Kwietnia 20, 2024, 02:44:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 12
  Drukuj  
Autor Wątek: EverDrive N8 - import i lista chętnych  (Przeczytany 43587 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« : Lutego 17, 2013, 10:08:51 »

Nie wiem, czy wiecie, ale nawet jeśli wiecie to i tak zakomunikuję. Coś na styl nesowego powerpacka już można kupić pod linkiem niżej. Tak jak kiedyś podejrzewano, jest w piździec drogi, bo aż 109 dolców amerykańskich. Ktoś się połakusi?

http://krikzz.com/index.php?route=information/information&information_id=7
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2013, 11:35:54 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
czeci
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 136



« Odpowiedz #1 : Lutego 17, 2013, 12:37:36 »

Jak to kupić mając konto w euro? I nie widzę wersji NES.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #2 : Lutego 17, 2013, 12:48:53 »

Cytuj
Tak jak kiedyś podejrzewano, jest w piździec drogi, bo aż 109 dolców amerykańskich.
Standardowa cena jak na takie wynalazki. No i taniej niż w przypadku PowerPaka.
Cytuj
Jak to kupić mając konto w euro? I nie widzę wersji NES.
1. Kupujesz przez StoneAgeGamer za pośrednictwem PayPala i problem znika.
2. Przejścióweczka Fami->NES i jechane.

Super sprawa. Wreszcie będę mógł sobie zagrać w większość przetłumaczonych RPGów na moim Fami i nie będę musiał męczyć Spazza/MaarioSa o przerobienie cartów. Tongue
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #3 : Lutego 17, 2013, 14:24:58 »

Jakby przynajmniej 10 osób z forum się zdecydowało można byłoby zrobić zrzutkę i kupić te parę dyszek taniej na łebka. Jakieś 40zł/sztuka oszczędności z tego co widziałem. 4 dychy drogą nie chodzi.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #4 : Lutego 18, 2013, 02:06:22 »

mm ciekawie rozwiązali, że również i gry z FDSa można ładować przez N8  zawstydzony
Zapisane
czeci
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 136



« Odpowiedz #5 : Lutego 18, 2013, 11:54:42 »

Jakby przynajmniej 10 osób z forum się zdecydowało można byłoby zrobić zrzutkę i kupić te parę dyszek taniej na łebka. Jakieś 40zł/sztuka oszczędności z tego co widziałem. 4 dychy drogą nie chodzi.
Jeśli taki pomysł miałby się realizować, to proszę mnie wpisać na listę.
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #6 : Lutego 18, 2013, 12:04:18 »

Niech chętni się wpisują do tematu. Tak będzie najlepiej.
Zapisane
czeci
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 136



« Odpowiedz #7 : Lutego 28, 2013, 07:04:43 »

Chciałem nieśmiało odświezyć temat. Dzieje sie coś?
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #8 : Lutego 28, 2013, 09:15:34 »

Tak, temat aż grzmi i pęka w szwach jak widzisz. Sam się trochę dziwię, że tak mało chętnych.
Zapisane
Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #9 : Lutego 28, 2013, 11:34:49 »

A no niestety... 109 dolarów to jednak jest dużo w stosunku do naszych zarobków...
Zapisane
czeci
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 136



« Odpowiedz #10 : Marca 01, 2013, 11:16:48 »

Poczyniłem pierwsze kroki, paypal prawie gotowy do zakupów  naughty

Na StoneAgeGamer nie ma przejściówki która potrzebuję. Znalazłem za to skloep z różnymi wersjami do wyboru http://warnersretrocorner.com/store/products/everdrive-n8-famicom-ver-or-nes-vedrsion-back-4-weeks/ ..ale czekać trzeba miesiąc  dry
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2013, 11:50:24 wysłane przez czeci » Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #11 : Marca 01, 2013, 18:47:34 »

A po ile tam to jest czeci bo nie widzę ceny?

EDIT:
Ok, już widzę.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2013, 18:49:24 wysłane przez alzen » Zapisane
czeci
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 136



« Odpowiedz #12 : Marca 01, 2013, 19:57:08 »

Kuźwa nie zauważyłem że cena w funtach. 109 funtów szterlingów  crazy  wolę 109 dolarów jednak.
 
Czym oprócz ceny i nośnika różni się PowerPak? http://www.retrousb.com/product_info.php?products_id=34
Everdrive N8 jest zarąbisty, ale zależy mi żeby to działało na dużym NESie. Na ebay są adaptery ale kosztują ~60$
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2013, 22:48:38 wysłane przez czeci » Zapisane
czeci
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 136



« Odpowiedz #13 : Marca 03, 2013, 08:37:17 »

Na pytanie wysłane do retrogate.com w sprawie NESowych wersji, otrzymałem odpowiedź że spodziewają się na koniec marca ~ połowa kwietnia Smile
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #14 : Marca 03, 2013, 12:10:11 »

Powerpak na NESa możesz kupić tu:
http://www.retrousb.com/product_info.php?cPath=24&products_id=34

Tylko tak jak dred pisał w którymś z wątków, że jest kicha z płatnością, bo nie przyjmują kasy przez paypala. W sumie to tego nie rozumiem, bo jeśli chodzi o transakcje międzynarodowe to raczej nie ma lepszego pośrednika do spraw przelewów walutowych.
Zapisane
czeci
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 136



« Odpowiedz #15 : Marca 03, 2013, 13:03:09 »

Poczekam na Everdrive dla NES, bo Powerpak nie ogarnia tylu mapperów, jest droższy, no i CF tez jest droższe i do tego musiałbym dokupić czytnik.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #16 : Marca 03, 2013, 17:30:38 »

Cytuj
Tylko tak jak dred pisał w którymś z wątków, że jest kicha z płatnością, bo nie przyjmują kasy przez paypala.
Potwierdzam. Raz w życiu kupowałem bezpośrednio na RetroUSB i niestety nie było miło. Ale to długa historia. A co do PayPala, to czytałem, że Retro Zone zrezygnowało z niego, z powodu okradania RZ przez PP. (?)

PowerPak ma wiele minusów: a) cena b) niestandardowa memorka; aby z niej korzystać, trzeba mieć specjalny programator c) mapperów mniej obsługuje od ED, ale ponoć co chwila wychodzą jakieś update'y softu.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #17 : Marca 03, 2013, 18:27:56 »

Dobra, to kosztuje grupo ponad 300zł; zastanawia mnie tylko, czy będzie aktualizowany tylko software czy też nie będzie tak, że oni sobie wydazą nową hardware'ową wersję urządzenia i potem skończą się aktualizacje do poprzedniej wersji PCB i kupa kasy w d*** pójdzie. Jak sądzicie?

ps. jak dla mnie to zbierać 20-40 osób(myślę że do wykonania) i targować zakup za 50/60% ceny bo to jest po prostu kosmicznie drogie :/, za granicą jak ktoś zarabia kupę kasy to może się bawić; u nas działa lutownica i domowy cart-hacking.
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2013, 18:29:28 wysłane przez alzen » Zapisane
czeci
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 136



« Odpowiedz #18 : Marca 03, 2013, 19:19:39 »

Na razie nie widać zbytnio zainteresowania, więc 20-40 osób to bardzo optymistyczna wizja.
Jeśli chodzi o upgrady to na dzień dzisiejszy cart i tak jest wypaśny, więc brak wsparcia w przyszłości nie będzie boleć.
Cart kosztuje tyle co 4 duże pizze w stanach, więc cena jest wysoka w porównaniu do polskich zarobków ..życie.
Zapisane
dic-sc7
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 345


« Odpowiedz #19 : Marca 03, 2013, 20:43:36 »

Nie widać chętnych, bo takie zabawki to pewne „wtopienie” kasy.
Mógłbym kupić ten kart, ale nie lubię inwestować w sprzęt który nigdy się nie zwróci.
Wolę wydać dwa razy więcej na doktorka do N64, nieco go wyeksploatować i mieć pewność, że za 10-15 lat jeszcze na nim zarobię. Zawsze sprzęt oryginalny z epoki będzie w cenie, a takie wynalazki tracą na wartości błyskawicznie. Jednak rozumiem ludzi dla których możliwość zagrania w nietypowe gry jest warta tej ceny.
Przecież nie każdy jest majsterkowiczem i bawi się devcartami.
Obawiam się, że za jakiś czas zmieni się koncepcja całości albo postęp wymusi zmianę podzespołów i nie będzie więcej wsparcia dla tej wersji. Widać na przykładzie Powerpak który już jest na granicy możliwości hardware i niektórych maperów nigdy nie będzie obsługiwać.    
 
    
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 12
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.