Kwietnia 23, 2024, 19:38:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Drukuj  
Autor Wątek: EverDrive N8 - import i lista chętnych  (Przeczytany 43589 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #180 : Marca 09, 2015, 19:21:29 »

Tak jak napisałem, szykuj się na wydatek co najmniej 350zł. ze względu na niestety bardzo wysoki kurs USD w tej chwili no i sam fakt, że już jest od razu wliczona obudowa do EDa to i koszt jest trochę wyższy niż wcześniej. Nie wliczam jeszcze dodatkowych kosztów przekierowania przesyłki o których dzisiaj nie mam żadnego pojęcia więc dokładnej ceny nie jestem w stanie na dzisiaj podać, licz się z ryzykiem wydatku 350-400zł. Ciekawe czy i nawet ten zakres nie zostanie przekroczony, ciężko cokolwiek przewidzieć...
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #181 : Marca 19, 2015, 15:37:30 »

Dobra, sytuacja stoi następująco: oficjalnie dostałem jedną propozycję przetransponowania paczki z innego kraju Europy do Polski i to nastąpiłoby w okolicach początka maja i TEN TERMIN JEST ABSOLUTNIE NIEPRZESUWALNY!!! Zatem teoretycznie mógłbym się zająć kolejnym importem i każdy musi się sprężyć z zapłatą żeby do tego maja zdążyć (zatem wpłaty musiałyby dojśc NAJPÓŹNIEJ w okolicach środka kwietnia ale to są dane przypuszczalne, ciekawe czy nie trzeba będzie tego zrobić wcześniej). To są na razie informacje przypuszczalne z których wynika, że kto się deklaruje na Everdriva to jednocześnie się deklaruje, że się spręży i nie będzie zalegać z zapłatą!!

Aha no i niestety kolejna sprawa to są koszta- niestety kurs USD/PLN jest w tym momencie piorunująco wysoki bo 3,90zł. i jest to rekord od ostatnich ponad 10 lat.... Zatem i jednocześnie kwota końcowa będzie wysoka. Jednocześnie ostrzegam, że kto deklaruje się na Everdriva to niech się szykuje na kwotę w okolicach 400zł.!! Wliczam w to jeszcze dodatkowe koszta które wynikają z dodatkowego transportu i kłopotów

Jednak, mówiąc o pozytywnych stronach to jednak trochę ludzi mi się zadeklarowało dotychczas czyli wynika z tego, że teoretycznie szansa na kolejną zbiórkę JEST już możliwa, ludzi jest obecnie akurat na styk. Jednak ze względu na pomieszaną sytuację to NIECH KAŻDY ZADEKLAROWANY CHĘTNY Z PONIŻSZEJ LISTY JESZCZE RAZ NAPISZE MI NA PRIV, ŻE SIĘ ZGADZA NA POWYŻSZE WARUNKI!!

1.UczeńCzarnoksiężnika
2.haynor
3.DjCasey
4.SebaSan1981
5.jarchkim
6.menton
7.sajdor
8.szydlo (Turbo Everdrive)
9.....ktoś kto do mnie pisał maila (??)
(jeżeli kogoś przypadkowo pominąłem to niech się zgłosi)

Jak wszyscy się zgrają i to zaakceptują to z chęcią zorganizuję kolejną zbiórkę, jeżeli nie to niestety nie ma szans i nic z tego nie wyjdzie
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2015, 14:02:14 wysłane przez MaarioS » Zapisane
sajdor
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #182 : Marca 29, 2015, 10:40:23 »

da radę się jeszcze załapać na kupno everdrive ? :>
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #183 : Marca 29, 2015, 19:40:45 »

Jak akceptujesz wszystkie warunki jak napisałem powyżej to da radę się dopisać
Zapisane
sajdor
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #184 : Marca 29, 2015, 19:45:08 »

no problem Smile proszę mnie dopisać.
po 10 kwietnia będzie hajs to błyskawicznie wysyłam jak już wszystko będzie pewne Smile
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #185 : Kwietnia 04, 2015, 14:29:18 »

Hej ludu co się dzieje?? Póki co to potwierdzenie otrzymałem od 5 osób za to jeszcze 3 osoby nie dały mi żadnego znaku życia ani żadnego potwierdzenia/odrzucenia. Zatem oficjalnie ogłaszam, że od tego dnia daję dokładnie tydzień czasu na wiadomość (nie będę wymieniać bo poszczególne dane osoby doskonale wiedzą). Muszę koniecznie dostać odpowiedź w stylu POTWIERDZAM/ODRZUCAM a kto nie da mi żadnego znaku życia to niestety otrzyma karnego kutasa (no chyba że rzeczywiście dany osobnik nie żyje)

Jeszcze taka informacja, że jeżeli WSZYSCY POZOSTALI potwierdzą mi w tym czasie chęć transakcji to całość DOJDZIE do skutku, w przeciwnym wypadku sprawa jest niestety pozamiatana i nic więcej nie damy rady zdziałać
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2015, 14:35:27 wysłane przez MaarioS » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #186 : Kwietnia 09, 2015, 00:37:32 »

Może dam podsumowanie jak sytuacja na teraz dzień stoi: mianowicie obecnie sytuacja wygląda tak sobie bo kilka osób zrezygnowało, reszta potwierdziła swoją chęć natomiast od jednego osobnika cały czas aż do teraz nie dostałem żadnego znaku życia.... Oto obecna lista:

1.UczeńCzarnoksiężnika (NES/FC)-OK
2.DjCasey (NES/FC)-OK
3.SebaSan1981 (NES/FC)-OK
4.jarchkim (NES/FC)-(?)
5.menton (NES/FC)-OK
6.sajdor (Super EDv2+NES)-OK
7.szydlo (Turbo Everdrive)-OK
8.daf (Super EDv2)-OK
9.haynor (Everdrive-MDv3)

Czyli w sumie wychodzi 6 potwierdzonych osób. Po obliczeniu wszystkich kosztów wychodzi na to, że jesteśmy stosunkowo blisko realizacji jednak jeszcze delikatnie brakuje do 800$. Żeby osiągnąć próg i zacząć działać to jeszcze 1 osoba musi potwierdzić/dopisać się do listy (i wziąć JAKIEGOKOLWIEK Everdriva, może być i ED N8 na NES/Famicom/Pegasus). Może to ludzi zmotywuje/zdemotywuje ale przynajmniej dałem zarys na czym obecna sytuacja stoi. Jest dosyć blisko ale jeszcze nie do realizacji. Niech ktoś jeszcze się dopisze do listy/potwierdzi chęć i można zaczynać z tematem

Jeżeli kogoś przypadkowo pominąłem to niech koniecznie da mi znać, mogłem się pogubić po dziesiątkach emaili/pytań/wiadomości i mogłem kogoś przeoczyć
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2015, 00:09:22 wysłane przez MaarioS » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #187 : Kwietnia 10, 2015, 00:00:46 »

Dobra, sytuacja się w miarę już unormowała i mogę teraz wyjść z dobrą wieścią a mianowicie- na chwilę obecną udało się minimalny próg przekroczyć i OTWIERAM WOREK WPŁAT.

Wydaje mi się, że niektórych przynajmniej trochę pocieszy zapewne fakt, że kurs USD/PLN ostatnio akurat delikatnie spadł bo aż do poziomu 3,60-3,70zł. co nadal jest absurdem ale nie aż takim niedorzecznym jak był. Zatem OBECNIE cena samego PCB Everdriva N8 (dowolnie NES czy Famicom) kosztuje 380PLN za to cena razem z obudową kosztuje 410PLN. Na razie w tą cenę wliczone są wszystkie przybliżone koszta sprowadzenia razem z wysyłką do PL ale ostrzegam że w skrajnym przypadku jak coś się stanie to będę musiał poprosić wszystkich o dopłatę. Niestety, przez to że sprawa się trochę pokomplikowała ze sprowadzeniem to mam nadzieję, że nic szczególnego się po drodze nie powali i wszystko pójdzie gładko bez zbędnych dodatkowych kosztów

Obudowy są tylko w wersji czerwonej przezroczystej:
http://shop.krikzz.com/EverDrive-N8-NES-EDN8NES.htm
http://shop.krikzz.com/EverDrive-N8-Famicom-EDN8FAM.htm

To jest cena dla tych co zamawiali samego ED N8. Do wszystkich innych co zamawiali co innego indywidualnie dam wiadomość na PW co do kosztów. W tytule wpłaty proszę o podanie takich informacji i sprecyzowaniu informacji o wersji i obudowie w taki sposób:

ED N8+login+wersja(NES/FC)+obudowa(TAK/NIE)

Zatem, jak wszyscy są już zwarci to bardzo dobrze bo czas niestety działa na naszą niekorzyść, zatem w momencie jak już od wszystkich obecnie zadeklarowanych otrzymam wszystkie wpłaty to od razu składam zamówienie. Zatem, do dzieła!!
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #188 : Kwietnia 15, 2015, 10:38:03 »

DjCasey no na litość Boską i znów ponawiasz dokładnie tą samą sytuację która się wydarzyła rok temu. Obecnie zebrałem już praktycznie wszystkie wpłaty od wszystkich i jesteśmy prawie gotowi do realizacji ale znowu blokujesz całą sytuację i lekceważysz wszystkich i do teraz nie dostałem żadnej odpowiedzi ani wpłaty.... Jeżeli w przeciągu kilku dni nie dokonasz wpłaty to dostaniesz ode mnie już dożywotniego bana na kupowanie czegokolwiek i to jest już ostateczny wyrok i już jak będzie po fakcie to już nie będziesz musiał się wysilać i się tłumaczyć, już nie będzie mnie to wcale a wcale obchodzić
Zapisane
mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #189 : Kwietnia 15, 2015, 19:17:49 »

Ale się spinasz MaarioS, jak robisz interesy z takimi randomowymi osobami jak powyższa, to się potem nie dziw, a rozwiązanie jest proste - zaliczkuj z góry przy wpisie na liste i już na starcie będziesz wiedział kto jest na prawdę zainteresowany, a kto nie.

Ja bym doskoczył, ale obecnie jestem w głębokiej, finansowej kloace.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #190 : Kwietnia 16, 2015, 02:05:13 »

Jak coś to mogę Marek za Ciebie założyć. Na zlocie byśmy się policzyli jakbym przybył a jak nie to kiedy indziej  Wink
Zapisane

mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #191 : Kwietnia 17, 2015, 00:02:15 »

Dziękuję Ci Seba, ale kategorycznie odmawiam. Nie ma hajsu = nie ma kupowania.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #192 : Kwietnia 24, 2015, 21:35:45 »

Taki mały update żeby nie było że nic się nie dzieje: oficjalnie informuję że zamówienie ze wszystkimi Everdrivami zostało ZAPŁACONE oraz WYSŁANE (do pośrednika). Niezmiernie cieszy mnie fakt że większość się rzeczywiście postarała i zaraz po mojej wiadomości zaczęła szybko płacić zaraz po mojej wiadomości. No może prawie wszyscy niestety ale i tak się udało Wink . Oto finałowa lista chętnych:

1.UczeńCzarnoksiężnika-OK
2.DjCasey-OK
3.SebaSan1981-OK
4.jarchkim-KARNY KUTAS
5.menton-OK
6.sajdor-OK
7.szydlo-OK
8.daf-OK
9.haynor-OK
10.WiCiA-OK

Ze względu na to, że zamówienie zostało już zrealizowane to lista chętnych automatycznie zostaje ZAMKNIĘTA

Nadmienię jeszcze kilka faktów co do ludzi chętnych, trochę faktów dobrych jak i złych. Przede wszystkim DjCasey który finałowo zapłacił więc się wywiązał z obowiązków, zatem cofam to co wcześniej powiedziałem i sorry

Z drugiej strony niestety użytkownik jarchkim otrzymuje ode mnie oficjalnie karnego kutasa za to że początkowo był "chętny" czyli dopisał się do listy a potem absolutne zero odzewu, nawet na prywatne PW czyli wykazał się ze swojej strony totalną ignorancją i samym generowaniem problemów

To ode mnie w tym momencie tyle, ze względów importowych, transportowych i innych informuję, że macie się spodziewać przesyłki w okolicach koniec maja/początek czerwca tak żeby nie było wątpliwości. Zatem trzeba się uzbroić w małą cierpliwość ale do zlotu powinniście spokojnie swoje rzeczy dostać Wink
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #193 : Maja 11, 2015, 14:54:24 »

Taka mała podbitka tematu z dobrym info żeby ludzi nie trzymać w niepewności- kilka dni temu dostałem info od pośrednika, że paczka do niego już doszła i siedzi grzecznie w Europie jakiś kawałek od nas. Zatem teraz już będzie tylko z górki i wszystkie Everdrivy powinny do mnie dotrzeć na koniec maja gdzie potem już ode mnie nastąpi rozdzielenie wszystkich cartów po całej PL do każdego kupującego Wink
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #194 : Maja 27, 2015, 12:24:29 »

Dobra, oto update na który wszyscy nieustannie czekali

Mianowicie wczoraj idę na pocztę z awizem ze zdziwieniem co dokładnie do mnie doszło bo nie mogę se przypomnieć a tutaj taka niespodzianka:


A jednak, paczka przemierzyła pół świata na wszystkie strony naokoło aż po tym wszystkim dotarła tutaj, nie do wiary.

Razem z tym faktem chcę publicznie niesamowicie podziękować userowi Jedrek85 za przekierowanie paczki i zrobienia dla wszystkich takiej niesamowitej przysługi. Za to wszystko należy Ci się złoty cart ode mnie i darmowa wejściówka na zlot, mam nadzieję że mam w szufladzie coś czym mogę Ci się odwdzięczyć!!

Co do samego sprzętu to testowałem wszystkie carty i wszystkie działają (włączają się) Wink . Jednakże nie mam pojęcia czy działa Turbo Everdrive bo nie mam konsoli!! Natomiast co jak co-powinien działać

Aha jeszcze tylko ostatnia prośba do wszystkich- NIECH KAŻDY MI PODEŚLE NA PW SWÓJ ADRES DO WYSYŁKI!! To jest ostatnia prośba i wolę żeby każdy mi go podał i żeby to było na PW żeby sytuacja była pewna i żeby nic mi się nie powaliło. Po zebraniu informacji to już ostatnim krokiem ode mnie będzie powysyłanie sprzętu do wszystkich i wtedy ewentualne oceny transakcji Wink
Zapisane
szydlo
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #195 : Maja 31, 2015, 20:45:52 »

potwierdzam Turbo Everdrive działa aż miło. Jak coś jestem chętny na dalsze zakupy :-)

szydlo
Zapisane
sajdor
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #196 : Czerwca 02, 2015, 13:15:25 »

Wszystko śmiga pięknie Tongue CIC wlutowany i ed64 zatrybił Smile

Dziękuje strasznie ^^
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #197 : Czerwca 02, 2015, 16:10:07 »

Również.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #198 : Czerwca 02, 2015, 19:39:52 »

Jakby co to dzisiaj dosłałem drugą połowę paczek, zatem niebawem wszyscy zamawiający powinni dostać carty

Jeszcze takie dodatkowe info ode mnie- kilka osób zadeklarowało się na kolejne zamówienie natomiast chcę powiedzieć jedno od siebie aby sytuacja była jasna- sklep krikzz niestety już nie sprzedaje cartów na teren PL zatem obecne zamówienie które dopiero co zostało zrealizowane było zrobione metodą strasznie na wariata z przekierowywaniem paczki (jedyna metoda kupienia cartów do PL) i nazwałbym to bardziej wyjątkową akcją jednorazową. Nie ukrywam, że trochę mi to obaw narobiło natomiast całość poszła jednak łatwiej niż mi się wydawało. Nie wiem czy osoba pośrednicząca zgodzi się na drugą taką akcję i po drugie czy w ogóle będzie dyspozycyjna zatem w razie czego to kto inny musiałby przekierować paczkę a to zawsze trzeba brać pod uwagę kto i gdzie. Zatem sytuacja już niestety nie jest taka bardzo prosta niż wcześniej kiedy mogłem w każdym momencie zrealizować zamówienie i zamówić paczkę prosto do siebie

Zatem podsumowując- NIE MAM POJĘCIA czy kolejne zamówienie w ogóle dojdzie do realizacji zatem kolejne zamówienie NIE JEST pewne, wszystko zależy od sytuacji. Natomiast jeżeli ktoś nadal byłby chętny na jakiegokolwiek Everdriva- jak najbardziej może się dopisać do tematu, im więcej osób tym większa szansa że coś z tego wyjdzie. Zatem pytanie czy zbiórka do następnego zamówienia w ogóle będzie?? To wszystko zależy od sytuacji, zobaczymy
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #199 : Czerwca 02, 2015, 20:04:22 »

A więc ja jak wspomniałem pisze sie. W tej chwili jestem wprawdzie bez grosza lecz uzbieram jesli cos
Zapisane

Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.