Marca 28, 2024, 13:30:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Playstation 3  (Przeczytany 25508 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Li_Shenron
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Odpowiedz #20 : Lutego 04, 2014, 21:26:47 »

Także posiadam PS3 w wersji SLIM z dyskiem 500GB - wgrany Rebug w wersji CFW 4.46.
Wsteczna kompatybilność jest do zrobienia po wgraniu paru rzeczy - ostatnio odświeżyłem sobie Black'a.
Co mnie również cieszy z tego, ze jestem na CFW ? Możliwość odpalania gier z Pegasus'a Cheesy !
Ostatnio tytuł jaki przeszedłem - Assassin's Creed: Black Flag, a obecnie gram w Dragon Ball Z: Battle of Z Smile
Zapisane
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #21 : Lutego 05, 2014, 15:26:10 »

Black był jednym z lepszych i lepiej wyglądających gier na PlayStation 2.. a na pewno FPSem. Co do braku wstecznej kompatybilności... kupiłem za 199 złoty nowiutką ostateczną wersję PS2 Slim z wbudowanym zasilaczem. Zajmuje na tyle mało miejsce pod TV leżąc spokojnie na odtwarzaczu Blue-Ray Cheesy

Osobiście obecnie na PS3 niedawno ukończyłem Bioshock i Beyond. Bioshock istotnie jest podnad przeciętnym tytułem, który zachwyca swym klimatem właściwie od samego początku. Co do Beyond mam mieszane uczucia. Z jednej strony fabuła czasem potrafiła zrobić niespodziankę a czasem po prostu nużyła. Nienajlepszym moim zdaniem był pomysł by historia nie była opowiadana chronologicznie. Skaczemy więc od dzieciństwa Jodie (głównej bohaterki) do jej dorosłego życia by potem być nastolatką. Zabawa Aidenem czyli ową "drugą duszą" którą mamy w tytule teoretycznie jest bardzo fajna. Możemy przewracać, przedmioty, niszczyć je, dusić ludzi, przejmować nad nimi kontrolę, przenikać przez ściany. Problem, że za rączkę cały czas trzyma nas skrypt, więc mimo, że czasem oczywistym rozwiązaniem byłoby kogoś udusić... musimy odstawiać jakieś głupie szopki i hece. Panowie następnym razem trochę więcej gry w grze Cheesy

Co do obecnego szarpania... GTA IV.... i to po raz pierwszy. Nadrabiam trochę zaległości korzystając z sezonu ogórkowego xD
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #22 : Lutego 05, 2014, 22:58:29 »

Black jest grywalny tylko na Xbox'ie na którym jest patch przyspieszający grę 4 krotnie. Serio, szlag mnie trafiał jak te postacie się wlekły.

Beyond Two Souls to nie gra. ;p Tak samo jak Heavy Rain i w sumie też ich pierwsza gra: Fahrenheit/Project Indigo.
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Li_Shenron
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Odpowiedz #23 : Lutego 06, 2014, 09:49:36 »

A mi w Black'u to jakoś nie przeszkadzało. Bywaja miejsca gdzie akcja bywa na tyle gorąca, że miałem pewne trudności z ich przejściem, a taki patch byc może jeszcze bardziej utrudniłby grę.
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #24 : Lutego 06, 2014, 19:58:53 »

Oczywiście to tylko półśrodek bo przyspiesza wszystko (tak jakbyś podkręcił procesor i odpalił grę, która nie jest na taką okoliczność napisana (np. stare DOSowe programy)). Ale zapewniam, gra się przyjemniej, dynamiczniej.

Ginąłeś pewnie dlatego, że nie byłeś w stanie odpowiednio szybko zareagować, czyli na tyle szybko by wziąć pod uwagę opóźnienie wynikające ze ślamazarności ruchów bohatera/bohaterów. Wink Mnie w tym lesie to szlag trafiał. Niegrywalne.

Sama gra to też średniak, gdyby nie kapitalne interakcje z otoczeniem. Do dziś nie ma gry z podobnymi na konsolach. Zresztą co tam konsolach, jedyne które mi przychodzą do głowy to Battlefield 2, Red Faction i od biedy Metal Gear Solid 2 (na tankowcu).
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #25 : Lutego 06, 2014, 20:47:32 »

Grałem w mnóstwo FPS`ów na konsolę i jednak jestem zdania, że BLACK jest jedną z najlepszych gier z tego gatunku jakie wyszły na konsole 6 generacji. Żadne Halo czy inne Medale nawet do niego nie mają startu. Graficznie miód, gameplay też miodny, o muzyce nie wspominam bo też dawała radę.

Nie jestem w stanie zrozumieć o co Ci chodzi z tą ślamazarnością? Dla mnie wszystko działało i grało bardzo w porządku, żadnych opóźnień nie widziałem.
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #26 : Lutego 06, 2014, 22:06:23 »

Chodzi mi o to, że postać nie potrafi biegać. Włącz Quake czy Duke Nukem 3D a zobaczysz różnicę. Wink Nawet w Halo wolno się idzie/biega, ale w Black przerosło to wszelkie normy. To jest wg. mnie kompletnie niegrywalne bo ogranicza moje możliwości reakcji na wydarzenia na ekranie.

A tak, muzyka też była prima sorto.
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #27 : Lutego 07, 2014, 00:47:07 »

Ach o to chodzi! Mi kompletnie to nie przeszkadzało, rzekłbym że wręcz normalnie się w grze chodzi. Całkowicie normalnie i nie przeszkadzało mi w grze. A lvl w lesie był dla mnie przegenialny, zwłaszcza że chwilkę dało się pobawić tam w stealth`a Smile

Ech, niebawem muszę odświeżyć ten tytuł, podobnie jak Halo które i tak ukończyłem kilka miesięcy temu...
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #28 : Lutego 07, 2014, 09:44:15 »

Widzę że większość osób ma tutaj pleja.
Mnie niestety nie stać żeby go sobie kupić. Niezdecydowany
Zapytuję: czy warto i co lepiej pleja czy iksboksa?
W wakacje będą maliny to może sobie kupię. A i niedługo moje urodziny 15.02 końce 14 lat  Cool
Zapisane

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #29 : Lutego 07, 2014, 12:26:24 »

@Kaplitov
Jakże to? Żeby ginąć przez niemożność biegania? Tak to odebrałem. ;p

@PFG
Żadnej, nie opłaca się. Zarówno PS3 jak i X360 to złom, a na Wii z kolei jest mało gier. WiiU jest już martwa, XBO będzie niedługo odstawać od PS4, i póki co też nie ma na nie gier - i to też złomy, które pochodzą średnio 3000h i do piachu. Kup sobie Xbox'a albo PS2, a najlepiej PSX bo to była wspaniała konsola. Wink
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #30 : Lutego 07, 2014, 13:14:55 »

Nie bardzo wiem czemu nazywać PS3 i X360 złomem. Zarówno PS3 i X360 są tanie i jedyne pytanie jakie stoi teraz przed potencjalnym klientem brzmi "Jakie gry interesują mnie na daną konsole" Jeśli nie ma tego zbyt dużo, faktycznie można sobie darować zakup. Jeśli jednak lista ma sporo pozycji to w sumie czemu nie. Znając politykę Sony PlayStation 3 jeszcze przez dobre kilka lat będzie współżyło wraz PlayStation 4. Nawet parę exów na PS3 wciąż się pojawi jak np. Persona 5 czy Tales of Xillia 2. Warto również wspomnieć, że gry na PS3 są co tu dużo mówić zdecydowanie tańsze od next genów a i spora biblioteka gier sprawia, że dobre tytuły jak Uncharted, Killzone, inFamous i wiele innych można dostać już od 49 złoty.

Co do X360.. cóż Microsoft swego czasu właściwie z dnia na dzień stwierdziło, że Xbox przechodzi na emeryturę i deal with it (zresztą Nintendo było winne tego samego grzechu).
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Li_Shenron
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Odpowiedz #31 : Lutego 07, 2014, 15:53:35 »

Berion nie ginąłem przez to, że miałem jakieś problemy z refleksem - z początku mogą być małe kłopoty, ale potem strzelanie headshot'ów jest dość proste.
Chodzi mi o to, że na niektórych poziomach przeciwników jest jak mrówek. Ostatnio utknąłem na dobre 3 dni w lokacji, które najprawdopodobniej dzieje się pod ziemią - w pewnym momencie schodzisz okrągłym tunelem po schodach w dół, gdzie na końcu jest właz. Po jego przekroczeniu zamyka się on, a zewsząd idą na Ciebie uzbrojeni w shotguny i karabiny przeciwnicy. Nie ma się  nawet gdzie schować, a jeżeli uda Ci się znaleźć jakiś betonowy filar to ten zaraz zostaje ostrzelany serią i nic po nim nie zostaje.
Poziom, o którym wspominasz - las - był dla mnie świetny.

Pegasus Family Game dlaczego twierdzisz, że obie konsole to złom ? Wybrałem PS3 bo jestem przywiązany do tej marki. Poza tym mam blu-ray'a i nie muszą płacić za możliwość grania w multi. PS4 pewnie także kupię, ale odczekam trochę, aż pojawi się nieco więcej tytułów na ten sprzęt.
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #32 : Lutego 07, 2014, 21:11:06 »

@Virus
Temu, że nie przetrwają nawet 5 lat. Fizycznie nie. To nie Famicom, że będą sprawne 30 lat, a naprawa ograniczy się do wymiany paru układów za 50gr. I to jest niedopuszczalne wg. mnie jako i konsumenta, kolekcjonera i kogoś komu zależy na przyszłości tej planety. Wink

PS3 jest już martwe, to ostatni rok kiedy wychodzą dobre gry. X360 jest już martwy od ponad roku. Oczywiście odnoszę się tylko do tego co napisałeś o kilkuletnim współżyciu z PS4, nie w gestii warto czy nie (dla gier na pewno, jest sporo świetnych gier).


@Li_Shenron
To nie jest problem z refleksem tylko zbyt wolnym bohaterem. Takie mam zdanie i nie zmienię go. Być może tego nie dostrzegasz, albo rzeczywiście dla Ciebie nie było to problemem (każdy gracz ma jakiś styl gry, może akurat mój jest niekompatybilny z taką mechaniką tej gry). Nie uważam, że te poziomy były złe, były świetne (las i to złomowisko były najlepsze z całej gry, no może jeszcze z sentymentu do wysadzanej wierzy poziom pierwszy ;d), ja cały czas ubolewam nad brakiem biegania postaci.

Ja twierdzę, że złom. PFG jest niewinny. Wink Też mam PS3. A powody tej kontrowersji napisałem w odpowiedzi Virusowi.
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2014, 21:13:44 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #33 : Lutego 08, 2014, 09:51:17 »

Jeśli o pleje chodzi to mam psx i ps2. Więc nie ma lipy Cheesy
Zapisane

Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #34 : Lutego 08, 2014, 13:50:10 »

Moja PlayStation 3 ma właśnie 5 lat i nie miałem właściwie żadnych problemów. Konsole fakt są dzisiaj bardziej podatne na awarie gdyż mają w sobie po prostu więcej elektroniki i więcej rzeczy może się zepsuć. Inna sprawa, że użytkownicy często za cholerę nie potrafią odpowiednio opiekować się swoją konsolą. Obecne konsole mają co raz mocniejsze podzespoły, które wciąż są zamykane w stosunkowo niedużym "pudle" nic więc dziwnego, że konsole wytwarzają sporo ciepła. Użytkownicy często trzymają te konsole koło TV zaledwie kilka centymetrów od ściany... dzięki czemu wywalane ciepłe powietrze, odbija się od ściany i wraca do konsoli, mówiąc krótko robi się swego rodzaju poduszka powietrzna w której konsola pomału się gotuje. Około 40-50cm od ściany jest bezpieczną odległością. Owszem X360 na początku miał dość spore problemy z RROD, ale nie mylmy wad konstrukcyjnych z żywotnością. Zresztą takie rzeczy zdarzały się już wcześniej by tylko wspomnieć o cholernie awaryjnych Atari 5200, Atari Jaguar CD czy 32X.

Nie ukrywajmy też, że NES to jakiś niezniszczalny kolos. Reklamacje zdarzały się również wtedy i Nintendo najczęściej miało politykę reklamacji typu "jeśli się zepsuło, to twoja wina". Sam James Rolf AKA AVGN pokazując swojego pierwszego NESa mówi "This is my first Nintendo, I don't use it anymore cause it don't work so good anymore or at all" A co do naprawy... cóż gdy NES był na topie wątpię by naprawa kosztowała wtedy 50 groszy. Technologia tanieje.

PS3 marte... taaaaa Earth Defence Force 2025, FF XIII Lighting Returns, Thief, Castlevania Lords of Shadows 2, Yaiba Ninja Gaiden Z, Tales of Symphonia Chronicles, Persona 5, Tales of Xillia 2, Alien Isolation, Dark Souls 2, Destiny, Dragon Age Inqusition, Metal Gear Solid 5, Watch_Dogs, Mad Max, The Evil Within, Dying Light, Murderer: Soul Suspect, Ace Cobat Infinity, Final Fantasy X, X-2 HD, Kigdnom Hearts 2,5, Middle-Earth: Shadow of Mordor, Sniper Elite 3, South Park The Stick of Truth, Strider, The Amazing Spiderman 2, Wolfenstein New Order, Call of Duty, Ultra Street Fighter IV.... nie liczę gier z PSN czy gier typu Lego. Czy naprawdę tak wygląda lineup "martwej" konsoli? Z czego Tales of Xillia 2, Persona 5, Ace Combat, Tales of Symphonia, Kigdom Hearts, FF X to gry na wyłączność

Co do X360 wcale nie jest gorzej... ma dostać między innymi Tropico 5, Titanfall oraz Fable Chronicles : )

A na porty na PS3/X360 możemy jeszcze liczyć spokojnie od EA, Activision czy Ubisoft : )
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2014, 13:58:48 wysłane przez Virus » Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #35 : Lutego 08, 2014, 19:18:45 »

A ile godzin przepracowała i w jakich warunkach? Średnia ilość to 3000 (moja bije 7000 ^^ w tym ~1000 jako DEX).

To nie jest wina skomplikowania technologii tylko jej implementacji. Dlaczego zrezygnowano z FPGA na rzecz BGA? Dlaczego luty są samej cyny, a nie cynowo-ołowiane? Itd. itd.
X360 dalej ma ten sam problem, czego winę opisałem wyżej. Ten sam problem dręczy PS3 i pewnie XBO i PS4.

FF13-LR to crap, pierwszego tytułu nie kojarzę, Castl LoS2 ok, ToS CH odgrzewane kotlety z bodajże GC, Persony nie lubię, ale podobno dobra, ToX2 pewnie też będzie niezła, reszta to crapy lub ubogie porty z next genów. Po za tym jak pisałem, to już ostatni taki line up, który zaczął się wcześniej (gier AAA zwykle nie pisze się w rok tylko dłużej).
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #36 : Lutego 09, 2014, 13:09:03 »

Cóż ciężko porównywać czas pracy konsoli która ma pięć lat z inną która ma ponad dwie dekady na karku. W jakich warunkach... pokojowych? xD Po prostu leży sobie obok TV w bezpiecznej odległości od ściany by zapewnić dobrą wentylację.

Co do gier cóż czy coś jest "gówniane" czy nie to często raczej subiektywna ocena. Jedni uważają FF XIII-2 za dobrą grę inni.. cóż niekoniecznie xD Zresztą trochę ciężko oceniać coś gdy nie spędziło się przy tym nawet godziny (chociaż sam dawno straciłem wiarę w serię Final Fantasy... gdzieś tak koło X).

X360 slim działa sprawnie i problem RROD właściwie nie istnieje...

Co do gier AAA cóż mogę się założyć, że największe korporacje jak Activision, EA czy Ubisoft wciąż będą robić porty bo sami zdają sobie sprawę, że nie wszystkich od razu stać na przesiadkę. A więcej portów oznacza większy zysk. Zatem na mur beton dostaniemy jeszcze Call of Duty, tasiemce sportowe od EA, gry z serii NFS. Trzeba też pewnie dodać spore wsparcie japońskich developerów, którzy (z wyjątkiem gigantów pokroju Konami czy Capcom) raczej niechętnie przechodzą na nowe systemy więc gry z serii Atelier, Tales of..., Disgaea itp. będą jeszcze wychodzić najpewniej jedynie na PlayStation 3
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #37 : Lutego 09, 2014, 15:09:57 »

Jakby chipy były na FPGA i lutowane normalną cyną to trzymały by się tyle co poprzednia generacja, czyli długo. Wiadomo, że laser by prędzej czy później padł (ale nie jest potrzebny na CFW), tak samo HDD które są teraz dziadowskie (od biedy można kupić serwerowy i wyprowadzić na zewnątrz ;p). Ale cała reszta byłaby długo wieczna. O to mam żal do Sony/MS.

Pewnie, że subiektywna. Obiektywizm to mit. Wink Ale ja - sam dla siebie - jestem w stanie trafnie niemal zawsze ocenić jakość gry po samych filmach/screenach. FF13 skończyłem, FF13-2 nawet splatynowałem. Nędza z bryndzą, ale ummm... na bezrybiu i rak ryba. ^^" FF13-LR zapowiada się na jeszcze gorszą odsłonę bo w konwencji MMO których nie znoszę.

Istnieje... Po prostu zunifikowano CPU/GPU, przeszli na 45nm i poprawili chłodzenie odwlekając śmierć na czas pogwarancyjny.

Nie będą. Zawsze jest ten sam lament na koniec każdej generacji, te same płonne nadzieje etc. Możesz liczyć jedynie na CoD/BF/FIFA, nic ponad to. Przechodzą chętnie bo łatwo zarobić. Smile
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #38 : Lutego 10, 2014, 19:18:53 »

No to jak w końcu wg. was kupić sobie pieska 3 czy tajemnicze pudełko z wielkim X?
Czy nie warto bo to naprawdę szmelc czy nie szmelc?
Zapisane

Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #39 : Lutego 11, 2014, 01:53:30 »

@Berion, właśnie nie do końca. Mniejsi producenci gier z Japonii przez bardzo długi czas uskarżali się na rosnące koszty w tworzeniu gier na PlayStation 3 i tak wiele tytułów (których zresztą znakomita większość ominęła Europę i USA) wciąż było wydawanych na PS2. Podobnie zapewne będzie z PS3. Zresztą co tu wróżyć z fusów czas pokarze.

@Pegasus Family Game, W sumie możesz inwestować jeśli odpowiada Ci biblioteka tyłów i nadrabianie klasyków czy poznawanie zupełnie nowych wybitnych serii jak Ni No Kuni. Szukaj jednak wersji Slim bo wersja ochrzczona mianem "Super Slim" wygląda jak zabawka z Toys 'R Us. Okropnie zaprojektowana klapa od stacji dysków, tani plastik i ogólne wrażenie budżetówki. Co do Xbox'a cóż... jeśli chodzi o gry moim zdaniem ma zdecydowanie mniej do zaoferowania. X360 przez ostatnie lata opierał się właściwie na Gears of War, Forza, Halo i czymś co włodarze Activision i Microsoftu lubili nazywać "Full Call of Duty Experience" Tongue
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Strony: 1 [2] 3 4 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.