Kwietnia 23, 2024, 11:26:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Drukuj  
Autor Wątek: EverDrive N8 - import i lista chętnych  (Przeczytany 43588 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #140 : Lipca 17, 2014, 10:52:22 »

Odświeżam temat.

Będąc na ostatnim zlocie zauważyłem cóż to jest everdrive i jak działa, jakie są korzyści z jego korzystania i jakie są minusy. Doszedłem do wniosku, że chętnie bym sprawił sobie takiego kartridża nie tylko do grania w tytuły, których po prostu nie posiadam i nie mam jak zdobyć, ale również testowania stworzonych demek.

Czy znajdzie się kolejna porcja 10 chętnych osób na zakup? Nie jestem pewien jak wygląda koszt dostawy, na retrogate nie znalazłem informacji o koszcie przesyłki. W każdym bądź razie przy obecnym kursie dolara, sama płytka bez case'a i innych dodatków kosztowałaby ~260 zł przy założeniu, że owa dziesiątka osób się znajdzie.

Kto chętny?
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #141 : Lipca 17, 2014, 19:00:27 »

Hmmm we wrześniu Paweł piszę się na to ze spokojem jak organizujesz kolejny import Wink
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #142 : Lipca 17, 2014, 21:18:07 »

Na razie chciałbym uzbierać minimalną liczbę 10 chętnych Wink
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #143 : Lipca 17, 2014, 21:31:32 »

Czy znajdzie się kolejna porcja 10 chętnych osób na zakup? Nie jestem pewien jak wygląda koszt dostawy, na retrogate nie znalazłem informacji o koszcie przesyłki. W każdym bądź razie przy obecnym kursie dolara, sama płytka bez case'a i innych dodatków kosztowałaby ~260 zł przy założeniu, że owa dziesiątka osób się znajdzie.

Naprawdę myślisz, że to stanie na cenie 260zł.?? A dlaczego nie uwzględniłeś jakiś dodatkowych kosztów w stylu wysyłka do PL, ubezpieczenie, podwyższony (i to bardzo dużo) kurs paypala itp.?? Z tego co widzę to jak zwykle kurs USD wcale nie jest taki rózowy i na pewno nie będzie to niżej niż 300zł.

Jakby co to jeżeli uzbiera się znów wystarczająco chętnych na 10 sztuk to znów mogę zorganizować kolejny import Everdrive N8. Oprócz tutejszych chętnych co właśnie napisali to jeszcze zadeklarował się jeden chętny z PG tylko nie wiem czy jeszcze chce mu się czekać czy już opierdzielił sprawę i się nie doczekał i jeszcze czasami kiedyśtam losowo pojedyncze osoby się mnie pytały o to. Mimo wszystko, jak się uzbiera znów kolejne 10 to zajmę się całą sprawą
Zapisane
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #144 : Lipca 17, 2014, 21:39:14 »

No właśnie nie byłem pewien czy tyle wystarczy. Ale z drugiej strony cieszę się, że ktoś, kto już się zajmował sprowadzaniem Everdrive N8 będzie mógł to wykonać po raz kolejny. Nie ma to jak doświadczenie.
Dzięki MaarioS.
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #145 : Lipca 29, 2014, 18:30:59 »

Dobra to jest ktoś jeszcze zainteresowany Everdrivem N8?? Jak coś to na razie zgłosiło się około 5-6 chętnych tak więc szansa realizacji kolejnego zamówienia jest całkiem prawdopodobna Wink
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #146 : Lipca 29, 2014, 18:54:50 »

Zgłosiłbym się, ale nie przed moim wyjazdem. Po pierwszej wypłacie mógłbym pomyśleć :/
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #147 : Lipca 30, 2014, 10:36:54 »

Zgłosiłbym się, ale nie przed moim wyjazdem. Po pierwszej wypłacie mógłbym pomyśleć :/

Czyli kiedy dokładnie?? Jak na razie to chyba przewidywany termin to jest wrzesień ale na razie nie chcę za dużo mówić z góry bo najpierw to chcę uzbierać minimum 10 chętnych Wink

Właśnie, to kto jeszcze jest chętny?? Na razie zgłosiło się tyle osób:

Nowa lista chętnych na EverDrive N8:
1.pawgal (FC)-ZAPŁACONE
2.Vash (FC)-ZAPŁACONE
3.djcasey (FC)-KARNY KUTAS
4.nowa_era/reset (FC)-ZAPŁACONE
5.tomazo-t1 (FC)-ZAPŁACONE
6.Andy2107 (NES)-KARNY KUTAS
7.madnespl (NES)-ZAPŁACONE
8.cortez8591 (FC)-ZAPŁACONE
9.Sogetsu (FC)-ZAPŁACONE
10.Wander (FC)-ZAPŁACONE
11.ThomsonQQ (FC)-ZAPŁACONE
12.mtek9 (FC)-ZAPŁACONE
13.Jackson(nerdynebraskan)(FC)-ZAPŁACONE
14.dudek (FC)-ZAPŁACONE
(+jeszcze kilku niezdecydowanych)

Obudowy: lista u mnie na dysku

Właśnie, jeszcze dopisując się do listy to określcie jaką wersję EverDrive chcecie, czy wersję Famicom/Pegasus czy wersję NES!! Jeszcze chciałbym, żeby do listy dopisywały się osoby w 100% zdecydowane Wink
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2014, 11:04:59 wysłane przez MaarioS » Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #148 : Lipca 30, 2014, 10:39:57 »

Famicon/Pegasus proszę Smile zdecydowany w 100% na wrzesień Wink
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Vash
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



WWW
« Odpowiedz #149 : Lipca 30, 2014, 16:43:05 »

Chciałbym wersję Famicom/Pegasus.
Zapisane
reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« Odpowiedz #150 : Lipca 30, 2014, 17:35:34 »

A co mi tam, taka okazja się nie powtórzy, zamawiam wersje Famicom/Pegasus, raczej we wrześniu będę wypłacalny Wink
Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #151 : Lipca 30, 2014, 19:36:05 »

Żeby uściślić to dodam, że chciałbym wersję Famicom/Pegasus.
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #152 : Sierpnia 28, 2014, 10:20:23 »

Podbijam temat- ktoś jeszcze jest zainteresowany Everdrivem do NES albo Famicom/Pegasus?? Przypominam, że temat jest nadal aktualny i nadal można się bez problemu dopisać Wink
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #153 : Sierpnia 28, 2014, 17:20:09 »

Ja EverDrive na NES
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2014, 10:56:21 wysłane przez retRoben » Zapisane
madnespl
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #154 : Września 30, 2014, 22:21:13 »

Jestem chętny na Everdrive N8 w wersji NES'owskiej.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #155 : Października 02, 2014, 16:24:19 »

Dobra drogie elementy, oficjalnie ogłaszam, że już praktycznie doszliśmy do końca ponieważ na dzień dzisiejszy uzbierało się już 9 osób!! Jednak to już tylko kwestia niewielkiego czasu bo jeszcze czekam na odpowiedź swojego znajomka ile sztuk ED będzie brać, zatem realizacja nastąpi niebawem. Zatem, szykować swoje $$$ bo realizacja zaraz nastąpi na którą każdy miał bardzo dużo czasu, zatem nawet jak już teraz bym ogłosił zbieranie wpłat to żaden problem bo każdy już do tej pory zdążył uzbierać kasę nawet na 50 Everdrivów Wink . Zatem stay tuned!!

Właśnie, jeszcze jedna sprawa o której chyba zapomniałem wspomnieć- oprócz tego to zbieram chętnych na obudowy do ED!! Cena za 1 sztukę obudowy to jest 20zł.
http://shop.retrogate.com/Famicom-shell-SHELLFC.htm

Zainteresowani obudowami proszę mi dać znać ile chcą SZTUK oraz jakie KOLORY!! Dostępne kolory to są: czarny, biały, czerwony przezroczysty oraz niebieski przezroczysty
Obudowy mogą również kupić osoby kompletnie spoza listy!! (jednak wtedy będzie to koszt obodow(y) + wysyłka)

Obudowa dotyczy TYLKO WERSJI FAMICOM/PEGASUS!!!
Zapisane
madnespl
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #156 : Października 02, 2014, 16:53:43 »

Oświećcie mnie, dlaczego większość bierze wersję FC? Czy Wynika to z większej dostępności konsol, sentymentu czy nieznanej mi przewagi hardwarowej.
Oraz czy przy tym zamówieniu można domówić np EverDrive'a 64?
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #157 : Października 02, 2014, 17:03:51 »

Jest tak gdyż NES jest u nas mniej popularny a pegasusa/famicoma ma prawie każdy.
Zapisane

MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #158 : Października 03, 2014, 09:43:54 »

Oświećcie mnie, dlaczego większość bierze wersję FC? Czy Wynika to z większej dostępności konsol, sentymentu czy nieznanej mi przewagi hardwarowej.
Oraz czy przy tym zamówieniu można domówić np EverDrive'a 64?

Tak jak poprzednik powiedział- głównie chodzi o to, że większość ma Famicomy/Pegasusy i jeszcze jest jeden aspekt o którym było wspominane już 15000 razy na forum ale jeszcze raz to powtórzę- Famicom ma małą przewagę nad NESem głównie w jednym aspekcie- umie odtwarzać dodatkowe kanały audio z niektórych gier których NES zwyczajnie fabrycznie nie obsługuje i to jest tak naprawdę jedyna różnica, w zasadzie to niczym innym te konsole się nie różnią Wink .
Co do drugiego pytania- niestety nie da się, ED64 to jest zupełnie inna historia, tak samo jak i wszystkie inne carty z rodziny Everdrive. Trzeba każdy z osobna zamówić co najmniej po 10 sztuk


No to dobra, update w temacie pojawił się szybciej niż przypuszczałem. Na ten moment odnotowałem aż 11 chętnych, zatem nie pozostaje mi nic innego niż oficjalnie ogłosić ZBIERANIE KASY DO WSPÓLNEGO WORKA!!

Trochę gorsza wiadomość jest mianowicie taka, że kurs USD/PLN jest teraz bardzo wysoki, dolar podczas wakacji aż do teraz zdrożał do horendalnego poziomu 3,30PLN, zatem i tym samym ED na ten moment też będzie droższy a dokładnie cena EverDrive N8 już z wliczonymi wszystkimi kosztami i wysyłką w PL do każdego wynosi 320zł. Dane zostały już wysłane każdemu na PW Wink

Termin wysłania płatności-NIEOKREŚLONY. Macie to zwyczajnie zrobić jak najszybciej, im wcześniej uzbieram kasę od wszystkich tym szybciej pójdzie zamówienie. Już i tak było zdecydowanie dużo czasu tak więc zakładam, że do tej pory już każdy uzbierał kasę nawet na 10 sztuk Wink

Podczas gdy jeszcze zbieram wpłaty NADAL istnieje opcja dopisania się do listy chętnych!!

Zatem, do roboty, dawać kasę Wink
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #159 : Października 03, 2014, 09:47:30 »

Cytuj
umie odtwarzać dodatkowe kanały audio z niektórych gier których NES zwyczajnie fabrycznie nie obsługuje

Aleś Pan pierd*lną Panie Marcin, on je obsługuje a to że na konektor nie wyprowadzili to inna sprawa.
Zapisane

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.