Marca 28, 2024, 12:24:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#5 - i pies ma relacjonować!  (Przeczytany 37530 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #60 : Lipca 22, 2013, 16:39:25 »

Po takim czasie nie będzie miał wątroby  naughty
Zapisane

1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #61 : Lipca 22, 2013, 18:24:51 »

Zgadzam się z mentalną wersją.. Ja też myślami błądzę między tarasem a kuchnią..
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #62 : Lipca 23, 2013, 08:58:12 »

Endru, fajnie by było, najlepiej by było stworzyć odgrodzoną od reszty świata komunę gdzie rządzi osiem bit, italo disco, browary i krokiety pakowane w blistrze! i tak istnieć jako niezależne państwo i, i! i zarabiać z serwerowni pirate bay piętro pod remizą...
a tak serio, myślę, że forma pięciu dni i tak jest na tyle długa, że nie musimy jej przedłużać Wink

chłopaki, co myślicie o tym, aby przyszły zlot zorganizować z docelowym spaniem tylko i wyłącznie w namiotach? całkiem ładnie nam wyszło pole namiotowe, a i wszystko wskazuje na to, że moglibyśmy je powiększyć nawet dwukrotnie. najlepiej byłoby wykosić jak największą ilość ludzi śpiących z budynku na zewnątrz, tak, aby ci którzy grają po nocach grali, a ci, którzy śpią, spali. co myślicie?
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #63 : Lipca 23, 2013, 09:12:26 »

Jak i wcześniej na zlocie sugerowałem i przed nim że to jedyne wyjście aby uniknąć konfliktów z rozbrykanymi pijanymi świrusami, wtedy każdy będzie mógł spać spokojnie a świrusy będą mogły skakać po żyrandolach robiąc krzywdę tylko sobie, unikniemy też skakania przez innych śpiących i potykania się o nich. Pole/miasteczko namiotowe powinno być wymogiem na następnym zlocie, namiotów zmieści się tam od groma i nie będą nikomu zawadzać.
Zapisane

Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #64 : Lipca 23, 2013, 09:20:11 »

Nie każdy dysponuje namiotem Tongue aczkolwiek do przyszłego zlotu wiele może się zmienić ^^.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #65 : Lipca 23, 2013, 09:47:18 »

Ja nie mam namiotu. Druga sprawa, to obawialbym się spać w takowym ze względu na idiotyczne żarty z coponiektórych strony.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #66 : Lipca 23, 2013, 09:59:10 »

Mati, ale przecież nikt nie będzie spał sam w namiocie! najpopularniejsze dwójki pomieszczą spokojnie trzy lub cztery osoby. a co do nocnych rzartów - to FamiCON przecież Cheesy

pozostaje kwestia pełnienia warty nad remizą, ale pewnie na każdą noc przypadnie ktoś, kto będzie masterował jakąś gierkę, ponadto wyznaczymy jakąś wartę Wink
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #67 : Lipca 23, 2013, 10:17:22 »

Dziat, między żartami a chamskimi i debilnymi wybrykami jest pewna granica - a na tym zlocie Ryan przegiął, żart żeby był dobry powinien być śmieszny dla wszystkich, nie wyrządzać szkody innym i nie niszczyć cudzego mienia ! Mati o namioty się nie martw, mam zawsze jeden w zapasie, pomieścimy się wszyscy.
Zapisane

Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #68 : Lipca 23, 2013, 12:40:00 »

Subiektywnie się wypowiem. Pierwszy rok spośród wszystkich FamiCONów nocowałem w namiocie i stwierdzam, że to był strzał w dziesiątkę! Na sali można się położyć, można nawet zasnąć! ale nie można się wyspać... a w namiocie i owszem można  crazy
Nikogo na siłę się nie zmusi, ale polecam ten wariant. I jeszcze delikatne zastrzeżenie - w trakcie nocy niech impreza zamyka się w remizie. Rozumiem wyjścia na taras żeby zapalić, ale... nie drzeć tam mordy! Przecie ja śpię nieopodal pod namiotem  Tongue
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #69 : Lipca 23, 2013, 13:13:43 »

Dziat, między żartami a chamskimi i debilnymi wybrykami jest pewna granica - a na tym zlocie Ryan przegiął, żart żeby był dobry powinien być śmieszny dla wszystkich, nie wyrządzać szkody innym i nie niszczyć cudzego mienia ! Mati o namioty się nie martw, mam zawsze jeden w zapasie, pomieścimy się wszyscy.
Dzięki Spazz, wrazie czego to będę potrzebował namiotu.
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #70 : Lipca 23, 2013, 15:35:58 »

O tym właśnie mówiłem, niech każdy ma możliwość komfortowego wypoczynku niezależnie od tego co się dzieje w środku.

Subiektywnie się wypowiem. Pierwszy rok spośród wszystkich FamiCONów nocowałem w namiocie i stwierdzam, że to był strzał w dziesiątkę! Na sali można się położyć, można nawet zasnąć! ale nie można się wyspać... a w namiocie i owszem można  crazy
Nikogo na siłę się nie zmusi, ale polecam ten wariant. I jeszcze delikatne zastrzeżenie - w trakcie nocy niech impreza zamyka się w remizie. Rozumiem wyjścia na taras żeby zapalić, ale... nie drzeć tam mordy! Przecie ja śpię nieopodal pod namiotem  Tongue
Zapisane

Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #71 : Lipca 23, 2013, 16:11:54 »

Przepraszam chłopacy T^T
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #72 : Lipca 23, 2013, 18:25:05 »

Jak tak czytam posty, odnoszę wrażenie jakby FamiCON miał dopiero być za niedługi czas XD No cóż mamy cały rok by łapać wczuwę hehe. Spazz słusznie podał różnice żartu a chamskiego wybryku ^^. Mnie akurat nikt za skórę nie zalazł i mam nadzieję, że tak będzie i na kolejnych edycjach Tongue
Ryan czy my w końcu się napiliśmy tego piwka?? XD Bo mam jakieś przerwy hehehe
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #73 : Lipca 23, 2013, 19:03:21 »

Jestem jak najbardziej za wersja z namiotami.W sumie byłem za tym od pierwszego Fami Smile
Co za tym idzie zrobi się nam więcej miejsca w środku na nasz stuff Smile
Nawet mam plan jak rozplanować stoliki i krzesła na sali Smile
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #74 : Lipca 23, 2013, 19:09:45 »

Krisu, z Ryanem, Ignusem i Wazonem każdy chlał. Cheesy
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #75 : Lipca 23, 2013, 23:02:28 »

Dobrze wiedzieć XD
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #76 : Lipca 23, 2013, 23:16:40 »

Jako osoba zainteresowana się wypowiem ;P.
Jeśli założymy z góry związanie ryjana i wp***olenie go w krzaki an noc w takiej pozycji, preferując pokrzywy, albo przynajmniej łopian , to myślę, że mozna spać spokojnie , a i miasteczko ma prawo bytu Smile. W tym roku jak by na to nie patrzeć pierwszy raz z Ignusem zaopatrzyliśmy się w namiot, i popierając wypowiedź Grzesia, był to strzał w dychę. Cicho, spokojnie, jeśli tylko ryjan nie kłusuje z wieczora..

Machbed spał w naszym pomarańczowym turbo-jamniku, i nie narzekał w zasadzie, mimo, że konstrukcja pamięta rządy ś.p Lenina podejrzewam.

Ale nie zmienia to faktu, że pomysł jest dobry, i wart poruszenia na nieco dłuższy czas niż 1 miesiąc przed f#6.
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #77 : Lipca 24, 2013, 15:16:53 »

I to wszystko, jeżeli chodzi o zdjęcia? Tylko Nielogiczny, Zitz, kilka Dred i ja robiliśmy zdjęcia na tym zlocie? Coś nie chce mi się wierzyć...
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #78 : Lipca 24, 2013, 18:04:52 »

Zdjęcia na pewno robił jeszcze Gargi - są zrzucone u Ryana
Zapisane

Zitz
Gość
« Odpowiedz #79 : Lipca 24, 2013, 20:43:42 »

Od siebie dodam że mam filmy których nie wrzucałem, postaram się do poniedziałku je zamieścić. Szału nie ma, ale starałem się skupić na mniej oficjalnych częściach Fami z tego też powodu część nagrań udostępnię jedynie zainteresowanym (na nagraniach) a część nigdy nie ujrzy światła dziennego  naughty . Tak więc Vinyl, Rayan, Kris, Retroben - szykujcie się na PW w najbliższym czasie Wink.
P.S.  Daf, kręciłeś rzut Terminatorem? Zastanawiam się czy została udokumentowana próba zamachu na moją osobę...
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 19 zapytaniami.