Kwietnia 18, 2024, 08:43:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyprawa na łowy- czyli ciepła Niedziela i giełda staroci :)  (Przeczytany 1643 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« : Kwietnia 14, 2013, 22:00:18 »

Dzisiaj z racji ciepłego dnia wybrałem się na Młyn i Dworzec Świebodzki na tzw. rupieciarnie we Wrocławiu, w którym notabene mieszkam Wink Za kwotę 100zł nabyłem (wszystko sprawne, tylko nie mogę Palma Vx sprawdzić, bo nie mam zasilacza):











Pewnie pomyślicie, po co mi stary mały telewizor? To świetna sprawa, raz, że działa i ma z tyłu złącza na chinche, a dwa, że jest na prawdę mały, poręczny i świetnie nadaje się do testów konsol i innych urządzeń, gdyż do TV mam praktycznie wszystkie wejścia wpięte Wink

Myślę, że za te wszystkie cuda 100zł to niezła cena Wink z racji, że wszystko działa i myślę, że ten Vx także. Smile

Pozdrawiam Wink

Ps. jak nie uda mi się tego Palma Vx odpalić, to chcę go wykorzystać jako podświetlenie do GB Pocketa.
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwietnia 14, 2013, 22:13:19 »

No to Ci się udało, gratuluję Smile
Ja byłem kilka razy na Świebodzkim i raz był GameBoy Color ale nie wszystkie klawisze działały czy Zapper i pady do NESa.
Za to spotkałem ciekawego człowieka, z wyglądu trochę metal, który miał niezłe winyle. Kupiłem od niego kilka singli za bezcen.
Zapisane
matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #2 : Kwietnia 21, 2013, 18:46:24 »

Dzisiaj także wybrałem się na giełdę i jestem zadowolony z "łowów", szczególnie, że trafiłem na 3 carty pegza i to kolekcjonery, za które razem dałem- 17zł (43 in 1, Blaster Master oraz 4 in 1). ;P wszystko sprawne jak zawsze, game boy jeden i drugi praktycznie nówki, niewielkie ryski na ekranikach, jeden i drugi mają klapki na baterię no i parę klasycznych gierek- 50zł za zestaw (wraz z grami), do tego skołowałem na 3 graczy kabel do GBA za szokujące 3zł Tongue. Palmek też spoko, stacja dokująca, która ładuje i można podłączyć pod kompa, oczywiście sprawny, model to - Palm Zire71 z wejsciem na karty SD - 20zł, Sound Mixer MPX-55 (10zł). Teraz daję sobie na wstrzymanie, bo trochę zbyt często bywam na tych targach i kasa leci Wink


Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #3 : Lipca 22, 2014, 12:50:24 »

Okazuje się, że nawet w takim małym, malowniczym mieście jak Leżajsk można znaleźć na bazarze kram ze starociami. Gier, co prawda, nie ma ale są inne, ciekawe rzeczy. Oto co kupiłem za 15 zł:



"Miasto milczących rewolwerów", KAW 1987
"Star Wars", nr 3/1997
Nowa Fantastyka, nr 105, czerwiec 1991
"Rok 1984 - Antologia współczesnej SF", ALMA-PRESS 1988
Philip K. Dick, "Czysta Gra", Prószyński i S-ka 2002
Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #4 : Lipca 25, 2014, 20:40:56 »

Jutro jadę na giełde, jutro jadę na giełde
This is the voice of Sandomierz Tongue
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.123 sekund z 18 zapytaniami.