Kwietnia 17, 2024, 01:33:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: [Krakon] Dyskusja Ogólna  (Przeczytany 2336 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
retRoben
Gość
« : Czerwca 13, 2013, 08:07:48 »

Witam konsumentów a lamusy dupa cicho xD
Udało mi się dogadać z Organizatorem Krakonu w celu prowadzenia panelu nt. Pegasusa.
Zedytuje post jak wstane bo nocka mocno xD
Takze jesli dogadamy się o akademik to nie ma problemu aby z kilkoma osobami poprowadzić 3 h Panel o naszej ulubionej dynamicznej zajebistej konsoli, a co wiecej staniemy się patronem medialny co możliwe że oznacza to darmowy wstep.
Konwent odbędzie się od 25 do 28 lipca, czyli 4 dni picia grania i zabawy (Miasteczko Studenckie AGH)

Kto chętny przy pomocy prowadzenia panelu wraz ze mną?
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #1 : Czerwca 13, 2013, 17:15:28 »

Krakon = wyjebane

Bo chujowe konwenty robią, bo Adon to złodziej... I jeszcze parę innych powodów bym znalazł.

Ale fajnie, że myślisz o promocji EmuNes. Tylko pamiętaj - jeżeli w grę będą wchodziły jakieś pieniądze, albo przechowywanie u niego rzeczy osobiście, to proponuję się wycofać.




Ale życzę powodzenia.

Z rzeczy technicznych, trzy godziny? Nie za długo? Moim zdaniem, już dwie godziny by były już wystarczające, w dodatku z nawiązką.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2013, 17:18:59 wysłane przez Dred » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwca 17, 2013, 16:18:47 »

okej, ale panel? ile osób byłoby chętnych gdybyśmy organizowali retro console room (= sala tylko dla nas, w której jesteśmy nonstop) + mielibyśmy wjazd za friko? o tym podyskutujmy, bo po EZkonie i Pixel Heaven myślę że będzie więcej chętnych na tę opcję
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #3 : Czerwca 17, 2013, 16:33:25 »

Podyskutujmy, ale na zlocie.

Adonowi, mainorgowi, nie wolno ufać.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #4 : Czerwca 17, 2013, 16:43:42 »

Ale jak już chcecie robić jakąś salkę retro, to może na Balcon: Animachina? W organizacji (WWFF) jest jeden mój znajomy (Olaz), także rozmowy powinny pójść gładko.

Co prawda, sam konwent odbywa się dalej trochę (w Bytomiu), ale za to robią go osoby, którym można zaufać.
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #5 : Czerwca 17, 2013, 20:10:53 »

Krakon... szczerze = wolę pojechać w tym czasie do Głuchołaz na party z kuzynami Atarowcami.
To wszystko i tak jest zbyt gorące, raptem tydzień po FamiCON-ie, więc pewnie będzie debet na koncie.
Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #6 : Czerwca 18, 2013, 23:16:41 »

Jak to jest w Krakowie i za free to bym wpadł jakoś w weekend, ale narazie nie potwierdzam na 100%
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #7 : Czerwca 20, 2013, 11:34:52 »

Rok temu byłem i było fajnie, ale w tym roku jako że jest to niedługo po FamiCONie to wątpię abym zawitał na Krakonie. Raczej nie dadzą mi tylu zamian/urlopu abym był na obydwu eventach, no i finansowo też byłoby trudno, ale ostatecznie nic jeszcze nie wiadomo.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwca 20, 2013, 16:00:43 »

gadałem z Dredem, kwestia terminu + osoby które organizują kon... odpada.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #9 : Lipca 29, 2013, 10:13:35 »

UWAGA ZDAJE RAPORT.
Byłem na Krakonie 2 dni, 1 dzień z moją żoną na AGH potem w sobotę kupiłem wejściówkę by kupicz ładne rzeczy.
W niedziele miałem panel o Pegasusie, ale nie chciało mi się go robić i miałem tak bardzo wyje***e, Tacy strollowani xDDDDD

Oslo Krahuj złodzieje bo kumplowi nie oddali hajsu za Evil Cosplay, ale mam tbw bo on lubi malowacz xD
Poza tym w niedziele byłem w Krakowie spotkać się z dziewczyną. Tym bardziej go nie robiłem xDDDD

Kupiłem jakieś przypinki z Gainaxa(TTGL, Panty&Stocking i 2 z Evangeliona) i 13 Tom mangi Neon Genesis Evangelion.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #10 : Lipca 29, 2013, 16:41:23 »

Cytuj
W niedziele miałem panel o Pegasusie, ale nie chciało mi się go robić i miałem tak bardzo wyje***e, Tacy strollowani xDDDDD
Tak jakby ktoś przyszedł na panel w niedziele, skoro konwent trwał cztery dni. XD

Ogólnie konwent zbiera tylko i wyłącznie negatywne opinie, wszystko leżało pod względem organizacyjnym (na przykład przez takich robenków, którym nie chciało się robić paneli, bo atrakcje były cały czas odwoływane XD). Bardzo dobrze, że nie angażowaliśmy się w żadną konsolówkę tam, bo mielibyśmy powtórkę z rezrywki z Pixel Heaven (czyt, orgów, którzy mają nas w dupie).

No dobra, jedną pozytywną opinię przeczytałem, ale to była opinia mojej znajomej, która tam pojechała pospotykać się ze swoimi manguw(n)ymi psiapsiółeczkami.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2013, 16:43:22 wysłane przez Dred » Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 02, 2013, 15:01:42 »

Tak, ale jak sie okazało to kumpel nawet miał tbw bo stwierdzili zże nie było go na liscie zwrotów za atrakcje.

A jakby mi Adon nie oddał konsoli to by dostał lepe na bułe i wp***ol z makarą z solo tak bardzo.
Myslisz Dred że by mnie postraszył ze mi najebie? inb4 Whiskas.

Miałem totalnie wbite, poza tym na taki kon jak Krahuj 4 dni to jednak za dużo, MAX 3 dni.

Chwilowo odpuszczam sobie jakiekolwiek Konwenty.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 18 zapytaniami.