Marca 28, 2024, 23:43:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Playstation 3  (Przeczytany 25514 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #40 : Lutego 12, 2014, 10:21:59 »

@PFG
A jak będziesz się żenił to też nas zapytasz na forum: "No to jak w końcu wg. was ożenić się z blondynką, brunetką czy tajemniczą wiewiórką?". ;}

@Virus
PS3 to najtrudniejsza w programowaniu konsola jaką stworzył człowiek, ja się wcale nie dziwię. Na XBO i PS4 piszę się (podobno ;]) podobnie jak na PC.
I kogo czas pokarze? Wink
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #41 : Lutego 12, 2014, 10:51:35 »

Dla mnie osobiście PS3 to jedna z najlepiej zaprojektowanych (pod względem wygody obsługi) konsol i posiadająca bardzo dobrą bibliotekę tytułów. Tytułów nie na dwa-trzy wieczory ale takich, które potrafią przykuć do telewizora na wiele tygodni (a czasem i miesięcy).

Ale nie o tym chciałem pisać tylko o pewnej rzeczy, która mnie zastanawia. Dlaczego Pro Evo 14 śmiga gorzej (tzn dłużej doczytuje mecze/animacje) od swojego poprzednika, np. Pro Evo 12. Mam obie gry i podczas gry w obie różnica w wyświetlaniu animacji/loadingach jest kolosalna na korzyść "dwunastki"...
Zapisane

Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #42 : Lutego 12, 2014, 11:44:45 »

@Berion -Fakt, że trochę czasu trwało zanim developerzy nauczyli się właściwie pisać gry na PS3 o czym świadczą koszmarne porty gier multiplatformowych w pierwszym roku życia konsoli... by wspomnieć o Medal of Honor Airborne, The Orange Box. Nie zmienia to jednak faktu, że PS3 było najsilniejszą maszyną odchodzącej generacji o czym świadczy miód wylewający się z ekranu w takich grach jak Uncharted, Killzone, The Last of Us czy God of War III.

Zresztą na podium w kategorii "panie jak na to robić gry" wciąż wyprzedzają Sega Saturn czy Atari Jaguar Cheesy

@SebaSan -Na długie wczytywania w Pro Evo 2014 narzekał już wcześniej nie jeden recenzent. Ot po prostu panowie z Konami zrypali sprawę i najpewniej źle zoptymalizowali kod gry. Zresztą od kilku lat tendencja się odwróciła i to jednak EA robi najlepsze gry o footballu i mam na myśli ten w którym faktycznie gra się stopami a nie dziwną amerykańską grę Jajko Ręczne. Eksperymenty Ubisoftu z PureFootball w ogóle lepiej przemilczeć. Osobiście gry sportowe nie interesują właściwie w ogóle i ostatnimi z gatunku jakie kupiłem były FIFA 09 i NHL 07 jeszcze na starej PlayStation 2 Cheesy
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #43 : Kwietnia 01, 2014, 18:54:49 »

Po dokonaniu aktualizacji systemu, w zakładce Gry pojawiło mi się jakieś logo Singstar. Tylko że ja tej gry ani nie ściągałem, nie posiadam na nośniku ani nie jesstem zainteresowany graniem w tego typu wynalazki. Skąd się to wzięło, czy to jakaś nachalna reklama wciskanego na siłę komercyjnego produktu??
Zapisane

Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #44 : Kwietnia 01, 2014, 19:15:44 »

Z tego co wiem to niestety trochę uszczęśliwianie na siłę ze strony Sony i w żaden bezpośredni sposób nie można go usunąć. Ale ta "nowinka" pojawiła się z wersją 4,3 więc dobre dwa lata temu.... Osobiście nie posiadam żadnej ikonki z SingStar (z wyjątkiem tych z zapisem danych)... a przynajmniej żadnej nie zauważyłem a jedynymi większymi zmianami jakie zauważyłem na przestrzeni ostatnich paru lat to komunikacja z PS VITA, przeniesie trofeów do zakładki PlayStation Network i zamiana nazwy tej zakładki na PSN.

Okay sprawa jest taka... Singstar od wersji PS3 4,3 jest integralną częścią systemu i stanowi jak to ładnie napisało Sony "Darmową aplikację dla wszystkich posiadaczy" PS3 czyli jak wcześniej wspomniałem uszczęśliwianie użytkowników na siłę bez względu na to czy lubią karaoke czy nie. Osobiście ikonki nie posiadam bo... nigdy nie robiłem update'u przez internet tylko z płyty z grą. Update'y te nie zawsze zawierają pełny zakres danych (jedynie najważniejsze funkcje) tak więc ikonki z Singstar nigdy nie miałem.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2014, 12:00:23 wysłane przez Virus » Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #45 : Kwietnia 23, 2014, 22:54:10 »

Nachalna, bezczelna, chamska reklama dopisana w konfigu XMB. Da się tego pozbyć, ale tylko na CFW. Ofiarami padają wszyscy bez wyjątku w jaki sposób aktualizują fw ;p z określonego regionu przypisanego do konta na SEN.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2014, 22:57:01 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #46 : Czerwca 26, 2014, 15:55:20 »

PlayStation 3 w tym roku mimo wszystko będzie żyć! Ba będzie posiadało nawet kilka gier na wyłączność!

-Oddworld: Abe's Oddysee -New 'n' Tasty
-Borderlans: The Pre-Sequel (nie DLC, gra pudełkowa)
-Destiny
-Guilty Geard Xrd -SIGN-
-Call of Duty: Advanced Warfare
-Abyss Odyssey
-Tales of Xillia 2 (na wyłączność)
-Evil Within
-Dragon Age III: Inkwizycja
-Persona 5 (na wyłączność)
-Battlefield Hardline
-Alien Isolation
-Kigdom Hearts HD 2,5 Remix (na wyłączność)
-Dying Light
-Middle-Earth Shadow of Mordor
-Mortal Kombat X
-Little Big Planet 3 (na wyłączność wraz z PS4)
-Darkengard 3 (na wyłączność)
-Metal Gear Solid V: Phantom Pain
-Sacred 3
-Hotline Miami 2: Wrong Number
-Samurai Warriors 4
-Yakuza Ishin (na wyłączność wraz z PS4 -bóg jeden wie czy pojawi się na zachodzie :/)
-Mad Max

pomijam wszelkie popierdółki i gry sportowe.
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Kejcian
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Odpowiedz #47 : Czerwca 26, 2014, 18:59:02 »

PERSONA 5 <3

Szkoda, że Last Guardian nie będzie : ( Było by to pięknie pożegnanie dla PS3.
Zapisane
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #48 : Listopada 10, 2014, 15:53:57 »

Po dokonaniu aktualizacji systemu, w zakładce Gry pojawiło mi się jakieś logo Singstar. Tylko że ja tej gry ani nie ściągałem, nie posiadam na nośniku ani nie jesstem zainteresowany graniem w tego typu wynalazki. Skąd się to wzięło, czy to jakaś nachalna reklama wciskanego na siłę komercyjnego produktu??

Zagadka braku ikonki SingStar w mojej PS3 został rozwiązany. Brak dostępu do Internetu Smile Przez długi czas moja konsolka była offline z faktu, że sygnał WiFi w moim pokoju był raczej mizerny, więc by nie rzucać mięsem na lag postanowiłem odczekać trochę czasu aż załatwię sobie normalny kabelek. I tak po zarejestrowaniu się na PSN moim oczom ukazała się ikonka Singstar. Sama idea mnie nie denerwuje, raczej bardziej denerwujące jest umiejscowienie tej zakładki Tongue

Co spielania na PS3 ostatnio postanowiłem wrócić na Pandorę... a właściwie na jej księżyc wraz z Boderlands Pre-Sequel. Gra nie jest pełnoprawnym sequelem a raczej swoistym rozbudowanym dodatkiem. Na szczęście Gearbox i 2K Australia nie odwalili skoku na kasę i zaoferowali dość spory produkt. Krótszy od Borderlands 2, ale wciąż mocno rozbudowanym. Akcja gry została ulokowana (jak sama nazwa wskazuje) przed wydarzeniami z części drugiej i w ten sposób będziemy mieli okazję pracować dla samego Handsome Jack'a czyli głównego szwarc charakteru z B2, obserwując powolną przemianę Jack'a z wygadanego szpenia w masowego dupka jakiego poznaliśmy w Borderlands 2. Scenariusz wciąż kipi humorem i doskonałymi żartami jak również MASĄ odniesień do popkultury... mogę napomnieć, że gra parodiuje między innymi Star Wars Episode I, Star Trek, Odyseję Kosmiczną 2001, Sie7em, Super Mario Brothers, Pogromców Duchów, Spaghetti Westerny i wieeeele więcej.



Gra wciąż pozostała miksem hack n' slash oraz FPS. Tak więc wykonujemy questy, szlachtujemy wrogów ogromem broni dostępnych w grze, levelujemy swoją postac i wykonujemy questy. Nowym mechanizmem jest fakt, że poza paskiem tarczy i HP musimy patrzeć na pasek poziomu tlenu. Początkowo myślałem, że ten mechanizm mnie będzie denerwował, ale większość przeciwników "gubi" kanistry z O2 jak i mamy wiele miejsc gdzie może uzupełnić jego zapas. Fakt, że gra znajduje się na księżycu daje nam możliwość wykonywania długich skoków (możemy użyć części zapasu tlenu do jeszcze dłuższych skoków), możliwość "stąpania" na wrogów (wysoki skok i rychły upadek na ich głowę wiąże się z połamaniem kilku kości u wrogów Cheesy) czy nową metodę egzekucji wrogów. Odstrzelenie maski O2 umożliwia nam radosne patrzenia jak z przeciwnika pomału ulatuje życie.



Na szczęście księżyc nie jest nudnym miejsce i jest dość gęsto zaludniony. Tereny są dość zróżnicowane, ale jakby tego było mało możemy również zwiedzić całą stację Hyperionu, którą w B2 mogliśmy jedynie obserwować na niebie Pandory.



Ogółem jest dobrze i trzeba przyznać, że jak już robić skok na kasę to można go robić z klasą o czym przekonuje borderlands The Pre Sequel.

PS: Fanów B2 ucieszy fakt, że jedną z grywalnych postać jest.... CL4P TR Cheesy
 
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #49 : Listopada 10, 2014, 16:01:08 »

Jest tryb splitscreen? Chętnie bym z kumplem pociupał, B2 chyba 4 razy przechodziliśmy.

EDIT:
http://www.co-optimus.com/game/3353/playstation-3/borderlands-the-pre-sequel.html
Jest, no to będzie w co grać o/

PS, nie tnie tak jak poprzednie części mam nadzieję ? :|
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2014, 16:07:08 wysłane przez rascal » Zapisane

Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #50 : Listopada 10, 2014, 16:10:23 »

Spadku frame rate'u nie uświadczyłem w czasie rozgrywki. Wciąż pozostał jednak babol wczytywania się tekstur po wejściu w nowy obszar albo po fast travel. Gra na 15h rozgrywki raz również zaliczyła zwiechę.
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #51 : Listopada 16, 2014, 10:21:30 »

Wszystkie Bordelands rwą. Najlepiej grać z płyty lub *.iso, inaczej rwanie będzie częstsze i zawsze po loadingu długo będzie się czekało na wczytanie tekstur mipmapy > pełne.

A co do listy:
Oddworld Nn'T może się nigdy nie ukazać na PS3. Do tego jest potwornie zabugowany... :| Dorzuciłbym też ToS Zestiria (czy jak to tam nazwali).
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #52 : Listopada 26, 2014, 18:45:22 »

Dyling Light też zniknął z listy wydawniczej PS3/X360. Cóż wychodzi na to, że trzeba będzie zrobić przesiadkę na nowe systemy -(w moim przypadku najprawdopodobniej na PlayStation 4, w dalszej nieokreślonej być może również WiiU).

Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #53 : Listopada 28, 2014, 09:30:48 »

Moja następna konsola to WiiU, ani PS4 ani XO nie planuję.
PS
Borderlands rwie jak poprzednie części na splitscreenie Tongue
Zapisane

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #54 : Listopada 28, 2014, 12:48:36 »

@Virus
Ja mam jeszcze sporo zaległości, ale tez myślę nie o PS4/XBO, a WiiU. Jakoś więcej konsoli w konsoli, albo mi się tylko wydaje.

@rascal
A nawet na nonspliscreenie. ;p
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #55 : Listopada 28, 2014, 14:47:45 »

Jest jeden naczelny powód dla, którego WiiU nie może być dla mnie "tą główną maszyną do grania". Mianowicie nikłe wsparcie zewnętrznych developerów. Obawiam się również, że wraz ze śmiercią PS3/X360 ilość portów spadnie jeszcze bardziej a czasem ma się jednak ochotę zagrać w coś innego poza kolejnym Marianem czy Zeldą.

Niestety tytuły takie jak Dragon Age Inkwizycja, Far Cry 4, Metal Gear Solid V, Mirror's Edge 2, Wiedźmin 3, StarWars Battlefront 3 i wiele innych omija niestety szerokim łukiem WiiU.

Oczywiście tu już kwestia gustu ale tytułów takich jak MGSV, ME2, Wiesiek 3 czy Bloodborn nie potrafię sobie odmówić Cheesy

Dlatego prawdopodobnie jak wcześniej Wii, WiiU być może zakupie za dwa lata.
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #56 : Listopada 29, 2014, 17:08:41 »

Jest jeden naczelny powód dla, którego WiiU nie może być dla mnie "tą główną maszyną do grania". Mianowicie nikłe wsparcie zewnętrznych developerów. Obawiam się również, że wraz ze śmiercią PS3/X360 ilość portów spadnie jeszcze bardziej a czasem ma się jednak ochotę zagrać w coś innego poza kolejnym Marianem czy Zeldą.

No i tu się sprawa wyjaśnia, bo ja do reszty gier mam PC, a takich gier jak wychodzą na konsole N nie ma nigdzie indziej.
FC4 właśnie przechodzę na PC i jest naprawdę dobry (niby kopia 3ki, ale jednak nie mam nic do tego),a wygląda nieziemsko.
A z racji, że bardzo mało tych super hitów nowych mnie jest w stanie wciągnąć, nie planuje ani xo ani ps4.
Czekam teraz w zasadzie na Mirrors Edge 2 i Wieśka (choć boję się że go spieprzą przez to, że chcą go przedobrzyć. Poprzednie części były genialne ze względu na swoją prostotę i piękny klimat, nie przytłaczały one sobą, w 3 zanosi się na to, że będzie właśnie takie przytłoczenie :|)
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2014, 17:11:30 wysłane przez rascal » Zapisane

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #57 : Listopada 30, 2014, 01:03:17 »

A ja odwrotnie, czuję przesyt takimi tytułami i brakuje mi tych Nintendowych Mariozeld dla dzieci. Odrzuca mnie jednak trochę wielkość "patcha" do jego OSu, cudowanie żeby odpalić homebrew, a nawet sam wygląd menusów konsoli.
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #58 : Grudnia 01, 2014, 13:04:47 »

Jeszcze wielkość patcha pal licho bo i niektóre update'y do gier na PS3 albo do X360 ważyły nawet do 2,5Gb!! (tiaaa przeżyłem to wraz z toną updateów do GT6, które potem na raz instalowały się przez bagatela... 3 godziny Tongue), tylko raczej prędkość jego ściągania, która podobno jest faktycznie bardzo niska.

Cóż owszem większość z wymienionych przeze mnie gier istotnie dostępne jest również na PC, tylko że mój PC pamięta rok 2008 więc poniekąd taniej wyszło mi kupić konsole.. a i jakoś po prostu wolę grać na konsoli niż na PieCu (co nie zmienia faktu, że niektóre typy gier są grywalne właściwie jedynie na PC). Mnie przekonuje jeszcze dawka gier ekskluzywnych dostępnych (po raz kolejny oczywiście personalne preferencje grają pierwsze skrzypce) takie jak Uncharted 4 -uwielbiam gry w stylu Idiana Jones i tyle Cheesy, inFamous -bo bycie super bohaterem/złoczyńcą jest fajne. Bloodborn -bo harcorowe mroczne RPG zawsze są przyjemne czy fakt, że większość jRPG będzie ukazywała się na PS4 -nawet Persona 5 doczeka się startu również na PS4!

WiiU początkowo dla mnie nie miało nic do zaoferowania. ZombiU było nijakie, New Super Mario Bros U wyglądało jedynie jak wersja HD gry z Wii... teraz cóż sytuacja trochę się zmieniła bo bym zagrał głównie w odświeżoną wersję Wind Waker'a (nigdy nie miałem GameCube'a), Donkey Kong Country, Bayonetta 2 (mimo, że podobno odgrzewany kotlet) i o dziwo Lego City Undercover, które wygląda zadziwiająco zabawnie. Póki co jednak spycham na dalszy tor bo jeszcze na Wii ma parę rzeczy do nadrobienia =)
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #59 : Grudnia 02, 2014, 10:59:31 »

Swoją drogą to ciekawe, bo ściąganie np. patchy na PC idzie pełną parą, a na konsoli dusi się. Z tego też względu wolę najpierw wszystko pobrać na komputerze a dopiero potem instalować z pendraka. Absurd, że takie czary trzeba odprawiać, a i tak jest to szybsze...
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 19 zapytaniami.