Marca 28, 2024, 18:00:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 9
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#5 - i pies ma relacjonować!  (Przeczytany 37541 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Lipca 17, 2013, 17:20:47 »

kochane garumakirumki!


otwieram ten temat tylko po to, aby mieć w nim pierwszego posta  chess , którego później zapełnię relacją. bo do napisania mam naprawdę dużo!

właśnie wyszliśmy z sali i rozwozimy sprzęt, na tę chwilę jeszcze raz mogę powiedzieć Wam jedno, wrzucając zdjęcie trawy klejonej i malowanej z dafem (no i pan Paweł!)



ja już tęsknie, ale razem z zelas ustaliliśmy wstępny termin f#6!
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2013, 17:25:29 wysłane przez dziat » Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #1 : Lipca 17, 2013, 17:53:50 »

Szacuken za organizację!
Nie spodziewałem się prysznica, a tu nawet ciepła woda...
No i mocnym zaskoczeniem było trzymanie się harmonogramu, porządek i ogólne ogarnięcie na wysokim poziomie w zajebistej, luźnej atmosferze;)

Przebić się do gromady waszych paczek nie było trudno, tak jak pisał już Krisuroku. I to forum wygląda teraz zupełnie inaczej. Pomijając już prywatne, nowe kontakty warto było poznać się i pogadać z Wami, bo okazało się, że to co wyprzeglądałem na emu-nes to praktycznie wierzchołek góry lodowej sceny 8bit.

Mimo, że to mój dziewiczy zlot to wiem, że ciężko się oprzeć przed powrotem na FamiCON  ;>
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #2 : Lipca 17, 2013, 18:21:20 »

Ponieważ został założony nowy temat to nie będę powtarzał co zapodałem w głównym temacie zlotu, lecz uzupełnię swoją wypowiedź.
Po prostu istna rodzina!!!
Ziomale nie wiem jak Wasze odczucia względem mnie ale wszystkich Was polubiłem już w pierwszym dniu imprezy. Wystarczył moment bym poczuł się jak ryba w wodzie. Wiedziałem, że jestem wśród swoich.
Wiadomix, że przez te 3 dni nie zdążyłem ze wszystkimi równie długo pogawędzić. Ale nic nie stoi na przeszkodzie by naprawić ten błąd za rok, gdyż będę miał więcej czasu ^^ (CAŁY ZLOT I NIE MA BATA)
Szkoda, że nie załapałem się na zdjęcie grupowe - szczerze chciałem Was zgarnąć do zdjęcia jeszcze przed moim wyjazdem ale jak zwykle zapomniałem XD
Myślę, że za rok też zorganizuję jakieś konkursiwo/turniej.

Edit: BTW Ignus rządzi
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kUYVvUH0hC8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kUYVvUH0hC8</a>
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2013, 20:22:47 wysłane przez Krisuroku » Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipca 17, 2013, 19:18:45 »

Dobra, powiem tyle, TA IMPREZA BYŁA Z GÓRY ZAPLANOWANA JAKO NAJLEPSZY EVENT, nie było czego żałować, tylko tego że tak szybko to zleciało i trzeba zrobić swoje, czyli czekać/zorganizować f#6 i popracować nad stroną. Tych których nie było niech żałują.
Posiłek dla wojska, Wódka, Wiadomixy, Wojewódzki, Freestyle pod Bity Matiego, Przechodzenia mariana z padem do góry nogami przez Żelasa, to tylko zalążek imprezy. BYŁO SUPER!
Dzieki Wam wszystkim, którzy byli obecni na Zlocie. Pozdro.


No i takie 3 grosze ode mnie, że muszę zwiększyć masę, Robi ty też musisz zwiększyć masę żeby nie zgonować po 2 Radlerach xD
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #4 : Lipca 17, 2013, 20:04:45 »

Zlocik uważam za wyjątkowo udany. Nie czuję niedosytu po nim co najważniejsze. Miło było poznać nowe osoby, jak i zobaczyć starych znajomych. Mniej chlajcie na przyszłość żeby nie rzygać tyle. No i przede wszystkim musicie zwiększyć masę żeby mnie rozłożyć na rękę za rok. Cheesy
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #5 : Lipca 17, 2013, 21:19:42 »

Sogetsu się melduje. Już zdążyłem trochę odpocząć i odetchnąć. Ogólnie - the best zlot ever! Najlepsza atmosfera, fantastyczni ludzie, mnóstwo atrakcji, organizacja dopisała, niczego nie brakowało. Już się nie mogę doczekać F#6!
Zapisane

Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #6 : Lipca 17, 2013, 22:17:30 »

Świeżo co w domu, właśnie wróciliśmy. Baaaaardzo pozytywnie, każdego roku jeszcze lepiej!  Smile
Klaudii również przypadł do gustu nasz zwariowany klimat i deklaruje swoją obecność na następnych FamiCONach. Pozdrawiamy (ciągle jeszcze z uśmiechami na ryjkach i ciągle wspominając co się działo).  laugh
btw. czekam na podrzucenie nagrań z koncertu (najmniej kontrowersyjne fragmenty być może zamieszczę na jutubie)

F#6 coraz bliżej...
Zapisane
Hyu
Gość
« Odpowiedz #7 : Lipca 17, 2013, 22:29:07 »

podpisuję się pod słowami Grzesia ^^
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #8 : Lipca 17, 2013, 22:45:20 »

czekam na podrzucenie nagrań z koncertu (najmniej kontrowersyjne fragmenty być może zamieszczę na jutubie)
Nawet wiem, które fragmenty mogą budzić kontrowersje XD
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2013, 22:49:18 wysłane przez Krisuroku » Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #9 : Lipca 17, 2013, 23:43:20 »

Jak było?

ZAJEBIŚCIE!

Ale to WIADOMIX

A tak po prawdzie, od kilku godzin od przyjazdu, próbuję coś konkretnego wydusić z siebie, żeby jakoś podsumować tegoroczny zlot... I nie mogę.

Jedno mi tylko przychodzi do głowy.

JESTEŚCIE ZAJEBIŚCI I KOCHAM WAS!!!!!!!!  laugh

Więcej jutro ^^"
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #10 : Lipca 18, 2013, 00:35:51 »

Być może jak pójdę spać to potem napiszę coś więcej kiedy mój mózg zacznie funkcjonować ale na razie jedno co mogę teraz napisać jednym słowem: ZAJEBIOZA
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #11 : Lipca 18, 2013, 08:39:05 »

Czołem ferajna, po odespaniu (23 dotarcie do domu) w końcu można dodać coś od siebie.
Z mojej strony chciałem bardzo gorąco podziękować wszystkim którzy pomagali i brali czynny udział w organizacji zlotu ( a było tych osób naprawdę sporo ), sam siedziałem jeszcze do drugiej nad ranem z Dizzy9 i Koksem testując i wypalając dema do ostatniej chwili  crazy .
Zlot uważam za bardzo udany, udało nam się w tym roku uniknąć wpadek, atrakcji było aż nadto, mieliśmy aż dwa ! dema zlotowe, premierę dwóch gier co uważam za wielki sukces, do tego wyjątkowy turniej w kaczki (thx Daf), szamanko (thx Endru), chiptunowy fantastyczny koncert (chylę czoła Nielogiczny) . Z swojej strony mogę zapewnić że następny zlot zrobimy jeszcze lepszy  Cool a wiedza wyniesiona tego powoli będzie owocowała nowinkami na emu-nesowej stronie.

Gorące pozdrowienia dla wszystkich fantastycznych forumowiczów-zlotowiczów w imieniu swoim i całej administracji.
 chess
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2013, 13:31:51 wysłane przez spazz4 » Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #12 : Lipca 18, 2013, 10:06:35 »

Witajcie kochani Smile. Wypocząłem już, więc skrobnę coś od siebie. Zlot uważam za baaaaardzo udany. Było mnóstwo świetnych atrakcji, konkursów. Największym zaskoczeniem był dla mnie odzew Kinamana, który pozdrowił nas z Rosji, ale to wszystko dzięki MWK, który odwalił kawał solidnej roboty, by właśnie ten zlot był wyjątkowy. Dobrze było was znowu zobaczyć przyjaciele, poznać nowe twarze, napić się piwka w dobrym gronie i oczywiście po grać. Krisuroku, jesteś przezajebisty chłopie. Dobrze było z tobą po pykać w Tmnt tf i po gadać, jesteś mega pozytywnym człowiekiem. Gutek, dzięki za pogaduchy i za wszystko co zrobiliśmy, porozmawialiśmy itp itd. Qurek fajnie było cię zobaczyć, myślałem, że ciebie nie będzie a tu taka niespodzianka. Mógłbym tu wszystkich wymienić i każdemu napisać coś od siebie, ale niech wystarczy, że napiszę podziękowania dla wszystkich z którymi rozmawiałem, grałem, za pomoc przy czymkolwiek. Niebawem wrzucę jakieś nagrywki moim telefonem z Famiconu. Szczerze pisząc, to jeszcze nie do końca ochłonąłem po tej fantastycznej imprezie, ale co się dziwić. Pewnie długo jeszcze nieochłonę i będę o tym myśleć, tym żyć itp. Na koniec powiem tak. Już mi was brakuję i kocham was Smile. Do zobaczenia na Fami 6 za rok a z niektórymi mam nadzieję, że w ciągu roku kilka razy.
P.s. Roben, wiadomix mordeczko Cheesy Cheesy Smile.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #13 : Lipca 18, 2013, 10:12:46 »

Również chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować za wspólne spotkanie w "laseckiej" remizie. Świetnie, że każdy z Was zawsze wnosi coś unikalnego od siebie, co razem tworzy przepiękną całość, na którą warto czekać cały rok. Cieszy również fakt, że uczymy się z roku na rok coraz lepiej organizować FamiCONy, i chociaż to tempo rozwoju może nie wszystkich do końca satysfakcjonuje, to jednak czuć, że idziemy przed siebie i mamy coraz więcej pomysłów. Bo przyznać muszę, że macie rację - kto się nie stara rozwijać, porusza tę całość wstecz.

Panowie organizatorowie - szczere słowa uznania dla Was. Bardzo Wam dziękuję, że trzymacie co roku pieczę nad tym wszystkim, abyśmy mogli kontynuować to, co zaczęło się 4 lata temu. Powodzenia, jedźcie z tym wszystkim dalej, bo widać, że warto.


A co dalej? Temat na pewno będzie poruszany nie raz, po ochłonięciu. Życzę wszystkim zastanowienia się nad tym problemem, bo każdy z Was jest w stanie dorzucić od siebie naprawdę sporo do przyszłych wspólnych spotkań, trzeba tylko chwilkę pomyśleć i wziąć sprawy w swoje ręce.


PS Zdjęcia wrzucę prawdopodobnie dziś wieczorem, bo zaraz wychodzę do pracy, a nie zdążyły się uploadnąć...
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #14 : Lipca 18, 2013, 10:23:53 »

4h snu, 3h jazdy plus krótki postój w IKEI na klopsiki i na chwilę wpadłem do rodziny. Poszedłem spać koło 9 wieczorem i obudziłem się koło 8:30 rano xD

Zlot był naprawdę extra udany. Znacznie lepszy od mojego pierwszego (#3) bo tym razem znałem już większość z Was. Doskonale się bawiłem na konkursach i randomowych eventach (mam nadzieję Helper, że z żołądkiem już w porządku Tongue ). Tyle było co robić i z kim pogadać, że nawet nie miałem za wiele czasu pograć na swoim sprzęcie (co jest dla mnie nawet plusem).

Bardzo gorąco dziękuje wszystkim za zajebisty czas! \m/ ^__^ \m/

Później przejrzę materiał ze zlotu i wrzucę fotki Wink
Zapisane
zur0ancymon
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 57


« Odpowiedz #15 : Lipca 18, 2013, 11:41:49 »

"SKANDAL, SKANDAL, SKANDAL..."

że już się skończyło, ale jak śpiewała jedna z dam polskiej muzyki estradowej "nic nie może przecież wiecznie trwać" i dobrze, bo nie byłoby czasu, miejsca i przestrzeni na FamiCON#6.

zacznę od podziękowania dla organizatorów, którzy zadbali o naprawdę wielką moc na tegorocznym zlocie, wszystko było zapięte na ostatni guzik jak czerwone sztruksy w Rambo.
dziękuję Wszystkim, którzy przybyli do Lasek, łącznie ze Strażakiem, który może nie do końca rozumie "kulturę 8bitowego człowieka". Wójt niestety nie dojechał do Nas z przyczyn losowych, nad czym musi bardzo ubolewać.

niesamowita atmosfera, niesamowici ludzie. jednostkowo nie sposób wymienić Was wszystkich, żeby każdemu z osobna podziękować za wspaniale spędzony czas. ten zlot pokazał, że Organizacja jest spójna i gotowa na nowe wyzwania, co potwierdził ciekawy panel dyskusyjny o przyszłości EMU-NES#PL.

napiszę coś więcej, gdy ochłonę zupełnie. w ostatnim zdaniu chciałbym podziękować wszystkim, których udało mi się namówić na regularne chodzenie do kościoła w Pac Landzie.
5tka! Wink
Zapisane

Wzrusza mnie jedynie historia życiowych upadków i wstawania z gleby Mike Tysona.
Mati
Gość
« Odpowiedz #16 : Lipca 18, 2013, 12:10:49 »

Porzuciłaś mnie w wersji instrumentalnej i z wokalem Smile.
http://www14.zippyshare.com/v/5912206/file.html
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #17 : Lipca 18, 2013, 14:05:24 »

Kilka nagryweczek Smile.
http://www.youtube.com/watch?v=Faw2ERApj0Q
http://www.youtube.com/watch?v=J2gExObTb9A
http://www.youtube.com/watch?v=SX9cWeGpBxM
http://www.youtube.com/watch?v=IKHB66yFONM
http://www.youtube.com/watch?v=DDX-fvLvk2Q
http://www.youtube.com/watch?v=ASqukVWBNME

Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #18 : Lipca 18, 2013, 14:55:18 »

Mati powiem tak jesteś spoko Ziomek, wymiatasz w Żółwiki a to, że wygrałem z Tobą finał to był czysty fuks Tongue
BTW Właśnie chciałem obie wstawki "Porzuciłaś Mnie" w obu wersjach co nawet do Dziata napisałem ^^ Tak więc THX i od razu zasysam.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #19 : Lipca 18, 2013, 15:08:57 »

Krisu wygrałeś i wielkie graty za to. Walka była zacięta i szczerze mówiąc mogłem przegrać i z Robim i MaarioSem. Drugie miejsce to też dobry wynik. Ja bawiłem się bardzo fajnie grając w żółwie i nigdy nieuważałem się za najlepszego. Po prostu potrafię w to grać. Mam nadzieję, że za rok turniej się powtórzy i tak jak na tym zlocie to i na przyszłym będę mógł bawić się świetnie, pozdro bracie Smile.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 9
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 19 zapytaniami.