Marca 28, 2024, 17:59:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Playstation 3  (Przeczytany 25512 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #60 : Marca 05, 2015, 06:14:19 »

Jako że temacik o PS3 to jak ktoś z Was gra w GTA Online na PS3 to zapraszam do robienia wspólnych misji. Mój nick w GTA Online taki jak wszędzie: SebaSan1981. Na PSN i Social Club także.



A to moja postać. Niuńka pod względem wyglądu raczej trudna do pomylenia, ot taka moja wersja Black Widow w stylu GTA   Wink
Najbardziej lubię robić misje, grać w golfa i tenis. Rozwałka rzadko, chyba że zostanę sprowokowany to wtedy idę na całość i na warsztat leci cały arsenał  naughty
Jeśli ktoś by był zainteresowany wspólnym giercowaniem na online to niech da znać. Pozdro wszystkim!!
Zapisane

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #61 : Kwietnia 16, 2015, 19:22:51 »

Ostatnio skończyłem samodzielny dodatek do FC3, czyli Blood Dragon. Rozwalił mnie nostalgią lat 80-tych. I do tego ten soundtrack! Polecam, szczególnie że zawiera masę easter eggów.
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
dqdq1
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 164


« Odpowiedz #62 : Czerwca 09, 2015, 01:00:05 »

@Virus
Temu, że nie przetrwają nawet 5 lat. Fizycznie nie.

mojej leci 7 czy 8 rok. Generalnie tylko wiatrak do wymiany bo wyje. Pady mają tyle samo lat, działają tak samo jak po zakupie.
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #63 : Czerwca 09, 2015, 18:29:57 »

Mojej bije 7000 godzin i tez żyje. Tylko czemu to dowodzi? Statystycznie to są 3000h życia.
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
dqdq1
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 164


« Odpowiedz #64 : Czerwca 10, 2015, 00:08:32 »

To ja bawię się we wróżkę co ile będzie działać?  Wink 
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #65 : Czerwca 10, 2015, 11:31:21 »

Statystycznie. Co prawda niewielka to grupa bo tylko moi znajomi, ale jakiś obraz to już daje. Jako jedyna, moja konsola dalej dzielnie walczy, ale ja mam dobra rękę do sprzętu, może dlatego. Smile
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
dqdq1
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 164


« Odpowiedz #66 : Czerwca 11, 2015, 00:10:43 »

Na 8 ps3 moich znajomych padała w sumie jedna (ylod), najstarsza wersja 40gb (chyba premierowa?) trzyma się nadal bardzo dobrze. Mam wrażenie że do super slima nie był to wcale badziewiasty sprzęt  Wink
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #67 : Czerwca 11, 2015, 11:19:54 »

Psujesz statystykę. ;p

Albo bardzo mało gracie. Te joypady to też podejrzane bo już po roku lewa gałka analogowa jest rozregulowana i zaczyna zostawać w miejscu (u wszystkich kogo znam! Grin).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2015, 11:23:19 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #68 : Czerwca 11, 2015, 11:36:23 »

Prawdę mówiąc na mojej PS3 Slim spędziłem masę czasu i prawdę mówiąc nie miałem z konsolą żadnych problemów (poza okazjonalnym crashem ale takie kwiatki to i PS2 miewało). Pad oryginalny (znaczny się ten dodany do pudła z konsolą) też w bardzo dobrej kondycji.
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #69 : Czerwca 12, 2015, 13:06:54 »

Czyli ile godzin? Dla jednych masa to kilka tysięcy godzin, a dla innych kilkaset. Wink
Czy mógłbyś sprawdzić? Odczytując ze S.M.A.R.T HDD, no chyba że wymieniałeś HDD, wówczas wynik będzie niemiarodajny (chyba że masz też ten stary, nie używany, można wtedy zsumować). Ale pewnie Ci się nie będzie chciało... ;]
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #70 : Czerwca 12, 2015, 14:32:27 »

Ja po ugraniu +/- 3000 godzin na PS3 zauważyłem że pad zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Gałki analoga nieco się powycierały w miejscu gdzie ocierają o obudowę pada. Dlatego też lewa gałka analoga nie zawsze skręca tam gdzie chcę lub skręca bez poruszania nią. Ale i tak uważam ze padzik wytrzymał bardzo długi czas...
Zapisane

dqdq1
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 164


« Odpowiedz #71 : Czerwca 13, 2015, 11:30:12 »

Odczytując ze S.M.A.R.T HDD

jak to zrobić? z tydzień temu wymieniłem dysk na 1tb więc różnicy to i tak nie robi różnicy

edit. ok już kumam, zrobię na czasie, jestem ciekawy co i jak  Wink
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #72 : Czerwca 14, 2015, 19:09:35 »

Tylko uważaj, żeby się na nic NIE zgadzać co Windows proponuje bo uszkodzisz logikę i PS3 będzie chciała go sformatować. Wink

http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/ps3-smart/strona1.php
http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/ps3-czas-pracy/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2015, 19:11:33 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #73 : Lipca 24, 2015, 11:09:25 »

Szybkie pytanie. Jaki model PS3 najlepiej teraz kupić? Interesuje mnie nówka i nie zamierzam się bawić w przeróbki.
Zapisane

Janota 8
Gość
« Odpowiedz #74 : Lipca 24, 2015, 14:28:09 »

Najlepszy model to slim 320GB, ciężko już teraz znaleźć nówkę, ale do ogarnięcia, jeżeli nie będzie akurat z takim dyskiem to każdy slim jest najlepszym wyborem z wszystkich modeli PS3.  
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2015, 17:41:10 wysłane przez Robi » Zapisane
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #75 : Lipca 24, 2015, 22:51:47 »

posiadam CECHL04 i jest to najlepszy model FAT, CPU i GPU w 65nm. Dla ostrożności mam podkręcone wentylatory w webmanie, żeby nic nie grzało się powyżej 70*C. Żyje już 6 lat.
http://ylod.llysn.net/ z resztą tutaj widać, tylko kilka konsol na liście.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2015, 22:53:19 wysłane przez rascal » Zapisane

Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #76 : Lipca 26, 2015, 22:33:35 »

Rascal po pierwsze, sprawdź ile tu jest przypadków, a ile sprzedanych jest konsol na świecie, więc mogą być jeszcze bardziej wytrzymałe konsole.

Po drugie YLOD jest zależny od częstotliwości użytkowania, wentylacji zewnątrz konsoli (podkręć wiatraki, lecz ciepłe powietrze i tak nie będzie miało gdzie uchodzić.

Tak jak kolega Robi polecam PS3 w wersji slim, moim zdaniem ze względu na wygląd i dalszą możliwość odpalania gier na PS2, zależy jeśli ktoś będzie chciał instalować CFW (To samo tyczy się w sumie Webmana Tongue )

PS. Mam swoją PS3 Slim już ze 4 lata bez żadnych modyfikacji i czyszczeń działa bez zarzutu plus nie grzeje się powyżej 70*C Tongue
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #77 : Lipca 27, 2015, 10:31:42 »

PS3 Slim z tego co wiem nie ma wstecznej kompatybilności. Ale fakt moja PS3 Slim mimo notorycznego używania żyje do tej pory i ma się dobrze. W sumie odradzam jedynie model super slim bo dla mnie "to to" wygląda jak podróbka PS3... jakość plastiku jest porażająco słaba. 
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #78 : Lipca 27, 2015, 12:36:39 »

Virus przeczytaj dobrze moją wiadomość Smile "dalszą możliwość odpalania gier na PS2, zależy jeśli ktoś będzie chciał instalować CFW (To samo tyczy się w sumie Webmana Tongue )"
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #79 : Lipca 27, 2015, 16:09:47 »

Rascal po pierwsze, sprawdź ile tu jest przypadków, a ile sprzedanych jest konsol na świecie, więc mogą być jeszcze bardziej wytrzymałe konsole.
Jasne, ale ja pisałem o FATach. Jednak racja - jak ktoś nie chce się bawić w CFW, to najlepiej kupić najnowszy sprawdzony model.

o drugie YLOD jest zależny od częstotliwości użytkowania, wentylacji zewnątrz konsoli (podkręć wiatraki, lecz ciepłe powietrze i tak nie będzie miało gdzie uchodzić)

Nie do końca, niektóre padały po 3 miesiącach, niektóre po 5-6 latach (dużo ludzi pisało, że też je zajeżdżali ostro). Generalnie przyspieszone wiatraki powodują większy ruch powietrza, przez co z tym także nie do końca się zgodzę, wystarczy spojrzeć na temperaturę podzespołów (wiadomo - GPU jak zawsze najbardziej się grzeje i to układ graficzny powoduje najczęściej tę awarię). Jak ktoś ma konsolę włożoną w ciasnej szafce to tam rzeczywiście nie ma powietrza, ale jak konsola stoi luźno, to z odpływem powietrza nie ma żadnego problemu (przynajmniej w wersji FAT, nowszych nie używałem).
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2015, 16:11:38 wysłane przez rascal » Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.