Kwietnia 19, 2024, 08:15:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: (re)prezentacja Emu-Nes.pl na Pixel Heaven 2013  (Przeczytany 7182 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nielogiczny
Gość
« : Marca 11, 2013, 21:46:46 »

Tak, znowu zakładam temat o Pixel Heaven. We wcześniejszym padały wstępne deklaracje i mgliste plany - czas na konkrety!  Smile

Więc po kolei... na początek lista obecności. Ruszyła sprzedaż wejściówek na PH, tak więc aby uniknąć sytuacji że komuś brakło darmowej wejściówki, już teraz spiszmy listę reprezentantów EN#PL. (domyślam się iż organizując stoisko wchodzimy za darmo, na jakieś plakietki czy coś w tym stylu)
Ja (tak, ja Nielogiczny) i moja Klaudia już na dzień dzisiejszy gwarantujemy swoją obecność (i we dwójkę również reprezentujemy EN).  Wink

Kontakt/organizator ze strony EN. MWK i Dziat - kontaktowaliście się z Łapuszem (w sumie ja też, tyle że przez fb), ale fajnie gdyby jedna osoba konkretnie i na stałe była z nim w kontakcie. Tu nie trzeba wielkich debat, po prostu dogadajcie między sobą. Pierwszą misją jaką otrzyma nasz reprezentant będzie właśnie przekazanie/załatwienie listy osób prezentujących EN i otrzymanie darmowych wejściówek.

Dalej - atrakcje! Dostajemy kąt... i co? Robimy turniej w Galagę bądź Galaxiana, ale na tym nie kończmy. I tu ważny punkt - kto co przywiezie (zaczynając od tego kto przyjedzie), czy poza graniem zamierzamy coś prezentować? (prelekcje? panele?) Osobiście zabiorę ze sobą demko Bad Apple. Ponadto zagram na Game Boy'u podczas części koncertowej (chociaż to raczej nijak będzie się miało do reklamowania EN).

Reklama! Świetna okazja żeby zainteresować ludziki FamiCon'em. Były pogłoski o banerze... co dalej w tym temacie? ktoś to ogarnia? A może naklejki/plakaty?

Prezentacja.
Z mojej strony malutki pomysł aby wszyscy z załogi Emu-Nes mieli pewien charakterystyczny element jak np. przypinka/przypinki które moglibyśmy wykonać na zamówienie lub nawet pikselowy krawat http://www.thinkgeek.com/product/9352/ (możemy zamówić wspólnie), ew. coś jeszcze innego. Tak czy siak, żebyśmy fajnie wypadli i zostali zapamiętani.  Roll Eyes

Dzień przyjazdu i noclegi. Czy przyjeżdżamy dzień wcześniej (14.06.) aby doprecyzować plany FamiCon'u? I czy wynajmujemy wspólnie pokoje w hotelu/hostelu aby zaoszczędzić?  zawstydzony

Sugestie/pomysły
- piszcie śmiało. W każdym razie już pora powolutku się szykować na Pixel Heaven.
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #1 : Marca 12, 2013, 22:26:16 »

Co do obecności to ja się naturalnie piszę. Nie znam jeszcze dokładnie datownika, ale fajnie gdyby się udało przyjechać już w piątek na jakąś stancje albo jame do WÓDKAZOO i przedyskutować przy szklanym akompaniamencie mnogie sprawy organizacyjne dotyczące nie tylko omawianej imprezy lecz również, a może przede wszystkim jubileuszowego zlotu. Tak czy innaczej warto zaklepać wejściówki.

Sprzęt, tu się narazie nie wypowiadam, to pytanie należałoby skierować do organizatora (hello Łapusz), co byłby w stanie nam zagwarantować oprócz kilku stolików oraz krzesełek, jak również do Naszych Warszawiaków (hello Dziadek), czy w ramach supportu mogliby ewentualnie ogarnąć rzutnik i/lub chociaż te kilka telewizorów, konsole i gry ostatecznie zabiorę ja/my.

Atrakcje? Jakie atrakcje, wpadamy, gramy, z(a)rażamy ludzi i doskonale się bawimy ;-) A tak całkowicie na poważnie, to trzeba tutaj skutecznie współpracować z głównym rozkładem jazdy imprezy, poza turniejami (myślę, że zagramy w masę innych gier, nie tylko w Galaxian), na pewno będziemy opowiadać zainteresowanym o sprzęcie, jego możliwościach a także jego historii, nie tylko tej "oficjalnej" ale również i tej Naszej, Bobmarkowej. Myślę, że oprócz powyższego, puszczania demek (aż 2) oraz zapowiadania FamiCON-u, to wystarczy i nie ma sensu na siłę jechać z czymkolwiek innym, ale oczywiście jak ktoś chce coś przygotować to ja nie mam nic przeciwko.

Jeśli chodzi o banerek, prosty, skromny, to myślę, że będę go miał już fizycznie wyprodukowanego w kwietniu, najpóźniej w maju, formatka pozioma, zaoczkowany, więc będzie go można zabierać na różne eventy i umieszczać nad/przy stanowiskach. Dodatkowo chciałbym zrobić króciutki... nazwę to "spot" reklamowy, chociaż nie lubię tego słowa, prezentujący pokrótce całość naszego zgromadzenia i jednocześnie zapraszający na dzień otwarty na zlot. Koncept mam zarysowany, podkład muzyczny również, kwestia tylko dopracowania oraz edycji.

Tyle ode mnie.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #2 : Marca 20, 2013, 22:30:55 »

temat stanął na tym, że musimy ogarnąć ilu nas jest i co chcemy tam robić - a ja z tą propozycją wyjdę do organizacji. toteż jeszcze dzisiaj poleci newsletter smsem do wszystkich do których mam numery w tej i jeszcze innej sprawie

ja myślę o jakimś kąciku dla nas, o nocleg spytam, ale to raczej impreza innego typu. i wiadomczak, kołujemy nasz projektor i robimy małe 8bitowe party w pixelowym party Wink NESa mogę wziąć swojego + kilka gier

raz jeszcze - potrzebna lista chętnych!
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #3 : Marca 20, 2013, 23:24:25 »

Dziadu - dziękuje za info, w tym roku jednak ograniczam się tylko i wyłącznie do zlotowego weekendu.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #4 : Marca 21, 2013, 20:11:07 »

Niestety, chciało by się być ale taka szara rzeczywistość pracy u prywaciarzy - urlop dopiero po śmierci, sprzęt bardzo chętnie mogę udostępnić wybierającym się na PH (rzutnik czy co kto tam będzie miał ochotę potaszczyć ze sobą).
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #5 : Marca 25, 2013, 21:04:14 »

@Martin, wporzo, rozumie się!
@spazz4, dzięki serdeczne za info!
Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #6 : Marca 31, 2013, 16:16:26 »

Hej, tak jak w poprzednim poście,  chętnie bym wpadł i może jakiś cud to zmieni,  ale raczej nikłe szanse bym był ale za to na F5 jestem obowiązkowo!
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 01, 2013, 00:30:25 »

Właśnie, co z tym tematem?
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #8 : Kwietnia 01, 2013, 13:28:12 »

chwilowo wyciszony przez EZkon i F#5, niemniej - do zrobienia. zarówno w kwestii PixelHeaven jak i F#5 pogadamy sobie na EZkonie właśnie Wink
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwietnia 18, 2013, 11:48:32 »

Panowie, troszeczke puszuje mnie tutaj @lapusz, toteż i ja puszuję dalej Wink

po majówce musimy przesłać listę chętnych na udział. ponadto listę atrakcji. ja na razie wszystkie swoje wolne moce przerobowe (których jest mniej niż mało;) skupiam na EZKonie i zlocie, jak już będziemy po EZKonie - bierzemy się za PH na poważnie. i wtedy wyklarujemy co z tak prozaicznymi sprawami jak nocleg. na pewno jakiś będzie, ale wstępnie musicie się nastawić że może być płatny.
potrzebuję także propozycji atrakcji które możemy zorganizować/współorganizować. także do spamowania - raz!
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #10 : Maja 06, 2013, 21:10:22 »

Dobra, jako że początek maja już za nami, zacznę: myślę, że mogę napisać, iż będę na 100%. Mam co prawda w owy weekend ostatni zjazd na uczelni, ale w sobotę (tudzież w piątek wieczorem) już leciałbym z Poznania do Was i został z Wami do niedzieli popołudniu. Także mogę Wam, moi drodzy, powiedzieć - do zobaczenia!
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #11 : Maja 06, 2013, 21:24:07 »

okej, właśnie podzwoniłem po osobach które zaaprobowały pomysł i wygląda to tak:

obecność na Pixel Heaven na 100%:
- MWK
- daf
- Nielogiczny + Klaudia
- Robi

- Vinyl - 80%
- Rocket - 80%

sam nie jestem w stanie określić swojej obecności na całości wydarzenia, też mam wtedy sesję i termin zjazdu krzyżuje mi się z imprezą.

przesłałem powyższe informacje Lapiuszowi, co będzie dalej - czekam właśnie. jeśli ktoś jest chętny dołączyć to dawać znać jak najszybciej!


Miodeczek!
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2013, 13:47:19 wysłane przez dziat » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #12 : Maja 07, 2013, 10:55:39 »

okej, mam info zwrotne od Lapusza!

1. setup sprzętu jest przed imprezą, w piątek 14ego czerwca. dacie radę już wtedy się pojawić?
2. jaki sprzęt chcecie ze sobą zabrać? potrzebujemy 5 konsol (najbardziej pożądane są perełki pokroju FDSa, atrakcją będą też Famicomy i NESy, ale i Pegasus będzie wspaniałym!)
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #13 : Maja 07, 2013, 20:56:36 »

Ja niestety pojawic sie nie moge bo to akurat koliduje z moimi planami ale jezeli bedzie duza potrzeba to moge pozyczyc troche sprzetu jak choiazby wspomnianego FDSa
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #14 : Maja 07, 2013, 21:51:40 »

dzięki za info - będę pamiętał Maarios! swoją drogą, Twojego U-Force chyba aż do zlotu potrzymam, tak ażeby na PH nim błysnąć właśnie Wink
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #15 : Maja 08, 2013, 01:29:07 »

btw. możnaby wynegocjować żeby Emu-nes został dopisany do listy partnerów Pixel Heaven - byłaby reklama
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #16 : Maja 12, 2013, 22:19:05 »

Heh, wysyłałem Łapuszowi wszystkie logotypy już na samym początku, więc chyba jesteśmy zbyt ciency w uszach... trudno.

1. setup sprzętu jest przed imprezą, w piątek 14ego czerwca. dacie radę już wtedy się pojawić?
2. jaki sprzęt chcecie ze sobą zabrać? potrzebujemy 5 konsol (najbardziej pożądane są perełki pokroju FDSa, atrakcją będą też Famicomy i NESy, ale i Pegasus będzie wspaniałym!)

Ad.1) Ja bezproblemowo, ale raczej pod wieczór, poza tym niech się jeszcze wypowie Nielogiczny, bo najprawdopodobniej razem uderzamy, c'nie?

Ad.2) Wezmę wszystko co mam, Pegasusa, Bestię, 2A07 + gry. Wystarczy żeby Biologiczny spakował Odkurzacz i na Waszej głowie zostanie tylko NES.

Odemnie kontrpytanie - jak stoimy z telewizorami?
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #17 : Maja 14, 2013, 22:05:00 »

Niebardzo widzę sens zabierania odkurzacza, a dlaczego? Dlatego, że przez dwa ostatnie FamiCONy próbowałem go podłączać do wszelkich możliwych telewizorów i zawsze kończyło się tym, że z głośników wydobywało się głośne buczenie zagłuszające wszelki dźwięk.  Niezdecydowany
Co najwyżej mogę wziąść mając pewność, że będzie czekał jakiś "nowy" telewizor (mam na myśli produkcję po 2000 roku).  zawstydzony

Co do przejazdu to tak, wspólnie się wybierzemy Marku. Najlepiej jakbyśmy to dogadali w tym tygodniu na juwenaliach.  Smile
Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #18 : Maja 18, 2013, 21:28:14 »

Więc i ja coś napiszę w tym temacie Tongue
Byłbym chętny na Pixel Heaven, mógłbym pomóc coś w organizacji np.być tam w roli helpera, crazy w razie potrzeby zabrałbym troszkę swojego sprzętu.Mogę również przygotować jakieś naklejki (tylko potrzebuję wzór Tongue) Tyle z mojej strony, Pozdro Wink 
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #19 : Maja 20, 2013, 20:59:53 »

Robi, brzmi ciekawie. możesz to zrobić za friko? jakie rozmiary wchodzą w grę? myślę że naklejki na sprzęt z miejscem na nick i z logiem E#N byłyby uber przydatne. nie szpecą cartów, a przydają się na konwentach. jak sam wiesz zresztą Wink
Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 18 zapytaniami.