sobie najbardziej. Epickie starcia z bossami, satysfakcja z latającego wszędzie mięsa, doskonała grafika, muzyka oraz masa nowych mocy Kratosa. Najlepsze God of War.

6. Ratched and Clank: A Crack in Time- Z serią tą nie miałem łatwego startu posiada część trzecią na PS2.. w którą nigdy nie zagrałem oraz Ratched Gladiator o którym wolałbym raczej zapomnieć. Dlatego kupując A Crack in Time miałem mieszane uczucia... które natychmiast się rozwiały. Otwarta galaktyka do zwiedzenia, kolory, świetny humor, kolory, genialny gameplay i czy wspominałem o grafice i kolorach? Co tu dużo mówić mimo, że zacząłem przygody futrzaka i złoma od "tyłka strony" to A Crack in Time zachęciło mnie to przejścia wszystkich poprzednich części (dzięki Ci Sony za Ratched and Clank Trilogy HD)

7. Journey Collector's Edition- Journey to nie gra... to przeżycie. Samotna wędrówka po piaskach zagubione świątyni. A jedyny cel majaczy się gdzieś za horyzontem. Warto dodać, że owa edycja kolekcjonerska zawiera również jeszcze Flower oraz Flow. Dwie inne wspaniałe produkcje. Chcecie wiedzieć o czym śnią kwiaty? Chce rozświetlić pyłkiem skąpane w mroku stawy? Flower.

8. The Last of Us- Ilu z nas myślało, że będzie to po prostu Uncharted Apokalipsa. Jakże byliśmy w błędzie. Last of Us posiada wszystkie te same aspekty co Uncharted. Grafika, muzyka, gameplay, historia, więź pomiędzy bohaterami. Last of Us to w żadnym wypadku shooter. Już na poziomie medium ilość dostępnej amunicji oscyluje pomiędzy bardzo mało o w ogóle. Skradanie się, wytwarzanie przedmiotów ze śmieci które znaleźliśmy po drodze. To pierwsza gra od bardzo dawna, która sprawiła, że nie tylko zombie (teoretycznie tu nazywane Clickers ale spójrzmy prawdzie w oczy... to też swego rodzaju zombie) ale również ludzie potrafili wywołać ciary na plecach.

9. Ni No Kuni- Hej Nintendo teraz już wiecie jak zrobić Pokemony na dużą konsolę. Ni No Kuni to właśnie ten długo oczekiwany jRPG w HD. Nie chcę się powtarzać wymieniając grafikę, gameplay, historię i muzykę jako zalety, ale cóż pocznę skoro tak jest. Ni No Kuni pozwoliło mi zmyć niesmak jaki pozostawiło Final Fantasy XIII

10. Tales of Xillia- Grafika taka sobie, otwartość świata... raczej znikoma. Fantastyczny model walki i ciekawa historia. Jak najbardziej!

11. Valkyria Chronicles- Valkyria Chronicles to połączenie RPG oraz strategii turowej. Niestety gra sprzedała się raczej przeciętnie i jej sequele zostały zdegradowane do miana gier przenośnych. Wielka szkoda.

12. Dragon's Crown- O tej grze powiedziałem już wystarczająco dużo w temacie założonym przez Sebę ;>

więcej grzechów nie pamiętam. Zapewne listę można uzupełnić o inne tytuły, które na obecną chwilę nie przychodzą mi do głowy.
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

dqdq1
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 164


« Odpowiedz #15 : Stycznia 16, 2014, 10:02:52 »


8. The Last of Us- Ilu z nas myślało, że będzie to po prostu Uncharted Apokalipsa. Jakże byliśmy w błędzie. Last of Us posiada wszystkie te same aspekty co Uncharted. Grafika, muzyka, gameplay, historia, więź pomiędzy bohaterami. Last of Us to w żadnym wypadku shooter. Już na poziomie medium ilość dostępnej amunicji oscyluje pomiędzy bardzo mało o w ogóle. Skradanie się, wytwarzanie przedmiotów ze śmieci które znaleźliśmy po drodze. To pierwsza gra od bardzo dawna, która sprawiła, że nie tylko zombie (teoretycznie tu nazywane Clickers ale spójrzmy prawdzie w oczy... to też swego rodzaju zombie) ale również ludzie potrafili wywołać ciary na plecach.


Choruję na tą grę i nic więcej nie napiszę bo słów mi brak:)

PS3 ma masę świetnych gier na wyłączność, gdyby nie gears of war to xbox dla mnie by nie istniał na tej generacji.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #16 : Lutego 01, 2014, 11:45:28 »

Pytanie do posiadaczy PS3 (żeby nie zakładać nowego wątku): jaką grę o golfie moglibyście mi polecić?? Bo pograłbym sobie w dobrego golfa (w GTA V jest ale troszkę za mało rozbudowany i zbyt łatwy) a nie wiem która gra byłaby najlepsza..
Zapisane

Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #17 : Lutego 01, 2014, 11:55:44 »

Zależy czego poszukujesz... Z realistyczną grafiką itp. to zapewne Tiger Woods. Osobiście oscylowałbym jednak w Everybody's Golf World Tour w Ameryce sprzedawane jako Hot Shots Golf (tak piszę jakbyś się na import zdecydował). Grafika jest tu trochę bardziej kreskówkowo-mangowa, ale podobno zabawa przednia i wielu uważa ten tytuł za zdecydowanie lepszy od tego co oferuje EA. Problemem może być tylko fakt, że gra jest już dość stara więc trudno może będzie ją nabyć (chociaż podobno bez problemu można w wersji cyfrowej na PSN)



Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #18 : Lutego 01, 2014, 21:40:58 »

Hotszots znam dobrze bo grałem w niego bardzo dużo z kumplem jeszcze na PS2. Gierka przednia, nie wiedziałem ze wydano ją także na trójkę. Jest szansa że gdzieś ją znajdę w sklepach z używanymi grami.
Zapisane

Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #19 : Lutego 01, 2014, 22:18:35 »

Widziałem parę ofert na Allegro w cenach oscylujących od 25zł do 70zł. Zdecydowanie jednak łatwiej jest trafić wersję na PlayStation Vita. Jak mówiłem możesz jeszcze spróbować na PSN poszperać i po prostu kupić wersję cyfrową.
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.