Marca 28, 2024, 21:32:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Drukuj  
Autor Wątek: Polska  (Przeczytany 32025 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
retRoben
Gość
« Odpowiedz #80 : Sierpnia 19, 2014, 15:35:05 »

Ani PO, ani PiS, Ani SLD tego kraju nie wyciągną z dna. Mogą jedynie jeszcze bardziej zatopić go na mieliźnie. W kraju biednym i po wielkich przemianach ustrojowych, a takim krajem jest Polska, działa jedynie ustrój liberalny oparty na wolnym rynku. Nie może być mowy o państwie opiekuńczym i o dotowaniu wszystkiego ze "wspólnych" pieniędzy. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest oddanie pieniędzy w ręce obywateli i zaufanie, że ludzie nie są głupi i zaczną inwestować, ubezpieczać się i zatrudniać nawzajem - z pominięciem Państwa.A te gierki i podsłuchy i wojny o Smoleńsk i gender - wszystko to tani populizm i przykrywka dla nieudolności zarządzających państwem. Co miałem powiedzieć - napisałem. A Wy róbcie, jak uważacie. Pozdrawiam, miłego dnia!
To, tu się zgodzę, a co do państwa to nie ukrywajmy że Polacy to śmiecie, a taka prawda, patriotyzm nie wyżywi cie na pewno, teraz każdy pracodawca w januszexie chciałby byś robił za darmo bo zachłanność poziom ultra, a nigdy nie dojdzie do tego zeby każdy sam sobie robił bo jest pewien problem, w szczególności z tym ze to nie są czasy PRL i państwo nie zapewni tobie pracy, opieki zdrowotnej czy też przy dobrych układach mieszkania, jak to było za czasów moich rodziców i twardo komuna. Polaczek zawsze będzie zachłanny i będzie robił wyjebki na wypłatę, i na pewno JKM się nada na stanowisko prezydenta RP. Jego plan rozwoju to nic innego jak karmienie głupich mas młodych prawicowych kapitalistów. Sam mam zamiar wykurwić do UK, jak zrobił to pewien koleś z forum, gdzie wykurwił do Bristolu i mówił że w ciemno pojechał, i teraz robi przy produkcji babeczek, tam nawet wykształcenie ich gówno obchodzi, a zarabia tyle że możne odłożyć sporo pieniędzy i nie wraca do PL, do tego po roku czasu mieszka sam (wynajmuje za 300Ł/mc u jakiejś grażyny) i wystarczy mu na życie na spokojnie i ma robote, wysłał 5k rodzicom na opłaty rachunków i dołozenie się tacie do samochodu :3 I raczej pójde w jego ślady.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #81 : Sierpnia 19, 2014, 16:11:42 »

Sam mam zamiar wykurwić do UK, jak zrobił to pewien koleś z forum, ....... I raczej pójde w jego ślady.

Jak najbardziej popieram, przynajmniej nie będziesz się musiał martwić o kasę i przekonasz że można żyć bez absurdów prawnych, zawiści, kombinowania, po prostu żyjąc spokojnie, pracując uczciwie i uczciwie płacąc podatki. Tylko nie zastanawiaj się nad tym za długo bo rząd brytyjski już robi małe utrudnienia dla imigrantów. I nie mówię tu nawet o benefitach, których nie brałem, nie biore i brać nie będę ale o wydłużonym czasie wyrabiania numeru NIN, który to jest niezbędny do legalnej pracy w UK.
Zapisane

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #82 : Sierpnia 23, 2014, 19:51:43 »

Aż pewnego dnia panowie w turbanach odrąbią łby. Panie nie-śmieciu.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2014, 19:53:18 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #83 : Sierpnia 24, 2014, 14:30:12 »

Panie nie-śmieciu.

Łaskawie wytłumacz mi co miałeś na myśli bo nie wiem czy próbujesz prowokować czy obrażać.

Zapisane

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #84 : Sierpnia 24, 2014, 16:10:24 »

Porównaj z cytatem retRobena:

Cytuj
To, tu się zgodzę, a co do państwa to nie ukrywajmy że Polacy to śmiecie, a taka prawda
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #85 : Sierpnia 25, 2014, 02:52:36 »

Dzieki za wyjaśnienie. Jakoś mi to o śmieciach w poście Robena umknęło. Moje zdanie jest takie że Polacy jako obywatele są jak najbardziej w porządku (może poza tymi sukinsynami co kradną/oszukują/kombinują) a do śmieci można zaliczyć rządzących krajem. I tak sobie myślę że gdybyśmy mieli porządny uczciwy rząd i polityków to i nastroje wśród ludzi byłyby inne. A już najbardziej śmieszy mnie ogólna nagonka na to co się dzieje na Białorusi, ze gnębią opozycję, że fałszują wybory etc. Ale obiektywnie patrząc to Białoruś jest obecnie w o wiele lepszej kondycji gospodarczej niż Polska. A dlaczego?? Bo nie ulegli wpływom zachodu, nie dali się wyprzedać i sprywatyzować.
Zapisane

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #86 : Sierpnia 25, 2014, 10:28:00 »

Trudno aby "rządzący krajem" byli inni jak to są komusze popłuczyny. Komuna nigdy nie upadła i to jest najbardziej w tym wszystkim przygnębiające. Większość lansowanych autorytetów to zwyczajne głąby i pociotki. Nie ma się też co dziwić upadkowi moralnemu jak w IIWŚ wymordowano prawie całą inteligencję, a jak pisał pewien żyd, "odcięto Polsce głowę i nasadzono tam naszą". Prawdziwa elita i duch narodowy dopiero się odradza, bardzo powoli. Kto wie czy kiedykolwiek w ogóle się odrodzi przy tak agresywnej i podłej socjotechnice jaka sączy się z media, a nawet szkół... Straty mamy gigantyczne, minęło pół wieku i niewiele odpracowaliśmy. Sowietyzacja zabiła naszego ducha narodowego.

Polecam obejrzeć całe (2:30min): https://www.youtube.com/watch?v=yYqVMgVPjps

I wkurwia mnie strasznie jak ktoś nazywa mnie śmieciem tylko z powodu narodowości. Podwójnie jeśli robi to Polak. Obaj wiemy o co mu chodziło, nie dasz rady go obronić. Wink To jest to o czym napisałem wyżej. Nie wiem czy to jest do odrobienia, czy kiedykolwiek Polonia przestanie się poniżać. To że "Janusz biznesu", jeden z drugim (a jest ich wielu bo sprzyja temu kalekie prawo) wyzyskuje po chamsku pracowników nie oznacza, że robią tak wszyscy i że wszyscy Polacy to śmiecie. Pisząc takie posty retRoben tylko pomagasz naszym zaborcom...

Ulegli za to wpływom wschodu w szerokim tego słowa znaczeniu. Tak źle, a tak jeszcze gorzej.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2014, 10:40:50 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Vash
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



WWW
« Odpowiedz #87 : Sierpnia 25, 2014, 14:04:47 »

retRoben : Jeśli  planujesz wyjazd do UK, to rzeczywiście warto zrobić to jak najszybciej, bo wcale nie jest wykluczone, że za jakiś czas UK wystąpi z UE i wtedy będzie zdecydowanie trudniej podjąć tam pracę. Warto także zastanowić się nad wyjazdem do naszych zachodnich sąsiadów, czyli Niemców. Płace przyzwoite, blisko do Polski, po 5 latach pracy będziesz miał minimalną niemiecką emeryturę, która pewnie będzie wyższa od tej polskiej na, którą  pracowałbyś z 30 lat. Z tym, że pasuje znać podstawy niemieckego, bo bez tego ciężko o pracę. Od kilku miesięcy jestem w Nemczech i nie narzekam. Zakup nowej komórki, czy nawet laptopa z oszczędności, które zostaną po jednej  wypłacie, to kein Problem.

Dzieki za wyjaśnienie. Jakoś mi to o śmieciach w poście Robena umknęło. Moje zdanie jest takie że Polacy jako obywatele są jak najbardziej w porządku (może poza tymi sukinsynami co kradną/oszukują/kombinują) a do śmieci można zaliczyć rządzących krajem. I tak sobie myślę że gdybyśmy mieli porządny uczciwy rząd i polityków to i nastroje wśród ludzi byłyby inne. A już najbardziej śmieszy mnie ogólna nagonka na to co się dzieje na Białorusi, ze gnębią opozycję, że fałszują wybory etc. Ale obiektywnie patrząc to Białoruś jest obecnie w o wiele lepszej kondycji gospodarczej niż Polska. A dlaczego?? Bo nie ulegli wpływom zachodu, nie dali się wyprzedać i sprywatyzować.

100/100 W mediach mówi jak, to źle jest na Białorusi, a wbrew temu co mówią w mediach nie jest tam wcale tak najgorzej -> http://www.wykop.pl/link/1925310/ama-mieszkam-na-bialorusi-mam-firme-zakupy-za-50-pln/  
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #88 : Sierpnia 25, 2014, 14:31:17 »

Aż pewnego dnia panowie w turbanach odrąbią łby. Panie nie-śmieciu.
Dałem przykład typowego polaczka, bo polaczki zawzięte są strasznie i jak to mówią "nóż wbijają w plecy".
Fakt że nie każdy jest chujem i są tacy, co pracują normalnie bo wtedy oni nie mają nic do ciebie, chyba ze odpierdalasz krzywe akcje za co ciebie znienawidzą, sam brat mi powiedział jacy są polacy za granicą.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #89 : Października 01, 2014, 22:13:46 »

http://telewizjarepublika.pl/polskie-pkb-zyskuje-13-mld-zl-z-czarnej-strefy-glownie-dzieki-prostytucji-i-narkotykom,12042.html

Czy ja dobrze rozumiem? Kogoś w rządzie popierdzieliło i do PKB dopisali zyski z prostytucji i handlu narkotykami?
Zapisane

Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #90 : Października 02, 2014, 19:07:01 »

Podatek od piractwa na wypadek, gdybyście chcieli piracić muzykę. Takie rzeczy to chyba tylko w Polsce :/

http://gadzetomania.pl/1906,podatek-od-piractwa-wzrosnie-artysci-gdzie-jestescie-gdy-to-nas-okradaja

http://di.com.pl/tagi/podatek_od_piractwa
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2014, 19:11:38 wysłane przez Endru » Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #91 : Października 02, 2014, 19:31:43 »

Dzięki temu czuje się moralnie usprawiedliwiony z pobierania na własny użytek - wszakże w wszystkim co kupuje czy ryza papieru czy elektronika już wliczono podatek za potencjalne "straty" (ale co to za straty skoro czegoś nie sprzedali - nie ma zysku nie ma straty). Na dodatek warto zaznaczyć że to ZAIKS wybiera sobie co według niego jest dziełem i według własnego widzimisię chroni lub olewa "artystę".
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2014, 19:42:01 wysłane przez spazz4 » Zapisane

Vash
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



WWW
« Odpowiedz #92 : Listopada 05, 2014, 15:02:11 »

http://www.nowakonfederacja.pl/renta-neokolonialna-czyli-ile-jeszcze-polak-zaplaci/
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #93 : Listopada 05, 2014, 18:33:03 »

ciekaw jestem jak wygląda to w porównaniu do innych krajów na podobnym etapie rozwoju do Polszy.
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #94 : Grudnia 08, 2014, 23:39:15 »

Uch nie chcę złamać zasady numer jeden jeśli chodzi o rozmowy w naszym kraju czyli:

NIGDY NIE ROZMAWIAJ O POLITYCE

Dlatego napiszę jedynie klika zdań o polskim społeczeństwie (na szczęście nie całym bo bym obraził tysiące z nich tak uogólniając)

Przedstawione poniżej opinię należą do jego autora i nie są prawdą absolutną. Macie prawo się z nimi nie zgadzać.

Może zabrzmi to trywialnie i jak jakaś gimbazowa gadka, ale czuję się dumny z tego skąd pochodzę i z tego co przez lata osiągnęła Polska. Jednak jest wiele rzeczy, które denerwują mnie wśród polskiego społeczeństwa a jest nią przede wszystkim ksenofobia. Jeśli coś złego dzieje się w tym Kraju to od razu wina Rosjan, Niemców, Żydów, misiów polarnych albo Marsjan. Jestem ciekaw na kogo Polacy zwalaliby winę jeśli zostalibyśmy na Ziemi ostatnim narodem. Sądzę, że lata propagandy PRL i ciężka historia sprawiły, że jako naród na wszystkie inne nacje patrzymy jak na zatajonych zabójców tylko czekających na naszą wolność i kraj. Czasy się zmieniły jesteśmy i mamy sąsiadów jakich mamy, nie zmienimy tego. Zawsze lepiej żyć z sąsiadem w jako takich stosunkach niż procesować się przez lata i bić się na sztachety. Zawsze też lepiej szukać sprzymierzeńców zarówno politycznych jak i gospodarczych w najbliższej okolicy a nie z krajem gdzie tysiące kilometrów za oceanem.

Mamy też w naturze panicznie reagować na każdą negatywną opinię na temat naszego kraju czy jego obywatelach. Owszem ambasada RP czy nawet MSW powinno reagować w skrajnych przypadkach, ale obecne rzucanie się jak pies na łańcuchu o każdą drobnostkę jest nieco głupkowate i nie dziwię się, że u innych może powodować uśmiech politowania. Wiadomo, że my nie mamy żadnych obraźliwych określeń wobec innych narodowości takich jak szwaby, kacapy, pejsoki, brudasy, smoluchy, żółtki, skośnookie, kebaby nie używamy... ale widać my mamy święte prawo by jechać po innych nacjach ile wlezie. Wystarczy wejść i poczytać pierwsze lepsze commenty na wp.pl, youtube by ręce opadły. Pomijam istnienie sporej dozy mocno kontrowersyjnych organizacji.

Jesteśmy również niestety stosunkowo zawistnym narodem. U nas nikt nie ma prawa dojść do pieniędzy, nikt nie ma prawa mieć większego mieszkania, nikt nie ma prawa jeździć nowym samochodem z salonu bo od razu wiadomo ukradł, nakradł, brał na boku i na pewno jego ojciec był w UB a dziadek to  pewnie książki w Norymberdze palił. Owszem nie mówię, że nie ma ludzi, którzy doszli do pieniędzy nazwijmy to ładnie "mało etycznymi" metodami, ale wielu doszło do jakiegoś sukcesu poprzez ciężką pracę, kreatywność czy determinację. Sam osobiście pracując wraz ze znajomym na stażu przez całą noc tyraliśmy by skompletować książkę techniczną windy bo wszystkie materiały z UDT przyszły oczywiście o 6 godzin spóźnione. Następnego dnia po dobrych 24 godzinach bez snu idąc z kubkiem by zrobić kolejną kawę spotkałem się z komentarzami ludzi stojących w kolejce do opłat w stylu "piją tylko kawkę za nasze pieniądze!!".

Histeria w sprawie symboli narodowych. Te istotnie powinny być w absolutnym poszanowaniu, ale osoby które się na nie powołują najczęściej mają je głęboko w dupie i mała co za przeproszeniem nie podcierają sobie tyłka flagą. Bandy "patriotów" rzucających flagami w policję, "patriotów" którzy nie znają więcej niż jednej zwrotki (lub czasem nawet tylko refren) hymnu i w ogóle nie rozumieją jego słów, "patriotów" którzy każdego roku w czasie świąt narodowych masowo kradną flagi z budynków. Jednak gdy zamiast Orła w logo komercyjnym Polski pojawiła się "sprężynka" wszyscy dostali mocarnego bólu dupy i podniosła się wrzawa narodowa. Wybaczcie, ale fakt, że godło polski nie znajdzie się w tym logo jest wg mnie rzeczą oczywistą bo czy naprawdę chcielibyście by Biały Orzeł  znalazł się na opakowaniu papieru toaletowego czy środków do czyszczenia klopa? Czy naprawdę "dumą narodową" jest umieszczanie jednego z symboli narodowych na komercyjnych produktach? Bo moim zdaniem byłoby to po prostu nietaktem.

Denerwują mnie również dywagacje o tym, że w Polsce nie ma wolności i jak słyszę głosy porównujące nas do Chin czy Białorusi mało krew mnie nie zalewa. Czy Polskie prawo ma luki... pffff żeby tylko kilkanaście. W sumie prawo i tak nigdy nie będzie doskonałe bo nigdy nie będzie sprawiedliwe bo jak porównać szkodliwość różnych czynów, jaka kara za kradzież faktycznie byłaby adekwatna? Sam fakt, że mogę pisać tego posta bez obaw, że rano zapukają "smutni panowie" mówi jednak, że w tym naszym grajdołku jednak trochę tej wolności jest. Nie podoba Ci się jedna gazeta, kupuj inną, nie chcesz oglądać takich wiadomości, włącz inne. Uważasz, że telewizja kłamie? Masz setki portali internetowych (warto dodać, że na krajowych domenach). Wielu przez "wolność" interpretuje wg swojego widzi mi się.

Polacy (nie wszyscy oczywiście) przez swoje ciężkie doświadczenia z XX wieku są społeczeństwem bardzo historycznym, reagującym nerwowo na każdą informację, każde wydarzenia. W Polsce nic nie może być normalne, zawsze musi być miliard teorii spiskowych i miliony ekspertyz od "profesjonalistów" co znają się na wszystkim. Tą histerię wykorzystują niestety wszystkie partie polityczne, kółka polityczne a nawet władze regionalne czy Kościół co jest niestety bardzo smutne.

Uwierzcie mi, że cenię sobie mój Kraj i cenię wszystkich Tych, którzy oddali za niego życie, bezgranicznie poświęcili się lepszej przyszłości. Wierze, że Polacy to w sumie dobrze ludzie.. a szumowina? Ta zawsze się zbierze na górze nawet najlepszego rosołu... a przynajmniej taką mam nadzieję.

Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Banan
Gość
« Odpowiedz #95 : Grudnia 08, 2014, 23:50:39 »

za długie posty piszesz, wiesz?
Zapisane
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #96 : Grudnia 09, 2014, 00:03:19 »

Na przyszłość postaram się nie przekraczać dwóch zdań.

W takich sprawach wolę uargumentować swoją wypowiedź by uniknąć pomówień a i multipostingu się oszczędzi =)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2014, 00:11:22 wysłane przez Virus » Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #97 : Grudnia 09, 2014, 00:24:40 »

O rany, zupełnie jakbym telewizor włączył. Poczytaj trochę historii, przynajmniej od początków II RP aż po dziś dzień (tylko błagam, nie z książek komunistycznych...) i inżynierii społecznej. Dopiero potem przeklejaj zaszczepione frazesy...

W Polsce nie ma czegoś takiego jak ksenofobia i nigdy nie było. Idąc dalej: homofobii (swoją drogą to coś takiego w ogóle nie istnieje...), tak samo islamofobii (to raczej popularne na zachodzie, ale już niedługo trafi do naszych media...), antysemityzmu.

Nie mamy dobrych sąsiadów i nie ma czegoś takiego jak "inne czasy". KAŻDY naród kombinuje jak zdominować inne i nie ma granic do których by się nie posunął. W naszej tragicznej sytuacji: Europa się powoli rozpada gospodarczo, powiększa tylko po to by przeżyć i wysysać zasoby przez neo kolonizację, dominują w tym m.in Niemcy. Z prawej mamy Rosję, którą kolonizują Chińczyki i nie mają jak się przed tym bronić. Pętla na naszej szyi powoli się zaciska...

Zawiść, kolejny stereotyp wmówiony Tobie. Nie wszystko to co oceniasz jako zawiść jest zawiścią.
 
Naoglądałeś się pierdół w telewizji. Idź na Marsz Niepodległości i sam się przekonaj jak jest...

Bo i nie ma wolności. Przynajmniej w pełnym tego słowa znaczeniu. Wolność jest, albo jej nie ma, a nie że trochę jest lub trochę nie ma.

Polityka w stylu: "nie podoba się to wyp*aj", nie prowadzi do zmian tylko akceptacji patologii. Doszło już do takiego absurdu, że narzekanie na coś lub krytyka czegoś/kogoś odbierane jest jako coś złego.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2014, 00:26:55 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #98 : Grudnia 09, 2014, 01:05:23 »

Przemilczę argumenty "Naoglądałeś się pierdół w telewizji/powtarzasz telewizyjną propagandę" bo szkoda mi gadać, ale jeśli taki jest Twój styl mówienia "nie zgadzam się z twoimi poglądami" to proszę bardzo.

-Oczywiście, że interesem każdego rządu jest dbanie przede wszystkim o jego własny kraj (a przynajmniej powinno być) Dlatego nikt nie jest skory iść z faktyczną pomocą zamiast ładnymi słówkami o negocjacjach i "pokojowym rozwiązaniu". Owe dobre wzajemne stosunki opierają się również właśnie i na robieniu dobrej miny do złej gry. Nie da się ukryć, że eksportujemy sporo towarów zarówno do Niemiec i Rosji. Utrata rynków powoduje starty bo znalezienie nowego rynku zbytu wcale nie jest takie łatwe. Wiadomo, że USA dla własnych interesów wspiera Izrael, dla własnych interesów OZN uznał CHRL a nie Republikę Chińską jako "oficjalne państwo chińskie". Właśnie dla tych własnych interesów "oficjalnie" powinniśmy utrzymywać "przyjacielskie" stosunki z sąsiadami.

Wierze, że Polacy to w sumie dobrze ludzie.. a szumowina? Ta zawsze się zbierze na górze nawet najlepszego rosołu.

To tak w sprawie dywagacji o niechęci do innych narodów i zawiści. Nie twierdzę, że wszyscy tacy jesteśmy. Zajścia te mają jednak miejsce i w niektórych kręgach są niestety czasem bardzo powszechne. Może w pełnym kontekście postu faktycznie wyglądało to niewłaściwie, ale w ten sposób chciałem odwołać owe często wytykane w Polsce zajścia do faktu, że problemy te nie dotyczą całego społeczeństwa. Polacy są wbrew pozorom bardzo dojrzałym społeczeństwem a niestety złe zawsze szybciej wpada w oko niż odruchy dobra, zresztą jak wiadomo dobre wiadomości się nie sprzedają.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2014, 01:34:09 wysłane przez Virus » Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #99 : Grudnia 09, 2014, 01:54:04 »

za długie posty piszesz, wiesz?

No tak, i się dziwić, że "FORUM UMIERA trzeba coś robić nikt nic nie pisze TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111"....... i do tego trzeba przenosić pierdoły typowo forumowe na mordoksiążkę zupełnie bezcelowo i bez sensu. Fuck logic Wink

Aha zaraz jak przeczytałem post Beriona, jego główną myśl wypowiedzi i zaraz potem odpowiedź Virusa poniżej, przypomniał mi się jeden text który usłyszałem trochę wcześniej i nic tylko go powtórzyć
NIGDY NIE ROZMAWIAJ O POLITYCE

Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.