Kwietnia 20, 2024, 14:44:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 10 11 [12]
  Drukuj  
Autor Wątek: [f#5] famiCON #5 ...a pies ma pić!  (Przeczytany 34421 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #220 : Lipca 11, 2013, 12:44:11 »

W powietrzu już przed samą imprezą wyczuwalny jest taki konkret,
że aż powietrze można kablem av kroić.

Chyba muszę kupić danonki.

http://kotaku.com/would-you-like-to-buy-one-thousand-famicoms-well-you-741339969
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #221 : Lipca 11, 2013, 13:05:08 »

Dzisiaj koło 21 wbiję na czata.

Oferta by kogoś podwieźć na trasie Wieluń-Sieradz-Wa-wa wciąż aktualna, bo miejsce mam Wink
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #222 : Lipca 11, 2013, 16:42:50 »

właśnie opuściłem mury fabryki. gdzieś na do widzenia szef wpadł i po krótkiej rozmowie z pokojem stwierdził, że dlatego milcze że urlop, i że już w dupie

zmierzam do punkru b na pierwsze zakupy!
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #223 : Lipca 11, 2013, 21:33:22 »

Jako, że jestem człowiekiem, który lubi mieć zapięte na ostatni guzik wszystko, to już dziś pozwolę sobie zapytać. Czy nie będzie kłopotu z podrzuceniem mnie we środę na pociąg? Mogę jechać o 17.00, albo o 17.55 najpóźniej. Nie wiem czy jutro mam sobie kupować powrotny bilet, czy ogarniemy to we środę? Chciałbym to wiedzieć.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #224 : Lipca 11, 2013, 23:49:15 »

Mati, kup go już jutro, a w wojaż powrotny wybierzemy się razem. ale już, wystarczy o tym żegnaniu!

do stu tysięcy kartridży!
a jak wyobrażam jak Wam czapki spadną jak... hahaha, a nie powiem właśnie dlaczego, albo raczej ile razy! czapki Wam spadną lepiej niż Paperboyowi jak najeżdża na wybój w grze Paperboy, czy też baloniarz z Ballon Fight na podłogę gdy rozjebie sobie balon, bardziej! bardziej niż dłonie Garumakirumy, które opadają!


my z Vinylem i moim tatą (oznaczam grubymi bo może też sobie konto założy u nas) jutro jeździmy od rana czekoladowym volswagenem i zgarniamy sprzęt, od 17:30 siedzimy w remizie... gdzie dalsza komunikacja może być utrudniona!

a no i metro jest nieczynne, więc dojazd się pozmieniał - z centralnego w tramwaj linii 17 w kierunku Metro Młociny, stamtąd tak jak wcześniej, w 708 - to pętla, jeden kierunek - i wysiadamy na Sokołowskiego. w razie czego trzymajcie mój numer i się meldujcie - 721018806
Dred dzięki za przypomnienie!
zaniemaco
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2013, 02:05:29 wysłane przez Dred » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #225 : Lipca 12, 2013, 06:46:55 »

Garumakiruma zniszczona! Żegnam się z Wami, aby niebawem się z Wami przywitać. Trzymajcie się i do zobaczenia za kilkadziesiąt godzin, Kochani!
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #226 : Lipca 12, 2013, 11:08:12 »

Nintendo!



KUURWA MAĆ!
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #227 : Lipca 12, 2013, 12:07:30 »

Ja wyruszam za godzinkę, więc do zobaczenia panowie na miejscu Smile.
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #228 : Lipca 12, 2013, 12:52:45 »

Kto jeszcze dziś jedzie?
@MWK kiedy wyruszacie?
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #229 : Lipca 12, 2013, 15:15:24 »

machbed, około 16-17.

No Panowie, do zobaczenia niebawem.

FamiCON#5!!!
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #230 : Lipca 12, 2013, 15:42:40 »

Ja wyjadę jutro wcześnie z rana.
Zapisane
reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« Odpowiedz #231 : Lipca 12, 2013, 20:03:57 »

Moim zamiarem jest wyjechać około 1 w nocy, kolejny raz kawał drogi mnie czeka Wink
Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #232 : Lipca 12, 2013, 20:17:48 »

my z Matiozem jutro wybijamy, najpóźniej na 16 jesteśmy, a może wcześniej

Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #233 : Lipca 12, 2013, 21:03:52 »

Qurek miał się ze mną zabrać od Sieradza, ale się nie odzywa na GG.
Będę musiał jechać bez niego jeśli dzisiaj nie da znać.
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #234 : Lipca 12, 2013, 21:04:29 »

Ja tu sobie myślę, skończę pracę o godzinkę wcześniej by tak parę minut po 16 móc się na spokojnie spakować itp. A tu bach w czasie pracy telefon od kolegi czy nie pojadę z Nim po samochód do Radomia XD. Takim oto sposobem pracę skończyłem jeszcze wcześniej, a do domu wróciłem około godziny temu i prawie spakowany a czy wsio wziąłem to się okaże XD
BTW Do jutra 8-bitowi Ziomale!!!!!! Będę jakoś na 8:00 Smile
Zapisane
Kto
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 156



« Odpowiedz #235 : Lipca 14, 2013, 22:30:09 »

Zróbcie minirelację np: screenshotując naparzanie w jakąś giereczkę w trakcie zlotu xd
Zapisane

Rządzę tym całym burdelem.
Pegasus Master, Pikselowy Wariat, Smakosz
Pikselowy Bohater, Kto, Heniek, Cock Bastard

Kto Pegasusa nie szanuje i niech się pałuje.
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #236 : Lipca 16, 2013, 02:10:25 »

Ziomale, jakiś czas temu dotarłem do domciu cały i zdrowy i nie mogę się doczekać powtórki.
Powiem szczerze te 3 dni na zlocie nie rozczarowały mnie ani trochę. Powiem nawet, że byłem mile zaskoczony, że tak szybko się za klimatyzowałem. Zupełnie jakbym Was znał naprawdę dłuuugo.
Tyle spoko ludzi i z każdym jest o czym pogadać. Coś niesamowitego, że w tak krótkim czasie można się zżyć z ludźmi i za nimi tęsknić Smile

Daf obiecuję, że na FamiCON#6 przejdziemy Rockman4.
Mati dam Ci się odegrać za rok w żółwiki Wink
Vinyl pilnuj co by nasze skandaliczne nagranie gołych klat nie wyciekło do sieci (sorry dla 2 osób które również tańczyły a zupełnie nie pamiętam nicków)
Zitzu liczę, że następnym razem sobie dłużej pogawędzimy i obejdzie się bez zamachów terminatorowych na czyjeś życie Tongue
Spazzik jak będziesz na siłach to działamy z moim kątem w galerii kartów.
Wodzu pilnuj Ignusa co by nie śmiecił kapslami argusowymi. (nie zapomnij też czuwać nad moimi punktami ^^)
Nielogiczny rozmawialiśmy o pewnym pomyśle co by na przyszłym zlocie zadziałać, mam nadzieję, że pamiętasz o co chodziło bo mi już skleroza wykasowała pamięć tymczasową hehe :p
Klaudio sorki, że zabrałem przedłużacze i uniemożliwiłem Ci przejście tego plastelinowego czegoś XD
Machbed kiedyś Ci odkupię te wodę truskawkową którą przez pomyłkę wydoiłem Tongue
MWK uważaj co mówisz bo to może zostać wykorzystane przeciwko Tobie na intro FamiCON#6
Endru jak będziesz tyle gotował żarła, to towarzystwo się rozkokosi, wałówy swojej nie będzie zabierać i będziesz miał zapierdziel w kuchni przy garach Wink

Dziękuję Wam za świetną zabawę, za te cudne nagrody które przytaszczyłem do domu. Za te polewę na konkursikach i możliwość publicznego przejścia mojej ukochanej gierki.
Wszystkich Was pozdrawiam i życzę udanej reszty zlotu (wybaczcie jeśli zaszły literówki gdyż jestem nieco zmęczony XD)
 

Za rok będę na całym zlocie wiadomix XD.  (Tak Retroben, ten tekst wkrótce sprzeda się dalej)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2013, 13:28:11 wysłane przez Krisuroku » Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #237 : Lipca 17, 2013, 20:28:12 »

Dotarłem *stop* Odsypiam *stop* Było super *stop* Napiszę więcej później *stop*
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #238 : Lipca 17, 2013, 21:09:16 »

Dałem radę wrócić. Mam racice koloru zdechłej zieleni bo spodnie puściły kolor czego nie zdążyłem zauważyć dzięki atmosferze całej imprezy  crazy

Zdążyłem obmyśleć, że właściwie patrząc przez pryzmat całego zlotu potwierdza się
stwierdzenie z pogromców mitów- "kupa jest wszędzie".
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.