Kwietnia 23, 2024, 14:30:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  
Autor Wątek: [f#5] koszulki, plakaty, gadżeciki!  (Przeczytany 13630 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Kwietnia 09, 2013, 22:42:14 »

czołem wiara,

panowie na wstępie - potrzebuję grafik na koszulki i plakaty. śmiało wrzucajcie je w postach poniżej
zająłem się już ogarnianiem tematu koszulek, w asyście mam @Spazia który powoli działa nad gadżetami!

założyłem sklep na platformie cupsell.pl, świetna sprawa - nie ma bariery wejścia koszulek, przez co możemy zrobić kilka projektów w kilku kolorach - każdy wybierze swój! póki co, na szybko wyklikałem tyle - http://miecznikowski.cupsell.pl/
w asortymencie są też tiszerty damskie i dziecięce, longsleeve i bluzy, kubki, poszewki na poduszki (nie, nie zrobimy poszewki z Peek-a-boo Poker). jest też mega świetna rzecz - czapeczka tenisowa! ale teraz nie ma w asortymencie, już ich mendzę aby była!

dostępne kolory tiszertów- biały, czarny, niebieski, beżowy, czerwony, pomarańczowy, zielony, żółty, jasnoniebieski, metalic, bordo, pistacja. gramatura tiszerta to 170g, nadruk bezpośredni. koszt tiszerta 34zł! ten sklep jest idealny, zrobię jakiś tiszert testowo i jeżeli dobrze wypadnie - wchodzimy w to! wszystkie projekty wrzucę do sklepu żeby można było sobie zobaczyć jak to wygląda, ponadto, każdy będzie mógł sobie kupić ten, który mu najbardziej odpowiada
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2013, 23:19:00 wysłane przez dziat » Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwietnia 09, 2013, 23:55:59 »

TURBOFANTASTYCZNIE Dziadek!

Jak już stestujesz to napisz i jeżeli wszystko będzie idealnie to ja również niewyobrażam sobie lepszej opcji.

Natomiast jeśli chodzi o logo to DAF trzyma rękę na pulsie, tzn. jeśli o mnie chodzi to obecne z psem (ma być!) jest MEGA i poza drobnymi poprawkami/dodatkami nie wyobrażam sobie lepszej opcji... no chyba, że Sogetsu (yo!) znowu wystrzeli z petardą takiego kalibru jak na F#3, albo ktoś inny ;-)

Tak jeszcze tylko na koniec, co z transportem (bo odbiór osobisty w Kołobrzegu, jeżeli w ogóle takowy jest możliwy, chyba odpada) i czy wchodziłaby w grę opcja zamówienia grupowego, pod zlot, jak już się wszyscy zainteresowani zadeklarują czy i co wybierają, czy może raczej każdy sobie kupuje co i kiedy chce?


P.S.:: Tam z tyłu na stringach to powinien być napis "...i pies ma rżnąć!" crazy
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwietnia 10, 2013, 07:28:11 »

@Mareczku, każdy kupujący zamówi koszulkę na mój adres i otrzyma ją od razu po przybyciu do remizy Wink
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #3 : Kwietnia 10, 2013, 08:18:42 »

Ja to bankowo muszę luknąć niebieski t-shirt ^^ bo takowy zapewne zechce Smile No ale do tego jeszcze jak czapeczka z daszkiem będzie to już ogólnie gitez majonez. Co do loga to faktycznie z Pieskiem jest fajnie, tylko napis chyba lepiej pasuje ten w oryginalnej czcionce z Duck Hunt Smile

Edit: Dla mnie rozmiar M jak coś ^^
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2013, 09:47:43 wysłane przez Krisuroku » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwietnia 10, 2013, 09:35:28 »

No ja chciałbym też koszulkę, tylko nie wiem jaki kolor i w jakim będzie mi się dobrze wyglądało. Plakat koniecznie. Zeszłoroczny jest u mnie w pokoju, no i rozmiar to xxl chyba, tyle.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwietnia 12, 2013, 09:47:51 »

@Mati, czarny zamówimy, czarny zawsze najlepszy Wink
wczoraj skleiłem sobie pierwszą koszulkę we wspomnianym sklepie cupsell.pl, już się drukuję, jak tylko ją dostanę to pokażę Wam jak to wygląda Wink

mamy pierwszy projekt koszulki zlotowej od @dafa! okazuje się że wcześniej wrzuciłem nieaktualne logo Wink poniżej makieta z logiem wrzuconym na tiszert i samą grafiką:


Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #6 : Kwietnia 12, 2013, 17:21:43 »

"TOP SCORE = 12‰"
 laugh laugh laugh laugh laugh
Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 13, 2013, 10:33:43 »

BIEEERE!!!  laugh
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #8 : Kwietnia 17, 2013, 21:27:45 »

bump!
mam koszulkę testową z cupsell.pl. gramatura bez rewelacji, jak dla mnie odpowiednia - nie jest gruba, nie jest też prześwitująca, przewiewna.



nadruk jest minimalnie lepszy od koszulek z F#4, też będzie się lekko spierał... mimo wszystko, zostałbym przy tym wykonawcy. każdy wybierze pasujący mu nadruk, kolor koszulki, a jeśli będzie wolał - weźmie nawet bluzę z kapturem mającą ten nadruk. jak Wasze zdanie?
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwietnia 17, 2013, 21:37:43 »

Spox, jednak zdjęcie w sumie niczego nie odzwierciedla poza samą zgodnością z wybranym nadrukiem - czy jesteś w stanie w jakikolwiek sposób scharakteryzować technikę wykonania? (sito? termotransfer? inne?)

Ponadto, czy te koszulki to rzeczywiście są "Fruit Of The Loom" ?

I jeszcze jedno, chciałbym inny design logo, czy będzie jeszcze (może w późniejszym czasie) opcja dorzucenia alternatywnego projektu?
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 17, 2013, 23:19:25 »

- nadruk metodą DTG
- marka "Gildan Heavy Cotton"
- cały czas jest, właśnie o to chodzi! akurat tę koszulkę zamówiłem z dużym pośpiechem, będąc przekonanym, że wzór zlotowy jeszcze się klei
- gramatura - 170G/m2
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #11 : Maja 06, 2013, 20:48:16 »

okej! mam dwa nowe wzory od @dafa!





oba są dostępne na http://miecznikowski.cupsell.pl/ w kolorze czarnym i białym, wszystkie w tej samej, najniższej cenie - 34 zł sztuka. bez szipingu. ale myślę że najlepiej będzie jak złożymy wspólne zamówienie i dojdą do mnie tuż przed zlotem, będzie wszystko na miejscu + taniej
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #12 : Maja 07, 2013, 01:39:23 »

Zmodyfikowana wersja pierwszej Dafa ( z logo Duck Hunt)
http://postimg.org/image/jmhvod7lr/

(pół dnia w paincie Cheesy)
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #13 : Maja 07, 2013, 10:43:09 »

@1990in1, już jest w sklepie http://miecznikowski.cupsell.pl/! Wink

Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #14 : Maja 07, 2013, 23:53:52 »

Zamiast napisów kaczki grają na famicomie, trawa na całej piątce no i poprawiony napis.

http://s22.postimg.org/6ozk2qukh/Fami_Con5_1990in1_2d.jpg
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #15 : Maja 08, 2013, 08:50:00 »

@1990in1, już jest w sklepie http://miecznikowski.cupsell.pl/! Wink


Moim zdaniem ta wersja wygląda już idealnie ;P
Choć pomysł 1990in1 z kaczkami grającymi na Fami też głupi nie jest. Jedyny minus, że wtedy stracimy to jakże fajne menu ;P
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #16 : Maja 08, 2013, 09:13:27 »

Cytuj

Mwahahahaha! Mistrz! Chcę to. Szkoda tylko, że kompresja troszkę kaczuszki zjadła. ;)
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #17 : Maja 08, 2013, 09:45:41 »

gdzie one wychudzone? Jak możesz to popraw, bo ja nie widzę. Mogę ew przesłać w oryginalnym .bmp gdzie kolory są dużo żywsze, ale nie mogę ich wtedy umieścić na cupsell.

Zmieniłem alko napisy, żeby koszulka nie kojarzyła się tylko z chlaniem (chociaż dla pozoru Cheesy). Była wersja z drzewkiem z lewej i opartej o nie kaczce ze szlugiem, a za telewizorem śpiącej na wznak... ale przekombinowane już i nie mogłem wymierzyć 'ciężaru' całego rysunku, a tak wszystko na środku i chyba dobrze jest.
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #18 : Maja 09, 2013, 00:33:27 »

Kolego 1990in1, graficzkę możesz zapisać w formacie .png. Kompresja będzie bezstratna i ważyć będzie znacznie mniej niż .bmp i tylko odrobinę więcej od .jpg. Grające kaczki, tego jeszcze nie było. Gratsy ode mnie za inwencję i wykonanie Smile
Zapisane

leszek
Gość
« Odpowiedz #19 : Maja 10, 2013, 19:44:37 »

Panowie, w kwestii koszulek 2 zdania- proponuję, żeby wszystkie osoby chętne na zakup t-shirta wpisały się tutaj- zobaczyli ilu jest chętnych i wtedy mogę sprawdzić inne opcje nadrukowe- lepsze niż ostatnio.
Ponadto myślę, że wszyscy powinni mieć identyczne koszuli- w końcu to koszulka zlotowa.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.148 sekund z 18 zapytaniami.