Kwietnia 19, 2024, 06:44:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: [f#5] warunki obecności na zlocie i płatność za zlot  (Przeczytany 3063 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Kwietnia 11, 2013, 22:24:01 »

w tym temacie piszemy tylko datę wpłaty i wykupiony czas obecności. wszelkie inne kwestie należy kierować do tematu ogólnego (http://www.forum.emunes.pl/index.php?topic=4230.0), bądź tych bardziej wyspecjalizowanych widocznych w dziale "Zlot EMU-NES"

miałem pisać regulamin, ale zwątpiłem po trzecim punkcie. słuchajcie, sprawa jest jasna, ustalenia są znane od dawna - każda osoba mająca chęć pojawić się na zlocie wcześniej zajawia swoją obecność. nie jest to jakaś procedura, niemniej wydaje się zrozumiałe, że przy naszej formie spotkań w niemal rodzinnej atmosferze, każdy "newbie" musi mieć jako takie przyzwolenie starszyzny. to nie jest jakaś bariera czy rzecz nie do przeskoczenia - faktem jest, że chcesz sobie wyrwać niemal tydzień z życia pozostając pośród 20 dorosłych kolesi którzy grają na projektorze w dziwne gry z pixelami wielkości pomarańczy. hej, wypadałoby się zapoznać, żebyśmy ten czas spędzili dobrze!
toteż każdy chętny przed uiszczeniem wpłaty powinien skontaktować się ze mną (via prywatna wiadomość)

warunkiem obecności na zlocie jest wcześniejsze uiszczenie wpłaty na poniższych zasadach. organizatorzy zlotu pracują społecznie, a koszty są konieczne aby pokryć zobowiązania wiążące się w organizacją imprezy, czyli:
- wynajmu sali;
- zwiezienia niezbędnego sprzętu z Warszawy i okolic na miejsce imprezy (telewizory, nagłośnienie itp)
- zorganizowania sprzątania po całym evencie;
- zakup materiałów organizatorskich (m.in plakaty)
- zakup niezbędnych środków czystości;
- "zapas" w wypadku nagłych wypadków

ewentualna nadwyżka zostanie rozdysponowana na pomiędzy uczestników zlotu w stopniu proporcjonalnym do ich wpłaty, bądź przeznaczona na wspólnie ustalone cele. wszystkie kwity i paragony są gromadzone przeze mnie i możliwe do udostępnienia w każdej chwili

system płatności za zlot:

1. wpłata pomiędzy 11 kwietnia - 1 maja - 90 złotych/osoba za całość pobytu; 20 złotych/osoba/jeden dzień na zlocie
2. wpłata pomiędzy 2 maja - 15 czerwca - 100 złotych/osoba; 25 złotych/osoba/ jeden dzień na zlocie;
3. wpłata pomiędzy 16 czerwca - 10 lipca - 110 złotych/osoba; 30 złotych/osoba/jeden dzień na zlocie.

dane do przelewu:
Tomasz Miecznikowski
ul Wólczyńska 304A
01-919 Warszawa
49 1140 2004 0000 3202 7153 1483 mBank

tytuł przelewu - F#5 NICK CZAS OBECNOŚCI, czyli na przykład F#5 DZIAT 13-17


AKTUALNA LISTA OBECNOŚCI NA ZLOCIE
Mati - całość
MaarioS - całość
Koks - całość
Sogetsu - całosć
dafczynsky - całość
Gargi - całość
MWK - całość
Lio - całość
Endru - całość
Ignus - całość
Nielogiczny i Klaudia - całość
spazz4 - całość
dziat - całość
retRoben - całość
Duobix - całość
Wodzu - całość
machbed - całość
Ryan - całość
Helper - całość
Dred - całość
Vinyl - całość
Robi - całość
Matioz - całość

1990in1 - dwa dni
Zitz - dwa dni
Borsuk - dwa dni
Krisuroku - 13 - 15 lipca
TWIN - pobyt na weekend nieobecny
nowa_era - 13 - 14 lipca
zelas - 3 dni
żuro - 3 dni
kwiatek - godzinowy orbitator

zebrane pieniądze - 2852 zł / potrzebne pieniądze - 2400 zł

planujemy także wydanie okolicznościowych koszulek i innych gadżetów. o tym w stosownym temacie http://www.forum.emunes.pl/index.php?topic=4261.0

i jeszcze coś ode mnie na koniec. w tym momencie, tj. 11 kwietnia naliczyłem 17 osób pewnych swojej obecności na zlocie. są to stali bywalcy, tych młodszych stażem chciałbym zapoznać z jeszcze jedną zasadą zlotu - jako że jest to impreza w wąskim gronie, mimo wszystko nigdy nie jest do końca pewne to, ile osób się pojawi. a ilość osób = wpłaty, którymi mam pokryć zobowiązania podpisane na moje nazwisko. powyższy system płatności nie jest idealny, ponieważ gdyby miał takim być, musiałbym już teraz mieć pełną listę obecnych, która nie mogłaby się zmniejszyć, a jedynie zwiększyć. jest to dosyć elastyczne względem uczestnika - i zdecydowałem się te formę utrzymać. niemniej wpłaty od wspomnianych 17 osób nie pokryją 100% finansowego zapotrzebowania na koszty organizacyjne. mam nadzieję że dojdzie parę niepewnych osób, ale nie chciałbym aby ktokolwiek był zaskoczony jeśli nas będzie mniej (mnie na przykład wtedy serce się pokroi, wypadnie z klatki piersiowej na podłogę i zacznie krwawić na czarno) niż wymagane minimum stanowiące około 25 osób które swoimi wpłatami muszą pokryć koszty organizacyjne.

ukrucając, z racji na powyższy mocno nieokreślony stan rzeczy względem frekwencji, zrzuta na zlocie celem pokrycia reszty zobowiązań może być grana. ale będę optymalizował koszty aby były jak najmniejsze, co nie zmienia faktu że organizacja całego zlotu to rzecz wspólna - ja jako główny organizator jestem tylko narzędziem. w Waszych rękach jest najwięcej moi drodzy!
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2013, 17:28:45 wysłane przez dziat » Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #1 : Kwietnia 11, 2013, 23:22:17 »

Otwieram worek wpłat:). Poszło - 90 zł - cały zlot (niezależnie od tego ile będę).
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #2 : Kwietnia 11, 2013, 23:34:46 »

90 zł poszło ode mnie
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwietnia 12, 2013, 07:54:50 »



Wpłaciłem. Za całe spotkanie, rzecz jasna. ;)

<3
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2013, 08:01:03 wysłane przez dziat » Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #4 : Kwietnia 12, 2013, 08:55:46 »

Cytuj
MIELONE, k***a!
12.04.2013 całość pobytu
Krzyżyk (#) w tytule nie chciał wejść.
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
Zitz
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwietnia 12, 2013, 09:03:38 »

80zł, 2 dni (weekend) dla 2 osób: Zitz i Magda G. (borsuczek) poszło przed chwilą.
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #6 : Kwietnia 12, 2013, 10:13:36 »

Ode mnie poleciało 60zł za 3 dzionki (piątek, sobota, niedziela) Smile Podobnie jak u Koksa # - nie dało się wstawić ^^
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 12, 2013, 11:03:17 »

Ode mnie poszło 100 zł na zlocik. Krzżyka też niepostawiłem, tylko wpisałem F5, Mati i dni pobytu.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #8 : Kwietnia 12, 2013, 15:43:57 »

Puściłem mimo że nie jest 2 maja ani później, skoro to jest mbank to już powinno być.

P.S. Jak widać ceny podrożały?? Ja nie mam nic do tego ale mam wrażenie, że to może niektórych trochę zniechęcić

@MaarioS, jeżeli byla w stanie zniechęcić ich decyzję o przyjeździe lekka różnica cen za wjazd to lepiej że nie przyjadą. nawet nie byliby w stanie przetrzymać laski 8bitowego oświecenia które spływa z tych spotkań!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2013, 17:55:14 wysłane przez dziat » Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #9 : Kwietnia 16, 2013, 00:30:46 »

40 pln za dwa losowe dni Wink
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 30, 2013, 22:35:41 »

ode mnie poleciało 180zł (kha! kto da więcej?!)  laugh
wpłata obejmuje obecność moją i mojej Klaudii podczas wszystkich dni zlotu  Smile
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #11 : Maja 02, 2013, 10:46:18 »

U mnie dopiero pod koniec maja poleci wpłata. Także wbijam na F#5, tylko jak "hajs sie będzie zgadzał" #rajfajzen
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #12 : Lipca 04, 2013, 16:21:45 »

panowie, przypominam o wplatach!
w ten weekend chcialbym juz odfajkowac zakupy, a ze sam jestem przed wyplata, to srednio moge za nie zalozyc Wink
Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #13 : Lipca 08, 2013, 16:37:26 »

Cześć wszystkim jestem nowy. Mam nadzieję że będziemy się dobrze bawić. Wpłaciłem dziś kasę za weekend.

Pozdrawiam Helper
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #14 : Lipca 08, 2013, 16:53:51 »

cześć Helper! oklask dla Dreda za ściągnięcie nowego zlotowicza Wink
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 18 zapytaniami.