Marca 29, 2024, 01:18:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
Autor Wątek: [f#5] co zabierasz na zlot?  (Przeczytany 12748 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #60 : Lipca 09, 2013, 22:46:31 »


P.S. Trochę nieklimatyczna prośba, jednakże jeśli ktoś wpadłby na pomysł przytargania ze sobą gry "Magi i Miecz" to niech wie, że ma jednego gracza więcej Smile


Też bym pograł. A czy ktoś z forumowiczów gra albo grał w karciankę Dark Eden? Bo ostatnio dorobiłem się skromnej talii i można by rozegrać kilka partyjek.

Daaamn, drogie requesty wołacie. Niestety nie mam MiM ani Talismanu, głównie z powodu ceny tegoż. Załatwić też mi się raczej nie uda, ale ruszę kontakty.
Zapisane

Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #61 : Lipca 09, 2013, 23:00:47 »

o! skoro o planszówkach mowa to ja bym chętnie zagrał w Kolejkę (jeszcze nigdy nie grałem) - dysponuje ktoś?  Smile
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #62 : Lipca 10, 2013, 07:15:46 »

a opiekacz ma być?
opiekacz ma pić! będzie!

co zabawne, w poniedziałek razem z Vinylem i Rocketem rozmawiając po transporcie stu argusów komunikacją miejską piliśmy piwo, i wtedy okazało się, że opiekacz który u mnie leży od F#1, który towarzyszył nam przez te lata na zlotach, był ze mną w pracy, wyjechał w maju tego roku w góry, to on Rocketa jest!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xsqTxMTZKZU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xsqTxMTZKZU</a>
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2013, 07:17:30 wysłane przez dziat » Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #63 : Lipca 10, 2013, 07:39:34 »

Ja mam nietypowy request, jeżeli ktoś dysponuje i ma możliwość zabrania, to bym bardzo poprosił o jakikolwiek kompresor w celu pompowania materac/y/ów. |_|P
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #64 : Lipca 10, 2013, 07:43:21 »

w porządeczku Mareczku, w tym roku mam ambitny plan kupić materac żeby po raz pierwszy w historii nie obić sobie kości na podłodze w remizie. wezmnę i pompkę!
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #65 : Lipca 10, 2013, 08:16:56 »

Znaczy dziat, że nie będziesz spać z kwiatkiem na półkach w "chłodni"...? ;<

Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #66 : Lipca 10, 2013, 08:58:52 »

Z roku na rok coraz więcej materacy ludzie przywożą. W sumie po tym można poznać kto już był wcześniej i wie, że na tych kafelkach to halucynacje i śmierć od ich twardości..
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #67 : Lipca 10, 2013, 09:22:14 »

daf, czasami mnie przerażasz, Ty masz na mnie takie kwity że IPN się chowa! <3
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #68 : Lipca 10, 2013, 09:23:53 »

Z roku na rok coraz więcej materacy ludzie przywożą. W sumie po tym można poznać kto już był wcześniej i wie, że na tych kafelkach to halucynacje i śmierć od ich twardości..
...oraz rozlany browar, masturbacja, i złącza antenowe.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #69 : Lipca 10, 2013, 12:04:10 »

biore to co mi potrzebne xD
Tv mi już przyszedł, Fami is Ready, Tablet na droge i telefon xD
Materac biore prawilnie, bo karimata to ch*j xD
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #70 : Lipca 10, 2013, 12:30:19 »

W remizie spanie na karimacie = spanie na ziemi bez karimaty, lol. Na pierwszej edycji popełniłem ten błąd, teraz exp procentuje.  biggrin
MWK, Dziatku - pompa (dosłownie POMPA nie pompka) już czeka na spakowanie, więc nie kupujcie specjalnie, przywiozę.  Wink

btw. były już jakieś przemyślenia w którym miejscu rozstawiać namioty? bo mi się wydaje, że najlepiej byłoby przy drzewach (tam gdzie się zdrzemnąłem rok temu), wgl ile osób zabiera namioty? bo wyniesienie się do spania outdoor da więcej miejsca w sali na rozstawienie stanowisk i warto to mieć na uwadze jeszcze PRZED zleceniem się  Smile
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #71 : Lipca 10, 2013, 12:34:23 »

Ja biore namiot, nie wiem czy Ignus tez nie wezmie swojego.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #72 : Lipca 10, 2013, 12:59:10 »

mam taki apel w ilości sztuk jeden do Was Panowie - otóż potrzebujemy przedłużek i miejcie to na uwadze! mogę je kupić za zlotowe i mielibyśmy je na zawsze, ale wolałbym nie, bo budżet i tak jest napięty jak sytuacja w Urban Champion, albo kimono karateki w grze Karateka, a nie wiem jaka będzie nadwyżka!

a także - jeszcze mi nie doszły terminatory, mam nadzieję że dojdą do tego czasu (od wtorku lecą), ale jeśli ktoś ma na zbyciu - to proszę się meldować via PW, albo w formie darowizny, albo nawet jakiś piniondz dać mogę dać!

Małologiczny, namioty będą prawdopodobnie w tym miejscu, gdzie romantycznie klepnęliśmy z Ignusem na pierwszym zlocie - tam pośród drzew jest wyjazd wozów strażackich, a carmageddon nie jest pożądany w tej sytuacji. ale okaże się jak będziemy na miejscu, będę walczył żeby je trochę rozbić po całym terenie remizy, a nie w jednej wiosce Smile
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #73 : Lipca 10, 2013, 23:37:52 »

Biologiczny, skoro Dziadek napisał, że pomkę mieć będzie to chyba nie ma senshu ładować do i tak zapchanego bagażnika dodatkowych klamotów, c'nie? Co do namiotów, poczytaj dokładnie temat, a będziesz wiedział kto i ile.

Dziadek, napisz mnie kłerwa co z tymi prześcieradłami ztj bieliwem pod rzutnik, bo nadal nie wiem czy to ja mam gdzieś w pivnicy czy Ty jesteś w posiadaniu czy popłynęło gdzieś, bo z roku na rok ta sama niewiadoma (przynajmniej w moim przypadku) i co roku zagadnienie "samo się" rozwiązuje. Dodatkowo Koks kombinerki ma ale g(w)oździki do przymocowania należy dostarczyć.

Zabiorę ze sobą +1 do przedłużaczy, nie za długi, niezbyt rozbudowany ale na pewno się jakoś nada.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #74 : Lipca 10, 2013, 23:44:34 »

prześcieradła som MWK, wybacz, pominąłem wcześniej pytanie, zdarzają mi się takie kwiatki Wink
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #75 : Lipca 11, 2013, 08:45:18 »

@Dred: nie wiem dlaczego nic nie chcesz zabierać ze sobą ale zabierz koniecznie Saturna + Maui Mallard na SMD Wink (zapewne sam Famicom też nie będzie stać nieruszany)
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #76 : Lipca 11, 2013, 10:29:24 »

Będzie ktoś miał przerobionego NES-a?

Mogę poszperać za Saturnem, ale będzie potrzebny drugi pad do niego.
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2013, 10:47:56 wysłane przez Endru » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #77 : Lipca 11, 2013, 13:10:12 »

Endru, dwie sztuki - przerobiony egzemplarz NTSC i SECAM!
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #78 : Lipca 11, 2013, 13:13:11 »

I mój pirat  crazy
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #79 : Lipca 11, 2013, 15:34:45 »

Ok, drugie pytanie.
Szukać jakiś gier multiplayer na PSX/PS2?
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 18 zapytaniami.