Kwietnia 16, 2024, 16:45:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12
  Drukuj  
Autor Wątek: EverDrive N8 - import i lista chętnych  (Przeczytany 43584 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
szydlo
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #200 : Czerwca 02, 2015, 22:59:13 »

ja również jestem chętny na zakup

Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #201 : Czerwca 02, 2015, 23:23:34 »

ja również jestem chętny na zakup



czego??
Zapisane
szydlo
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #202 : Czerwca 03, 2015, 07:30:51 »

no zastanawiam się czy tym razem nie kupić EverDrive-GG
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #203 : Czerwca 03, 2015, 15:22:52 »

http://shop.krikzz.com/EverDrive-N8-NES-EDN8NES.htm
Mnie by ten interesował.
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #204 : Czerwca 06, 2015, 14:33:26 »

Dziś drugi Edzio dotarł do mnie. Sprawdzony w działaniu, wszystko śmiga elegancko. Wielkie dzięki MaarioS!! Długo się nim jednak nie nacieszę bo jest to prezent dla kumpla. Swoją drogą mój egzemplarz zalicza ciekawą podróż. Z Ukrainy do Polski, z Polski do UK a teraz znów wróci do Polski - niemalże pod samą granicę z Ukrainą  naughty

PS. MaarioS - widzimy się w Wawie pod koniec czerwca bo będę się autem turlał do Polski. Zatem kilka dni przed wyjazdem dam jeszcze znać, co, kiedy i gdzie..
Zapisane

pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #205 : Sierpnia 04, 2015, 18:18:24 »

Odświeżam temat.

Jestem jeszcze zainteresowany kupnem dwóch everdrive'ów: Super EverDrive v2 oraz EverDrive-MD v3. Wcześniej widziałem, że byli chętni (np. @FamiGyver, @szydlo) na inne EverDrive'y, więc można byłoby spróbować zamówić kolejną partię Smile
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #206 : Sierpnia 04, 2015, 20:47:23 »

Dopisuję się do listy chętnych na Everdrive (wersja pod Famicoma, zakładając, że zadziała bez problemów na MT-777DX Wink)
Zapisane


pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #207 : Sierpnia 04, 2015, 21:01:49 »

EverDrive N8 Famicom działa bez problemów na MT-777DX, testowane Wink nawet VRC6 działa poprawnie.
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #208 : Sierpnia 04, 2015, 21:10:20 »

A ja się nadal piszę pod Evera na Nesa. Ja oczywiście aktualny.
Zapisane

szydlo
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #209 : Sierpnia 04, 2015, 21:59:53 »

oczywiście jestem dalej zainteresowany, jeszcze muszę się zastanowić który model

Zapisane
yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #210 : Sierpnia 05, 2015, 06:24:25 »

EverDrive N8 Famicom działa bez problemów na MT-777DX, testowane Wink nawet VRC6 działa poprawnie.
No to bomba, w takim razie na pewno jestem zainteresowany Smile

Co prawda najpierw powinienem oddać swojego MT-777DX do naprawy bo nie działa, ale kij z tym Tongue
Zapisane


FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #211 : Sierpnia 05, 2015, 10:12:26 »

Tylko ja oczywiście bym chciał z obudową. Tylko jeszcze nie wiem czy tą czerwoną czy klasyczną szarą wg tego co pisze na ich www.

Ed. A czy ruszy on na moim europejskim Nesie czy będę go musiał przerobić?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2015, 10:14:32 wysłane przez FamiGyver » Zapisane

MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #212 : Sierpnia 05, 2015, 12:29:45 »

Jak najbardziej ruszy, na NES PAL tak samo jak i NES NTSC i na wszystkich Famicomach

Z tego co widzę to trochę chętnych jest, to dobrze. Jeszcze dodatkowo dostałem dodatkową ofertę od jednego zainteresowanego w zakresie przekierowania paczki do PL. Czekamy dalej aż trochę więcej osób się zgłosi i zobaczymy co z tego wyjdzie

Jakby co to celem jest osiągnąć łączną wartość zamówienia 800$ do kwalifikacji na zniżkę i w grę wchodzi KAŻDY Everdrive z tego sklepu. Wybór jest całkiem zacny jak na dziś dzień:
http://shop.krikzz.com/
Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #213 : Sierpnia 05, 2015, 15:21:29 »

Jak na razie jestem w połowie zainteresowany z dwóch powodów, za duży wybór plus kiepsko z kasą.

Mam pytanie Marcin wytłumacz mi różnicę pomiędzy:
SD2SNES: http://shop.krikzz.com/SD2SNES-Rev-F-SD2SNS.htm
Super ED v2: http://shop.krikzz.com/Super-EverDrive-v2-SPEDV2.htm

Czy dobrze widzę SD2SNES omija zabezpieczenia regionalne, a Super ED nie ? Co z użyciem również konsol, która nie posiada blokady regionu?

Plus jak długi czas na decyzję?
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #214 : Sierpnia 05, 2015, 17:05:30 »

Chyba ten wspiera też więcej gier. I większe ROMY chyba. W sumie wg tego ma więcej opcji. Chodź gdybym ja miał brać to raczej bym tańszy kupił.

Ed. No to ja bitten Nessen versien z obudowen w kolorze czerownym
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2015, 18:11:59 wysłane przez FamiGyver » Zapisane

pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #215 : Sierpnia 05, 2015, 18:18:09 »

Zasadniczą różnicą pomiędzy Super ED v2 a SD2SNES jest to, że SD2SNES pozwala na odtworzenie niemal wszystkich gier nawet z dodatkowymi chipami wbudowanymi w cart. W Super ED v2 gry z tymi chipami nie będą działały poprawnie (jedynie gry z DSP-1, DSP-2, DSP-3, DSP-4 przy wyborze opcji z modułem DSP-1-4). Pełna lista gier, w których są wykorzystywane te chipy można znaleźć oczywiście na wikipedii https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Super_NES_enhancement_chips#List_of_Super_NES_games_that_use_enhancement_chips

Poza tym SD2SNES nie jest cartem wykonywanym w 100% przez krikzz'a.

Dla mnie bardziej mistyczna jest różnica pomiędzy Mega Everdrive a Everdrive MD Tongue Mega-CD? Cenowo to aż $65...
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #216 : Sierpnia 05, 2015, 18:38:37 »

Chyba ten wspiera też więcej gier. I większe ROMY chyba. W sumie wg tego ma więcej opcji. Chodź gdybym ja miał brać to raczej bym tańszy kupił.

Ed. No to ja bitten Nessen versien z obudowen w kolorze czerownym

Skończ spamować w każdym temacie co chwila podbijając posty w stylu "CHYBA to CHYBA tamto". Zamiast mówić chyba to na tyle mógłbyś się wysilić aby poczytać trochę informacji w internecie i je przekazać dalej albo zwyczajnie nie pisać totalnie nic....

Odpowiadając bardziej rzeczowo na pytanie- ogólnie to SD2SNES przede wszystkim obsługuje dodatkowe układy (a przynajmniej ich nieznaczną część) które były wbudowane do cartów natomiast ma niestety dużo braków i nie obsługuje chociażby SA-1 i S-DD1 i SuperFX ale to jest zawsze do dopracowania. Twórcy SD2SNES dali dodatkową możliwość dla fanbojów programowania obsługi tych dodatkowych chipów tak więc kto wie, może kiedyś w kwestią czasu będzie obsługiwać je wszystkie albo i nie, mimo wszystko posiada taką możliwość. Super Everdrive natomiast obsługuje tylko podstawowe gry i nawet nie daje możliwości obsługi gier z dodatkowymi układami, może jedynie oferuje obsługę układów DSP czyli bardzo nieznacznej ilości gier. Mało tego- trzeba go dodatkowo bezpośrednio wlutować do Everdriva.

Ogólnie w przypadku SNES to jest bardzo szeroki temat- mimo wszystko SD2SNES oferuje bardzo szerokie możliwości a Super EDv2 bardzo ograniczone, chcecie więcej szczegółów to po prostu poczytajcie w internecie bo informacji na ten temat można walić w temacie po prostu tysiące.

Co do omijania blokady regionalnej to jak dobrze mi wiadomo to obydwa carty zostały wyposażone w uniwersalny CIC (i nawet go widzę na PCB) zatem jeden i drugi cart powinien w pełni sprawnie działać na wszystkich konsolach SNES z każdego regionu (PAL i NTSC-US, NTSC-J i wszystkie inne).
Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #217 : Sierpnia 06, 2015, 06:50:01 »

Dzięki Marcin i Paweł Smile Nie chciało mi się trochę sprawdzać samemu przyznaję Tongue

Cytuj
Co do omijania blokady regionalnej to jak dobrze mi wiadomo to obydwa carty zostały wyposażone w uniwersalny CIC (i nawet go widzę na PCB) zatem jeden i drugi cart powinien w pełni sprawnie działać na wszystkich konsolach SNES z każdego regionu (PAL i NTSC-US, NTSC-J i wszystkie inne).

Tak jak mi mówiłeś Marcin w naszych rozmowach może nie działać normalnie, pamiętaj również o drugim zabezpieczeniu (50 Hz / 60 Hz) i jak dobrze widzę Super ED sobie z nim nie radzi, wnioskuję tak ponieważ dana opcja jest napisana w SD2SNES , chociaż zapytam się jeszcze posiadacza Super ED jak to wygląda dokładnie
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #218 : Sierpnia 06, 2015, 12:03:02 »

To się zgadza, carty omijają tą 'pierwszą" blokadę regionalną chipu CIC natomiast wydaje mi się, że te carty raczej nie omijają zabezpieczenia programowego które już jest wgrane w niektóre gry, czyli jeżeli sam program (gra) podczas działania sprawdza w jakim trybie działa konsola czy 50hz albo 60hz i jeżeli wynik się nie pokryje to wywali komunikat w stylu "this game is not designed for your PAL Super Nintendo" czy coś podobnego. Omawialiśmy to już wiele razy, w tym przypadku to niestety ale musiałbyś przerobić konsolę czyli odprowadzić przełącznik do procesora przełączający tryb 50/60hz. Wątpię w to czy te carty omijają zabezpieczenie programowe ale jeżeli jakimś cudem tak to byłaby to bardzo porządna opcja. No niestety, "Nintendo"

Tak tylko powiem jedną rzecz gdyby ktoś się zastanawiał pomiędzy Super ED a SD2SNES: z tego co widzę to SD2SNES ma zaimplementowaną obsługę układu CX4. To oznacza to, że ten chip wykorzystują 2 gry: Mega Man X2 i Mega Man X3 tylko pytanie- czy ten chip jest rzeczywiście dobrze ogsługiwany i czy te gry dobrze działają. Jeżeli działają dobrze to tylko podpowiem jedną rzecz- jeżeli chcecie grać w te 2 gry to jednak mimo wszystko proponuję zainwestować kasę w tego droższego SD2SNES bo te 2 gry kosztują miliony (w jakiejkolwiek wersji), ewentualnie wersje Rockman czyli NTSC-J są jeszcze znośne
Zapisane
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #219 : Sierpnia 06, 2015, 18:33:02 »

...Jeżeli działają dobrze to tylko podpowiem jedną rzecz- jeżeli chcecie grać w te 2 gry to jednak mimo wszystko proponuję zainwestować kasę w tego droższego SD2SNES bo te 2 gry kosztują miliony (w jakiejkolwiek wersji), ewentualnie wersje Rockman czyli NTSC-J są jeszcze znośne

Wygląda na to, że działa poprawnie.

https://www.youtube.com/watch?v=Rm_q3C97wRE

Warto rozpatrzeć kupno SD2SNES, niemniej jednak różnica cenowa jest jeszcze większa niż to jest w przypadku Mega EverDrive a EverDrive MD.
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 18 zapytaniami.