Kwietnia 23, 2024, 21:14:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
Autor Wątek: EZkon: Super-bit Edition x EMU-NES (temat ogólny)  (Przeczytany 11004 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #40 : Marca 30, 2013, 22:56:28 »

@Dred, refund czyli co takiego? nie tylko Robi zabiera konsole, i ja od siebie coś przyniosę, Vinyl ma nawet więcej niż konsole przytachac - także refund powinien szerzej docierac
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2013, 22:59:53 wysłane przez dziat » Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #41 : Marca 30, 2013, 23:26:13 »

Refund, czyli drobny zwrot od wpłaconej kasy za wejście. Wy nie dostaniecie, bo dostajecie refund stuprocentowy (wjazd za free).
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #42 : Kwietnia 01, 2013, 00:33:25 »

Przytachać jak przytachać, nie ma rajanowozu... Dred, czy coś się ruszyło bo pisałeś, że coś będziesz działał w tej sprawie.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #43 : Kwietnia 01, 2013, 00:38:49 »

Gadałem z Dziadem, powiedział, że organizację transportu mam zostawić na jego głowie.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #44 : Kwietnia 01, 2013, 13:26:37 »

potwierdzam, zajmę się transportem

@Dred, czy już wiadomo kiedy helperzy będą mogli wylądować w sali? podejrzewam że już w piątek, może nawet w piątek po południu?
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #45 : Kwietnia 01, 2013, 15:31:28 »

W piątek wieczorem już możemy wbijać.

Dostałem już też rozpiskę atrakcji, zaraz wrzucę. Możemy rozpocząć planowanie, w których godzinach zorganizujemy turnieje.

EDIT: http://www64.zippyshare.com/v/68108965/file.html Mi się podoba, nie wsadzili mi atrakcji w nocy (a tego się obawiałem), w takiej sytuacji, bez problemu będę mógł ogarnąć zarówno atrakcje, jak i konsolówkę (jako głównodowodzący). Wink
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2013, 19:41:02 wysłane przez Dred » Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #46 : Kwietnia 04, 2013, 12:36:08 »

Uwaga, turnieje Donkey Kong i Micro Machines organizujemy w godzinach: 14-16 (Donkey) i 23-01 (Micro).
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #47 : Kwietnia 21, 2013, 20:47:04 »

Niby mały, ale nie wszedł cały!
To się w PALu nie mieści! chess
Zapisane
ThatChipJockey
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 26


2A03 Amateur


WWW
« Odpowiedz #48 : Kwietnia 21, 2013, 21:16:51 »

Ten gościu od chiptunek potwierdza.
Ale było całkiem miło Smile
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2013, 21:30:09 wysłane przez ThatChipJockey » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #49 : Kwietnia 22, 2013, 11:48:54 »

ha, tuż po konwencie się zameldował! piątka Milos! nie poobijałeś się śpiąc u nas? Cheesy

powiem Wam że na początku podchodziłem do wydarzenia sceptycznie, w piątek wieczorem osiągnęło to apogeum. zaś w sobotę wieczorem już się wkręciłem w klimat i świetnie bawiłem! fajnie że to zorganizowaliśmy, jestem za tym abyśmy robili częściej takie akcje! sporo retronerdów można poznać, mnóstwo ciekawych paneli. no i te dupy! dupy z którymi trzeba uważać i pytać o pesel na wejściu, albo i o płeć. zupełnie jak ta szczupła blondyneczka w miniówie w szkocką kratę, ta w masce, co jak się okazało po sondzie ulicznej, to jest gdy piliśmy w bramie, każdy z naszej ekipy chciał ją przebolcować


Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #50 : Kwietnia 22, 2013, 13:50:12 »

Witajcie . Świetny konwent aczkolwiek krótki, gdyż tego samego dnia musiałem niestety wrócić. Robi, dzięki, że mogłem cię poznać, porozmawiać i po grać. Również serdeczne pozdrowienia dla Chipjockeja i mam nadzieję do zobaczenia na zlocie panowie. Kogo nie miałem okazji poznać to może uda się przy najbliższej okazji, choć z drugiej strony komu by zależało to mógł podejść i w sobotę, ale to już tych osób sprawa. Mam nadzieję, że moja prelekcja się podobała? Co się działo jak pojechałem? Zrobiliście tą nockę hacków i demek?
Oczywiście dziękuję też za pomoc dla Dziada, Duo, Vinyla fajnie było was znowu zobaczyć i Dredzie tobie również. Do zobaczenia na zlocie panowie .

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2013, 14:03:05 wysłane przez Mati » Zapisane
Whiskas
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 2



« Odpowiedz #51 : Kwietnia 22, 2013, 15:47:22 »

Piątek zgrzytał, nikt nie wiedział gdzie jechać, ja się srałem o bilety, wszyscy pili na środku ulicy, później zawierucha z kanapą, gdzie chyba wszystkich z dredem pobudziliśmy.

Później już tylko lepiej - nagłośnienie od vinyla było genialną sprawą i była z tym masa zabawy, świetne rozpieprzanie panelów Dreda XD zemszczę się na Magni, kurwo! XD, tablica, improwizowane stanowisko Dariusza. Tylko noc, z zamkniętą bramą, bolała.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2013, 16:02:35 wysłane przez Dred » Zapisane
Kunio
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 1



« Odpowiedz #52 : Kwietnia 22, 2013, 19:35:25 »

Witam Cheesy . postanowiłem się do was zapisać.
Podziękowania ode mnie dla NES-Teamu(obecnego i nieobecnego na EZ) i wytrzymałość z mangowcami Tongue
Pozdrowienia dla osób z którymi się dawno nie widziałem i nie tylko.
Mam nadzieję że dalsza współpraca będzie nadal owocna Smile
Zapisane
SteveDogs
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


Cześć, jestem Stefan Pies. c:


« Odpowiedz #53 : Kwietnia 22, 2013, 20:23:10 »

Co prawda 99% soboty chodziłem za Chip Jockeyem i udawałem, że rozumiem ale i tak fajno było c:
Chociaż jak dla mnie za krótko. Ale oj tam.
Zapisane

Mam podpis :O
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #54 : Kwietnia 22, 2013, 20:43:03 »

hohohooo! miód na moje serce!

@Whiskas, jednak się przełamałeś. doskonale, teraz Dred musi Cię do nas dowieźć na F#5!

@Kunio, przeprzyjemnie! już rozglądamy się za kolejnymi konwentami na których możemy zrobić bardachę najlepszy retro console room pod słońcem. pewnie spotkamy się na PixelHeaven, a jeśli czas pozwoli - i na następnych warszawskich konwentach Wink

@SteveDogs, ten "rocznik 99, wiesz" jak rozumiem? było za krótko, a i owszem! ale przez to pozostał smak na następne imprezy Wink
props za nick, parskłem!

tej, mamy jakieś zdjęcia? ja miałem tylko jedno z dark waveów Vinyla i Rocketa, ale mi zginęło na telefonie niestety
Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #55 : Kwietnia 22, 2013, 20:49:03 »

Było świetnie! Cheesy w trakcie powrotu napotkaliśmy z whiskas takie coś....

Czyli ''czysta'' woda Żywiec Zdrój z dobrego źródła xD
@Vinyl, moja propozycja ciągle aktualna Cheesy
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2013, 20:51:06 wysłane przez Robi » Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #56 : Kwietnia 22, 2013, 21:06:29 »

Zawiodłem was koledzy, ale ci którzy wiedzą ocb dlaczego nie mogłem sie pojawić to wybaczcie, ale ten tydzień był ciężki i strasznie przyjebał mnie na maksa, Mysle że na magni sie pojawie z pełną flotą, i na F#5 wbijam, jeśli da mi urlop.
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #57 : Kwietnia 22, 2013, 21:12:56 »

Fajnie było poznać nowe twarze, mam nadzieję że spotkamy się jeszcze nie raz Smile

Co do zdjęć, to tu jest trochę.

Można zobaczyć MaarioSa w swoim żywiole - lutownica jest gorąca.
Moje plecy i garba, Dziada, ChipJockeya i kilka innych osób - po prostu przejrzyjcie Smile
http://lurkersburrow.wordpress.com/ezkon-sbe2013-event/
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #58 : Kwietnia 22, 2013, 21:30:06 »

Cytuj
@Whiskas, jednak się przełamałeś. doskonale, teraz Dred musi Cię do nas dowieźć na F#5!
Pociąg osobowy ze stacji Oświęcim Obóz do stacji Getto Warszawskie odjedzie z jednego jedynego toru... XD
Cytuj
@Kunio, przeprzyjemnie! już rozglądamy się za kolejnymi konwentami na których możemy zrobić bardachę najlepszy retro console room pod słońcem. pewnie spotkamy się na PixelHeaven, a jeśli czas pozwoli - i na następnych warszawskich konwentach
Poczekajmy na jakiś inny konwent mangowy, którego konwencja będzie nawiązywać do retrogamingu i wtedy się zgłośmy;) Moim zdaniem nie ma co się narzucać, odczekajmy jakiś czas i doprowadźmy formułę naszej salki do perfekcji;)
Cytuj
Witam  . postanowiłem się do was zapisać.
Podziękowania ode mnie dla NES-Teamu(obecnego i nieobecnego na EZ) i wytrzymałość z mangowcami
Pozdrowienia dla osób z którymi się dawno nie widziałem i nie tylko.
Cześć Kunio! Miło, że zawitałeś;)

Ja tam na konwencie czuję się jak ryba w wodzie:D Z resztą, reszcie ekipy też zaczęło się podobać, vide te dwie loszki, które kręciły się wokół Winyla, tudzież Winyl kręcił się wokół nich.

Szczerze, to jedynej osoby, której na prawdę brakowało, to Zitz. Kurde chłopie, chciałbym w końcu z Tobą dłużej pogadać! Smile
Cytuj
tej, mamy jakieś zdjęcia? ja miałem tylko jedno z dark waveów Vinyla i Rocketa, ale mi zginęło na telefonie niestety
lurker_pas strzelał fotki, zapewne je teraz kompiluje i za niedługo wrzuci na Acepa (anime.com.pl) Ja mam ze dwie, ale w maaaaałej rozdziałce..

Ja się wypowiadać za bardzo nie będę, bo moje opinie nie są miarodajne (czytaj: debil z kompleksami będzie opowiadał, jak bardzo chujowo nam wyszło). W każdym razie, zbieramy w głównej mierze bardzo pozytywne opinie, spotkałem się nawet z opiniami, jakoby to był najlepszy console room, w którym przebywali.
Zapisane
SteveDogs
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


Cześć, jestem Stefan Pies. c:


« Odpowiedz #59 : Kwietnia 22, 2013, 21:37:28 »

to był najlepszy console room, w którym przebywali.
Potwierdzam.
Zapisane

Mam podpis :O
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.261 sekund z 18 zapytaniami.