Marca 29, 2024, 16:05:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: [f#5] harmonogram FamiCon#5  (Przeczytany 8461 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Marek
Gość
« Odpowiedz #20 : Maja 27, 2013, 23:28:05 »

Pixel Heaven prosta sprawa, przyjeżdżamy, zarażamy ludzi i robimy grande.

Natomiast co do ustalania harmonogramu zlotu, ja się już wypowiedziałem.
Przepraszam jeśli kogokolwiek pominę, bazuje na tym, co zostało oficjalnie nakreślone w tematach zlotowych, ale z tego co mi obecnie wiadomo to jedynie DAF, Nielogiczny i ja skonkretyzowaliśmy się odnośnie "atrakcji", zatem jeżeli nic się nie zmieni to plan jako taki możemy skutecznie poukładać z WÓDKAZOO podczas zblizającej się wizyty w stolicy.
Jeżeli ktoś coś jeszcze przygotuje po tym terminie to zwyczajnie wskoczy w jakieś wybrane przez siebie "okienko" w harmonogramie.
Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #21 : Czerwca 18, 2013, 23:30:32 »

Słuchajcie, mam pomysła na konkurs, jeszcze go nie analizowałem ale będę ogarniał temat:

chciałbym zrobić turniej Duck Hunta, albo inne  strzelanki, narazie czekam na konsolę z pistoletem, więc jak to posprawdzam to potwierdzę, czy technicznie da się to sensownie zrealizować.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #22 : Czerwca 18, 2013, 23:42:18 »

Gargi to jest świetny pomysł. Ja bym po pykał w Wild gun mana. Swego czasu bardzo dużo w to grałem, teraz zdarza mi się ćwiczyć na myszce na emu, bo pistoletu nie mam a pewnie i tak by na moim TV nie działał, ale pomysł popieram na taki konkursik, turniej


Smile
.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2013, 23:46:28 wysłane przez Mati » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #23 : Czerwca 23, 2013, 18:17:44 »

żeby nie rozbijać tego na więcej postów i tematów: zamieszczam wynegocjowany wspólnie na Pixel Heaven {heh, wszędzie jest wpisany daf, zatem żeby Ci nie było smutno - podpisywałem siebie miejscami <3} harmonogram FamiCON #5. nie jest on ostateczny, jest do dyskusji, ostateczny harmonogram pojawi się tutaj i zostanie potwierdzony z wrzuceniem na stronę zlotową [na wykończeniu, piątka RetRoben]

podczas dyskusji na Pixel Heaven potwierdziliśmy także jeden ważny fakt - rezygnujemy z opcji dnia otwartego w kontekście wciągania mas do remizy. kto będzie, ten będzie, nikogo nie namawiamy, chociaż chętnych na EZkonie i PH było dużo, to zależy mi przede wszystkim na ludziach z mediów branżowych - na PH interesowało się nami kilka redakcji, mam kilka kontaktów które chciałbym poruszyć, być może blogerzy. będzie się działo się. Piotra Kraśko i TVP nie planuję - spokojna głowa. cokolwiek będzie dopięte na ostatni guzik, będę Was informował

i są dyżury sprzątania, ja będę biegał z kapowniczkiem i megafonem, a żmijka już się cieszy na spotkanie z osobami które nie wywiążą się z obowiązków zachowania porządku chichi!

PRZYJAZD
umowa stanowi jasno - mamy remizę od godziny ósmej rano w sobotę. zatem powolutku rozpoczniemy zjeżdżanie się w sobotni świt. jakąś małą gromadę mogę przyjąć w piątek w nocy. ale to musi być dogadane ze mną z wyprzedzeniem, muszę mieć nad tym ścisłą kontrolę proszę wszystkich z osobna (chyba, że wypowiadają się w imieniu grup które będą jechały autem) o zapowiedzenie się kiedy planują wylądować w Laskach. musimy to zrobić dobrze, pod osłoną nocy.

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA ORGANIZACJĘ W PIĄTKOWĄ NOC:
dziat, Ignus, Wodzu, Vinyl


DZIEŃ PIERWSZY - SOBOTA, 13 LIPCA
jako że zjeżdżamy się o świcie, rozstawianie sprzętu będzie najpewniej trwało aż do wczesnego popołudnia - nie będziemy musieli się zanadto spieszyć.

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA PORZĄDEK:
- kuchnia, łazienki i prysznice - MaarioS + Spazz4
- salka i otoczenie - kwiatek + Koks

atrakcje:
16:00 - 25 ciekawostek na 25 lecie Rockmana [Robi]
20:00 - opening zlotu [MWK]
22:00 - Recca Score Attack [Vinyl]
2:00 - Godzina z Piotrkiem [żuro]

DZIEŃ DRUGI - NIEDZIELA, 14 LIPCA
dzień w którym ilość atrakcji, pomimo że to dzień drugi, może sięgnąć apogeum. mogą się nawarstwiać, mogą się trafiać znikąd... jeśli będziemy mieli wizyty ludzi zewnątrz - to dzisiaj właśnie!

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA PORZĄDEK
- kuchnia, łazienki i prysznic - machbed + daf
- salka + otoczenie - Rocket + Robi

13:00 - rzut terminatorem "klasyczny" [dziat]
15:00 - MilioNESy [dziat, NES/Famicom, rzutnik]
18:00 - kalambury [Sogetsu]
20:30 - live act Nielogicznego [no... Nielogiczny]
22:00 - projekcja demek [dziat, zorganizowani nadal żywi]

DZIEŃ TRZECI - PONIEDZIAŁEK, 15 LIPCA
spodziewam się że może nastąpić świt żywych trupów o poranku, toteż na początek rozgrzewka z Mareczkiem i dafczynskim przy kręglach

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA PORZĄDEK
- kuchnia, łazienki i prysznic - Nielogiczny z rzonom Kladuią
- salka + otoczenie - Ignus + Wodzu

10:00 - Do You Even Pose, Fami Ediszyn [Dred]
12:00 - Famikręgle [daf, MWK]
14:00 - turniej w rzółwie [daf; naprawdę śmiesznie napisałem to na PH]
16:00 - rzut terminatorem w kaczki [Terminator: Duck Hunt] [daf, dziat]
18:00 - soccer tarasowy [daf, dziat]
20:00 - Godzina z Mikołajem [Vinyl]

DZIEŃ CZWARTY - WTOREK, 16 LIPCA

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA PORZĄDEK
- kuchnia, łazienki i prysznic - retRoben + Sogetsu
- salka i otoczenie - żuro + Vinyl

10:00 - granie vs w ballon fight [Nielogiczny]
12:00 - jakiś turniej w gre na PegaZus [daf]
14:00 - Jakie to Pixele? [daf, MWK]
16:00 - ballon trip [MWK]
18:00 - turniej w tajemniczy shump [Sogetsu]
20:00 - mecz śmierci w Gryzor / deathmatch in the rambo [dziat, żuro]

DZIEŃ PIĄTY I OSTATNI - ŚRODA, 17 LIPCA

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA PORZĄDEK
- kuchnia, łazienki i prysznic - Dred i Duobix
- salka + otoczenie - MWK + Endru
tego dnia na pewno w większym stopniu będziemy zaangażowani wszyscy, ponieważ o ile posprząta po nas pani, to musimy najpierw sami uprzątnąć tę wojnę z grubsza

10:00 - konkurs retroopeningów [Endru]

tego dnia kończymy zlot - o godzinie 17.00 musimy opuścić salę i oddać klucze...


wszelkie uwagi co do planu są mile widziane, jeśli macie nowe atrakcje - czekam!
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2013, 11:27:38 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
zur0ancymon
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 57


« Odpowiedz #24 : Czerwca 23, 2013, 18:40:39 »

Od razu mówię, że "Godzina z Piotrkiem" to nie będzie pokaz specjalnie wyselekcjonowanej ukraińskiej kurtyzany Daszki dla braci EMU-NES, ale i tak wymyślę coś po czym będziecie zbierać zonanizowane jajca z podłogi Wink
Zapisane

Wzrusza mnie jedynie historia życiowych upadków i wstawania z gleby Mike Tysona.
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #25 : Czerwca 23, 2013, 18:50:21 »

Dziadku, my w środę ze spazzem planujemy się zwinąć z rana, więc prosiłbym o wrzucenie mnie w dyżur na inny dzień.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #26 : Czerwca 23, 2013, 18:54:26 »

Ja, Duo i Robi wbijamy w piątek, czyli na 20 bysmy byli w laskach albo w Wawie ^.^

dziat: żeby uciąć temat przyjeżdżania z takim wyprzedzeniem już teraz - Roben, odpada, ale wymyślę kiedy możecie przyjechać i dam Wam znać jak najszybciej. na pewno nie będzie to 20 w piątek, to jest 12h przed tym jak będziemy mieli wynajętą salę
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2013, 10:10:30 wysłane przez dziat » Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #27 : Czerwca 23, 2013, 19:11:19 »

skoro Machbed nie może w wyznaczonym dniu sprzątać to my (czyt. super girl Klaudia and romantic boy Grześ) zamienimy się terminami i rewirem - dużo chętniej przejmiemy panowanie nad salą i otoczeniem niż zapleczem kuchenno-sanitarnym  Roll Eyes

co do pierwszego dnia - proponuję rozpoczęcie atrakcji od godziny 18 (bo jestem samolubnym chciwusem i nie chcę żeby mnie cokolwiek ominęło kheheh)  naughty

a i gdyby tak vs Ballon Fight'a zagrać przed Ballon Tripem? to by się fajnie układało
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2013, 19:14:21 wysłane przez Nielogiczny » Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #28 : Czerwca 23, 2013, 19:46:41 »

O pewnie pewnie, Grzesiu się kolejny raz wymiguje od sprzątania kibla. Nie ma tak dobrze. Ja już na 2 zlotach musiałem sprzątać zasrany po brzegi kibel, wystarczy. Tongue
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #29 : Czerwca 23, 2013, 20:24:23 »

Haha, Machbed bezpośrednio, jak zawsze. ;)

Dziad - miód robota. O to chodziło!
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #30 : Czerwca 23, 2013, 21:18:17 »

Nie trzeba było srać po brzegi Machbed! Nie to nie, bez łaski, siedź do piątku.  dry
Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #31 : Czerwca 23, 2013, 22:43:55 »

Drogi Dziatku, mnie prawdopodobnie już we wtorek wieczorkiem nie będzie, bo jak mówiłem Ci wyjeżdżam do Szwecji (ale nie będę wracał do domu, bo bezpośrednio po mnie przyjadą do lasek Cheesy) , tak więc z moim sprzątaniem zamienił bym się np. w niedzielę z MWK.
Tak samo z moją atrakcją można ją zrobić w poniedziałek ? byle nie później niż wtorek i zamienił bym temat mojej atrakcji na 25 ciekawostek na 25 lecie rockmana + Konkurs (w wiadomej tematyce Cheesy) będzie to w formie filmu, a konkurs w wersji fizycznej na kartce, Pozdro Smile
Ps.Tak samo z projektorkiem będzie problem, bo Duo nie przyjedzie bezpośrednio po mnie tylko spotkamy się w Katowicach, więc nici z projektorka...   
Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #32 : Czerwca 23, 2013, 23:14:06 »

Hej, ja konkurs jeszcze rozkminiam, z tymi kaczkami się waham - bo obawiam się że przez to że gra na początku jest bardzo prosta to uczyni to konkurs monotonnym, poza tym trzeba by w chuj pistoletów:). A przy okazji mamy z Matiożem jedno pytanie, jak planujemy kwestię kręcenia materiałów? Gdyż Matioż mógłby nakręcić i zmontować profesjonalny krótki film z imprezy.

tutaj jest link do jego fanpage - możecie sobie obczaić jego produkcje - podobna byłaby wtedy ze zlotu.

https://www.facebook.com/FINALSHOOTMEDIA

PS - za termin realizacji nie odpowiadam:) bo Matiożowi czasem schodzi:)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2013, 23:17:06 wysłane przez Gargi » Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #33 : Czerwca 23, 2013, 23:15:52 »

Dobra, zorganizuję w tym roku jeden konkurs, jeżeli chcecie.

Zwie się "Do You Even Pose, Fami Ediszyn".

Zasady będą banalne, otóż dany uczestnik będzie musiał po prostu zapozować podobnie jak nasi ulubieni bohaterowie gier na NESa.

Ot, przykład pierwszy z brzegu:



Beka będzie po pachy. XD

Jak podoba Wam się pomysł, to możecie dodać do rozpiski.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #34 : Czerwca 23, 2013, 23:29:17 »

W takim razie wyruszę w sobotę jakoś może rano i będę albo przed 12, albo coś i we środę wieczornym pociągiem wrócę.
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #35 : Czerwca 23, 2013, 23:44:08 »

Dziadku drogi, przecież będę zwoził sprzęt już od piątku, musisz mnie uwzględnić na tą noc!
Taki chudy Vinyl się na pewno wciśnie Cheesy

Tak poza tym to nie mam zastrzeżeń, no może poza konkursem Nielogicznego ostatniego dnia o 9:00 ! ...ja wiem jak się skończy ostatnia noc przed rozstaniem Cheesy
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #36 : Czerwca 24, 2013, 10:45:46 »

ok, naniosłem pierwsze zmiany w harmonogramie, mianowicie:

1) machbed, wpisałem Cię na sprzątanie w niedziele, w Twoje miejsce w środę wstawiłem MWK
2) retRoben, nie da rady przyjeżdżać do remizy tak wcześnie. jestem w kontakcie z menago Waszego transportu Duobixem
i spróbujemy coś wspólnie wymyślić odpowiedniego. wiem że potwierdziłem informacje o rozpoczęciu późno, niestety musicie mi to wybaczyć
3) Nielogiczny, team sprzątający już dopasowałem trochę inaczej żeby też nie rotować za mocno. atrakcje musimy rozpocząć o godzinie 16, ponieważ inaczej się nie wyrobimy, jestem pewny że dojdzie jeszcze kilka atrakcji, a i tak jest to dosyć mocno spięte Wink
co do urządzenia vc Ballon fighta przed Ballon tripem - w porządku, przestawiłem go na wtorek na godzinę 10:00. także będziemy mieli dwa turnieje z Ballon Fightem w jeden dzień, całkiem fajnie! i Grześ, nie denerwuj się tak! :*
4) Robi , jasne, zamieniłem Cię z Sogetsu - sprzątasz w niedzielę z Rocket zaś Sogetsu we wtorek z retRoben
Twoją atrakcję w temacie Rockmana przeniosłem na pierwszy dzień na godzinę 16:00, w związku z czym konkurs retroopeningów Endru spada na ostatni dzień na godzinę 10:00.
5) Gargi - w porządku, jeżeli chce sobie skleić coś do portfolio to jasne! ale będzie bazował na swoim sprzęcie?
6) Dred, brzmi to jak idealny poniedziałkowy poranek po sutej nocy! i tak wpisałem Twoją atrakcję - na niedzielę na godzinę 10:00 Smile
7) Mati, w kontakcie brachu!
Cool Vinyl, jasna sprawa -nie byłem pewien co do Twojej roboty bo mi ostatecznie nie potwierdziłeś, już jesteś wpisany Wink
maksymalnie może dojść jeszcze jedna naprawdę obrotna osoba do organizacji w piątek, zap***ol będzie jak Cie mogę, naprawdę solidny!
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #37 : Czerwca 24, 2013, 11:34:06 »

Cytuj
od godziny ósmej rano
czy
Cytuj
w sobotni świt
Mogę być o szóstej? Jak nie, to połażę po lesie, albo coś.

PS. jedzie ktoś z okolic Gdańska?
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #38 : Czerwca 24, 2013, 11:43:25 »

Twin miał jechać ze Słupska ale od kilku/nastu dni słuch o nim zaginął.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #39 : Czerwca 24, 2013, 12:10:06 »

wait chwila, dopiero teraz do mnie dotarło że brakuje dwóch rdzennych punktów programu:
- kalambury
- jaka to nesowa melodia

w tym roku ich nie będzie?   przestraszony
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.124 sekund z 19 zapytaniami.