Kwietnia 19, 2024, 14:17:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: (re)prezentacja Emu-Nes.pl na Pixel Heaven 2013  (Przeczytany 7183 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Marek
Gość
« Odpowiedz #20 : Maja 20, 2013, 21:54:05 »

Niebardzo widzę sens zabierania odkurzacza, a dlaczego? Dlatego, że przez dwa ostatnie FamiCONy próbowałem go podłączać do wszelkich możliwych telewizorów i zawsze kończyło się tym, że z głośników wydobywało się głośne buczenie zagłuszające wszelki dźwięk.
Co najwyżej mogę wziąść mając pewność, że będzie czekał jakiś "nowy" telewizor (mam na myśli produkcję po 2000 roku).

To fakt, ale mógłbyś go zabrać nawet bez osprzętu, sam odkurzacz, jako eksponat, nie musimy go podłączać ani nic, byłby jedynie głaska.. tfu.. polerowany przez zainteresowane osoby, co o tym sądzisz?
Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #21 : Maja 27, 2013, 15:44:08 »

@Dziatu, można założyć, że za darmo (100-200 sztuk wystarczy ? Tongue).Myślałem nad wymiarami label'a, co wy na to ? Ahhh i jeszcze ktoś musiał by zrobić jakiś projekt takiej naklejki i go udostępnić.
Ps.Nie odpisywałem bo nie miałem neta przez kilka dni chess
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #22 : Maja 27, 2013, 22:17:25 »

podoba mi się. odnośnie projektu, poleciała pevka do dafa. czy tak czy siak, podaj proszę wymiary.

panowie, PH lada dzień. telefonicznie zwołam mikrokonfę na czacie lub jakimś skajpaju/google hangouts, myślę, że gdzieś na długim weekendzie wieczorem. mamy kilka spraw organizacyjnych do obgadania. stay tuned.
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #23 : Maja 27, 2013, 22:59:33 »

Odemnie kontrpytanie - jak stoimy z telewizorami?

Ponawiam pytanie bo w zasadzie to jedyne co mnie w tej całej imprezie trapi - jakim uposażeniem dysponować będziemy na naszym stanowisku?
Dodatkowo - co z zakwaterowaniem (da rade się tam bunkrować czy śpimy u Dziadka w garażu)?
To wszystko ode mnie.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #24 : Maja 28, 2013, 22:07:48 »

panowie, Zitz, jak to Zitz, spadł z nieba i załatwił nocleg - w gniazdku miłości w którym mieszka z Borsukiem. także nocleg na te dwie nocki (14-15 oraz 15-16) mamy dopięty.

druga sprawa, sprzęt jaki zabieramy. trzecia sprawa, czy wszyscy są świadomi tego że mamy pojawić się już 14tego.

@MWK, musiałem wcześniej przeoczyć to zapytanie - przepraszam, już poleciał mejl do organizacji.

Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #25 : Maja 28, 2013, 22:12:26 »

czwarta sprawa, gdzie ja sprzęt pomieszczę ;P (chyba nie będzie go aż tak dużo?) piąta, cztery osoby które możemy przenocować prosimy o ewentualny kontakt na FB/priv w celu obgadania formalności (chodzi głównie o napisanie z mojej strony na co musicie się nastawić, bo luksusów w naszej kawalerce nie ma, a i szczury potrafią czasami przebiec po pokoju ;P). Pozdrawiam Smile!
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #26 : Maja 28, 2013, 22:30:45 »

Dziat mnie smsami bombarduje... więc obwieszczam co biorę (w sensie że biorę na PH):
- 2 przerobione Game Boy'e DMG-01 z LSDj'ami
- odkurzacz (CHYBA!)
- aparat do opstrykania całego wydarzenia
- Klaudię!  zawstydzony

Sprawa noclegu jest arcyważna, odezwę się do Ciebie Zitzu przez FB (ten biegający szczurek to Wasz, prawda?)   Wink
Myślałem też o tym, że możnaby zrobić zrzutkę na siakiś hostel gdzie wynajęlibyśmy pokój multiplayer albo kilka mniejszych pokoi, z tego co się rozglądałem po internecie to nie jest to takie drogie NO ALE przede wszystkim ile osób potrzebuje noclegu, a ile śpi u siebie w Warszawie? Więc proszę nie zwlekać z tym tematem i określać się już teraz w tym momencie.  Smile

Przez myśl przeszło mi też żebyśmy byli na stanowiskach ubrani w koszulki promujące F5... ale wątpię żeby to wypaliło  Niezdecydowany

« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2013, 22:32:33 wysłane przez Nielogiczny » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #27 : Maja 28, 2013, 22:46:12 »

Jako, że będę tam na gorąco po egzaminach i zjeździe, nie biorę w sumie nic ze sprzętu. W ogóle, to najprawdopodobniej będę dopiero 15-tego wieczorem. Niestety, chcę już mieć ten rok akademicki za sobą i mam nadzieję, że po tym weekendzie w końcu będzie mi to dane, bo chciałbym już w spokoju przygotowywać się na F5.
Czy jest w ogóle jakieś światło nadziei, że ktoś podjechałby po mnie furą na dworzec? Szczerze, to nie interesowałem się jeszcze nawet lokalizacją... Nie wiem, jaki jest dystans. Jakoś tak spycham Pixel Heaven za FamiCON - żyję tym drugim i o obecność na nim staram się w tej chwili najbardziej.

Zitz, świetna sprawa z tym noclegiem, piwo masz zagwarantowane. ;) Ale motyw Przelogicznego z wynajęciem czegoś, też nie jest taki głupi - wszak nie chcemy roznieść Ci chałupy. Myślę, że z dwa pokoje za 50 PLN/osobę dałoby się znaleźć. Sam w Poznaniu biorę ze znajomymi cały domek za taką kwotę na osobę (a jest nas pięciu). No tak - tylko tu jest znowu problem, że ja dojeżdżam następnego dnia, a dwa noclegi kosztowałyby już stówę. Sprawa mogłaby się nieco "zakomplikować".

PS Stickery ogarnę jakoś na dniach. Tylko... co na nich powinno się znaleźć? ;)
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #28 : Maja 28, 2013, 22:52:07 »

Daf, dojazd z centralnego tramwajem jest banalny i trwa 10 minut
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #29 : Maja 28, 2013, 23:04:59 »

O, to świetna wiadomość, Vinyl. Bałem się trochę błądzenia i niepotrzebnego tracenia czasu, który mógłbym poświęcić na picie... rozmowy z Wami.

W sumie kwestia, czy przyjadę w sobotę czy w piątek jest nadal otwarta. Rozstrzygnie się chyba w ten teraz weekend, więc trzymajcie kciuki.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #30 : Maja 28, 2013, 23:26:50 »

@Nielogiczny, zweryfikuj się proszę co bierzesz na pewno (odkurzacz = Fami AV?). najważniejsze są konsole stacjonarne z pozycji organizatora. no chyba, że umówiłeś się na live act?
odnośnie noclegu. dla mnie opcja z Zitzem jest najlepsza. ale jak sobie życzycie (ok ok, słusznie, już połączyłem kropki dlaczego Grzesiek o tym wspominasz).

najbliższe bądź najatrakcyjniejsze cenowo noclegownie/hostele:
- http://pepehostel.com/ (kilka przystanków autobusem nocnym. blisko)
- http://www.tamkahostel.pl/ (dwoma nocnymi trzeba jechać. stosunkowo tanio)
- https://plus.google.com/101325565568074966681/about?gl=pl&hl=pl (max 10 minut piechotą. ale nic nie wiem o tym miejscu)

jeśli chcecie nocleg w hotelu/hostelu/noclegowni/płatny w każdym razie to dajcie znać, a coś wybierzemy. w pierwszej kolejności skontaktowałbym się z Kates Sp.z.o.o., cokolwiek to jest. ale jest 10 minut od miejsca imprezy.


@daf, stawiam na Twoją inwencję. Robi skonaktuje się z Tobą odnośnie wymiarów.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #31 : Maja 29, 2013, 00:25:08 »

Przemyślałem raz jeszcze sytuację z noclegiem. W tym temacie naliczyłem 5 osób spoza Warszawy, które zadeklarowały swój przyjazd. Zitz w swojej uprzejmości proponuje przenocowanie 4 osób (być może 5). Wniosek: nie potrzeba hostelu. W sumie niepotrzebnie zamieszałem w temacie.  Niezdecydowany

Osobiście dogadałem się już z Zitzem i dwa miejsca zostały zarezerwowane.  Smile

Live act mam dogadany więc o to się nie martw Dziatku. Odkurzacz to Famicom + FDS połączone System Rack'iem - to czy go zabiorę zależne jest czy organizatorzy podstawią "nowszą wersję" telewizora, na którym konsola nie będzie buczeć. Czekam więc na info.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #32 : Maja 29, 2013, 10:15:14 »

czyli wszyscy spoza Warszawy (Nielogiczny z ukochaną, MWK, Robi, daf) kimają u Zitza, z którym macie się skontaktować osobiście celem ustalenia szczegółów.

odnośnie sprzętu - jasne Nielogiczny, załatwimy odpowiedni odbiornik (napisałem do Ciebie sms jaki będzie odpowiedni). chyba wszystkie kwestie organizacyjne mamy ustalone.
Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #33 : Maja 30, 2013, 12:22:28 »

Hej.
W związku z tym że albo PW ode mnie nie dochodzą do wszystkich zainteresowanych albo nie umiem wysyłac wiadomości PW z forum (a na naukę już za późno...) pozwalam sobie na napisanie w tym miejscu posta dla całej 5 zaintreresowanych noclegiem u mnie osób (Nielogiczny z narzeczoną, MWK, Robi, daf):

Wynajmuję z Magdą (Borsukiem) mieszkanie 34m2 na ul Rembielińskiej, więc 5 min do tramwaju i 30 min jazda z dojściem na Pixel Heaven. Zdjęcia:
Kod:
http://img23.otofotki.pl/obrazki/xt727_Rembielinska_house.jpg
http://img23.otofotki.pl/obrazki/bh256_Rembielinska_house2.jpg
http://img23.otofotki.pl/obrazki/iu995_Rembielinska_house3.jpg
Zdjęcia nie oddają małej łazienki więc przy takiej ilości osób szykujcie się na zapisy Cheesy. 2 szczury w klatce, hałasują ale jak się im zabierze orzechy na noc to da się jakoś wytrzymać. Tak samo tramwaje za oknem - jeśli ktoś nie jest przyzwyczajony do dźwięków jadących tramwajów w nocy sugeruję zabranie extraspasminy ze sobą (melisa dostępna na miejscu Wink. Co do spania to jest wolna kanapa (widoczna na zdjęciu) dla 2 osób, po małym przemeblowaniu na podłodze zmieszczą się 3 osoby. Sam nie mam materaca ale postaram się w ciągu tygodnia o informację czy znajdzie się jakiś u siostry (mam do niej 2 przystanki). Posiadam 2 karimaty, z tym nie będzie problemu. Kwestie sprzętu - proszę w wolnej chwili o pisanie co chcecie wziąć ze sobą (opcja minimum+opcja ewentualnie rozszerzona) bo być może byłaby opcja przechowania sprzętu w schowku u siostry (jeśli byłoby tego naprawdę dużo) ale i ten temat podejmę w ciągu tygodnia. Jbc można mnie zagadywać na FB a na forum postaram się być częściej i zaglądać na czat. Tyle ode mnie na chwilę dzisiejszą, pozdrawiam wszystkich!
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #34 : Maja 30, 2013, 12:33:20 »

No to rezerwuje miejscówkę na podłodze przy szczurkach, karimata mi wystarczy, psiwór będę miał ze sobą :-)

Jeżeli o mnie chodzi, co do sprzętu to nie będe miał tego wiele, tak jak napisałem w temacie, niemniej jednak jeżeli warunki na partyplace nie będą gwarantowały, że konsole i gry pozostaną tam bezpieczne to rzecz jasna zabiorę je ze sobą.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #35 : Maja 30, 2013, 12:53:54 »

Mi również wystarczy jedna karimata i wyznaczony gdziekolwiek 1m2 podłogi. ;) Jakiekolwiek hałasy mi nie przeszkadzają, a biorąc rzecz bardziej ogólnie - nic mi nie przeszkadza, za to bardzo dziękuję za możliwość przekimania. Do zobaczenia za dwa tygodnie. ;)
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #36 : Maja 30, 2013, 16:57:01 »

Skoro podłoga już zarezerwowana, to my rezerwujemy kanapę  zawstydzony
Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #37 : Maja 30, 2013, 23:41:48 »

Ja, też się w trące i rezerwuję klatkę, bo zawsze lubiłem walki wrestlingowe w klatkach może coś zdziałam ze szczurkami xD
Ze sprzętu to mogę zabrać co będzie potrzebne, a mam IQ-502 ver. 1, kartridże i to chyba wszystko z takich pegasusowych rzeczy, tak więc jak coś z tego będzie potrzebne to pisać Wink
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 16 zapytaniami.