Kwietnia 19, 2024, 16:34:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#5 - i pies ma relacjonować!  (Przeczytany 37728 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #20 : Lipca 18, 2013, 15:39:32 »

Swoją drogą, panowie, jeśli posiadacie zdjęcia proponuję się takowymi podzielić Wink Sam jak ogarnę czy mam jakieś-powrzucam
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #21 : Lipca 18, 2013, 16:29:56 »

Swoją drogą, panowie, jeśli posiadacie zdjęcia proponuję się takowymi podzielić Wink Sam jak ogarnę czy mam jakieś-powrzucam

Powiedz lepiej jak się ma twoje "anal usb" XD
Ja mam tylko 2 foty Tongue
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2013, 18:04:55 wysłane przez Krisuroku » Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #22 : Lipca 18, 2013, 19:12:32 »

Same ochy i achy, a tak naprawdę to spokojne spotkanie kulturalne było. Szału nie ma, jak widać na załączonym filmiku:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XPakOwFuBwk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=XPakOwFuBwk</a>

P.S. Było wy&*!e! Zdjęcia i filmiki wrzucę w tygodniu. Nie wszystkie na wrzutę się nadają...;P
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #23 : Lipca 18, 2013, 19:17:27 »

Ja bym to nazwał UNIKALNA MEDYTACJA WODZA, zaznaczam, że On nie spał a cały czas czuwał hehehhee
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #24 : Lipca 18, 2013, 20:14:27 »

https://dl.dropboxusercontent.com/u/75704297/F5_daf.rar

Paczka zdjęć z mojego aparatu. Mam jeszcze "taśmy prawdy", ale one nigdy nie zostaną upowszechnione, buahaha. Nie no, będą. W głośno zapowiadanej relacji, która nie wiadomo, czy kiedykolwiek powstanie. ;)
Podejrzewam, że wolno będzie się Wam to ściągać, bo to dropbox, ale przynajmniej pozostanie tam, dopóki tego nie wyrzucę.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #25 : Lipca 18, 2013, 21:06:55 »

Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #26 : Lipca 18, 2013, 21:19:15 »

Widać po Robim, że powąchał już Radlera. iks de
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #27 : Lipca 18, 2013, 21:49:35 »

Przeglądając foty zauważyłem, że jednak ukończyliście Rockman4 XD
Czy użyliście tego patentu co wspominałem?? ^^
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #28 : Lipca 18, 2013, 21:59:10 »

Oj, o jakim patencie wspominasz, Krisu? Bo nie mogę sobie teraz przypomnieć...
A tak wspominając wydarzenie, chciałbym podziękować Robiemu i MWK za wspólną rozgrywkę w R4, no i oczywiście Sogetsu za ultimate-wskazówkę pod koniec gry. Gdzie Light nie może tam Sogetsu pośle. ;) Fajnie, że po dwóch latach ukończyliśmy tytuł.
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #29 : Lipca 18, 2013, 22:01:04 »

Chodzi mi o te zbieranie na planszy Skullman'a E - tej beczki z energią ^^ o czym wspominałem podczas rozmowy na temat R4
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #30 : Lipca 18, 2013, 22:11:37 »

A faktycznie, robiliśmy tak nawet. Ogólnie do powtórki bossów przystąpiliśmy z ośmioma E-tankami. Ale gra jest naprawdę przetrudna...! Trudniejszy jedynie Pac Land.

Ludzie, no dajcie już w końcu te demka, sątraki i inne materiały kitrane skrzętnie przed zlotem. ;) Biologiczny - również czekam na muzyki. Świetny koncert, swoją drogą. Bardzo spodobało mi się kilka kawałków.
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #31 : Lipca 18, 2013, 22:20:03 »

Demka na forum wylądują jutro z samego rana, koncert nielogicznego będzie jak tylko upchne go na YT, także jutro Daf Twoja ciekawość zostanie zaspokojona  Cool
Zapisane

Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #32 : Lipca 18, 2013, 22:32:44 »

Biologiczny - również czekam na muzyki. Świetny koncert, swoją drogą. Bardzo spodobało mi się kilka kawałków.

Proszę bardzo Daf  Wink
Podam może tutaj, jeśli komuś również się spodobało to proszę bardzo - zagrana tracklista:

Nielogiczny (mój repertuar): Unconditional, speed up! PolKKa rush, ContraTTACK, Lejce, Gazebo
http://soundcloud.com/nielogiczny

I Set My Pixels On Fire (grany po przyjacielsku): As the sun goes down, Sugar rush, The neverending tale, Anatrctica, Fire flower fields, Total eclipse
http://soundcloud.com/ismpof

Zef (zagrany w ramach promowania chiptune'u): Cruise control, Livewire, Tension
http://soundcloud.com/zefmusic

edytowane: Spazz4 nic jeszcze nie wrzucaj na jutuba! nie cały koncert może tam wylądować, poza tym chciałbym umieścić fragmenty z oficjalnego profilu YT nielogiczny7, jako Emu-Nes też dodamy części z koncertu ale najpierw je do mnie prześlij - wybiorę poszczególne i muszę do nich dodać odpowiednie adnotacje.  Smile
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2013, 22:41:42 wysłane przez Nielogiczny » Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #33 : Lipca 18, 2013, 22:40:15 »

Ginekologiczny


XDDDDDDD

Aż się radlerem oblałem ze śmiechu. : D

Robi przestań bawić się w anonimus polsku i nie hakuj dafowi konta xD

EDIT:

To wygrywa najbardziej xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2013, 23:01:12 wysłane przez retRoben » Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #34 : Lipca 18, 2013, 23:14:31 »

http://www14.zippyshare.com/v/7378480/file.html

Paczuszka z tego i jeszcze zeszłorocznego zlociwa... Plus bonusik:)

Taka sobie jakość, bo robione komórką, ale....
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2013, 23:25:06 wysłane przez Dred » Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #35 : Lipca 18, 2013, 23:30:04 »

Zdjęcia ode mnie. Zero Photoshopa. A Famicon#5 był nieziemski <3

Pliki po  kliknięciu w poniższy link.
http://www.share-online.biz/dl/NLXBI5QMFWSV
EDIT: tutaj jeden link do kilku mirrorów jakby powyższy link nie odpowiadał/zdechł
http://mir.cr/JBKEWDNQ
Całość ok. 230 MB:

« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2013, 19:47:25 wysłane przez Zitz » Zapisane
zur0ancymon
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 57


« Odpowiedz #36 : Lipca 18, 2013, 23:57:00 »

powrót do rzeczywistości jest okrutny. życie mogłoby polegać na graniu na ścianie w Pegasus. a może polega. czymże takie życie byłoby gorsze od tego syfu, który nak#@wia w nas zaraz po wejściu do tramwaju. piękny zlot, piękny!
Zapisane

Wzrusza mnie jedynie historia życiowych upadków i wstawania z gleby Mike Tysona.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #37 : Lipca 19, 2013, 00:36:11 »

o Jezus Mario Bros co się na forum dzieje to ja nawet nie! a cały wieczór nie wchodziłem bo musiałem pracę zrobić!

zanim zacznę być rzewny, to w kilku żołnierskich słowach o kwestiach organizacyjnych - pieniądz zlotowy się zgadza i nie została do niego dołożona ani złotówka, chociaż byłem na to finansowo przygotowany! mało tego: zostało niecałe sto złociszy które poszło na obiad dla ekipy sprzątandocon przed oddaniem sali na główne sprzątanie, a także na wino i gin dla moich rodziców. mama - za zalkoholizowany tort, tato - za ponad 5 godzin jeżdżenia z czekoladowym volswagenem załadowanym po sam sufit! zatem także z pozycji organizatora - ten zlot był wyjątkowo udany, pomimo tylu przedsięwzięć, wyszedł bardzo dobrze! i wypełniliśmy cały harmonogram (który był lekko szerszy w ostatecznej wersji) z pominięciem jednej atrakcji na niedzielny poranek - Kac Machine, czyli turniej w Micro Machine. i tak, to była moja atrakcja <3

chłopaki, było niesamowicie!

- spazzie, dzięki za cały wkład w organizację, od kubeczków, przez testy i dyrektorowanie projektom demek i MilioNESów, aż po łażenie z workami na śmieci!

- Robi, za świetny filmik z okazji historii 25 lecia Rockmana, którego w międzyczasie na tarasie wyliczyliśmy na lat 26. no i piątka dla Whiskasa za dobre kolabo przy tym projekcie, ale taka mała, znacznie mniejsza piątka, bo się nie zjawił. tej, na F#6 być masz być!

- Sogestutsu, za świetne kalambury, w których po raz pierwszy zobaczyłem w Tobie nauczycielski dryg. a potem był raz następny, pewnie pamiętasz, duża lekcja to była dla mnie! i za pomysły podczas panelu co tera - przypadły nam z Rikardem bardzo mocno do gustu!

- MWK, za zajebisty opening, za strzelanie perłą, za naklejeczki, za atrakcje w klimacie kompletnego compo! a i za czujny wzrok żyri przy meczu śmierci w rambo! wiesz, że w demku Koksa na początku wydawało mi się że mówisz co innego, że mówisz - dzięki bardzo, a nie dziwki tańczą? słowo! w każdym razie - dzięki bardzo, raz, dwa, trzy sekundy, KUURWA MAĆ!!

- Argus Ignus & Wódz - za świetne acziki! i już tłumaczę - nie wziąłem udziału, bo wiedziałem, że wkurwiłem spazza jeszcze przed lotem przeciąganiem terminów z klejeniem materiałów na nocne dedlajny

- machbed, Tobie to zawsze za Twój spokój połączony z tonem głosu ale_zaraz_k***amać_dostaniesz_wp***ol! żurek już ma swój własny aczik - położyć Cię na rękę na F#6, ja jeszcze tak odważnie na to nie patrzę. ale ilość węglobogdanów mam zamiar zwiększyć dwukrotnie!

- Endru! za zupy, za bomby, za niebotyczną ilość wódki z którą wyskoczyłeś właśnie wtedy, gdy zaszła największa potrzeba!
za ciągły uśmiech! chłopie, masz w sobie taki niesamowity power, że chyba to o Ciebie chodziło w tej hucpie z kapitanem planetą! dzięki za niego, a także za to, że pamiętałeś o przytarganiu Jaga. za brak Wolfensteina 3D się trochę gniewam, ale wiesz, łatwo możesz się odkupić, znasz adres na który wysłać tego carta! Wink

- zelas, he? tej, dzięki za ogarnięcie kiełbas, mam nadal wrażenie że gdyby nie Ty, to grilla nie byłoby na zlocie ani razu! i pamiętaj co obiecałeś!

- Zitz i borsuk, a Wy to doskonale wiecie za co! ciągle jestem w szoku Wy szachraje! Wink
Zitz, wiesz jaki gif z Tobą w roli głównej musisz tutaj umieścić!

- Dred, na Ciebie jest tak dużo taśm prawdy, stenogramy wskazują na liczne, skomplikowane, seksualne dewiacje! no i ten fursuit psa ze skarpetkami na uszach...

- Krisuroku, dobrze było Cie wreszcie poznać stary wyjadaczu foruma! może skleimy jakiś speedrun z Super Robin Hooda na nasz EMU-NESowy kanał YT? pomyśl o tym, to bardzo w porządku pomysł jest!

- kwiatek, pomimo jedynie godzinnego orbitowania - dzięki że byłeś! nadal nie wiem jak po tej pierwszej nocy wsiadłeś w autobus i dojechałeś bez snu bezpośrednio do fabryki, z drugiej strony... nie takie rzeczy już robiliśmy Hubert Wink

- Matioz & Gargi, ten mecz był ustawiony! świetnie że byliście u nas tak długo, w przyszłym roku liczę na obecność na całości!

- Rocket, dzięki że uświetniłeś FamiCON#5 pomimo wszystko!

- Mati, przyjacielu, za koncert na wejściu, za mnóstwo uśmiechu, za ostatnią noc. ale nie za to, że mnie zgniotłeś na materacu - Ty chłopie wiesz dobrze za co!

- no i pan Paweł! daf, dzięki za niesamowitą kondycję wszystkich zorganizowanych turniejów&compos i tak dużo absurdu i taśm prawdy! to co zrobiliśmy przez te kilka nocy to wspięcie się na Mount Everest paranoi, napisanie na niej korozja (HEHE, na żółto, wiesz) i sp***olenie się na sam dół. widzimy się na Silly Venture!

- Dupoix, za rad racer! no i za to compo z zrób z Dupoixa mumię na pierwszej nocy, też mamy z tego takie taśmy że głowa mała chłopie!

- MaarioS, za udostępnienie takiej ilości niesamowitego sprzętu! chyba zdecyduje się na tego pocketfami, bo to, że mogę urządzać rewolucję na Kubie w tramwaju i nie przestawać jej urządzać siedząc na kiblu to coś niesamowitego!

- retRoben, no k***a, wiadomix za co! dużo klimatu wsypałeś w tę imprezę! dzięki Ci także za stronkę zlotową i wsparcie w przygotowaniu materiałów przed zlociwem!

- Przelogiczny, dzięki za koncerciwo, zajebiście grasz chłopie i codziennie sprawdzam Twojego soundclouda w poszukiwaniu nowych produkcji! a Ty Hyu tam go trzymaj, bo teraz to on nie może mieć w głowie tylko pegazus i gemboj!

- Ryan, zlotowy bardachianie! świetne dzięki że wygrałeś z tą niezliczoną ilością garumakirum po drodze i dotarłeś na całość zlotu - sam wiesz, że bez Ciebie to nie byłoby to samo! jesteśmy w kontakcie chłopie!

- Koks, smakoszu kwasu z parapetu, dzięki za te wszystkie tak bardzo uabstrakcyjnienie całego zlotu, pewne sceny z Twojego laptopa nadal niszczą moją korę mózgową! i dzięki bardzo za wspaniałe demko!

- Qurek, żołnierzu! strasznie się cieszę że i Ty z nami pobyłeś! co prawda byłeś w tym najgorętszym okresie i nie zdążyliśmy razem za wiele ugrać, ale mam nadzieję, że za rok zdołasz być z nami na całości Smile

- Lio, człowiek, który po 9 tatrach rozłożył w rambo zelasa! w końcu do nas dołączyłeś, dzięki za te wszystkie rozmowy na werandzie, tej, po tylu dniach chlania piwska wyszło, że to zjazd inteligencji!

- 1990in1, świetnie że zdecydowałeś się nas odwiedzić, jeszcze lepiej, że wróciłeś pomimo wyjazdu! dobrze zobaczyć świeżą krew, i to w jak mocnej formie!

- Dizzy9, zdaj ten licencjat i bądź za rok, muszę Ci osobiście podać rękę za Inversion, MilioNESy i demko!

- nowa_era, za porywające rozgrywki na amerpodzie, no i a jakże! za pozostawienie mi przez przypadek kartonu z grami, szpilę na Game Boyu Micro jak pojebany w tę Castlevanie! Wink

- Helper, o chopie, Ty to jesteś absurd też mocny, niby pomaga wszystkim, a sobie tak pomogłeś, że walnąłeś rytualny gulasz Endru na jeden raz! fajnie było Cię poznać, na F#6 organizujesz turniej w Urban Champion, koniecznie!

- no i skandal, skandal,
skandal! przecież żurek! śliczne dzięki za przepyszne obiadeczki, rozgrywki w rambo i wspólne chodzenie do kościoła!

- a STÓJ SKURWYSYNU! Vinyl, dzięki za pomoc przy organizacji i nieustanny props za pauzę w arkanoidzie - nie dałeś się złamać chopie!


a oderwać się od świata, w którym chodzi tylko o granie w pegazus na ścianie jest niesamowicie ciężko, kiedy myślę że to jeszcze rok... tam do licha, ciesze się, że i na Waszych twarzach był ten ból jak się rozjeżdżaliśmy. nie mogę się już teraz doczekać, ale dociera do mnie jedno - na tym polega też magia tych spotkań, że widzimy się w całości na zjeździe rodzinnym raz do roku w Laskach. ale po głowie chodzi mi też jakiś zjazd jeszcze w trakcie wakacji akademickich na łikendzik, co myślicie? no i inne zloty, mamy dwa zaproszenia, co razem z MWK zajawimy pewnie na dniach Wink

no i dzięki wszystkim po kolei za dyskusję na panelu co tera! ten zlot pokazał mi z całą mocą jak mocną mamy organizację i jakim grzechem byłoby nie stworzyć jeszcze większej ilości pięknych rzeczy obok zlotu jej rękami. a nie mam PacLanda, do kościoła nie pójdę żeby się wyspowiadać... chłopaki, działamy, a jak, kiedy i z czym na pierwszy rzut - jeszcze to wszystko ustalimy!

tyle magii w pięć dni! słowo daję, magia FamilyCon! wiecie, że nawet Milos/Chip Jockey & plrusek wydali album z okazji naszej wyjątkowej okazji? http://chipjockey.bandcamp.com/!

odliczam już dni do F#6. bo nikt mi nie powie że...

Cytat: komentarz z onet.pl - naprawdę![/b
(...) To był rok 2007.
Teraz mamy dwuletnią córeczkę i mieszkanie na kredyt. Dzisiaj tez jej masuje pośladki i mówię, że ma zgrabną pupę, tylko tym razem mówię to szczerze. Jednak do dzisiaj nie przyznała się, że do dyrektora poleciała z zawiści, że nikt jej nie chciał klepać w tyłek, tylko ciągle upiera się, że klepanie po pupie jest chamskie itp. (...)

świat poza remizą w Laskach ma mniej sensu niż tej w niej!
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2013, 00:38:13 wysłane przez dziat » Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #38 : Lipca 19, 2013, 00:37:34 »

http://www14.zippyshare.com/v/7378480/file.html

Paczuszka z tego i jeszcze zeszłorocznego zlociwa... Plus bonusik:)

Taka sobie jakość, bo robione komórką, ale....
Machbed zwiększył masę od zeszłorocznego zlotu:)


Dziat, dzięki, jak zawsze za mnóstwo wysiłku włożonego w organizację zlotu, za spirytusowy tort Twojej mamy i ogarnianie wszystkiego w trakcie, że masz mało czasu na pogranie z innymi. No i za mega relację ze zlotu, którą się czyta z uśmiechem na twarzy.
Na marginesie, nie mogę sobie przypomnieć tego razu następnego, albo nie jestem świadomy kiedy to mogło być:)
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2013, 00:56:45 wysłane przez Sogetsu » Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #39 : Lipca 19, 2013, 00:52:01 »

Można jakoś pobrać ten album Plruska i Chipjockeya? Nieogarniam tego w ogóle jakoś.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 19 zapytaniami.